Prezentare Calculator Nutriţional Slăbuţe - Partea 1Cursuri pictura, desen, modelaj, istoria artei
Sunt Resposnabil Calculator nutriţional Susţin Slăbuţe - Widgets si insigne! Slabute Concurs - Sanatate, premii si distractie! Slăbuţe TV - Televiziunea slăbuţelor

Discuţie între LoLy şi grasuta1961

Gaseste prietenii din orasul tau! Alba Arad Arges Bacau Bihor Bistrita-Nasaud Botosani Braila Brasov Buzau Calarasi Caras-Severin
Cluj Constanta Dambovita Dolj Galati Giurgiu Gorj Hunedoara Ialomita Iasi Bucuresti Maramures Mehedinti Mures Neamt Olt
Prahova Salaj Satu-Mare Sibiu Suceava Teleorman Timis Tulcea Vaslui Valcea Vrancea
Prima Petitie Nationala pentru Dreptul la o Viata Sanatoasa deja a fost semnata de catre 66338 oameni.
In total sunt necesare peste 100.000 de semnaturi. Fii voluntar si participa in campania de strangere de semnaturi, clic aici.
Bine ai venit pe Slăbuţe, comunitatea care în 2008 a pus bazele mişcării pentru stilul de viaţă sănătos din România! Am creat pentru tine o comunitate unică şi specială. Într-o atmosferă civilizată, alături doar de oameni de calitate si cu o vastă experientă în domeniul stilului de viaţă sănătos, corect şi imparţial vei putea învăţa şi împărtăşi experienţele tale despre sănătate, alimentaţie, sport, stil de viaţă, slăbit sănătos şi alte întâmplări interesante din viaţa ta. Daca îţi pasă de viitorul ţării noastre şi a celor din jur, poţi contribui alături de noi într-un mod responsabil la promovarea stilului de viaţă sănătos, fie prin recomandarea comunităţii, fie prin relatarea celor învăţate pe Slăbuţe. Dacă ne vizitezi pentru prima dată, îţi recomandăm să citeşti ghidul începătorilor.
Pentru ca să te înregistrezi, clic aici. Succes!
Discuţie între LoLy şi grasuta1961
Afişare mesaje din Cartea de Oaspeti 1 la 10 din 11
  1. grasuta1961
    01 mar 2012 08:01:48 - permalink
    grasuta1961
  2. grasuta1961
    22 dec 2010 09:06:03 - permalink
    grasuta1961
    Fie ca steaua care a insotit magii in cautarea pruncului sfant, sa fie pentru tine un far de lumina, care sa iti incalzeasca sufletul si sa-ti lumineze chipul, atat in aceste zile de sarbatoare cat si in cele care vor urma. Doresc de asemenea, ca divinitatea sa-ti aseze sub brad, daruri minunate, din care sa nu lipseasca iubirea fara limite, intelegerea a tot ceea ce exista, linistea sufleteasca, nelinistea cunoasterii, satisfactia reusitelor! Sarbatori Fericite si An nou fericit!
  3. LoLy
    05 oct 2010 15:52:18 - permalink
    LoLy
    Din pacate nu prea ma pot lauda pt ca,desi mananc conform,stagnez deja de f.mult timp...
    Iti doresc sa ajungi unde ti-ai propus!
  4. grasuta1961
    04 oct 2010 17:52:43 - permalink
    grasuta1961
    Buna Loly !!!

    Ce mai faci??? Cum merge dieta???Eu mi-am propus sa slabesc cate 3 kg pe luna.Asa sper ca de revelion sa am 70 kg.In prima luna reduc portiile de mancare.Fac de 3 ori pe saptamana pe bicicleta eliptica si masaj in fiecare zi cu aparatul relax&ton.Sper sa dea rezultate si la sfarsitul lunii sa am cu 3 kg mai putin.Te astept cu vesti.Acum o sa ma uit putin la poze ca vad ca ai niste poze care eu nu le-am vazut.Te pup si-o zi buna iti doresc.
  5. grasuta1961
    04 aug 2010 07:39:41 - permalink
    grasuta1961
    Multumesc Loly!!!
    o sa studiez cartea mai bine si-o sa ma apuc de treaba.
    Iti doresc o zi buna si mai racoroasa!!
  6. LoLy
    03 aug 2010 21:16:26 - permalink
    LoLy
    Aaa si la Monti regula e urmatoarea:intre mesele glucidice si proteice treb sa treaca 3 ore,iar intre cele proteino-lipidice si cele glucidice-5 ore
  7. LoLy
    03 aug 2010 21:14:01 - permalink
    LoLy
    Eu am 5 luni de dieta (1 luna hipocalorica si 4 luni Montignac).in prima luna am slabit 4 kg,apoi 3kg in 3 luni (am stagnat o luna intrega) si in luna iulie 3 kg,dar treb sa precizez ca eu slabesc mult mai greu decat celelalte fete pt ca iau medicamente care-mi compromit dieta,dar eu tot nu ma las:perseverez si merg inainte.Daca ai cartea lui Monti e f.bine citeste-o si apuca-te de dieta.E complicata numai la prima vedere,pe urma te obisnuiesti.Daca te decizi sa tii Monti e f.important ca in primele 3 luni sa nu faci abateri si este Gasca fetelor care tin Montignac partea IV unde noi ne scriem meniurile si fetele noi primesc toate lamuririle necesare referitor la dieta pana se invata
  8. grasuta1961
    03 aug 2010 07:43:02 - permalink
    grasuta1961
    Buna Loly!!
    spne-mi te rog de cand ai inceput si cat ai slabit.Am si eu cartea Monti insa n-am incercat.Poate imi trebuie mai multa vointa.Ai mai si trisat?? Mi-ar place sa discutam mai multe pe marginea dietei.Parca ma bate gandul sa merg la un nutritionist adevarat.Ca am mai fost si mi-a zis bla,bla si gata.
  9. LoLy
    02 aug 2010 20:46:50 - permalink
    LoLy
    Eu tin Montignac.E important inainte de a incepe dieta sa te inarmezi cu multa rabdare si perseverenta.Nu e intotdeauna usor;de aceea e important sa lucrezi si la echilibrul psihic,dar e posibil si merita
  10. grasuta1961
    02 aug 2010 20:24:43 - permalink
    grasuta1961
    Buna Loly !!! Si multumesc pentru urari.Nu tin nici o dieta insa sper sa reusesc sa ma adun si sa incep o dieta.Tu ce dieta tii???
Mesaje noi in forum de slabit Slabute.ro
 Mesajele slăbuţelor
Se încarcă mesajele...
Calculator calorii (clic aici)
Poziţionare:
Calculator nutriţionalFan Slăbuţe!Susţine Slăbuţe!Top SlăbuţeSlabute TV
Subiecte noi
Subiecte interesante
Ultimele articole