Prezentare Calculator Nutriţional Slăbuţe - Partea 1Cursuri pictura, desen, modelaj, istoria artei
Sunt Resposnabil Calculator nutriţional Susţin Slăbuţe - Widgets si insigne! Slabute Concurs - Sanatate, premii si distractie! Slăbuţe TV - Televiziunea slăbuţelor

Discuţie între alina2245 şi Animis23

Gaseste prietenii din orasul tau! Alba Arad Arges Bacau Bihor Bistrita-Nasaud Botosani Braila Brasov Buzau Calarasi Caras-Severin
Cluj Constanta Dambovita Dolj Galati Giurgiu Gorj Hunedoara Ialomita Iasi Bucuresti Maramures Mehedinti Mures Neamt Olt
Prahova Salaj Satu-Mare Sibiu Suceava Teleorman Timis Tulcea Vaslui Valcea Vrancea
Prima Petitie Nationala pentru Dreptul la o Viata Sanatoasa deja a fost semnata de catre 66338 oameni.
In total sunt necesare peste 100.000 de semnaturi. Fii voluntar si participa in campania de strangere de semnaturi, clic aici.
Bine ai venit pe Slăbuţe, comunitatea care în 2008 a pus bazele mişcării pentru stilul de viaţă sănătos din România! Am creat pentru tine o comunitate unică şi specială. Într-o atmosferă civilizată, alături doar de oameni de calitate si cu o vastă experientă în domeniul stilului de viaţă sănătos, corect şi imparţial vei putea învăţa şi împărtăşi experienţele tale despre sănătate, alimentaţie, sport, stil de viaţă, slăbit sănătos şi alte întâmplări interesante din viaţa ta. Daca îţi pasă de viitorul ţării noastre şi a celor din jur, poţi contribui alături de noi într-un mod responsabil la promovarea stilului de viaţă sănătos, fie prin recomandarea comunităţii, fie prin relatarea celor învăţate pe Slăbuţe. Dacă ne vizitezi pentru prima dată, îţi recomandăm să citeşti ghidul începătorilor.
Pentru ca să te înregistrezi, clic aici. Succes!
Discuţie între alina2245 şi Animis23
Afişare mesaje din Cartea de Oaspeti 11 la 16 din 16
  1. alina2245
    12 iul 2011 00:32:50 - permalink
    alina2245
    si eu mancam cu siguranta daca eram in concediu si aveam tot felul de bunatati in jurul meu.eu nu prea am avut timp sa ma mai ocup de cura dar am incercat sa nu abuzez si sunt cam ocupata saptamana asta cu pregatelile de nunta.dar vad ca ma mentin tot la aceleasi kg.ceea ce e un lucru bun.o sa am mai mult timp de luni numa bine sa fiu devotata concursului.si sambata si duminica o sa imi fac putin de cap ptr ca apoi 3 luni gata cu rasfatul.sunt foarte hotarata ca la acest concurs sa scad sub 70
  2. Animis23
    12 iul 2011 00:29:11 - permalink
    Animis23
    Si pe mine ma incanta ideea de a face echipa cu voi doua. Poate ca tu ai fost mai ocupata/tacuta, dar ti-ai vazut de treaba, si asta conteaza cel mai mult. Eu abia am citit regulile, si vorbeam de un concurs intre noi la categoria mea initiala, sa vad ce zic fetele de maine. Daca nu e niciuna incantata de cantarit si calculat calorii, facem noi 3, daca si roxi e de acord. Nici mie nu imi arde de calculat calorii toata ziua, dar functioneaza
  3. Animis23
    12 iul 2011 00:25:16 - permalink
    Animis23
    Buna Alina! Mai, sunt bine. Inca nu m-am cantarit, pentru ca sunt la CM si foaaarte balonata. Am mancat de toate- erau prea multe bunatati incat sa regret ca nu am gustat, dar cu masura. Am inotat mult si am mers si mai mult, ca sa compensez si...cred ca am luat cateva grame, dar...nu ma sperie atata lucru. De maine ma pun iar pe treaba. Azi mai mult am dormit
    Tu ce mai faci?
  4. alina2245
    12 iul 2011 00:24:50 - permalink
    alina2245
    am vaut ca se fac echipe doar de cate 3 la concurs si mi ar placea sincer sa facem o echipa tu,eu si roxi...nu stiu daca ma agreati si voi pe mine dar mie voi doua mi ati fost cele mai dragi .cred ca am fii o echipa serioasa si hotarata 100 %.te pup.noapte buna
  5. alina2245
    12 iul 2011 00:21:10 - permalink
    alina2245
    cu mancarea cum stai?
  6. alina2245
    12 iul 2011 00:20:22 - permalink
    alina2245
    buna simi.chiar acum scriam si eu la roxi si am vazut ca te ai intors din vacanta.cum a fost?te ai distrat?
Mesaje noi in forum de slabit Slabute.ro
 Mesajele slăbuţelor
Se încarcă mesajele...
Calculator calorii (clic aici)
Poziţionare:
Calculator nutriţionalFan Slăbuţe!Susţine Slăbuţe!Top SlăbuţeSlabute TV
Subiecte noi
Subiecte interesante
Ultimele articole