Prezentare Calculator Nutriţional Slăbuţe - Partea 1Cursuri pictura, desen, modelaj, istoria artei
Sunt Resposnabil Calculator nutriţional Susţin Slăbuţe - Widgets si insigne! Slabute Concurs - Sanatate, premii si distractie! Slăbuţe TV - Televiziunea slăbuţelor

Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 06

Gaseste prietenii din orasul tau! Alba Arad Arges Bacau Bihor Bistrita-Nasaud Botosani Braila Brasov Buzau Calarasi Caras-Severin
Cluj Constanta Dambovita Dolj Galati Giurgiu Gorj Hunedoara Ialomita Iasi Bucuresti Maramures Mehedinti Mures Neamt Olt
Prahova Salaj Satu-Mare Sibiu Suceava Teleorman Timis Tulcea Vaslui Valcea Vrancea
Prima Petitie Nationala pentru Dreptul la o Viata Sanatoasa deja a fost semnata de catre 66338 oameni.
In total sunt necesare peste 100.000 de semnaturi. Fii voluntar si participa in campania de strangere de semnaturi, clic aici.
Bine ai venit pe Slăbuţe, comunitatea care în 2008 a pus bazele mişcării pentru stilul de viaţă sănătos din România! Am creat pentru tine o comunitate unică şi specială. Într-o atmosferă civilizată, alături doar de oameni de calitate si cu o vastă experientă în domeniul stilului de viaţă sănătos, corect şi imparţial vei putea învăţa şi împărtăşi experienţele tale despre sănătate, alimentaţie, sport, stil de viaţă, slăbit sănătos şi alte întâmplări interesante din viaţa ta. Daca îţi pasă de viitorul ţării noastre şi a celor din jur, poţi contribui alături de noi într-un mod responsabil la promovarea stilului de viaţă sănătos, fie prin recomandarea comunităţii, fie prin relatarea celor învăţate pe Slăbuţe. Dacă ne vizitezi pentru prima dată, îţi recomandăm să citeşti ghidul începătorilor.
Pentru ca să te înregistrezi, clic aici. Succes!
 
 
Opţiuni subiect
  #2591 (permalink)  
Vechi 29 nov 2010, 09:05:05
feelix's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 16 oct 2010
Locaţie: Brasov, Romania
Vârsta: 47
Date: 173cm, 67kg
Mesaje: 5.228
Aprecieri acordate: 2.791
Am fost apreciat(a) de 2.518 ori in 916 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 06

Citat:
Anterior postat de anes Vezi mesajul


Pt ca inca n-am ajuns la greutatea de pe ticker ... mai am! Dar o sa ajung si chiar muuuult mai jos!
am inteles !
spor !
__________________

feelix, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2106 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1589 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1590 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #2592 (permalink)  
Vechi 29 nov 2010, 09:14:18
angela av's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 15 apr 2010
Locaţie: hateg, Romania
Vârsta: 57
Dieta: fara dulciuri,multa miscare,fara mese dupa ora 18,multa apaplata,fara sucuri..etc...................
Date: 164cm, 59kg
Mesaje: 6.274
Aprecieri acordate: 11.284
Am fost apreciat(a) de 5.424 ori in 1.538 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 06

Anes,asa ne-au anuntat si azi si maine..dar poate s-au razgandit...treaba am ,problema e ca nu e incalzire daca nu avem curent....apa...etc...
  #2593 (permalink)  
Vechi 29 nov 2010, 09:15:00
david's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 13 iul 2010
Locaţie: Barlad, Romania
Vârsta: 44
Dieta: Alimentație sănătoasă la ore fixe !!
Date: 165cm, 73.2kg
Mesaje: 5.231
Aprecieri acordate: 4.973
Am fost apreciat(a) de 1.685 ori in 437 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 06

[QUOTE=danasonrisa;417302]Piturca: -Trage Mutule!!
Mutu: -Nu ca m-am lasat!!!

Frizerul il intreaba pe client :
- Cum sa va tund ca sa fiti multumit ?
- Gratis !

