View Single Post
  #17 (permalink)  
Vechi 16 oct 2012, 21:09:11
andra_aly's Avatar
andra_aly andra_aly este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă SeniorSlăbuţă Senior
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 27 nov 2009
Locaţie: Sibiu/Roma, Italia
Vârsta: 34
Dieta: Stil de viata sanatos
Date: 166cm, 60kg
Mesaje: 21.862
Aprecieri acordate: 847
Am fost apreciat(a) de 1.470 ori in 478 mesaje
Implicit Re: Obsesia pentru curatenie?!

Radeti voi si glumiti, dar nu e chiar de ras Eu in seara asta am ajuns rupta de la munca. Ma termina psihic si fizic astia Nu stiu cat voi mai rezista...
Si ce credeti ca am vazut in salon pe vitrina cea neagra si stralucitoare? Praf , praf si iar praf.
Si ce credeti voi...nu puteam sta de vorba cu mama ca din punctul unde eram pe canapea, direct la praful acela ma uitam. si parca nu puteam vorbii fetelor, nu imi venea sa ma duc nici sa fac dus, ci sa sterg praful... apoi am vazut ca era pe jos ceva mizerie, prin fata usii ... ca aseara a plouat si am adus in casa putina mizerie. Stiu ca exagerez si nu era mult, dar pentru mine nu e ok....
Ma trimis mama la dus cu forta si s-a apucat ea sa dea cu aspiratorul si sa faca putina ordine. cand am iesit m-am simtit mai bine sa vad ca e mai ok, asa ca am facut si la mine in camera putina ordine...
Concluzie: am ajuns sa nu mai stau linistita cand vin de la munca daca nu e totul cum vreau eu
Asta si "datorita" lui iubi care a cumparat obila in casa neagra e superba, dar ma face sa innebunesc
Răspuns cu citat