Prezentare Calculator Nutriţional Slăbuţe - Partea 1Cursuri pictura, desen, modelaj, istoria artei
Sunt Resposnabil Calculator nutriţional Susţin Slăbuţe - Widgets si insigne! Slabute Concurs - Sanatate, premii si distractie! Slăbuţe TV - Televiziunea slăbuţelor

Jurnal "Slabuta"

Gaseste prietenii din orasul tau! Alba Arad Arges Bacau Bihor Bistrita-Nasaud Botosani Braila Brasov Buzau Calarasi Caras-Severin
Cluj Constanta Dambovita Dolj Galati Giurgiu Gorj Hunedoara Ialomita Iasi Bucuresti Maramures Mehedinti Mures Neamt Olt
Prahova Salaj Satu-Mare Sibiu Suceava Teleorman Timis Tulcea Vaslui Valcea Vrancea
Prima Petitie Nationala pentru Dreptul la o Viata Sanatoasa deja a fost semnata de catre 66338 oameni.
In total sunt necesare peste 100.000 de semnaturi. Fii voluntar si participa in campania de strangere de semnaturi, clic aici.
Bine ai venit pe Slăbuţe, comunitatea care în 2008 a pus bazele mişcării pentru stilul de viaţă sănătos din România! Am creat pentru tine o comunitate unică şi specială. Într-o atmosferă civilizată, alături doar de oameni de calitate si cu o vastă experientă în domeniul stilului de viaţă sănătos, corect şi imparţial vei putea învăţa şi împărtăşi experienţele tale despre sănătate, alimentaţie, sport, stil de viaţă, slăbit sănătos şi alte întâmplări interesante din viaţa ta. Daca îţi pasă de viitorul ţării noastre şi a celor din jur, poţi contribui alături de noi într-un mod responsabil la promovarea stilului de viaţă sănătos, fie prin recomandarea comunităţii, fie prin relatarea celor învăţate pe Slăbuţe. Dacă ne vizitezi pentru prima dată, îţi recomandăm să citeşti ghidul începătorilor.
Pentru ca să te înregistrezi, clic aici. Succes!
Răspunde
 
Opţiuni subiect
  #4091 (permalink)  
Vechi 16 nov 2011, 21:00:28
Slabuta's Avatar
(meniuri, evolutie)
Co-Fondator
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 24 ian 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 40
Dieta: incarcatura glicemica, hipocalorica
Date: 167cm, 66.1kg
Mesaje: 23.847
Aprecieri acordate: 12
Am fost apreciat(a) de 187 ori in 114 mesaje
Implicit Re: Jurnal "Slabuta"

Buna seara dragelor

Din pacate, nu am fost azi prezenta pe aici pentru ca m-a durut capul infernal... nici nu puteam sa stau in picioare... ma doare si acum... s-a mai calmat putin... am stat intinsa... dar am si senzatie de voma si oboseala puternica.

Mi-am pus niste ciorbica de pui cu varza si rosii in bol si abia astept sa se raceasca ca sa mananc macar ceva azi... din cauza durerii de cap nici sa mananc nu puteam.

Incep sa raspund la mesajele voastre... sper ca ati avut o zi frumoasa si v-ati simtit pline de energie.
__________________
MASURATORI 18.06.2012 | 02.07.2012 | 24.07.2012
bust - 89.8 cm | 89.9 cm | 89 cm
brat - 30.8 cm | 30.8 cm | 30 cm
fund - 97 cm | 94.5 cm | 94.5 cm
talie - 71.5 cm | 68.5 cm | 68.5 cm
coapsa - 58.3 cm | 57 cm | 57 cm


Noi nu slabim, noi ne schimbam stilul de viata!





* JURNAL SLABUTA
Jurnalul meu personal, experiente diete, sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* SLABUTA.RO
Site-ul meu personal, retete dietetice, noutati Slabute, stiri si sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* CALCULATOR NUTRITIONAL
Unealta ideala pentru a intelege, monitoriza si a jurnaliza atat ceea ce mananci cat si activitatile tale fizice

* SLABUTE TV
Televiziunea slabutelor

** Cum sa ma integrez in comunitate, cum sa devin o "Slabuta"?
** Regulamentul comunitatii
Răspuns cu citat
  #4092 (permalink)  
Vechi 16 nov 2011, 21:19:04
Tina's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 03 dec 2009
Locaţie: -, Romania
Dieta: controlul carbohidratilor
Date: 179cm, 79kg
Mesaje: 2.356
Aprecieri acordate: 11
Am fost apreciat(a) de 53 ori in 34 mesaje
Implicit Re: Jurnal "Slabuta"

Citat:
Anterior postat de Slabuta Vezi mesajul
Buna seara dragelor

Din pacate, nu am fost azi prezenta pe aici pentru ca m-a durut capul infernal... nici nu puteam sa stau in picioare... ma doare si acum... s-a mai calmat putin... am stat intinsa... dar am si senzatie de voma si oboseala puternica.

Mi-am pus niste ciorbica de pui cu varza si rosii in bol si abia astept sa se raceasca ca sa mananc macar ceva azi... din cauza durerii de cap nici sa mananc nu puteam.

Incep sa raspund la mesajele voastre... sper ca ati avut o zi frumoasa si v-ati simtit pline de energie.
Sa-ti treaca durerea! Esti obosita? Sau te prinde vreo gripa? Ai grija de tine! Si stai mai putin cu ochii in monitor. Buna ciorbita aia calduta.
__________________
“Done is better than perfect.” - Sandberg, S.

2005 - 2019: 14 ani de sport in mod constant
Tina, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2464 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1947 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
  #4093 (permalink)  
Vechi 17 nov 2011, 17:16:50
Slabuta's Avatar
(meniuri, evolutie)
Co-Fondator
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 24 ian 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 40
Dieta: incarcatura glicemica, hipocalorica
Date: 167cm, 66.1kg
Mesaje: 23.847
Aprecieri acordate: 12
Am fost apreciat(a) de 187 ori in 114 mesaje
Implicit Re: Jurnal "Slabuta"

Citat:
Anterior postat de ioanamaria24 Vezi mesajul
Yellow again
Muesli'ul meu contine grau,secara,orz,ovaz,porumb,alune, migdale,seminte floarea soarelui,stafide,cocos,banane,mere -il iau din comert, am grija numa ca fulgii aia de porunb sa nu mai aiba si ei zahar, e de ajuns cat zahar contin fructele deshidratate.
Fibrobarul il pap cand am pofta de ceva dulce sau cand ma tavalesc pe jos de foame) si din ce am vazut are ingrediente cat de cat ok, poate doar izolatul proteic din soia , fructoza si dextroza sa fie nocive..si la cat de sanatos e aerul care il respiram crezi ca mai conteaza un fibrobar din cand in cand?)) incerc sa apelez la ele doar cand e mare nevoie.
Nu prea le am cu sportul, zic ca fac destul de mult sport la munca, stres si un dute-vino mereu. Imi place dansul, doar ca nu prea am nici o scoala de dans prin zona, sau ce am au program de la 19.30 iar eu termin jobul pe la 16.30, stau in afara Buc..nu stiu cum sa ma impart intre job-casa-dans..asa ca am cam lasat-o moale.


The Vampire D.. are :X:X:X am gasit si volumul 8 cel aparut luna trecuta, numai ca e in engleza..dar deh..nu strica o imbogatire a cunostiintelor, numai ca o sa am dureri de cap dupa fiecare runda de lectura.

aaa..in wkndul asta avem lansare Breaking Down-Part 1 pt cei interesati

Pupici ! sar'na de ajutor! sper sa devin mai ordonata in ceea ce priveste alimentatia si miscarea Promise
Muesli-ul daca nu are zahar sau glazuri adaugate este ok. Cu fibrobar-ul situatia este simpla, mancat ocazional nu te omoara... eu am mentionat cazurile in care se mananca zilnic si aproape toate mesele se inlocuiesc cu el... (au fost si astfel de cazuri) ca doar asa suna reclama 'Un baton poate inlocui o masa' (o mare prostie)

Pune-ti muzica acasa si cat mai faci ceva te poti ondula putin si pe ritmurile melodiilor preferate

Breaking Down despre ce e?

