Prezentare Calculator Nutriţional Slăbuţe - Partea 1Cursuri pictura, desen, modelaj, istoria artei
Sunt Resposnabil Calculator nutriţional Susţin Slăbuţe - Widgets si insigne! Slabute Concurs - Sanatate, premii si distractie! Slăbuţe TV - Televiziunea slăbuţelor

Discuţie între grasuta1961 şi orhidee

Gaseste prietenii din orasul tau! Alba Arad Arges Bacau Bihor Bistrita-Nasaud Botosani Braila Brasov Buzau Calarasi Caras-Severin
Cluj Constanta Dambovita Dolj Galati Giurgiu Gorj Hunedoara Ialomita Iasi Bucuresti Maramures Mehedinti Mures Neamt Olt
Prahova Salaj Satu-Mare Sibiu Suceava Teleorman Timis Tulcea Vaslui Valcea Vrancea
Prima Petitie Nationala pentru Dreptul la o Viata Sanatoasa deja a fost semnata de catre 66338 oameni.
In total sunt necesare peste 100.000 de semnaturi. Fii voluntar si participa in campania de strangere de semnaturi, clic aici.
Bine ai venit pe Slăbuţe, comunitatea care în 2008 a pus bazele mişcării pentru stilul de viaţă sănătos din România! Am creat pentru tine o comunitate unică şi specială. Într-o atmosferă civilizată, alături doar de oameni de calitate si cu o vastă experientă în domeniul stilului de viaţă sănătos, corect şi imparţial vei putea învăţa şi împărtăşi experienţele tale despre sănătate, alimentaţie, sport, stil de viaţă, slăbit sănătos şi alte întâmplări interesante din viaţa ta. Daca îţi pasă de viitorul ţării noastre şi a celor din jur, poţi contribui alături de noi într-un mod responsabil la promovarea stilului de viaţă sănătos, fie prin recomandarea comunităţii, fie prin relatarea celor învăţate pe Slăbuţe. Dacă ne vizitezi pentru prima dată, îţi recomandăm să citeşti ghidul începătorilor.
Pentru ca să te înregistrezi, clic aici. Succes!
Discuţie între grasuta1961 şi orhidee
Afişare mesaje din Cartea de Oaspeti 1 la 10 din 26
  1. grasuta1961
    10 nov 2010 08:48:21 - permalink
    grasuta1961
    orhidee sa stii ca azi dimineata cantarul imi arata 78 kg.Yupi sunt f.f. vesela.
  2. grasuta1961
    06 nov 2010 13:03:46 - permalink
    grasuta1961
    Sigur draga mea ca o sa vin sa-ti spun cate kg am slabit intr-o saptamana mai ales ca miercuri cand m-am cantarit surpriza cantarul imi arata 82 kg(rectificat).Nu stiu de ce ,insa asta e.Vad eu miercuri.Acum nu ma mai opreste nimeni pana nu ajung la 65 kg.
  3. orhidee
    05 nov 2010 19:03:32 - permalink
    orhidee
    Mihaela, e bine ca ai reusit sa te reapuci de dieta...astept vesti atunci cand te vei cantari! Spor la slabit, draga mea!
  4. grasuta1961
    05 nov 2010 10:44:34 - permalink
    grasuta1961
    Orhidee o sa-ti spun dupa o saptamana cat am slabit.Pana atunci nu ma cantaresc.Insa tu nu stii ca itre timp m-am ingrasat nhu mai aveam 79 kg.Insa m-am speriat sincer cand m-am urcat pe cantar miercuri dimineata.De aceea am luat atitudine.Insa parca nici nu-mi vine sa cred ca am atat cat am vazut.Insa sa vad cat am miercuri dimineata.Tu cum esti??? Cum merge dieta???
  5. orhidee
    03 nov 2010 16:22:47 - permalink
    orhidee
    E super ca ai inceput o dieta...De abia astept sa-mi spui cum te simti cu ea...si cat ai slabit!
  6. grasuta1961
    03 nov 2010 14:53:10 - permalink
    grasuta1961
    Of trebuie sa continui mesajul ca fiind prea lung nu mi-l accepta.merg in seara asta sa-mi fac aprovizionarea cu pui peste ca sa nu mai mananc numai ton.O sa ma cantaresc saptamanal,adica miercurea.O sa vad dupa 4 saptamani cate kg am slabit.nu-ti spun cate kg am acum ca mi-e rusine cat m-am putut ingrasa sau poate e numai apa care am retinut-o in corp .Ar fi prea frumos sa fie adevarat.Insa o sa-ti spun exact cat slabesc saptamanal de la dieta care o aplic
  7. grasuta1961
    03 nov 2010 14:50:28 - permalink
    grasuta1961
    Da draga mea deja am inceput dieta de azi.Am intrerupt deja tratamentul ca sincer nu-mi ameliora durerea.o sa merg la fizioterapie.Dieta care am inceputo e ceva inspirata din dieta lui Mihaela Bilic.De exemplu am mancat la micul dejun 1 felie de sunca de curcan ,un ou fiert ,un ceai verde f zahar si o cafea f. zahar.Nu cred ca eu o sa mai scriu f. zahar pt ca eu nu consum zahar si nici indulcitori artificiali.Pranzul l-am servit dupa 5 ore de la micul dejun.Am facut o salata din 100 gr salata verde +1/2 castravete verde+120 gr ton in ulei insa am scurs uleiul si am mai pus 1/2 zeama de la o lamaie.Dupa asta am baut un ceai verde si o cafea.Cina o sa o servesc tot dupa 5 ore adica la ora 18,30 ar trebui sa servesx cina.Insa azi o sa mananc la ora 19 ca la ora aia nu sunt acasa.La cina o sa mananc tot salata verde cu castra vete si ton ca altceva nu am in casa.
  8. orhidee
    03 nov 2010 10:53:22 - permalink
    orhidee
    Vei mai tine dieta Rina sau vei incepe alta ? Cum ai hotarat?
  9. orhidee
    03 nov 2010 10:52:40 - permalink
    orhidee
    Mihaela, imi pare rau ca ai avut probleme de sanatate. Multumesc pt cuvintele frumoase! Sper din tot sufletul sa te apuci din nou de slabit...
  10. grasuta1961
    03 nov 2010 08:38:07 - permalink
    grasuta1961
    Scuze ca ti-am fragmentat mesajul insa tot nu mi-l lua.
Mesaje noi in forum de slabit Slabute.ro
 Mesajele slăbuţelor
Se încarcă mesajele...
Calculator calorii (clic aici)
Poziţionare:
Calculator nutriţionalFan Slăbuţe!Susţine Slăbuţe!Top SlăbuţeSlabute TV
Subiecte noi
Subiecte interesante
Ultimele articole