forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Liga adolescentelor slabute (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/liga-adolescentelor-slabute-2462.html)

pucca 10 ian 2011 06:48:20

Re: Liga adolescentelor slabute
 
Neata, fetele.. >:D< Intru sa va las mesaj si dupa aceea ma duc la scoaala.. Sunt demoralizata total. Azi dimineata cantarul mi-a aratat aproape 55 de kg:-o:-o ma gandesc ca e si din cauza ca trebuie sa vina dar totuuuuuuuusi>:)...
am aproape un kg in plus de la inceputul lunii:((

voi slabi si eu 10 ian 2011 14:59:15

Re: vreau sa slabesc
 
Citat:

Anterior postat de Itssy (Post 464865)
Buna micuto ! >:D<
Ma bucur ca nu ai asteptat sa iei mai multe kg si te'ai hotarat sa slabesti prin sport .
In primul rand , cum ai slabit tu asta vara? Am impresia ca ai aplicat niste metode neortodoxe ca sa slabesti 1kg/zi si de'aia ai si ramas cu vergeturi /.

Exercitii , incearca Zumba si Taebo care lucreaza toate grupele de muschi cred eu .. :).
Daca intr'adevar te vei tine si vei renunta la dulciuri/paine/sucuri/grasimi si vei face sport , cred ca vei reusi performanta de a te modela in 2 luni - 3 :).

Dar ai grija ! sa nu mananci sub 1200cal pe zi si sa nu faci mai mult de 90min de sport pe zi !

Pupici :-* si Bafta!

salut>:D<
Pai am fost in tabara o saptamana si am mancat de 3 ori pe zi foarte putin si am baut mai mult ceai fara zahar la fiecare masa si am umblat mult pe jos si am reusit sa slabesc 2 kg intr.o saptamana
am slabit 1 kg pe zi datorita faptului ca eu nu sunt obisnuita cu efortul fizic si intr.o zi am alergat la antrenamente 1 ora jumatate cu putine pauze si asa am mai reusit sa slabesc.....si cum era si vara si nu aveam pofta de mancare prea mare am reusit sa mai slabesc...
pupici:-*mersi si bafta si tie:)

voi slabi si eu 10 ian 2011 15:01:06

Re: vreau sa slabesc
 
Citat:

Anterior postat de crissa17 (Post 464892)
Tae-bo este cel mai bun. Scazi foarte repede in cm daca faci de 3-4 ori pe sapt. In vrei 3-4 sapt cu 3-4 ori pe sapt de Tae-bo, o sa ai niste rezultate exceptionale!!

Mie deja imi curg pantalonii de pe mine. Fara exagerare.

Te pup

o sa incerc si eu:-?:-?sper ca o sa functioneze:x
felicitari pentru faptul ca ai reusit sa slabesti:)
si eu te pup:-*

lucia ely 10 ian 2011 16:37:44

Re: vreau sa slabesc
 
buna fetelor>:D<
ce mai faceti?:x
mi-am reparat calculatorul in sfarsit:D
voi cum mai sunteti?ati fost cumintele?:>

CaMi22 10 ian 2011 20:06:16

Re: vreau sa slabesc
 
hello:*
ce mai faceti fetele?

anka4iulie 10 ian 2011 20:13:25

Re: Liga adolescentelor slabute
 
Eu una ma pun de azi pe treaba, mai precis din seara asta reincep tae-bo.
Oare o sa se cunoasca daca fac zilnic macar 30 de minute pana in 22, si dupa aceea mai cresc timpul? Adica am vreo sansa ca pana in 22 sa se cunoasca la muschi?

andreea nicol 10 ian 2011 21:26:58

Re: Liga adolescentelor slabute
 
Lucia:x ce dor mi`a fost de tn:d nici nu prea am mai scris:)) am fost relativ cuminte:)) cantarul arata 70,5 :-? de azi am inceput un disociat.nu aruncati cu pietre:d inca:D vreau sa il tin sapatamana asta:)) vreau sa scad 1-2 kgsa scad sub 70 apoi revin la cv sanatos si pe o durata mai lunga dar imi trb un impuls cv:| si daca scad sub 70 apoi o sa vreau sa ajung la 69,68 si tot asa:d dar daca o sa ma simt rau o sa renunt imediat la el:D azi am mancat numai iaurt si branza:-? maine o sa mananc fructe toata ziua:-? apoi cartofi fierti toata ziua:-? apoi carne de pui fiarta:-? si apoi nu mai stiu:)) dar mi sa parut destul de usor fata de cele cu orez:| unde a chinuiam si pracic imi venea sa vomit dupa 2 zile:)) am gasit niste ex de tae bo :d si mi`am amintit ca destea am fc si la sala acum 2 ani si intro luna fara regim am slabit 5 kg:-? bn aveam si de unde sa dau:)) aveam 79 de kg cam asa:-? si am ajuns la 74 in nici o luna:-? 3 sapt.pupici si o s ava tin la curent:d :*:*

andreea nicol 11 ian 2011 20:24:38

Re: Liga adolescentelor slabute
 
disociatu asta pe care l`am inceput mi se pare chiar usor:-? adica nu imi e foame:-? e a 2-a zi:-? am slabit cred vreo 300 de grame:)) pana la sf sapt poate slabesc macar un kg:-? azi am mancat numai cartofi fierti:-? am noroc ca imi plac:D o sa revin cu informatii:d pupiciiiiii:x:*

anka4iulie 11 ian 2011 22:21:41

Re: Liga adolescentelor slabute
 
Ce mai faceti fetele?

CaMi22 11 ian 2011 22:29:11

Re: Liga adolescentelor slabute
 
ce mai faceti slabutelor?:*


Ora este GMT +2. Ora este acum 15:54:14.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO