forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   Dupa sarcina (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=36)
-   -   Jurnalul mamicilor 2011 (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=10327)

simonet 04 oct 2011 08:21:55

Re: Jurnalul mamicilor 2011
 
Neata dragelor!!

Dupa cutremurul de asta dimineata m-a apucat harnicia, m-am gandit sa fac salata de boeuf :D bineinteles ca la cat sunt de priceputa mi s-a taiat maioneza:D tot incerc sa o repar dar nu merge ... am incercat cu mustar, apa, lamaie, am pus separat intr-un vas un pic si am inceput iar sa o dau cu mixerul insa nimic ... ceva idei?

nicoleta100 04 oct 2011 08:25:12

Re: Jurnalul mamicilor 2011
 
Citat:

Anterior postat de simonet (Post 808892)
Neata dragelor!!

Dupa cutremurul de asta dimineata m-a apucat harnicia, m-am gandit sa fac salata de boeuf :D bineinteles ca la cat sunt de priceputa mi s-a taiat maioneza:D tot incerc sa o repar dar nu merge ... am incercat cu mustar, apa, lamaie, am pus separat intr-un vas un pic si am inceput iar sa o dau cu mixerul insa nimic ... ceva idei?

eu cand patesc asa si nu merge cu nimik sti ce fac? mestec in continuare si pana la urma se leaga si daca nu incepi de la inceput!!!:D

simonet 04 oct 2011 08:32:46

Re: Jurnalul mamicilor 2011
 
:))) sper ca nu trb s aincep de la capat ca ma las pagubasa ... am incercat si cu un cartof fiert pasat si nimik:D asta ca sa mai gatesc si alta data:)))

merci Nico!!>:D<

nicoleta100 04 oct 2011 08:37:15

Re: Jurnalul mamicilor 2011
 
Citat:

Anterior postat de simonet (Post 808903)
:))) sper ca nu trb s aincep de la capat ca ma las pagubasa ... am incercat si cu un cartof fiert pasat si nimik:D asta ca sa mai gatesc si alta data:)))

merci Nico!!>:D<

sper sa reusesti!

kika 04 oct 2011 08:46:58

Re: Jurnalul mamicilor 2011
 
Citat:

Anterior postat de nicoleta100 (Post 808891)
buna dimineata mamici!!!>:D<>:D<>:D<
azi nu fac mai nimik ,decat cele 3 mile ,sper sa ma lase bebe si ceva de mancare ,dar nu stiu ce!:-o:-o:-o:-o:-ovreo idee??:-/:-/:-/:-/:-/

va doresc o zi minunata!!!>:D<:x:-*

ciuperci sote cu piept de pui la teflon :D

simonet 04 oct 2011 08:54:38

Re: Jurnalul mamicilor 2011
 
am reusit sa o readuc la viata pe maioneza mea iubita cu un galbenus fiert:d
yuppyyy!

simonet 04 oct 2011 09:02:58

Re: Jurnalul mamicilor 2011
 
alt motiv de bucurie pt mine astazi este ca Raisa face 7 luni:d

Anca, ce mai faci, cum esti! poate te putem ajuta daca treci prin perioada nasoala. sigur a patit-o vre-una din noi!!
Mira tu? cum esti?

o zi buna va doresc, dragele mele!

Diana D 04 oct 2011 09:06:23

Re: Jurnalul mamicilor 2011
 
LA MULTI ANI RAISAA!
Sa cresti mare si sanatoasa si sa se bucure mami si tati de tine :)

simonet 04 oct 2011 09:08:02

Re: Jurnalul mamicilor 2011
 
Citat:

Anterior postat de Diana D (Post 808951)
LA MULTI ANI RAISAA!
Sa cresti mare si sanatoasa si sa se bucure mami si tati de tine :)

multumim Diana!

nicoles23 04 oct 2011 09:13:26

Re: Jurnalul mamicilor 2011
 
Neatza mamici...

Azi dimi am dus pruncu la cresa ;;)...doamne ce emotii, dar si el si eu ne-am comportat f bine. Nimeni nu a plins, a fost ok, sa luat cu jucarii si eu am plecat. Pana acuma nu m-au sunat dar am emotii de cate ori suna telefonul :))
Cu unu la cresa ar trebui sa imi fie usor si sa ma apuc si eu de sport, dar nu promit de saptamina asta ca vreau sa imi pun casa cat de cat in ordine cat e el la gradi si sa i organizez dulapul de haine ca aseara parca dadeam cu stingu in dreptul nu stiam ce haine sa i dau.

Vad ca v-ati masurat, va dau si eu masurile mele care sunt mari ptr o pitica ca mine dar asta e , ne mobilizam si slabim.
bust:101 cm
talie:84cm desi e cam inviibila talia, am masurat cel mai ingust loc
burta:102cn
solduri:108 cm


nu gatesc azi, dar am cumparaturi de facut si ma apuc de casa sa o randuiesc :P

La multi ani Raisa sa cresti mare.

pupici :-*


Ora este GMT +2. Ora este acum 11:52:38.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO