Subiect: Jurnal "Slabuta"
View Single Post
  #3951 (permalink)  
Vechi 25 oct 2011, 15:56:35
andra_aly's Avatar
andra_aly andra_aly este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă SeniorSlăbuţă Senior
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 27 nov 2009
Locaţie: Sibiu/Roma, Italia
Vârsta: 34
Dieta: Stil de viata sanatos
Date: 166cm, 60kg
Mesaje: 21.862
Aprecieri acordate: 847
Am fost apreciat(a) de 1.470 ori in 478 mesaje
Implicit Re: Jurnal "Slabuta"

Citat:
Anterior postat de Slabuta Vezi mesajul


Vai, eu fara peste sunt ca fara apa... imi place muuuult, mai ales cel dulce, gen crap... dar si macroul este bun...

Azi toata ziua ma tavalesc prin pat, am facut masti, am mancat ceva bun..., nu mai tin minte cand am avut ultima data o zi dedicata doar mie... e asa de bine... si pana luni mai este atat de mult

In Italia nu se vinde susan si mac? Sa pui reteta de covrigi, am aici un fan inrait al covrigilor calzi, cu stafide sau mac.

Cum se mai simte bunica? Ai mai vorbit cu ea?

Mda, si in tara este destul de greu... nu merg toate precum am vrea... speram sa treaca cat mai repede valul acesta negru... dar, cine stie cand se va intampla..
Eu de mica am fost pretentioasa la mancare. daca mi-ai fi dat in fiecare zi cartofi prajiti aia as fi mancat toata ziua Si mai rau e ca buni imi facea cam des aceste pofte dupa ce a plecat mami. iti dai seama stomacul
asa nu a avut nici ea grija de al ei
Am vb cu ea, de fapt vorbesc aproape zilnic. si eu si mama. Ma doare ca nu pot fi alaturi de ea. Nu se si, anemia i-a iesit iarasi 7 si nah, cand era 6 i-au facut transfuzii. acum sa vedem ce hotarasc doctorii.
Cred ca v-a trebui niste donatori ca nah...a facut destul de multe transfuzii pana acum
E slabita, nu mai prea are chef de povesti, sunt tare ingrijorata pentru ea. Degeaba, oricat de mult vreau sa nu ma gandesc la ce a zis medicul...nu pot i-a dat intre 6 -9 luni , deja au trecut 5. si inevitabil ma gandesc...
Stai asa ca pe ace sa nu se intample ceva si nu e usor
Ba se gaseste dar eu nu am vazut cand am fost in tara mi-am luat ca am zis ca poate fac painici
Am facut pana la urma, au fost chiar buni. bine, eu am papat decat 2 si nu erau mari. Daca aveam cuptor de ala ca strabunica la lemne ieseau wawwww
Peste tot e greu acum sa speram ca vor veni si zile mai bune
Te pup
Răspuns cu citat