Prezentare Calculator Nutriţional Slăbuţe - Partea 1Cursuri pictura, desen, modelaj, istoria artei
Sunt Resposnabil Calculator nutriţional Susţin Slăbuţe - Widgets si insigne! Slabute Concurs - Sanatate, premii si distractie! Slăbuţe TV - Televiziunea slăbuţelor

Discuţie între minouse şi nicoleta100

Gaseste prietenii din orasul tau! Alba Arad Arges Bacau Bihor Bistrita-Nasaud Botosani Braila Brasov Buzau Calarasi Caras-Severin
Cluj Constanta Dambovita Dolj Galati Giurgiu Gorj Hunedoara Ialomita Iasi Bucuresti Maramures Mehedinti Mures Neamt Olt
Prahova Salaj Satu-Mare Sibiu Suceava Teleorman Timis Tulcea Vaslui Valcea Vrancea
Prima Petitie Nationala pentru Dreptul la o Viata Sanatoasa deja a fost semnata de catre 66338 oameni.
In total sunt necesare peste 100.000 de semnaturi. Fii voluntar si participa in campania de strangere de semnaturi, clic aici.
Bine ai venit pe Slăbuţe, comunitatea care în 2008 a pus bazele mişcării pentru stilul de viaţă sănătos din România! Am creat pentru tine o comunitate unică şi specială. Într-o atmosferă civilizată, alături doar de oameni de calitate si cu o vastă experientă în domeniul stilului de viaţă sănătos, corect şi imparţial vei putea învăţa şi împărtăşi experienţele tale despre sănătate, alimentaţie, sport, stil de viaţă, slăbit sănătos şi alte întâmplări interesante din viaţa ta. Daca îţi pasă de viitorul ţării noastre şi a celor din jur, poţi contribui alături de noi într-un mod responsabil la promovarea stilului de viaţă sănătos, fie prin recomandarea comunităţii, fie prin relatarea celor învăţate pe Slăbuţe. Dacă ne vizitezi pentru prima dată, îţi recomandăm să citeşti ghidul începătorilor.
Pentru ca să te înregistrezi, clic aici. Succes!
Discuţie între minouse şi nicoleta100
Afişare mesaje din Cartea de Oaspeti 1 la 6 din 6
  1. minouse
    02 aug 2010 11:40:42 - permalink
    minouse
    Problema mea a fost ca in acea perioada nu stiam(sau nu vroiam ) sa ma mentin si le-am pus la loc astfel incat ajunsesem de unde plecasem
    Norocul meu a fost c-am gasit acest site, care m-a ajutat enorm
  2. minouse
    02 aug 2010 11:40:05 - permalink
    minouse
    Felicitari pentru decizia luata, si-ti doresc sa ai un bebe sanatos si frumos
    Cred ca monti este cel mai indicat, avand in vedere ca dieta aceasta e ca un stil de viata asa ca nu ti-ar putea face vreun rau si sunt mult slabute aici care tin aceasta dieta, deci te poti sfatui cu ele.
    Wow dar 10.7 kg nu-s de ici de colo, felicitari pentru c-ai slabit atat, plus c-ai scapat de ele intr-un mod sanatos
    Inteleg
    Mie cu numaratul caloriilor mi-a fost cel mai usor, ca nu trebuia sa ma complic atat
    Momentan nu pot spune ca e chiar o dieta, am o lista de alimente interzise(sau care trebuie evitat pe cat cu putinta ex: zahar; cartofi prajiti; branza grasa, etc. ) si aleg manacaruri ce pur si simplu nu includ acele alimente.
    Pai cu cea cu grupele sanguine am slabit 7 kg in 2 luni. Iar cu numaratul caloriilor am slabit 4.5 kg intr-o luna.
  3. nicoleta100
    01 aug 2010 18:08:03 - permalink
    nicoleta100
    mai, inca nu m-am decis ,nu vreau sa iau o hotarare aiurea.ideea e ca eu doresc sa mai fac un bebe si daca se intampla acest lucru nu voi putea sa tin diete!!! de aceea as opta pt dieta monti in ideea in care se zice ca e mai mult un stil de viata decat o dieta.
    rina's a fost o dieta buna pt mine ca punct de plecare,dar acum o termin si nu as vrea sa o repet in ideea in care ma plictiseste sa repet un lucru de mai multe ori.rezultatele au fost super:-10,7 kg in 73 zile!!
    dieta pe grupe sanguine nu imi place in ideea in care eu am AII SI NU AM VOIE CARNITA ,SI MIE IMI PLACE CARNITA,NU ZILNIC DAR IMI PLACE!!!!
    numaratul caloriilor mi se pare un lucru bun,sincer!!!!
    momentan ce dieta tii? si cam ce rezultate ai avut cu dietele mai sus mentionate?
    mult am scris!!!
    pupici
  4. minouse
    01 aug 2010 17:21:02 - permalink
    minouse
    Te-ai decis deja, ce vei urma dupa ce termini rina's(apropo cum te-ai simtit in timpul acestei diete si care-au fost rezultatele?).
    Pai pe pielea mea( adica incercate de mine) cele mai eficiente au fost dieta pe grupa sanguina si cea cu numaratul calorilor.
    Oricum indifetent ce alegi sa nu faci gresala sa fie ceva nesanatos.
    Te tuc si mult noroc la slabit
  5. nicoleta100
    30 iul 2010 21:11:42 - permalink
    nicoleta100
    SALUTARE. fac bine ms de intrebare . citesc pe aici pe forum.vreau sa ma apuc de o noua dieta si nu stiu care(mai am 19 zile de rina's) ai vreo sugestie ceva? pupici
  6. minouse
    29 iul 2010 19:56:18 - permalink
    minouse
    Buna. Ce faci?
Mesaje noi in forum de slabit Slabute.ro
 Mesajele slăbuţelor
Se încarcă mesajele...
Calculator calorii (clic aici)
Poziţionare:
Calculator nutriţionalFan Slăbuţe!Susţine Slăbuţe!Top SlăbuţeSlabute TV
Subiecte noi
Subiecte interesante
Ultimele articole