Prezentare Calculator Nutriţional Slăbuţe - Partea 1Cursuri pictura, desen, modelaj, istoria artei
Sunt Resposnabil Calculator nutriţional Susţin Slăbuţe - Widgets si insigne! Slabute Concurs - Sanatate, premii si distractie! Slăbuţe TV - Televiziunea slăbuţelor

Discuţie între valeriaheres şi grasuta1961

Gaseste prietenii din orasul tau! Alba Arad Arges Bacau Bihor Bistrita-Nasaud Botosani Braila Brasov Buzau Calarasi Caras-Severin
Cluj Constanta Dambovita Dolj Galati Giurgiu Gorj Hunedoara Ialomita Iasi Bucuresti Maramures Mehedinti Mures Neamt Olt
Prahova Salaj Satu-Mare Sibiu Suceava Teleorman Timis Tulcea Vaslui Valcea Vrancea
Prima Petitie Nationala pentru Dreptul la o Viata Sanatoasa deja a fost semnata de catre 66338 oameni.
In total sunt necesare peste 100.000 de semnaturi. Fii voluntar si participa in campania de strangere de semnaturi, clic aici.
Bine ai venit pe Slăbuţe, comunitatea care în 2008 a pus bazele mişcării pentru stilul de viaţă sănătos din România! Am creat pentru tine o comunitate unică şi specială. Într-o atmosferă civilizată, alături doar de oameni de calitate si cu o vastă experientă în domeniul stilului de viaţă sănătos, corect şi imparţial vei putea învăţa şi împărtăşi experienţele tale despre sănătate, alimentaţie, sport, stil de viaţă, slăbit sănătos şi alte întâmplări interesante din viaţa ta. Daca îţi pasă de viitorul ţării noastre şi a celor din jur, poţi contribui alături de noi într-un mod responsabil la promovarea stilului de viaţă sănătos, fie prin recomandarea comunităţii, fie prin relatarea celor învăţate pe Slăbuţe. Dacă ne vizitezi pentru prima dată, îţi recomandăm să citeşti ghidul începătorilor.
Pentru ca să te înregistrezi, clic aici. Succes!
Discuţie între valeriaheres şi grasuta1961
Afişare mesaje din Cartea de Oaspeti 11 la 20 din 20
  1. valeriaheres
    15 feb 2012 18:54:58 - permalink
    valeriaheres
    Multumesc pentru vizita si incurajare! O seara placuta!
  2. grasuta1961
    23 nov 2011 20:04:53 - permalink
    grasuta1961
    Valeria ... ce pot sa-ti spun despre mine decat ca m-am ingrasat mult ,am ajuns la 83 kg.Deja prea mult si-am intrat in panica,mai ales ca intru si la menopauza si asta stiu ca debuteaza cu kg in plus.Nu dorea sa slabesc multe kg pe luna ci 4 kg si ma declar multumita.Te astept in jurnalul meu sa mai vorbim.Acolo imi sriu zilnic ceea ce mananc.asa ma pot controla.In prima saptamana de cand am inceput sa-mi nr cal.am slabit 1 kg.Eu luinea ma cantaresc.sper ca in fiecare luni sa se vada la cantar cate 1 kg in minus.Te pup scumpa si poate ne intersectam intr-o zi sa stam de vorba.O seara frumoasa !!!
  3. valeriaheres
    23 nov 2011 19:47:10 - permalink
    valeriaheres
    Buna seara draga mea! nu am mai intrat de mult , am fost prea prinsa cu munca. Acum sunt mai in relaj....sunt suparata ca parca mi se pare mie ca nu am mai dat nimic jos de vreo doua luni...am avut si oarece scapari dar nu grave...acum fac eforturi sa revin la cele obisnuite, am mai scapat in lanul cu grau si mai luam cate putina ciocolata....offfff ce lupat drastica trebuie sa ducem....Mai spune-mi despre tine! O seara faina si pe curand.
  4. grasuta1961
    05 nov 2011 14:07:34 - permalink
    grasuta1961
    Buna Valeria !!!
    Ce mai faci?? N-am mai intrat demult pe aici .Si rau am facut pentru ca m-am ingasat groaznic de mult.Tu cum esti??? Incepi dieta Dukan??
  5. valeriaheres
    22 feb 2011 22:03:43 - permalink
    valeriaheres
    Multumesc pentru vizita.Despre dieta mea pot sa-ti spun ca mananc cam de toate.Poti sa vezi usor la meniurile mele.TREBUIE obligatoriu sa elimini de tot zaharul,grasimile si sarea...apoi mananci mancaruri usoare fara paine.SIGUR vei reusi daca ai vointa.Mult succes!
  6. grasuta1961
    22 feb 2011 15:42:49 - permalink
    grasuta1961
    Bine ai revenit!!

    Nu am prea mai trecut pe aici din cauza ca lumea a inceput sa treaca din ce in ce mai rar.Eu am 80 kg.Incerc sa ma mobilizez ca sa tin o dieta ,insa nu-mi reuseste.Ce dieta tii acum.Am inteles ca e personalizata ,insa cam ce mananci ointr-o zi??? poate ma inspir si eu.Iti doresc din tot sufletul sa ajungi la kg dorite.Te pup si astept vesti!
  7. valeriaheres
    19 feb 2011 10:51:47 - permalink
    valeriaheres
    Draga mea vestile mele sunt bune...acum am 102 kg...dieta o am personalizata de la nutritionist de la spital din Timisoara.
  8. valeriaheres
    19 feb 2011 10:35:01 - permalink
    valeriaheres
    Desi cu intarziere, iti multumesc pentru urarile tale...am revenit din calatorie si acum va astept pe toate la noi discutii.Toate cele bune si tie!
  9. valeriaheres
    12 oct 2010 14:55:49 - permalink
    valeriaheres
    Multumesc draga mea.Eu tin dieta personalizata din martie anul acesta.Insa de vreo doua luni ni prea mai am pofta de mancare si mananc ce este pe meniu, dar nu adaug de la mine absolut nimic.
    Iti doresc multa sanatate si succes la slabit!
  10. grasuta1961
    11 oct 2010 16:46:14 - permalink
    grasuta1961
    Valeria te astept cu vesti bune despre tine si nu te lasa lupta sa dai cat mai multe kg jos.Ce dieta tii???
Mesaje noi in forum de slabit Slabute.ro
 Mesajele slăbuţelor
Se încarcă mesajele...
Calculator calorii (clic aici)
Poziţionare:
Calculator nutriţionalFan Slăbuţe!Susţine Slăbuţe!Top SlăbuţeSlabute TV
Subiecte noi
Subiecte interesante
Ultimele articole