Prezentare Calculator Nutriţional Slăbuţe - Partea 1Cursuri pictura, desen, modelaj, istoria artei
Sunt Resposnabil Calculator nutriţional Susţin Slăbuţe - Widgets si insigne! Slabute Concurs - Sanatate, premii si distractie! Slăbuţe TV - Televiziunea slăbuţelor

Discuţie între alina2245 şi Animis23

Gaseste prietenii din orasul tau! Alba Arad Arges Bacau Bihor Bistrita-Nasaud Botosani Braila Brasov Buzau Calarasi Caras-Severin
Cluj Constanta Dambovita Dolj Galati Giurgiu Gorj Hunedoara Ialomita Iasi Bucuresti Maramures Mehedinti Mures Neamt Olt
Prahova Salaj Satu-Mare Sibiu Suceava Teleorman Timis Tulcea Vaslui Valcea Vrancea
Prima Petitie Nationala pentru Dreptul la o Viata Sanatoasa deja a fost semnata de catre 66338 oameni.
In total sunt necesare peste 100.000 de semnaturi. Fii voluntar si participa in campania de strangere de semnaturi, clic aici.
Bine ai venit pe Slăbuţe, comunitatea care în 2008 a pus bazele mişcării pentru stilul de viaţă sănătos din România! Am creat pentru tine o comunitate unică şi specială. Într-o atmosferă civilizată, alături doar de oameni de calitate si cu o vastă experientă în domeniul stilului de viaţă sănătos, corect şi imparţial vei putea învăţa şi împărtăşi experienţele tale despre sănătate, alimentaţie, sport, stil de viaţă, slăbit sănătos şi alte întâmplări interesante din viaţa ta. Daca îţi pasă de viitorul ţării noastre şi a celor din jur, poţi contribui alături de noi într-un mod responsabil la promovarea stilului de viaţă sănătos, fie prin recomandarea comunităţii, fie prin relatarea celor învăţate pe Slăbuţe. Dacă ne vizitezi pentru prima dată, îţi recomandăm să citeşti ghidul începătorilor.
Pentru ca să te înregistrezi, clic aici. Succes!
Discuţie între alina2245 şi Animis23
Afişare mesaje din Cartea de Oaspeti 1 la 10 din 16
  1. Animis23
    31 ian 2012 14:08:15 - permalink
    Animis23
    Ce mai faci? Te-ai mai tinut de slabit? Te pup!
  2. alina2245
    12 aug 2011 07:59:19 - permalink
    alina2245
    daaaa am observat si ma bucur tare ptr tine...acum incerc sa gasesc dieta ce o ti tu ca suna bine
  3. Animis23
    12 aug 2011 07:55:08 - permalink
    Animis23
    Cum sa nu treci de 77? Vezi ca acus te ajung din urma! Ma bucur ca esti bine.
  4. alina2245
    12 aug 2011 07:50:17 - permalink
    alina2245
    mersi draguto si slabuto de mesaj .m am bucurat cand l am vazut.ce fac?ma chinui cu slabitul si tot nu depasesc 77de kg.felicitari si tie ptr pozitia din concurs
  5. Animis23
    11 aug 2011 21:20:29 - permalink
    Animis23
    Ce mai faci? Am vazut ca merge slabitul. Felicitari pentru pozitia in concurs. Sper ca toate sunt bine in rest!
  6. alina2245
    13 iul 2011 22:54:10 - permalink
    alina2245
    doamne fereste.stai linistita.cum sa ma supar.?iti doresc mult succes si in concurs si in tot ce iti doresti tu.ne mai intalnim noi pe aici.pupici
  7. Animis23
    13 iul 2011 22:34:32 - permalink
    Animis23
    Dupa cum ti-am zis, am asteptat sa vad ce zic fetele de la 90-100 si ne-am facut o echipa. Sper ca nu te superi pe mine. Mi-e mai usor cu cineva mai de categorie grea Iti urez mult succes in concurs si sper sa mai vorbim!
  8. Animis23
    12 iul 2011 00:55:44 - permalink
    Animis23
    Eheee...de parca tu ma tii treaza Stau eu singura, de capul meu Inteleg despre ce vorbesti, si sunt de acord. Nici eu nu am fost usa de biserica, dar asa sunt eu - mai cu pareri unora le convine, altii nu stiu cum sa reactioneze. Per total, cred ca oricine e capabil sa se tina de treaba intr-un concurs de genul asta, daca e intr-adevar motivat. Cine a fost, a aratat asta cu varf si indesat. In rest...unii au reusit mai mult, altii mai putin - fiecare organismul lui, si slabeste intr-un ritm diferit...
  9. Animis23
    12 iul 2011 00:46:00 - permalink
    Animis23
    E foarte buna si capacitatea de a te mentine! De-abia astept sa ma cantaresc Momentan nu imi arde, dar nici curaj nu am
    Si eu, cu concursul asta as vrea sa vad macar 7 cu ceva dupa el Sa vedem ce discutii mai au loc saptamana asta, ca tare m-ar motiva un nou concurs. E si un mic motiv de stres - cu meniurile si alte de-astea, dar....e si o bucurie mare sa vezi rezultatele frumos
  10. alina2245
    12 iul 2011 00:44:29 - permalink
    alina2245
    am fost si ocupata si tacuta cum zici tu...va citeam tot timpul si culegeam sfaturile si informatiile care mi se pareau utile.si am incercat sa nu dezamagesc echipa dar sincer mi s a parut mai normal sa tac si sa imi vad de treaba decat sa dau sfaturi si sa cert lumea ca nu face te miri ce bine si eu sa fac totul pe dos(cum au facut altii...banuiesc ca iti dai seama la cine ma refer).ok asteptam sa vedem ce si cum...te las sa te culci ca te am aburit destul deja.noapte buna
Mesaje noi in forum de slabit Slabute.ro
 Mesajele slăbuţelor
Se încarcă mesajele...
Calculator calorii (clic aici)
Poziţionare:
Calculator nutriţionalFan Slăbuţe!Susţine Slăbuţe!Top SlăbuţeSlabute TV
Subiecte noi
Subiecte interesante
Ultimele articole