View Single Post
  #6942 (permalink)  
Vechi 09 nov 2010, 14:02:07
andra_aly's Avatar
andra_aly andra_aly este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă SeniorSlăbuţă Senior
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 27 nov 2009
Locaţie: Sibiu/Roma, Italia
Vârsta: 34
Dieta: Stil de viata sanatos
Date: 166cm, 60kg
Mesaje: 21.862
Aprecieri acordate: 847
Am fost apreciat(a) de 1.470 ori in 478 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg

Citat:
Anterior postat de mara_merkel Vezi mesajul
Buna iubito!
Mama sta in Terni (un orasel mic,mai sus de Roma).Acum ca te-am gasit pe tine am doua motive sa vin...probabil pe timp de vara cand e frumos
Aseara m-am uitat prin jurnalul tau si am vazut ca mananci multa mozzarella si in medie 1200 kcal....O sa incerc si eu sa mananc mozzarela ca imi place mult insa pana acum o evitam din cauza grasimilor pe care le are....Sunt cam obsedata de grasimi dar incerc sa ma schimbMai bine mananc grasimi decat carbo,nu?Momentan mananc in jur de 1100 de kcal dar vreau sa mai adaug un pic prin proteine si grasimi(adica branzeturi).
Sa ai o zi frumoasa!
Stiu unde e Terni Cam la 70 km de mine sa zicem poate si mai putin. Daca o sa vii, mi-ar placea sa ne cunoastem
Pai da, mie imi place mozzarella tare mult mai ales sa imi fac salata cu rosii cherry, mozzarella, oregano, ulei de masline si un strop de uotet baalsamic. sau imi place mult cu piept de pui la gratar si spanac fiert si cu putina sare si ulei de masline deasupra
In ultima vreme am lasat-o mai moale cu mozzarella ca am probleme cu tranzitul
Pai decat sa papi paine, paste... mai bine papi mozzarella si are proteine grasimile le tii tu cumva din frau. important e sa ai grija la carbo
O zi frumoasa