forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Concurs "O luna fara dulciuri" (http://forum.slabute.ro/concurs-luna-fara-dulciuri/)
-   -   O luna fara zahar si faina alba! (http://forum.slabute.ro/concurs-luna-fara-dulciuri/luna-fara-zahar-faina-alba-10316.html)

Alexik 25 sep 2011 20:24:49

Re: O luna fara zahar si faina alba!
 
here i am!!!:)

BornCrank 25 sep 2011 20:42:32

Re: O luna fara zahar si faina alba!
 
Hello!

Sunt si eu la apel aici de maine, dar nu vreau sa folosesc nici un fel de faina, am sa mananc fulgi de ovaz, iar abatere o sa am: ciocolata neagra, as vrea sa zic ca nu, dar nu vreau sa ma mint singura.

Succes fetelor!!!

GinaViesianu 25 sep 2011 21:58:42

Re: O luna fara zahar si faina alba!
 
Citat:

Anterior postat de just21 (Post 801377)
AI folosit pastile??..Te intreb pt ca si eu am ajuns la ideea sa incep sa folosesc pastile de slabit.AM ajuns intr-o situatie disperanta pt mine si de aceea i-au in calcul si ideea pastilelor.Ce parere ai despre ele?

NU! Nu din acelea..mi-a prescris medicul niste anticonceptionale mai incarcate hormonal..
Iar in legatura cu pastilele de slabit, sa stii ca nu te sfatuiesc...In primul rand, daca ar fi asa eficiente...si FARA REPERCURSIUNI le-ar folosi toata lumea...
Si in al2-lea rand...o prietena le-a folosit, si nu era ok...de genul ametea cand se ridica din pat...
Sfatul meu e sa nu incerci, oricat de disperata ar fi situatia ta.. TIMPUL si PERSEVERENTA dau rezultate mai bune decat orice altceva

Mult Succes!>:D<

GinaViesianu 25 sep 2011 22:00:12

Re: O luna fara zahar si faina alba!
 
Citat:

Anterior postat de BornCrank (Post 801391)
Hello!

Sunt si eu la apel aici de maine, dar nu vreau sa folosesc nici un fel de faina, am sa mananc fulgi de ovaz, iar abatere o sa am: ciocolata neagra, as vrea sa zic ca nu, dar nu vreau sa ma mint singura.

Succes fetelor!!!

Parca avem voie cioco neagra..sau:-/...daca nu, I”m doomed, ca si eu pap o patratica zilnic:-s

Deliutza 26 sep 2011 07:11:49

Re: O luna fara zahar si faina alba!
 
Ma bag si eu :-P
Voi incerca sa pap cioco neagra atunci cand situatia este critica, sau miere de albine! Si mamaliga :D este ok?

Tina 26 sep 2011 08:03:38

Re: O luna fara zahar si faina alba!
 
Ma bag si eu ca prea mi-am luat-o-n cap!

GinaViesianu 26 sep 2011 11:16:28

Re: O luna fara zahar si faina alba!
 
Hello, fete ambitioase! Apropos de lupta contra dulce...eu abia azidimineata am descoperit minunea aceea numita PORRIDGE...yum yum..si n-are nici zahar, nici faina...
A! si mi-am luat si struguri pt a face o dulceata, dat fiind faptul ca nu avem voie gemulet din comert, dietetic sau nu.. Ideea e ca nu prea stiu cum sa o fac, dar ma voi descurca eu;)
Ziua voastra cum a inceput?

BornCrank 26 sep 2011 11:57:58

Re: O luna fara zahar si faina alba!
 
Citat:

Anterior postat de GinaViesianu (Post 801418)
Parca avem voie cioco neagra..sau:-/...daca nu, I”m doomed, ca si eu pap o patratica zilnic:-s

Da avem voie, dar eu nu vreau sa mananc zilnic, prefer sa stagnez si sa mananc multe fructe. :)

GinaViesianu 26 sep 2011 12:02:15

Re: O luna fara zahar si faina alba!
 
Si mie imi plac fructele tare mult, numai ca ma cam foarte baloneaza:-s..asa ca voi manca 1 fruct pe zi+ cioco neagra(o sa incerc totusi nu zilnic)...

BornCrank 26 sep 2011 12:02:28

Re: O luna fara zahar si faina alba!
 
Citat:

Anterior postat de GinaViesianu (Post 801814)
Hello, fete ambitioase! Apropos de lupta contra dulce...eu abia azidimineata am descoperit minunea aceea numita PORRIDGE...yum yum..si n-are nici zahar, nici faina...
A! si mi-am luat si struguri pt a face o dulceata, dat fiind faptul ca nu avem voie gemulet din comert, dietetic sau nu.. Ideea e ca nu prea stiu cum sa o fac, dar ma voi descurca eu;)
Ziua voastra cum a inceput?

Buna! Da, si mie imi place, e f bun si sanatos, eu mananc cam des porridge.
N-am facut dulceata din struguri, nu stiu sa-ti spun, dar am facut gem din nectarine si prune si iese delicios fara zahar, daca il lasam mai mult iesea dulceata, mai ales din prune. La mine a inceput bine, am mancat porridge, peste 2 h mananc, dar sunt plina de la porridge si tot mananc. :( Imi tine de foame si tot mananc. Trist, dar de 2-3 luni mananc mult prea mult.
Vrei sa-l faci pt acum?


Ora este GMT +2. Ora este acum 10:31:02.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO