Prezentare Calculator Nutriţional Slăbuţe - Partea 1Cursuri pictura, desen, modelaj, istoria artei
Sunt Resposnabil Calculator nutriţional Susţin Slăbuţe - Widgets si insigne! Slabute Concurs - Sanatate, premii si distractie! Slăbuţe TV - Televiziunea slăbuţelor

Discuţie între ramonika71 şi rozica1965

Gaseste prietenii din orasul tau! Alba Arad Arges Bacau Bihor Bistrita-Nasaud Botosani Braila Brasov Buzau Calarasi Caras-Severin
Cluj Constanta Dambovita Dolj Galati Giurgiu Gorj Hunedoara Ialomita Iasi Bucuresti Maramures Mehedinti Mures Neamt Olt
Prahova Salaj Satu-Mare Sibiu Suceava Teleorman Timis Tulcea Vaslui Valcea Vrancea
Prima Petitie Nationala pentru Dreptul la o Viata Sanatoasa deja a fost semnata de catre 66338 oameni.
In total sunt necesare peste 100.000 de semnaturi. Fii voluntar si participa in campania de strangere de semnaturi, clic aici.
Bine ai venit pe Slăbuţe, comunitatea care în 2008 a pus bazele mişcării pentru stilul de viaţă sănătos din România! Am creat pentru tine o comunitate unică şi specială. Într-o atmosferă civilizată, alături doar de oameni de calitate si cu o vastă experientă în domeniul stilului de viaţă sănătos, corect şi imparţial vei putea învăţa şi împărtăşi experienţele tale despre sănătate, alimentaţie, sport, stil de viaţă, slăbit sănătos şi alte întâmplări interesante din viaţa ta. Daca îţi pasă de viitorul ţării noastre şi a celor din jur, poţi contribui alături de noi într-un mod responsabil la promovarea stilului de viaţă sănătos, fie prin recomandarea comunităţii, fie prin relatarea celor învăţate pe Slăbuţe. Dacă ne vizitezi pentru prima dată, îţi recomandăm să citeşti ghidul începătorilor.
Pentru ca să te înregistrezi, clic aici. Succes!
Discuţie între ramonika71 şi rozica1965
Afişare mesaje din Cartea de Oaspeti 1 la 10 din 11
  1. rozica1965
    04 sep 2012 14:38:02 - permalink
    rozica1965
    Ramona,fa-ti jurnalul si scrii in el ce faci pt a slabii. Intra si pe forum si vorbeste. Se merge in paralel cu forumul si jurnalul.
    Normal ca trebuie sa ma tutuiesti,nici fetelor de 20 nu le cer sa imi vorbeasca cu pronumele de politete!
  2. ramonika71
    04 sep 2012 14:21:49 - permalink
    ramonika71
    Am descoperit cat de cat cum se face, dar nu stiu daca sa-l incep sau nu. Nu stiu cum sa fac primii pasi.Adica mai clar sa intru pe forum si sa incerc sa mai vorbesc cu persoanele de acolo sa ma sfatuiasca daca e bine cum am inceput regimul ( cu toate ca stiu ca sunt abia la inceputul lui) sau sa-mi fac un jurnal in care sa-mi povestesc aceasta minunata intamplare a vietii. Ce ma sfatuiesti? Am vazut ca ai avut si tu foarte multe kilograme (sper ca nu te supara ca vorbesc cu tu. Daca te deranjeaza ma conformez) si ai reusit sa dai jos. Va admir pe toate pentu ambitia voastra si-mi doresc ca si eu sa slabesc, sa fiu ambitioasa chiar si atunci cand nu voi sta ok cu psihicul. Tocmai pentru acest ultim lucru imi doresc prietene sincere pentru mine.
  3. rozica1965
    04 sep 2012 14:16:37 - permalink
    rozica1965
    Ok Ramona...deci ai 41 de ani,multi inainte!!!!!! Ce ai facut cu jurnalul,ai incercat.....?
  4. ramonika71
    04 sep 2012 14:00:31 - permalink
    ramonika71
    Da, Rozica. Este anul meu de nastere.
  5. rozica1965
    04 sep 2012 13:51:57 - permalink
    rozica1965
    71 e anul nasterii? Adica 1971?
  6. rozica1965
    04 sep 2012 13:51:04 - permalink
    rozica1965
    Ramona,apesi unde scrie pe banda verde JURNALE,apoi unde scrie SUBECTE NOI. Sper ca mai tin minte. Nu ma deranjezi deloc,daca stiu,te ajut cu orice.
  7. ramonika71
    04 sep 2012 12:45:33 - permalink
    ramonika71
    M-ai sfatuit Rozica sa intru si pe forumuri si prin jurnale. M-ar interesa sa-mi fac si eu un jurnal. Pot? Daca da, poti sa-mi explici care sunt pasii de urmat? Multumesc anticipat pentru raspuns si sper sa nu te deranjeze.
  8. rozica1965
    04 sep 2012 10:18:22 - permalink
    rozica1965
    Ma bucur sa am onoarea asta!Intra si prin jurnale si pe forumuri!
  9. ramonika71
    04 sep 2012 08:37:07 - permalink
    ramonika71
    Multumesc, Rozica! Esti prima mea prietena de pe acest site.
  10. rozica1965
    04 sep 2012 08:35:18 - permalink
    rozica1965
    Bine ai venit printre noi!!!! Te primim cu drag!
Mesaje noi in forum de slabit Slabute.ro
 Mesajele slăbuţelor
Se încarcă mesajele...
Calculator calorii (clic aici)
Poziţionare:
Calculator nutriţionalFan Slăbuţe!Susţine Slăbuţe!Top SlăbuţeSlabute TV
Subiecte noi
Subiecte interesante
Ultimele articole