Bravo Dana ,asa te vreau!

Citat:
Anterior postat de danasonrisa Vezi mesajul
Buna ziua! Va invit la:

Vreau si eu ,cine mai vrea,mergem la Emy!

[QUOTE=danasonrisa;418302]Legile lui Murphy despre dragoste si sex



Citat:
Anterior postat de adina virvorin Vezi mesajul
buna ziua fetelor
Bine ai venit printre noi Adina

[QUOTE=manumanuela;418340]Multumesc!Ce emotii am!Acum sunt sigura ca-mi pot gasi si eu prietene.Bine ai venit Manu ,2 fete noi va primim cu


Citat:
Anterior postat de anes Vezi mesajul
Uite asta inseamna dobos:


Vin si eu la ziua fetitei,sa mananc dobos





Citat:
Anterior postat de anes Vezi mesajul
Fetelor v-am gasit o propunere pt sport
BORKED
E comic rau!



Citat:
Anterior postat de florares Vezi mesajul
cum deai slabit ....
Nu plange ,daca intri zilnic aici cu noi ,te vom ajuta si o sa slabesti ca nici nu o sa-ti dai seamaSi bine ai venit printre noi 3 fete noi

Citat:
Anterior postat de Fulguta Vezi mesajul
Buna seara fete dragi ! Ce sa va zic azi a fost o zi linistita ,fara telefoane....inca nu stiu daca a plecat sau nu ? Luni trebuie sa mergem sa ne intalnim la politie cu ei iar la ora 9 ,daca nu vin si o sa fie sunati si nu or sa raspunda inseamna ca au plecat ! Daca nu, nu stiu ce o sa iasa ! Azi am papat si eu si al meu peste . Eu am fost harnicuta azi rau de tot ! Spalat la mana si la masina mult,facut mancare de conopida cu pui,ciorbica de vitel,si peste .Am calcat cateva ! Am bagat si 40 de zumba ! Ce sa mai o zi plina ,in rest am vb cu cumnatica printre picaturi !
Acum o ora am fost de am luat-o pe soacra de la munca si acum deja face nanii si al meu la fel !
Merg sa citesc ce ati facut azi !
Buna Fulgule ,ma bucur ca esti mai bine si stim ca esti puternica si intotdeauna dupa furtuna vine vreme buna

Citat:
Anterior postat de christala Vezi mesajul
fetelor am slabit ati vazut ca am schimbat tikerul de la 68.4 ..........67
si vreau sa ajung la 65 pana la craciun
slabutele maine pun varza la murat si mai am punit de lucrat la gradina ca nu am terminat si am sa intru mult mai devreme sa vb si eu cu voi
Bravo,asa suntem noi ,le dam in cap kg

[QUOTE=danasonrisa;419042]
Citat:
Anterior postat de

[IMG
http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQEDHQU2XrXVJHUxFF7_BLTSCfoUGfC2 QDrFzZf3n6V3gl6ahRr[/IMG]
I-mi dai si mie cateva si restul raman tie ca bebe trebuie sa manance sanatos

Citat:
Anterior postat de IuliaMP Vezi mesajul
O seara frumoasa tuturor si mult succes in realizarea planurilor voastre!
Buna Iulia ,bine ai venit printre noi

Citat:
Anterior postat de Alynuta Vezi mesajul
Fetelor,buna dimineata. Azi si maine merg la inventar.Acum merg sa recuperez cu cititul cat reusesc.
In weekend am fost cuminte mi-am gatit separat. A venit si mama cu chec,dar am rezistat. Am noroc cu merele coapte,cand am pofta de dulce imi bag mere la cuptor.
Emy ,mi-am facut ciorba de legume (cu varza ,conopida ,fasolica) si piept de pui cu garnitura tot de conopida. Am bagat la conopida in mine. Azi dimineata cantarul afisa 54.8,deci aproape de rezultatul afisat.Sport mai putin.
Va pup si o saptamana frumoasa si usoara.
Buna Aly ,era grasime proaspata si a plecat repede bravo

[QUOTE=anes;419870]Buna dimineata fetelor
Sunt in bucatarie de la 6. M-am apucat de crema tortului. Inca e pe foc ... Nu e o chestie simpla tortul asta.
Azi trebuie sa mai fac niste cumparaturi, ca maine-i are primii musafiri. Of, of! Mare chestie e sa implinesti 11 ani!
Ieri iar am avut spectacol, fiimea a dansat, fiimiu a cantat. Atata-s de mandra de ei de pocnesc ...Anes ,buna ai nevoie de ajutot ,acum vin


Vreauuuuuuuuu si eu in Cipruuuuuuu!!!!


Merg si eu Anes!!!
Citat:
Anterior postat de feelix Vezi mesajul
Anes, tot gruijulie si harnicutza. spor la treaba !
Felicitari pt ciopii!
Si eu vreau la 30 de gradeeeeeeeeeeeeee
Buna Fely,mergem toate!

Citat:
Anterior postat de Alynuta Vezi mesajul

Asa suntem noi dimineata,daca ajungem si asa sexi,e perfect.
Noi suntem deja sexi ,poate chiar mai!!!

[QUOTE=anes;419893]Feteleeeeeeeeeeeee!!!! M-mam cantarit!!!! Mai mut tickerul cu 100 de gr in jos ...

Bravo ,ma bucur ,la cat mai multe inapoi


Citat:
Anterior postat de angela av Vezi mesajul
Neata fetele...azi se poate sa ne ia curentul pana pe la 15..va doresc o sapt.linistita....
Buna Angy ,noi suntem aici si nu o sa-ti fie frica pe intuneric!Merg sa pun poze cu mine fetele ,sper sa se vada bine si sa va placa!
david, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2147 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1630 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1631 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #2594 (permalink)  
Vechi 29 nov 2010, 09:20:49
angela av's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 15 apr 2010
Locaţie: hateg, Romania
Vârsta: 57
Dieta: fara dulciuri,multa miscare,fara mese dupa ora 18,multa apaplata,fara sucuri..etc...................
Date: 164cm, 59kg
Mesaje: 6.274
Aprecieri acordate: 11.284
Am fost apreciat(a) de 5.424 ori in 1.538 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 06

Fetele la mine dupa o ploaie torentiala cu vant de vroia sa ne mute,acum a iesit soarele....e asa fain ...pe cer nori mari gri, printre ei razbat razele soarelui,pomii pelegiii stau falnici ca si cum nu le pasa ca i-au parasit frunzele,pe joc covor de frunze aramiu(vantul a scuturat si ultimile frunze ratacite prin pomi)
  #2595 (permalink)  
Vechi 29 nov 2010, 09:40:22
david's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 13 iul 2010
Locaţie: Barlad, Romania
Vârsta: 44
Dieta: Alimentație sănătoasă la ore fixe !!
Date: 165cm, 73.2kg
Mesaje: 5.231
Aprecieri acordate: 4.973
Am fost apreciat(a) de 1.685 ori in 437 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 06

Gata fetele am pus pozele!
david, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2147 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1630 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1631 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #2596 (permalink)  
Vechi 29 nov 2010, 09:46:01
anes's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
Locul 1 la concurs  
Data înregistrării: 05 feb 2010
Locaţie: Timisoara, Romania
Vârsta: 56
Date: 174cm, 91.5kg
Mesaje: 8.564
Aprecieri acordate: 386
Am fost apreciat(a) de 1.834 ori in 505 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 06

Citat:
Anterior postat de angela av Vezi mesajul
Anes,asa ne-au anuntat si azi si maine..dar poate s-au razgandit...treaba am ,problema e ca nu e incalzire daca nu avem curent....apa...etc...
Deci acum inca nu stai in frig?! Speeer! Ca e crancen sa stai o zi intreaga la birou in frig!

