View Single Post
  #5548 (permalink)  
Vechi 19 dec 2012, 17:46:41
andra_aly's Avatar
andra_aly andra_aly este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă SeniorSlăbuţă Senior
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 27 nov 2009
Locaţie: Sibiu/Roma, Italia
Vârsta: 34
Dieta: Stil de viata sanatos
Date: 166cm, 60kg
Mesaje: 21.862
Aprecieri acordate: 847
Am fost apreciat(a) de 1.470 ori in 478 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 11

Bună fetele.
Roxy, pupici da, trebuie să ajung iar la medic sa încep iarăşi.cu analizele... Eu zic că am imunitatea scăzută, îmi trebuie nişte vitamine neaparat. Mâine seara dacă sunt mai bine poate ajung la el prea pe toate le iau.... Altădată eram mai bine nu raceam aşa repede, eram mai puternică să zic aşa....
Oricum, cu analizele o să încep din ianuarie cand o să îmi schimb actele pe adresa asta.
Lacra, ms sper să treacă cât mai repede. Iubi zice că sunt o plangacioasa, Intr-un fel are dreptate dar parcă prea multe am şi m-am săturat.

Floricel scump şi drag, la mulţi ani
Toate cele bune îţi doresc

Emy, am tot aţipit, a venit iubi am papat o feliuta de pâine prăjită mai mult cu frica
Mi-a adus biochetasi am luat un pliculet si immodium dar de ăla nu am luat încă.
Mă doare mijlocul rău de tot poate cum am stat numai în pat. Nu am putere să merg, să fac nimic...
O să încerc să pap iar puţină pâine prăjită cu ceai când vine mami că ea ştie cum să îl facă să îl pot bea. Febră am avut 37.5, acum. 37.7. Dacă ajunge la 38 iau aspirina.
Mi-e frică că la 11 aseară am luat pilula antibebe şi după 2 ore am început să vars
Mama azi de dimi cand m-a auzit la baie a gândit că sunt gravidă. Credea că luna asta am întrerupt antibebe că aşa vroiam. Dar am zis întâi să fac control, să vedem ce zice ginecologup şi apoi o întrerup.
Vă pup dragele mele.
Răspuns cu citat