Sa te tii de promosiunea data
__________________
MASURATORI 18.06.2012 | 02.07.2012 | 24.07.2012
bust - 89.8 cm | 89.9 cm | 89 cm
brat - 30.8 cm | 30.8 cm | 30 cm
fund - 97 cm | 94.5 cm | 94.5 cm
talie - 71.5 cm | 68.5 cm | 68.5 cm
coapsa - 58.3 cm | 57 cm | 57 cm


Noi nu slabim, noi ne schimbam stilul de viata!





* JURNAL SLABUTA
Jurnalul meu personal, experiente diete, sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* SLABUTA.RO
Site-ul meu personal, retete dietetice, noutati Slabute, stiri si sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* CALCULATOR NUTRITIONAL
Unealta ideala pentru a intelege, monitoriza si a jurnaliza atat ceea ce mananci cat si activitatile tale fizice

* SLABUTE TV
Televiziunea slabutelor

** Cum sa ma integrez in comunitate, cum sa devin o "Slabuta"?
** Regulamentul comunitatii
Răspuns cu citat
  #4094 (permalink)  
Vechi 17 nov 2011, 18:30:09
Slabuta's Avatar
(meniuri, evolutie)
Co-Fondator
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 24 ian 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 40
Dieta: incarcatura glicemica, hipocalorica
Date: 167cm, 66.1kg
Mesaje: 23.847
Aprecieri acordate: 12
Am fost apreciat(a) de 187 ori in 114 mesaje
Implicit Re: Jurnal "Slabuta"

Citat:
Anterior postat de andra_aly Vezi mesajul

Buna seara Slabu'
Poti sa stii... "noroc" cu musafirii
Legat de oala, e o tigla normala, ca acea ce se pune pe casa. dar e buna si o plita, important este sa nu pui direct pe aragaz ca apoi crapa. eu asa stiu de la buni.
am mai gasit ceva pe net:

Bine, unele deja sunt scrise la articolul tau
Acum nu stiu ce sa zic...sper sa mearga si la tine pe aragaz, sa nu cumva sa se sparga Mama lui iubi a pus si direct pe flacara si nu s-a spart iubi i-a cumparat-o de la targul olarilor cand a fost la mine in Sibiu acum 3 ani. si de atunci sarmalele acolo le face

Ce sa zic... am luat analizele dar nu inteleg o boaba
Ecografia am facut-o, dr ala ce mi-a facut-o a zis ca el nu vede ce stii ce(dar eu umflata sunt- e adevarat ca nu mereu se vede decat f putin).
si pe seara am ajuns la medicul de familie. dar ce crezi? numai joi o sa se ntoarca ca lipseste asa ca iar mi-am facut nervi trebuia sa incep tratamentul pt stomac dar ma tine in loc si ma eneveaza... offf.
Acum nu mai are program decat joi dupamasa dar eu sunt la magazin sa vedem poate fac cumva sa ajung la eltrebuie.
Te pup, noapte buna
Da, pai asta si ziceam cu direct pe aragaz, se sparge. Mai cercetez si eu Merci

Uite vezi, hai ca nu e rau... daca doctorul a zis ca nu vede nimic grav, atunci e de bine.

Tu mi-ai promis ca nu te vei mai enerva/stresa. vezi ca ma supar daca nu te tii de promisiune.

Citat:
Anterior postat de Rusu Laura Vezi mesajul
hey Slabuto!
ce faci?
a trecut mult timp de cand nu am vorbit!
Felicitari pentru evolutia site-ului! E minunat ce ai facut aici!!!!

As vrea sa mai scriu si eu in jurnal, dar e pus in arhiva...ce sa fac?

te pup :*
Buna Laura,

Demult nu ne-am mai vorbit... Multumesc pentru apreciere.

Cum mai esti? Ce noutati ai?

Uite il activez imediat...

Citat:
Anterior postat de Elysee Vezi mesajul


Buna scumpa
Eu sper sa fiu mai bine de maine caci azi mi-a ajuns bicicleta, m-am si tuns ca sa ma simt mai bine si sa-mi ridic putin moralul
O sa te tin la curent daca am vreo noutate si vine bebe, daca nu ma apuc serios de sport, caci trebuie sa lucrez URGENT burtica
Pupici si o seara placuta!
Cum e cu bicicleta, iti place?
Sa pui pozisoare sa iti vedem noua tunsoare

Sa stii ca am studiat zilele acestea si bicicleta nu influenteaza sarcina, asa ca stai fara griji.

Te pup cu drag

Citat:
Anterior postat de Tina Vezi mesajul
Sa-ti treaca durerea! Esti obosita? Sau te prinde vreo gripa? Ai grija de tine! Si stai mai putin cu ochii in monitor. Buna ciorbita aia calduta.
Buna Tina

Cred ca e de la oboseala, am dormit noaptea trecuta putine ore, am avut ceva de facut si am fost cam toata ziua cu fundu-n sus. Iar de la amiaza au inceput durerile de cap... nu m-a durut niciodata asa urat... in fine, azi ma simt perfect... am dormit ceva mai mult si vad ca sunt ok.

Asa de buna a fost ciorba ca azi s-a si terminat Am "lins" farfurioara...

Cum mai esti? Tot scazi? Vrei sa nu te recunoastem la urmatoarea intalnire?
__________________
MASURATORI 18.06.2012 | 02.07.2012 | 24.07.2012
bust - 89.8 cm | 89.9 cm | 89 cm
brat - 30.8 cm | 30.8 cm | 30 cm
fund - 97 cm | 94.5 cm | 94.5 cm
talie - 71.5 cm | 68.5 cm | 68.5 cm
coapsa - 58.3 cm | 57 cm | 57 cm


Noi nu slabim, noi ne schimbam stilul de viata!





* JURNAL SLABUTA
Jurnalul meu personal, experiente diete, sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* SLABUTA.RO
Site-ul meu personal, retete dietetice, noutati Slabute, stiri si sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* CALCULATOR NUTRITIONAL
Unealta ideala pentru a intelege, monitoriza si a jurnaliza atat ceea ce mananci cat si activitatile tale fizice

* SLABUTE TV
Televiziunea slabutelor

** Cum sa ma integrez in comunitate, cum sa devin o "Slabuta"?
** Regulamentul comunitatii
Răspuns cu citat
  #4095 (permalink)  
Vechi 17 nov 2011, 22:56:31
Slabuta's Avatar
(meniuri, evolutie)
Co-Fondator
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 24 ian 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 40
Dieta: incarcatura glicemica, hipocalorica
Date: 167cm, 66.1kg
Mesaje: 23.847
Aprecieri acordate: 12
Am fost apreciat(a) de 187 ori in 114 mesaje
Implicit Re: Jurnal "Slabuta"

Haideti slabutelor sa demonstram ca se poate...
Va invit la un concurs 'de ajun de Craciun', dar care va continua si dupa Craciun.
Facem o mini pauza de 2 saptamani intre 19.12-02.01 si dupa intram din nou in forta.

Aici veti gasi regulamentul si modalitatea de inscriere:
http://forum.slabute.ro/concurs-slab...iun-10612.html
__________________
MASURATORI 18.06.2012 | 02.07.2012 | 24.07.2012
bust - 89.8 cm | 89.9 cm | 89 cm
brat - 30.8 cm | 30.8 cm | 30 cm
fund - 97 cm | 94.5 cm | 94.5 cm
talie - 71.5 cm | 68.5 cm | 68.5 cm
coapsa - 58.3 cm | 57 cm | 57 cm


Noi nu slabim, noi ne schimbam stilul de viata!





* JURNAL SLABUTA
Jurnalul meu personal, experiente diete, sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* SLABUTA.RO
Site-ul meu personal, retete dietetice, noutati Slabute, stiri si sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* CALCULATOR NUTRITIONAL
Unealta ideala pentru a intelege, monitoriza si a jurnaliza atat ceea ce mananci cat si activitatile tale fizice

* SLABUTE TV
Televiziunea slabutelor

** Cum sa ma integrez in comunitate, cum sa devin o "Slabuta"?
** Regulamentul comunitatii
Răspuns cu citat
  #4096 (permalink)  
Vechi 18 nov 2011, 08:46:54
Tina's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 03 dec 2009
Locaţie: -, Romania
Dieta: controlul carbohidratilor
Date: 179cm, 79kg
Mesaje: 2.356
Aprecieri acordate: 11
Am fost apreciat(a) de 53 ori in 34 mesaje
Implicit Re: Jurnal "Slabuta"

Citat:
Anterior postat de Slabuta Vezi mesajul





Buna Tina

Cred ca e de la oboseala, am dormit noaptea trecuta putine ore, am avut ceva de facut si am fost cam toata ziua cu fundu-n sus. Iar de la amiaza au inceput durerile de cap... nu m-a durut niciodata asa urat... in fine, azi ma simt perfect... am dormit ceva mai mult si vad ca sunt ok.

Asa de buna a fost ciorba ca azi s-a si terminat Am "lins" farfurioara...

Cum mai esti? Tot scazi? Vrei sa nu te recunoastem la urmatoarea intalnire?
Si eu de la oboseala sunt extrem de schimbata, de nerecunoscut. Imp. e sa te odihnesti, chiar si un scurt somn de zi e minune pt. creier.

Nu vreau sa induc in eroare slabutele, dar vreau sa devin una dintre ele. Sa ma inscriu in club in mod concret
__________________
“Done is better than perfect.” - Sandberg, S.

2005 - 2019: 14 ani de sport in mod constant
Tina, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2464 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1947 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
  #4097 (permalink)  
Vechi 18 nov 2011, 14:36:32
Rusu Laura's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 10 aug 2009
Locaţie: BM, Romania
Dieta: hipocalorica
Date: 170cm, 62kg
Mesaje: 3.262
Aprecieri acordate: 571
Am fost apreciat(a) de 415 ori in 357 mesaje
Implicit Re: Jurnal "Slabuta"

multumesc! sunt foarte bine! fericita intr-un final!
m-am transferat la Cluj si toata viata mi s-a schimbat!
regimul alimelnatr l-am pastrat, dar cu sportul a fost mai greu pt ca abia aveam timp de cateva abdomene si execitii pt picioare...drept rezultat putin m-am ingrasat, dar ok..sunt optimista
v-am simtit lipsa! ma bucur sa ma reintorc printre voi si sa vad ce mult a evoluat comunitatea! si ce s-a marit!!!!! abia daca mai recunosc lume

tu cum esti?
__________________
Un sir neintrerupt de mici acte de vointa dau un REZULTAT MARE!!!
Jurnal Laura
Rusu Laura, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2083 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1566 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1050 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
  #4098 (permalink)  
Vechi 18 nov 2011, 23:38:12
Elysee's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 18 aug 2010
Locaţie: Calvi, Franta
Vârsta: 41
Dieta: Sport si mancat sanatos!
Date: 160cm, 66kg
Mesaje: 1.319
Aprecieri acordate: 12
Am fost apreciat(a) de 26 ori in 5 mesaje
Implicit Re: Jurnal "Slabuta"

Citat:
Anterior postat de Slabuta Vezi mesajul


Cum e cu bicicleta, iti place?
Sa pui pozisoare sa iti vedem noua tunsoare

Sa stii ca am studiat zilele acestea si bicicleta nu influenteaza sarcina, asa ca stai fara griji.

Te pup cu drag

Buna scumpa
Frizura incepe sa-mi placa, dar mi-au trebuit vreo 2-3 zile sa ma invat cu ea

Cu bicicleta imi fac nervi...cand o vezi e perfecta, cand te asezi e perfecta (ca doar e scumpa,profesionala si recomandata de Doctor), insa cand incep sa pedalez incepe calvarul dupa 5min am dureri de genunchi si transpir toata. La viteza intai este foarte greu de pedalat , de la a2a in sus nici nu prea pot sa misc
M-am ambitionat ieri si am facut de 2 ori cate 10 min si imi tremura si acum genunchi, nu stiu ce sa fac cu ea: sa o trimit inapoi sau sa-l pun pe iuby sa umble in ea ( caci ii place de minune, de-abia asteapta)...dar daca mi-o strica???

De maine o sa incep si eu Rina 90, sper sa mi se potriveasca mai bine decat celelalte.

Si tot maine vreau sa ma inscriu in concursul: Slabute de Craciun alaturi de marinuta. Simt si stiu ca este exact motivatia de care am nevoie pt a trece de toate ce le am in cap
Sper sa fiu la inaltime si sa le fac mandre de mine pe colegele de grupa.

Nu am inteles exact ce este cu poza facuta de la gat in jos si sa prinda si cantarul in poza??? Unde trebuie sa punem poza respectiva??? Trebuie sa o vada toti, caci nu prea is mandra de burtica mea

Si ceva trist acum...mi-au venit azi musafiri, nu au vrut sa-l lase pe bebe sa vina
Asa ca concursul ma va tine ocupata si nu ma voi mai gandi prea tare la bebe.


