Subiect: Jurnal "Slabuta"
View Single Post
  #3941 (permalink)  
Vechi 22 oct 2011, 12:04:46
andra_aly's Avatar
andra_aly andra_aly este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă SeniorSlăbuţă Senior
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 27 nov 2009
Locaţie: Sibiu/Roma, Italia
Vârsta: 34
Dieta: Stil de viata sanatos
Date: 166cm, 60kg
Mesaje: 21.862
Aprecieri acordate: 847
Am fost apreciat(a) de 1.470 ori in 478 mesaje
Implicit Re: Jurnal "Slabuta"

Citat:
Anterior postat de Slabuta Vezi mesajul


Am vazut mesajul tau... si am zis ca mai intai iti raspund si dupa fug la bucatarie

Eu am o stare exagerata de energie si cu toate ca afara este foarte morocanos si de obicei pe asa vreme as dormi pe mine...

Cu toate ca am cada, o folosesc foarte rar Mereu pe fuga, dus si gata... Dar nu se compara cu nimic o baie adevarata cu un dus facut la repezeala. este asa de bine si relaxant... imi aduc aminte ca odata am si dormit in cada... m-am trezit cand simteam ca mi-e frig, deja se racise apa

Tu lucrezi si azi?
Ce iti gatesti bun?
In ultimul timp postezi niste mancaruri, mama mia... inca stau cu pofta in gat dupa vinete dar tot nu am ajuns sa mi le iau.

Te pup cu drag Andra
Pai chiar asa este... dar o baie de aceea adevarata in cada mi-ar placea macar o data pe luna Visez la acest lucru de mult timp
Cand eram in tara aveam , bine dupa ce am plecat eu a scos-o afara buni Zicea ca ocupa loc degeaba
Dar avea dreptate. ca era de aceea mareee. pana se umplea te plictiseai
Aici e frumos, soare dar degeaba, in casa e mai frig ca afara
Da, sunt la magazin si sambata , doar 3 ore. dar gandeste-te ca am stat joi si ieri si nu a intrat nimeni. nici azi. si mai am o ora si plec off...merge greu.
As adormi si eu in cada lumanarele, sare de mare, flori de alea ce plutesc nici nu visez departe
Eu azi as vrea sa fac covrigi ce sa mai, mi s-a pus pata si cred ca si o iau razna daca nu pap unul. dar de aia mititei
am gasit o reteta, sa vedem de imi iasa
mi-am cumparat din tara susan si mas special pentru painici sau covrigi
Mancarica nu stiu ce sa fac... ceva rapid. sa vedem
Mi-e pofta de niste cartofiori la cuptor cu legume, multe legume. dar cred ca aman treaba asta pana la mentinere
Vaiii eu iubesc vinetele alea azi poate imi fac niste barcute de alea din vinete si zucchine
dar trebuie sa merg la magazinul romanesc ca sa cumpar telemea
sa vedem, ceva de papa tot fac
Te pup si eu si iti doresc o zi frumoasa, relaxanta
Sport la gatit ce bine de tine ca iti place pestele. as vrea si eu, ca stiu ca e sanatos. dar nu il pot suferi - nici miros, nici nimic
Bine, nici carnea nu prea mai imi e prietena ca inainte
Pupici
Răspuns cu citat