Citat:
Anterior postat de david Vezi mesajul
....
Vin si eu la ziua fetitei,sa mananc dobos

E comic rau!
.....
Anes ,buna ai nevoie de ajutot ,acum vin
Citat:
Anterior postat de david Vezi mesajul


Vreauuuuuuuuu si eu in Cipruuuuuuu!!!!
.....
Te astept! Acu la ajutat, apoi maine si poimaine la chefuit!
Si dupa aia plecam in Cipru la Crista, ok?!

Citat:
Anterior postat de angela av Vezi mesajul
Fetele la mine dupa o ploaie torentiala cu vant de vroia sa ne mute,acum a iesit soarele....e asa fain ...pe cer nori mari gri, printre ei razbat razele soarelui,pomii pelegiii stau falnici ca si cum nu le pasa ca i-au parasit frunzele,pe joc covor de frunze aramiu(vantul a scuturat si ultimile frunze ratacite prin pomi)
Acu nu-mi multumesti de vreme?!??!? Vezi cum ii omu'?! Numa nemultumirile ti le striga?!??!?[/SIZE]
[/FONT]
anes, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2426 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1909 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1393 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #2597 (permalink)  
Vechi 29 nov 2010, 09:47:14
feelix's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 16 oct 2010
Locaţie: Brasov, Romania
Vârsta: 47
Date: 173cm, 67kg
Mesaje: 5.228
Aprecieri acordate: 2.791
Am fost apreciat(a) de 2.518 ori in 916 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 06

Citat:
Anterior postat de david Vezi mesajul
Gata fetele am pus pozele!
le-am vazut . esti superba !
bravo !!!!!!
uite asa o sa se uite sotul la tine
__________________

feelix, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2106 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1589 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1590 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #2598 (permalink)  
Vechi 29 nov 2010, 09:51:43
feelix's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 16 oct 2010
Locaţie: Brasov, Romania
Vârsta: 47
Date: 173cm, 67kg
Mesaje: 5.228
Aprecieri acordate: 2.791
Am fost apreciat(a) de 2.518 ori in 916 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 06

papa e aproape gata, copilul a papat, ordine am facut, merg sa invat. sa aveti o zi placuta !
__________________

feelix, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2106 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1589 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1590 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #2599 (permalink)  
Vechi 29 nov 2010, 09:58:02
david's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 13 iul 2010
Locaţie: Barlad, Romania
Vârsta: 44
Dieta: Alimentație sănătoasă la ore fixe !!
Date: 165cm, 73.2kg
Mesaje: 5.231
Aprecieri acordate: 4.973
Am fost apreciat(a) de 1.685 ori in 437 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 06

[QUOTE=feelix;419943]
le-am vazut . esti superba !
bravo !!!!!!
uite asa o sa se uite sotul la tine [/QUOTEMultumesc,eu nu ma consider o femeie frumoasa sunt de parere ca orice femeie e frumoasa in felul ei ,nu conteaza ca are 100 sau 50 de kg ,nu conteaza aspectul fizic pentru ca e trecator si interiorul omului

Citat:
Anterior postat de feelix Vezi mesajul
papa e aproape gata, copilul a papat, ordine am facut, merg sa invat. sa aveti o zi placuta !
Bravo ,fetita harnica
david, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2147 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1630 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1631 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #2600 (permalink)  
Vechi 29 nov 2010, 10:10:02
incognito's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 13 mar 2010
Locaţie: Brasov, Romania
Vârsta: 44
Date: 168cm, 61.5kg
Mesaje: 3.426
Aprecieri acordate: 2.110
Am fost apreciat(a) de 692 ori in 236 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 06