Pupici si un weekend placut sa ai
Elysee, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1556 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1039 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 782 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
  #4099 (permalink)  
Vechi 19 nov 2011, 18:55:20
ras_cristalin's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 09 aug 2009
Locaţie: Suceava, Romania
Vârsta: 36
Dieta: Mancare sanatoasa
Date: 171cm, 84.3kg
Mesaje: 6.253
Aprecieri acordate: 7
Am fost apreciat(a) de 163 ori in 79 mesaje
Implicit Re: Jurnal "Slabuta"

Citat:
Anterior postat de Rusu Laura Vezi mesajul
multumesc! sunt foarte bine! fericita intr-un final!
m-am transferat la Cluj si toata viata mi s-a schimbat!
regimul alimelnatr l-am pastrat, dar cu sportul a fost mai greu pt ca abia aveam timp de cateva abdomene si execitii pt picioare...drept rezultat putin m-am ingrasat, dar ok..sunt optimista
v-am simtit lipsa! ma bucur sa ma reintorc printre voi si sa vad ce mult a evoluat comunitatea! si ce s-a marit!!!!! abia daca mai recunosc lume

tu cum esti?
Laura, ce ma bucur sa te vad!!! Ma bucur ca esti bine si ca ai revenit printre noi!
Citat:
Anterior postat de Slabuta Vezi mesajul
Haideti slabutelor sa demonstram ca se poate...
Va invit la un concurs 'de ajun de Craciun', dar care va continua si dupa Craciun.
Facem o mini pauza de 2 saptamani intre 19.12-02.01 si dupa intram din nou in forta.

Aici veti gasi regulamentul si modalitatea de inscriere:
http://forum.slabute.ro/concurs-slab...iun-10612.html
Multa bafta in noul concurs, eu o sa va tin pumnii de pe margine!
__________________
Răspuns cu citat
  #4100 (permalink)  
Vechi 19 nov 2011, 19:29:02
Mai's Avatar
Mai Mai este deconectat
(meniuri, evolutie)
Cont restricţionat
Merite:
 
Data înregistrării: 22 nov 2010
Locaţie: Tg.Mures, Romania
Dieta: Schimbarea stilului de viata:D
Date: 174cm, 67kg
Mesaje: 317
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal "Slabuta"

Buna sera slabuto, imi cerc scuze de deranj, a creat pinksirena un grup pt concursul de craciun si vroiam cu fetele sa aderam la grup, ele au reusit ....eu nu reusesc nici cum, nu gasesc nici regulament si posibilitate de aderare....Ce ar trebui sa fac?
Răspuns cu citat
Răspunde

Informatii despre slabit
cantar, cura, cure de slabit, dieta, frumusete, jurnal, sanatos, slabire, slabit, slabit sanatos, slabuta, sport


Reguli de postare
BB code este Pornit
emoticoanele sunt Pornit
Codul [IMG] este Pornit
Codul HTML este Oprit
Trackbacks are Oprit
Pingbacks are Oprit
Refbacks are Oprit
Nu poţi deschide subiecte noi
Nu poţi să răspunzi la mesaje
Poţi să publici ataşamente
Nu poţi să-ţi editezi mesajele

Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimul mesaj
Jurnal "Crok" Crok Jurnale barbati 153 07 apr 2010 09:05:31
Bun venit la Cafeneaua "Slabute"! Slabuta Discutii pe diverse teme 1980 23 sep 2009 11:37:57
Jurnalul unui nou inceput - "Shorty" Shorty Arhiva jurnale slabit 459 15 iul 2009 11:03:22
Dieta "Slabire Rapida" IV sau Regimul Marychny Slabuta Dieta Rapida 0 11 mar 2009 14:22:58
Dieta "Sacred Heart" brotacel Dieta Rapida 0 04 feb 2009 19:20:44

Mesaje noi in forum de slabit Slabute.ro
 Mesajele slăbuţelor
Se încarcă mesajele...
Calculator calorii (clic aici)
Poziţionare:
Calculator nutriţionalFan Slăbuţe!Susţine Slăbuţe!Top SlăbuţeSlabute TV
Subiecte noi
Subiecte interesante
Ultimele articole