Prezentare Calculator Nutriţional Slăbuţe - Partea 1Cursuri pictura, desen, modelaj, istoria artei
Sunt Resposnabil Calculator nutriţional Susţin Slăbuţe - Widgets si insigne! Slabute Concurs - Sanatate, premii si distractie! Slăbuţe TV - Televiziunea slăbuţelor

Discuţie între vio ce doreste sa slabeasca şi rozica1965

Gaseste prietenii din orasul tau! Alba Arad Arges Bacau Bihor Bistrita-Nasaud Botosani Braila Brasov Buzau Calarasi Caras-Severin
Cluj Constanta Dambovita Dolj Galati Giurgiu Gorj Hunedoara Ialomita Iasi Bucuresti Maramures Mehedinti Mures Neamt Olt
Prahova Salaj Satu-Mare Sibiu Suceava Teleorman Timis Tulcea Vaslui Valcea Vrancea
Prima Petitie Nationala pentru Dreptul la o Viata Sanatoasa deja a fost semnata de catre 66338 oameni.
In total sunt necesare peste 100.000 de semnaturi. Fii voluntar si participa in campania de strangere de semnaturi, clic aici.
Bine ai venit pe Slăbuţe, comunitatea care în 2008 a pus bazele mişcării pentru stilul de viaţă sănătos din România! Am creat pentru tine o comunitate unică şi specială. Într-o atmosferă civilizată, alături doar de oameni de calitate si cu o vastă experientă în domeniul stilului de viaţă sănătos, corect şi imparţial vei putea învăţa şi împărtăşi experienţele tale despre sănătate, alimentaţie, sport, stil de viaţă, slăbit sănătos şi alte întâmplări interesante din viaţa ta. Daca îţi pasă de viitorul ţării noastre şi a celor din jur, poţi contribui alături de noi într-un mod responsabil la promovarea stilului de viaţă sănătos, fie prin recomandarea comunităţii, fie prin relatarea celor învăţate pe Slăbuţe. Dacă ne vizitezi pentru prima dată, îţi recomandăm să citeşti ghidul începătorilor.
Pentru ca să te înregistrezi, clic aici. Succes!
Discuţie între vio ce doreste sa slabeasca şi rozica1965
Afişare mesaje din Cartea de Oaspeti 81 la 90 din 90
  1. vio ce doreste sa slabeasca
    08 sep 2011 18:07:10 - permalink
    vio ce doreste sa slabeasca
    de joia trecuta dar chiar nustiu de e bine nu e bine stiu ca prima parte a perioadei se pierde apa din corp dar pe mine ma stimuleaza si asa....
  2. rozica1965
    08 sep 2011 17:53:48 - permalink
    rozica1965
    2 kg...super...dar in cat timp?.....
  3. vio ce doreste sa slabeasca
    08 sep 2011 17:44:47 - permalink
    vio ce doreste sa slabeasca
    multumesc mult,sunt multumita,2 kg,mult,putin ,deocamdata nu le mai am ,...succes si tie.
  4. rozica1965
    08 sep 2011 15:54:29 - permalink
    rozica1965
    Vio iti doresc cantar usor.
  5. vio ce doreste sa slabeasca
    07 sep 2011 22:46:16 - permalink
    vio ce doreste sa slabeasca
    salutari !cum sta situatia?eu maine ma cantaresc ,se face saptamana,sper sa avem vesti faine ,noapte buna !
  6. vio ce doreste sa slabeasca
    06 sep 2011 16:39:24 - permalink
    vio ce doreste sa slabeasca
    Iarta-ma dar timpul nu ma lasa sa intru decat mai rar pe net,la serviciu nu pot iar acasa am si aici un program incarcat,imi vine sa plang ,vointa am ,regim, tin eu ,sport fac dar am diferite probleme ce ma preseaza si ajung la un moment in care imi este frica ca o las balta si acum ca alte ori.M-am invatat si i-am invatat pe cei din jur sa-mi asum orice responsabilitate ce se iveste si acu nu mai fac fata,bantuie nesimtirea si comoditatea in jur si parca sunt ghinionista cand vreau sa ripostez ,sa mai plasez din sarcini tot eu am de suferit ,..mai vorbim....ma asteapta treaba......multumesc de prietenie....
  7. rozica1965
    05 sep 2011 21:01:09 - permalink
    rozica1965
    Am vazut ca ai 39 de ani...mai ai un pic si te incadrezi la categoria 40 de ani...10 luni trec repede.Oricum,nu astepta atat pt a ne vizita.Pup
  8. rozica1965
    05 sep 2011 20:59:51 - permalink
    rozica1965
    Vio,nu stiu cati ani ai,dar esti bine venita la o taina si la categoria celor de 40-50 de ani.Noi primim pe oricine acolo,avem si pustoaice care s-au lipit de noi.Te pupic si te astept.
  9. vio ce doreste sa slabeasca
    05 sep 2011 12:11:38 - permalink
    vio ce doreste sa slabeasca
    Sincer imi pare bine de asa primire....cred ca asta era impulsul pe care il asteptam de aproape jumatate de an,va multumesc la toate fetele pentru sustinere si primire in comunitate si astept sa ma incadrez cu totul ,sa invat sa si comunic....succes va doresc si eu si felicitari pentru ce ati realizat pana acum ,Vio.
  10. rozica1965
    04 sep 2011 15:42:49 - permalink
    rozica1965
    Bine ai venit Vio si din partea mea....Am vazut ca m-ai vizitat,dar nu ai vorbit.Te astept in vizita scrisa.........
Mesaje noi in forum de slabit Slabute.ro
 Mesajele slăbuţelor
Se încarcă mesajele...
Calculator calorii (clic aici)
Poziţionare:
Calculator nutriţionalFan Slăbuţe!Susţine Slăbuţe!Top SlăbuţeSlabute TV
Subiecte noi
Subiecte interesante
Ultimele articole