Prezentare Calculator Nutriţional Slăbuţe - Partea 1Cursuri pictura, desen, modelaj, istoria artei
Sunt Resposnabil Calculator nutriţional Susţin Slăbuţe - Widgets si insigne! Slabute Concurs - Sanatate, premii si distractie! Slăbuţe TV - Televiziunea slăbuţelor

Jurnalul mamicilor 2011

Gaseste prietenii din orasul tau! Alba Arad Arges Bacau Bihor Bistrita-Nasaud Botosani Braila Brasov Buzau Calarasi Caras-Severin
Cluj Constanta Dambovita Dolj Galati Giurgiu Gorj Hunedoara Ialomita Iasi Bucuresti Maramures Mehedinti Mures Neamt Olt
Prahova Salaj Satu-Mare Sibiu Suceava Teleorman Timis Tulcea Vaslui Valcea Vrancea
Prima Petitie Nationala pentru Dreptul la o Viata Sanatoasa deja a fost semnata de catre 66338 oameni.
In total sunt necesare peste 100.000 de semnaturi. Fii voluntar si participa in campania de strangere de semnaturi, clic aici.
Bine ai venit pe Slăbuţe, comunitatea care în 2008 a pus bazele mişcării pentru stilul de viaţă sănătos din România! Am creat pentru tine o comunitate unică şi specială. Într-o atmosferă civilizată, alături doar de oameni de calitate si cu o vastă experientă în domeniul stilului de viaţă sănătos, corect şi imparţial vei putea învăţa şi împărtăşi experienţele tale despre sănătate, alimentaţie, sport, stil de viaţă, slăbit sănătos şi alte întâmplări interesante din viaţa ta. Daca îţi pasă de viitorul ţării noastre şi a celor din jur, poţi contribui alături de noi într-un mod responsabil la promovarea stilului de viaţă sănătos, fie prin recomandarea comunităţii, fie prin relatarea celor învăţate pe Slăbuţe. Dacă ne vizitezi pentru prima dată, îţi recomandăm să citeşti ghidul începătorilor.
Pentru ca să te înregistrezi, clic aici. Succes!
Răspunde
 
Opţiuni subiect
  #5861 (permalink)  
Vechi 03 mai 2012, 16:26:43
Fl0r3ntina's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
Locul 1 la concurs  
Data înregistrării: 19 iul 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 39
Dieta: Dieta dukan
Date: 172cm, 87.4kg
Mesaje: 1.655
Aprecieri acordate: 1
Am fost apreciat(a) de 38 ori in 25 mesaje
Implicit Re: Jurnalul mamicilor 2011

simo tu spuneai ca vrei sa inchiriezi un ap?
Răspuns cu citat
  #5862 (permalink)  
Vechi 03 mai 2012, 17:43:22
simonet's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 20 apr 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 43
Date: 168cm, 51.5kg
Mesaje: 5.282
Aprecieri acordate: 313
Am fost apreciat(a) de 1.738 ori in 943 mesaje
Implicit Re: Jurnalul mamicilor 2011

Flori, ce de progrese a facut Mihaita!!! felicitari!!!
Flori, eu cautam sa cumpar apartament, cu inchiriatul a fost mai demult!!
__________________
Dragostea consta in dorinta de a da ceea ce este al tau altuia si de a simti fericirea acestuia ca si cum ar fi a ta.
Nimeni nu e insarcinat cu fericirea ta. Doar tu!

Mami de Raisa - 6 ani 7 luni
Si de Matias - 4 ani si 2 luni
simonet, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1731 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1214 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
  #5863 (permalink)  
Vechi 03 mai 2012, 21:12:41
Gea's Avatar
Gea Gea este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
Locul 1 la concurs  
Data înregistrării: 17 feb 2010
Locaţie: Oradea, Romania
Vârsta: 40
Dieta: Alimentatie sanatoasa
Date: 170cm, 68.5kg
Mesaje: 2.168
Aprecieri acordate: 1.045
Am fost apreciat(a) de 1.229 ori in 521 mesaje
Implicit Re: Jurnalul mamicilor 2011

Citat:
Anterior postat de Fl0r3ntina Vezi mesajul
si eu o sa merg la sala in fiecare zi
acum ma pregatesc sa plec...fac fitness
ma gandesc ca mai bine mananc cumpatat...si merg la sala...decat sa reiau dieta rina...nu stiu..inca oscilez..voi tineti o dieta anume?
Am renuntat si eu sincer la ideea de a tine iarasi o dieta anume
La fel am zis si eu, mananc normal, fara excese si fac sport. Oricum, ce mai e de dat jos la mine doar cu sportul se va da frumos. Ce a fost mult si greu a "zburat" acum trebuie doar sa imi modelez corpul la cum a fost inainte, sau chiar mai bine.
Poate, mai incolo, voi mai saluta si eu Rina inca o data, mai ales ca vara ai mult mai multe variante de fructe, alimente, legume proaspete... Poate voi mai incerca
__________________
Sarcina bebe 1: 66 kg + 25 kg = 91kg
Dupa nastere: 79 kg, inceput slabire: 86.5kg
25.09.11 - 15.03.13 = - 21kg > 65.5 kg
Sarcina bebe 2: 66 kg + 16 kg = 82 kg
Dupa nastere: 75 kg, inceput slabire: 71.5 kg
12.10.15 - 20.12.15 = - 6.5kg > 65kg
Gea, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2364 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1847 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1331 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
  #5864 (permalink)  
Vechi 03 mai 2012, 21:20:58
Gea's Avatar
Gea Gea este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
Locul 1 la concurs  
Data înregistrării: 17 feb 2010
Locaţie: Oradea, Romania
Vârsta: 40
Dieta: Alimentatie sanatoasa
Date: 170cm, 68.5kg
Mesaje: 2.168
Aprecieri acordate: 1.045
Am fost apreciat(a) de 1.229 ori in 521 mesaje
Implicit Re: Jurnalul mamicilor 2011

Astazi nu am mai fost la sala
M-au durut si ma dor in continuare incheieturile, genunchii si gleznele. Am crezut initial ca de la aerobicul de aseara, dar de fapt e de la schimbarea vremii (la noi deja s-a innorat ). In schimb am iesit cu Ana si sotul la o plimbarica prin zona , plus ce m-am plimbat de dimineata inca 2 ore zic ca e ok.
Maine voi merge in timpul zilei, ca vine mama sa stea cu Ana, iar de saptamana viitoare am zis ca voi merge dimineata de la 7 marti si joi, iar luni, miercuri si joi de la 7 seara, ca sa fac si aerobic. Sau vad eu cum le sucesc si invart ca sa prind trei zile de aerobic + fitness si restul doar fitness
Nu m-am masurat peste tot, dar sper ca s-au mai dus ceva cm macar, daca kg se dau mai greu jos....
__________________
Sarcina bebe 1: 66 kg + 25 kg = 91kg
Dupa nastere: 79 kg, inceput slabire: 86.5kg
25.09.11 - 15.03.13 = - 21kg > 65.5 kg
Sarcina bebe 2: 66 kg + 16 kg = 82 kg
Dupa nastere: 75 kg, inceput slabire: 71.5 kg
12.10.15 - 20.12.15 = - 6.5kg > 65kg
Gea, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2364 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1847 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1331 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
  #5865 (permalink)  
Vechi 03 mai 2012, 22:27:37
nicoleta100's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă LiderSlăbuţă Lider
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ Locul 1 la concurs  
Data înregistrării: 20 mai 2010
Locaţie: alba iulia, Romania
Vârsta: 42
Date: 172cm, 95kg
Mesaje: 16.596
Aprecieri acordate: 934
Am fost apreciat(a) de 451 ori in 241 mesaje
Implicit Re: Jurnalul mamicilor 2011

Citat:
Anterior postat de MIRUTZA Vezi mesajul
Buna!
Nicoleta, de tine nu am intrebat ca tu mai intrasei, dar de Florentina si Simo nu mai stiam nimic

Eu sunt foarte obosita si nu am o stare prea roz, de cateva zile Imi vine sa plang si sunt mai irascibila...si imi vine sa ma cert cu Cipri zilnic.Am impresia ca el doar asteapta ca sa le planific eu pe toate...ce facem in fiecare zi, ce mancam in fiecare zi....parca viata sotilor nostrii e mereu mai simpla si cu mai putine griji. Ei nu se streseaza ca noi, din orice.Of,of sper sa imi treaca repede.

Cateodata ( si asta o zic fara rautate), barbatii chiar sunt niste copii. ( pe care binenteles ca tot noi trebuie sa ii crestem)
De multe ori,daca trebuie luata o decizie...eu imi pun intrebarea, eu raspund si Cipri doar ma aproba.Iar daca il las pe el sa decida, se grabeste sa dea raspunsul si zice primul raspuns care ii trece prin minte...nu sta sa caute argumente, sa analizeze variantele si sa ia decizia corecta.

Sa aveti o zi faina!
cata dreptate ai in ce ai scris!
Citat:
Anterior postat de meapasarica Vezi mesajul


Mirutza, stii ce zic eu? ia mai lasa si lucrurile nefacute un timp sa vada cum e sa nu fie de mancare sa fie un pic dezordine si cu hainele necalcate si spune-i si tu ca pe langa ca mai stai si cu fetita cand vii de la servi mai ai si alte responsabilitati
tot am zis si eu ca fac asa cum ai spus tu in mesaj ,dar mereu sfarsesc prin a face tot eu totul !
Citat:
Anterior postat de meapasarica Vezi mesajul


de ce v-ati certat?
oooooo,poveste mai lunga ! spusa pe scurt:avem probleme de ordin financiar,si de aici ne tot certam!ex:eu nu am avut bani sa cumpar aia ,tu cum de mergi sa bei o bere ,de unde bani???
Citat:
Anterior postat de meapasarica Vezi mesajul
cred ca nu am mai spalat podelele in casa de vfreo 1luna, de aspirat aspir zilnic si in dimineata asta am indraznit sa trag cu aspiratorul si sa dau cu mopul...atata a urlat copilu asta al meu, tot dupa mine, se tine de pantalonii mei si urla isteric sa-l iau sus...si m-am hotarat, gata, il laas sa planga pana fac treaba ca nu mai suportam sa vad asa mizerie si a plans pana s-a inrosit tot ...mi s-a rupt sufletul sa-l vad cat de disperat venea dupa mine dar in acelasi timp trebuie sa inteleaga ca mai am si io de lucru si nu pot sta cu el in brate mereu
si eu il mai las sa maraie!
Citat:
Anterior postat de madalinafrincu Vezi mesajul
buna fetelor,

am citit lucruri interesante in casuta voastra, si eu sunt mamica unei fetite de 3 ani , am avut aceleasi probleme cu ea, legate de curatenie si am incercat sa o implic si pe ea, ii dau o carpa in mana si o pun sa stearga usa, spre bucuria mea e foarte receptiva si sterge usa atat timp cat fac eu curat o mai mut la mobila si tot asa, o laud ca sterge foarte bine si e tare incantata , incat se lauda la ceilalti ca ea a facut treaba cu mami, nu stiu daca este si cazul tau si ce varsta are baietelul, dar la mine asa merge....va pup
salutare!
bine ai venit!
harnicuta fata ai!
Citat:
Anterior postat de Fl0r3ntina Vezi mesajul
m-am certat cu sotul aseara...
a venit acasa cu camasa arsa in partea dreapta in dreptul coastelor...lateral...in fine
si cand i-am aratat...ca am ars-o eu cu fierul...dar se vede clar ca e gaurita cu tigara, cu fierul se lipeste, se increteste materialul
i-am zis cineva te-a luat in brate cu tigara aprinsa...
sau te-ai apucat de fumat...dar fiind in partea dreapta in dreptul coastelor nu prea ai cum sa te arzi singur...
i-am zis sa imi spuna adevarul si sa nu mai stau eu sa dau cu presupusul...
a inceput ca il deranjeaza ca il banui...ca nu se poate sa gandesc asa ceva despre el
acum nu stiu ce sa mai cred
eu cred ca a fost un accident !
nu sunt geloasa de fire(am fost candva de mult ,dar mi-a trecut),poate de asta gandesc asa!
Citat:
Anterior postat de simonet Vezi mesajul
Barbatii sunt ca niste copii, daca le spui sa nu faca ceva, aia fac ...
corect!
Citat:
Anterior postat de Gea Vezi mesajul
Apropo, nu stiu daca v-am spus, dar din septembrie Ana va merge la cresa. Am dat-o la o cresa la 5 minute de mers pe jos de la birou. Si e numai bine, pentru ca o putem aduce pana la 8 jumate dimineata, iar seara o luam pe la 6, exact cand ni se termina programul de lucru Sper doar sa fie ok, sa se adapteze repede si sa ii placa mancarica (desi pana acum nu a avut niciodata vreo problema din cele mai sus mentionate)
si eu pe Robert la gradinita! asa emotii am!
Citat:
Anterior postat de Gea Vezi mesajul
Eu am fost aseara la sala si am prins si putin aerobic (e inclus in abonament dar nu am apucat pana acum sa merg) si am facut 25 de minute E super tipa, am fost doar 3 fete care am facut dar mi-a placut mai mult asa. Iar dupa, am fost si la aparate (pentru abdomene, brate) pentru forta, dar si cardio (banda mers si alergat, stepper si bicicleta eliptica). Nu va spun cum am fost dupa A, si plimbare pe jos de acasa la sala si de la sala acasa, juma de ora in total Acum ca a trecut si mini-vacanta de 1 mai, din nou la treaba
Am vrut sa merg si luni la sala dar aveau inchis, asa ca am mers la birou, mi-am luat bicicleta si m-am plimbat prin oras, pe malul raului, inca vreo 45 de minute (in conditiile in care luni m-am plimbat in total vreo 4 ore ). Incet incet se misca si cantarul, desi nu cum as vrea eu, dar macar nu sta pe loc
super ca mergi la sala!
Citat:
Anterior postat de MIRUTZA Vezi mesajul
Buna fetele
Ce bine e sa intri si sa gasesti activitate

Se pare ca de vina e caldura pentru irascibilitatea din aer

Gea, ai noroc ca sotul tau mananca 2-3 zile din aceeasi mancare. Al meu vrea mancare diferita in fiecare zi dar doar un singur fel.Mie imi place sa gatesc si gatesc cu placere...dar de cand cu bebe, e mai greu ca in fiecare zi sa gatesti altceva.

Am noroc cu el ca ma ajuta cu vasele...eu gatesc si el spala vasele

Lui Cipri ii place foarte mult mancarea gatita...daca nu gatesc nimic....se uita in frigider si zice" ce mancam azi, ca nu e nmic in frigider?" Si poate ca se gasea ceva de mancare gen rosii,branza, salam,etc. Lui si sandwichurile ii plac calde...Daca se intampla sa nu gatesc , ii fac bruschete si ii plac si problema e rezolvata.

In curand cred ca va trebui sa gatesc o data la 2 zile, ca e deja fff cald si e greu sa stai zilnic la aragaz

Pe al meu sot l-am invatat sa spele si la masina...si daca ii trebuie ceva neaparat se duce si isi pune singur in masina si problema e rezolvata. Acuma e mult mai usor sa speli, nu trebuie decat sa pui hainele si sa apesi un buton Pe vremuri era foarte greu, trebuia sa speli de mana, sa clatesti de mana...era mult mai greu.

TRAIASCA MASINILE DE SPALAT ca ne fac viata mai usoara
corect!
mereu am spus :sa ii dfea Dumnezeu sanatate(daca mai traieste) celui care a inventat masina de spalat!
Citat:
Anterior postat de Fl0r3ntina Vezi mesajul
si eu o sa merg la sala in fiecare zi
acum ma pregatesc sa plec...fac fitness
ma gandesc ca mai bine mananc cumpatat...si merg la sala...decat sa reiau dieta rina...nu stiu..inca oscilez..voi tineti o dieta anume?
nu!nu tin nici o dieta!
nicoleta100, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2732 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 2215 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1699 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
  #5866 (permalink)  
Vechi 04 mai 2012, 07:51:43
Gea's Avatar
Gea Gea este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
Locul 1 la concurs  
Data înregistrării: 17 feb 2010
Locaţie: Oradea, Romania
Vârsta: 40
Dieta: Alimentatie sanatoasa
Date: 170cm, 68.5kg
Mesaje: 2.168
Aprecieri acordate: 1.045
Am fost apreciat(a) de 1.229 ori in 521 mesaje
Implicit Re: Jurnalul mamicilor 2011

Bună dimineata mamici
O zi minunată vă doresc
__________________
Sarcina bebe 1: 66 kg + 25 kg = 91kg
Dupa nastere: 79 kg, inceput slabire: 86.5kg
25.09.11 - 15.03.13 = - 21kg > 65.5 kg
Sarcina bebe 2: 66 kg + 16 kg = 82 kg
Dupa nastere: 75 kg, inceput slabire: 71.5 kg
12.10.15 - 20.12.15 = - 6.5kg > 65kg
Gea, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2364 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1847 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1331 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
  #5867 (permalink)  
Vechi 04 mai 2012, 08:49:18
simonet's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 20 apr 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 43
Date: 168cm, 51.5kg
Mesaje: 5.282
Aprecieri acordate: 313
Am fost apreciat(a) de 1.738 ori in 943 mesaje
Implicit Re: Jurnalul mamicilor 2011

'Neataaa!!!
Ce faceti dragelor? ce planuri de week-end aveti? eu lucrez maine, ca de, am avut pe 30 aprilie liber.

O zi frumoasa va doresc!
__________________
Dragostea consta in dorinta de a da ceea ce este al tau altuia si de a simti fericirea acestuia ca si cum ar fi a ta.
Nimeni nu e insarcinat cu fericirea ta. Doar tu!

Mami de Raisa - 6 ani 7 luni
Si de Matias - 4 ani si 2 luni
simonet, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1731 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1214 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
  #5868 (permalink)  
Vechi 04 mai 2012, 09:33:23
nicoles23's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 08 dec 2010
Locaţie: Timisoara, Romania
Dieta: Incerc sa maninc sanatos :)
Date: 163cm, 58.8kg
Mesaje: 1.004
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 5 ori in 3 mesaje
Implicit Re: Jurnalul mamicilor 2011

Neatza va spunem si noi

Am deosebita placere sa va anunt ca fiul meu Octavian a dormit toata noapteaaaaaaaaaaaa.

Sper din toata inima sa nu fie un "accident" ci chiar sa fie un pas inainte spre revenitrea la bunul lui obicei de a dormi doaptea.

Dar....pana azi-noapte, miercui seara de la 11 pana la 12 fara 10 l-am lasat sa urle. Am zis gata, eu nu mai pot sa te tot car, plimb sa te muncesti, imbrincesti, fatai in bratele mele. Spre surprinderea mea, ala mare nu sa miscat deloc, chiar daca bebe urla linga el. A adormit la 12 noaptea si pana dimi la 6 jumate m-am dus doar de 2 ori sa i pun suzi si in 2 sec am fost inapoi in pat.
Si de miercuri seara pana in prezent , l-am lasat sa maraie/plinga la fiecare somn si vad ca de fiecare data dureaza mai putin pana adoarme. Vreau sa cred ca perioada plimbatului in brate e gata.

Dupa 5 zile de excces de cioco si alte bazaconi, in vacanta de 1 Mai, azi dimi aveam 65.1.....e grozav, chiar daca sunt +300g fata de cat aveam vinerea trecuta. Se putea si mai rau.

In week-end mergem sa luam scaun de masina la Sabi. Pe bebe l-am mutat in scaunul lui si acuma imi trebuie scaun la asta mare.

va pup
__________________
nicoles23, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Răspuns cu citat
  #5869 (permalink)  
Vechi 04 mai 2012, 09:50:37
simonet's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 20 apr 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 43
Date: 168cm, 51.5kg
Mesaje: 5.282
Aprecieri acordate: 313
Am fost apreciat(a) de 1.738 ori in 943 mesaje
Implicit Re: Jurnalul mamicilor 2011

Oooo, ce veste buna Nicoles, ma bucur mult si sper sa devina ceva obisnuit sa doarma noaptea bine

Felicitari si pentru kg tale
__________________
Dragostea consta in dorinta de a da ceea ce este al tau altuia si de a simti fericirea acestuia ca si cum ar fi a ta.
Nimeni nu e insarcinat cu fericirea ta. Doar tu!

Mami de Raisa - 6 ani 7 luni
Si de Matias - 4 ani si 2 luni
simonet, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1731 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1214 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
  #5870 (permalink)  
Vechi 04 mai 2012, 10:17:21
nicoles23's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 08 dec 2010
Locaţie: Timisoara, Romania
Dieta: Incerc sa maninc sanatos :)
Date: 163cm, 58.8kg
Mesaje: 1.004
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 5 ori in 3 mesaje
Implicit Re: Jurnalul mamicilor 2011

Citat:
Anterior postat de simonet Vezi mesajul
Oooo, ce veste buna Nicoles, ma bucur mult si sper sa devina ceva obisnuit sa doarma noaptea bine

Felicitari si pentru kg tale
mersi mult Simo


__________________
nicoles23, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Răspuns cu citat
Răspunde

Informatii despre slabit
2011, calorii, dieta, jurnalul, mamicilor, sanatos, sarcina, slabit


Reguli de postare
BB code este Pornit
emoticoanele sunt Pornit
Codul [IMG] este Pornit
Codul HTML este Oprit
Trackbacks are Oprit
Pingbacks are Oprit
Refbacks are Oprit
Nu poţi deschide subiecte noi
Nu poţi să răspunzi la mesaje
Poţi să publici ataşamente
Nu poţi să-ţi editezi mesajele

Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimul mesaj
Mihaela1006 - Slabuta 2011 Slabuta Slabute 2011 5 03 sep 2011 00:15:22
Oferte litoral 2011 lacra81 Turism 13 07 aug 2011 12:15:38
Jurnal Berllina 2011 Berlllina Arhiva jurnale slabit 8 13 iun 2011 06:25:17
Mirese 2011 Daniela Anghel Jurnale slabit mirese 18 26 feb 2011 22:14:13
Slabute 2011 Slabuta Slabute 2011 18 11 feb 2011 16:13:16

Mesaje noi in forum de slabit Slabute.ro
 Mesajele slăbuţelor
Se încarcă mesajele...
Calculator calorii (clic aici)
Poziţionare:
Calculator nutriţionalFan Slăbuţe!Susţine Slăbuţe!Top SlăbuţeSlabute TV
Subiecte noi
Subiecte interesante
Ultimele articole