forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Liga adolescentelor slabute (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/liga-adolescentelor-slabute-2462.html)

andreea nicol 13 ian 2011 20:32:13

Re: Liga adolescentelor slabute
 
buna seara fetele:* ce faceti?:*

pucca 13 ian 2011 21:47:58

Re: Liga adolescentelor slabute
 
Citat:

Anterior postat de andreea nicol (Post 473419)
buna seara fetele:* ce faceti?:*

Salutare.. bine.. eu acum am venit de la o plimbarica si nu iar nu am fost cuminte... :(fac ce fac si iar ma lovesc de prostii... >:)

anka4iulie 13 ian 2011 23:09:08

Re: Liga adolescentelor slabute
 
Eu nu mananc decat aiurea. Ori putin, ori dulce, ori f sarat, ori la ore fara nici o logica, ori rontai intruna. Nu stiu ce e cu mine. Dar in orice caz, pierd cm, se vede pe haine.

pucca 14 ian 2011 21:11:07

Re: Liga adolescentelor slabute
 
:)Daca nimeriti pe forum,fetelor... haideti la o poveste. Pentru asta suntem toate aici, sa ne sustinem, indiferent dac am gresit. Data viitoare nu va mai fi la fel... Am convenit ca vom sta si ne vom spune programul.. si toate cele... dar cam bate vantul pe aici..:-(... trebuie sa ne facem timp pentru toate, dragelor>:D<

pucca 14 ian 2011 21:14:09

Re: Liga adolescentelor slabute
 
Citat:

Anterior postat de andreea nicol (Post 473419)
buna seara fetele:* ce faceti?:*

Cum a fost cu dieta astazi? tu esti ambitioasa ;;).. bravoo.. sport faci?
Eu sunt mandraaaaaa ca am terminat 40 de min de tae-bo. Ma dor toate.. da mi-a placut cand am adaugat doar asta la calculatorul de calorii si mi-a aratat din start -4/kg pe luna, fara sa mai adaug alte activitati pentru caloriile consumate:D
:-*

anka4iulie 14 ian 2011 22:56:58

Re: Liga adolescentelor slabute
 
Eu pur si simplu nu mai pot, ma dor toate oasele si toti muschii, abia ma misc, deci la sport fac mai mult dans, care imi place:X
In rest, nu prea mananc prostii, am cam redus mult dulciurile si nici nu imi lipsesc.

lamaie 14 ian 2011 23:33:28

Re: Liga adolescentelor slabute
 
Hei! Eu sunt nouă pe aici,v-am găsit căutând ceva despre citrice. Ca şi voi,am ceva (mai multe) kilograme in plus (la 1.66 "doar" 72 de kg),dar de asta sunt aici. Singură am impresia că nu pot să dau nimic jos,deşi reuşisem vreo 5 kg acum ceva timp.Pur şi simplu cred că trebuie să fie cineva mereu lângă mine care să-mi zică: lasă pâinea şi prostiile!...
Sper că o să reuşesc să fac câte ceva până în martie.Momentan incerc să beau foarte multă apă (ajung la 5L pe zi,fiind deja obişnuită să beau atât... dacă nu beau un litru în timpul dimineţii,la şcoală,simt că mă usuc) şi mă chinui să nu mai bag în mine toate prostiile după 7 seara şi în restul zilei,dar cu greu reuşesc,fiind stresată cu şcoala. Ajutaţi-mă să nu mai cad pradă obsesiei mele nebuneşti,CIOCOLATA! O ador în orice formă ar fi ea. >:D<

lucia ely 15 ian 2011 09:40:38

Re: Liga adolescentelor slabute
 
neata fetelor>:d<
ce mai faceti?va astept la un ceai:*:*>:D< sa povestim

lamaie bine ai venit printre noi>:D<

andreea nicol 15 ian 2011 11:28:36

Re: Liga adolescentelor slabute
 
neata:x eu azi am mancat aiurea8-| in regimul pe care il urmez azi trb sa mananc carne de pui fiarta sau la gratar si cum nu era facut nimic si mama era la munca am mancat cartofiprajiti :( mi`am descarcat zumba si un filmulet de tae bo:d mai incolo ma pun sa fac:d fetele vreau sa va intreb daca la voi ajuta ceaiu antiadipos la cv:-? am folosit dar atunci nu aveam cantar dar ma simteam mult mai bn:-? nus tiu daca am slabit.voiam sa va cer parerea:d as putea continua sa tin asa regim si fara ceai:-? dar nuj simt nevoia de un mic ajutor:)) pupici:* si o zi buna:* a si:d cantarul arata tot asa 69.8 cam asa:d nu`mi dau seama prea bn:)) dar e sub 70:X asta conteaza:d voi ce faceti?:*

lucia ely 15 ian 2011 12:17:05

Re: Liga adolescentelor slabute
 
Citat:

Anterior postat de andreea nicol (Post 475609)
neata:x eu azi am mancat aiurea8-| in regimul pe care il urmez azi trb sa mananc carne de pui fiarta sau la gratar si cum nu era facut nimic si mama era la munca am mancat cartofiprajiti :( mi`am descarcat zumba si un filmulet de tae bo:d mai incolo ma pun sa fac:d fetele vreau sa va intreb daca la voi ajuta ceaiu antiadipos la cv:-? am folosit dar atunci nu aveam cantar dar ma simteam mult mai bn:-? nus tiu daca am slabit.voiam sa va cer parerea:d as putea continua sa tin asa regim si fara ceai:-? dar nuj simt nevoia de un mic ajutor:)) pupici:* si o zi buna:* a si:d cantarul arata tot asa 69.8 cam asa:d nu`mi dau seama prea bn:)) dar e sub 70:X asta conteaza:d voi ce faceti?:*

pfff urat din partea ta:|
mai bine fierbeai 2 oua :| sau sa mananci cv iaurt branzi ca....lapte /iaurt cu cereale ...nu cartofi prajiti:|
mie ceaiul antiadipos imi da dureri de burta:|

eu am inceput dimineata cu o buc de carnat fiert=))
(nu unul intreg...cam jumate:D) la amiaza mananc pui la cuptor:D in yena:| si la cina mai vedem:D


Ora este GMT +2. Ora este acum 19:05:46.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO