Prezentare Calculator Nutriţional Slăbuţe - Partea 1Cursuri pictura, desen, modelaj, istoria artei
Sunt Resposnabil Calculator nutriţional Susţin Slăbuţe - Widgets si insigne! Slabute Concurs - Sanatate, premii si distractie! Slăbuţe TV - Televiziunea slăbuţelor

Discuţie între mihaela2011 şi popa oana

Gaseste prietenii din orasul tau! Alba Arad Arges Bacau Bihor Bistrita-Nasaud Botosani Braila Brasov Buzau Calarasi Caras-Severin
Cluj Constanta Dambovita Dolj Galati Giurgiu Gorj Hunedoara Ialomita Iasi Bucuresti Maramures Mehedinti Mures Neamt Olt
Prahova Salaj Satu-Mare Sibiu Suceava Teleorman Timis Tulcea Vaslui Valcea Vrancea
Prima Petitie Nationala pentru Dreptul la o Viata Sanatoasa deja a fost semnata de catre 66338 oameni.
In total sunt necesare peste 100.000 de semnaturi. Fii voluntar si participa in campania de strangere de semnaturi, clic aici.
Bine ai venit pe Slăbuţe, comunitatea care în 2008 a pus bazele mişcării pentru stilul de viaţă sănătos din România! Am creat pentru tine o comunitate unică şi specială. Într-o atmosferă civilizată, alături doar de oameni de calitate si cu o vastă experientă în domeniul stilului de viaţă sănătos, corect şi imparţial vei putea învăţa şi împărtăşi experienţele tale despre sănătate, alimentaţie, sport, stil de viaţă, slăbit sănătos şi alte întâmplări interesante din viaţa ta. Daca îţi pasă de viitorul ţării noastre şi a celor din jur, poţi contribui alături de noi într-un mod responsabil la promovarea stilului de viaţă sănătos, fie prin recomandarea comunităţii, fie prin relatarea celor învăţate pe Slăbuţe. Dacă ne vizitezi pentru prima dată, îţi recomandăm să citeşti ghidul începătorilor.
Pentru ca să te înregistrezi, clic aici. Succes!
Discuţie între mihaela2011 şi popa oana
Afişare mesaje din Cartea de Oaspeti 1 la 10 din 197
  1. mihaela2011
    14 nov 2011 08:30:10 - permalink
    mihaela2011
    buna,Oana! eu sunt la fel ca tine,doar ca incerc in continuare,nu am abandonat,dar nici nu tin ca la carte.Vin in Italia joia asta,pe 17 abia astept.te pup!bafta si tie!
  2. popa oana
    11 nov 2011 18:26:31 - permalink
    popa oana
    Buna Mihaela.ce mai faci?cum mai merge cu dieta...eu aproape am abandonat...incerc sa,mi gasesc ambitia...sper sa ma regasesc si sa incep din nou..cand pleci in excursie?parac spuneai ca vii aici si tu,nu,i asa?te pup bafta...
  3. mihaela2011
    26 iul 2011 17:01:34 - permalink
    mihaela2011
    Buna,Oana!ma bucur sa aflu vesti despre tine.Imi pare rau ca nu a mers treaba cu dieta ,dar sper sa iti revii.Am avut si eu o perioada mai haotica,ma stabilizasem la 77 kg,mult,dar mi-am facut ordine in ganduri si iata ca am intrat in a 4 a saptamana de dieta,sper sa nu ma paraseasca ambitia.
    Tocmai azi am fost sa ma interesez de un zbor spre Italia,pt noiembrie,vreau sa imi petrec acolo ziua de nastere,maine merg sa il cumpar.
  4. popa oana
    26 iul 2011 16:20:21 - permalink
    popa oana
    aaa.am uitat..acum ma chinui sa ma mentin.....macar atat ...
  5. popa oana
    26 iul 2011 16:19:27 - permalink
    popa oana
    Buna Mihaela .eu ma pregtaesc de vacanta..p 1 august mergem in Romania..cu dieta am dat gres..am abandonat,o..am slabit la inceput ceva.apoi nimic..nu mai camtaresc nimic...am un orar tare dezorganizat..pana la 1 nu mananc nimic ...cam aiurea..ast sa .mi revin putin ..am avut o perioada proasta..incerc sa ma satur ca nu stiu de unde sa iau o doza de ambitie..asa fac mereu..incep apoi abandonez..am mancat si inghetata tp asta...vr sa devin o slabuta si eu dar se pare ca nu sunt suficient de motivata...tr sa,mi revin ..tu vad ca ai revenit cu forte noi...merge bine?ma bucur mult pt tine.. tu cand vii aici?te pup dulce..
  6. mihaela2011
    25 iul 2011 19:11:47 - permalink
    mihaela2011
    buna,Oana!ce mai faci?cum merge dieta?te pup!
  7. mihaela2011
    12 apr 2011 19:43:17 - permalink
    mihaela2011
    e bine ca te tii de ea.eu incerc sa mananc intre 1100-1200 de calorii.te pup!bafta si tie!
  8. popa oana
    12 apr 2011 19:12:43 - permalink
    popa oana
    Buna ..am vazut tarziu msj tau..eu ce sa fac bine...m,am luat de SB..dar imi sta gandul azi numai la fructe..mi,e o pofta de mor..poate imi trece...mai nimic ..sper ca asta sa ma ajute mai mult....si reusesc sa,mi pun pofta in cui....ca avenit caldura si ma ia groaza..pup ..bafta
  9. mihaela2011
    12 apr 2011 15:51:47 - permalink
    mihaela2011
    Buna,Oana!nu ai mai intrat de ceva vreme,eu incerc sa imi revin,nu mai mananc in exces,sper sa incep si sa slabesc,pana acum m-am mentinut.tu ce faci?cum iti merge?
  10. popa oana
    12 apr 2011 13:34:12 - permalink
    popa oana
    Buna Mihaela ..ce mai faci?nu ai mai trecut pe la mine...ce poza frumoasa ..esti o scumpa..cum mai merge?te pup
Mesaje noi in forum de slabit Slabute.ro
 Mesajele slăbuţelor
Se încarcă mesajele...
Calculator calorii (clic aici)
Poziţionare:
Calculator nutriţionalFan Slăbuţe!Susţine Slăbuţe!Top SlăbuţeSlabute TV
Subiecte noi
Subiecte interesante
Ultimele articole