Citat:
Anterior postat de christala Vezi mesajul
ROXY, NU AM GAZE RELE, sa stii ca sunt tare prietenoase cu musafirii
si VREI SA SPUI CA NU MAI AM NICI O PASARE DE NOAPTE CU CARE SA BANTUI
da....... si din decembrie o sa fiu cu voi in fiecare zi sper ,depinde cit am de lucru la servici, dar cred ca dupamasa o sa fie mai liber, de obicei dimineata o sa fiu mai ocupata
sper ca mami tau sa fie bine am citit ca v-a face analize pe 15, sanatate ai doresc
Daca-s prietenoase..
Nu prea mai sunt pasari de noapte .
Multumesc pt urari..si eu sper sa fie bine
Spor la munci si o saptamana usoara.
Citat:
Anterior postat de IuliaMP Vezi mesajul
O seara frumoasa tuturor si mult succes in realizarea planurilor voastre!
Citat:
Anterior postat de Alynuta Vezi mesajul
Fetelor,buna dimineata. Azi si maine merg la inventar.Acum merg sa recuperez cu cititul cat reusesc.
In weekend am fost cuminte mi-am gatit separat. A venit si mama cu chec,dar am rezistat. Am noroc cu merele coapte,cand am pofta de dulce imi bag mere la cuptor.
Emy ,mi-am facut ciorba de legume (cu varza ,conopida ,fasolica) si piept de pui cu garnitura tot de conopida. Am bagat la conopida in mine. Azi dimineata cantarul afisa 54.8,deci aproape de rezultatul afisat.Sport mai putin.
Va pup si o saptamana frumoasa si usoara.
Bafta la inventar.Bravo pt scadere ALy.. Eu de la ovulele astea pe care le iau acum , ma trezesc umflata rau..cica au hidrocortizol. Asa ca nu stiu ce va fi la cantar joi dimi.
O zi frumoasa.
Citat:
Anterior postat de anes Vezi mesajul
Buna dimineata fetelor
Sunt in bucatarie de la 6. M-am apucat de crema tortului. Inca e pe foc ... Nu e o chestie simpla tortul asta.
Azi trebuie sa mai fac niste cumparaturi, ca maine-i are primii musafiri. Of, of! Mare chestie e sa implinesti 11 ani!
Ieri iar am avut spectacol, fiimea a dansat, fiimiu a cantat. Atata-s de mandra de ei de pocnesc ...
Sa-ti trasca fetita si sa iasa tortul bine !
Ce n-as da sa am iar , nu 11..ci vreo 4-5 anisori, sa merg la gradi..
Maine deja musafiri?
Citat:
Anterior postat de david Vezi mesajul
Buna dimi fetele!Pentru voi cu mult drag
Multumim Vidia. Neata buna
Citat:
Anterior postat de feelix Vezi mesajul

o sa iau vacanta pe 22 dec.
am inceput de sambata cu curatenia, am facut niste modificari in sufragerie, am sters geamurile de la dormitor. putin cate putin o sa reusesc .
Spor la curatenie. Si eu o sa ma apuc sapt viittoare probabil de geamui si d-astea..am un chef
Citat:
Anterior postat de anes Vezi mesajul


Azi dimineata m-am trezit la 6, pana m-am invartit prin casa am baut jumatea obisnuita de apa, m-am mai invartit si am uitat sa ma cantaresc. O sa aman MC, poate pot iesi si ma cantaresc dupa aia ...
Asteptam rezultatul..Sper sa fie bine
Citat:
Anterior postat de anes Vezi mesajul
Feteleeeeeeeeeeeee!!!! M-mam cantarit!!!! Mai mut tickerul cu 100 de gr in jos ...
Si vestea buna e ca inca sunt si pe cicluuuu
cantarului meu!




Da mai, pe 01.12 ... a zis ca datorita ei e liber de la lucru si de la scoli ... (stie insemnatatea zilei de 01.12)
Wow..bravo ANes! Un asa inceput de saptamana..as fi vrut si eu
Pe 1 e ziua ei? Zi de sarbatoare ..pai calr ca din cauza ei e liber de 1..
Citat:
Anterior postat de angela av Vezi mesajul
Neata fetele...azi se poate sa ne ia curentul pana pe la 15..va doresc o sapt.linistita....
La munci sau acasa? Ce nasol.. Neata buna ANgi.
Citat:
Anterior postat de angela av Vezi mesajul
Anes,asa ne-au anuntat si azi si maine..dar poate s-au razgandit...treaba am ,problema e ca nu e incalzire daca nu avem curent....apa...etc...
Citat:
Anterior postat de angela av Vezi mesajul
Fetele la mine dupa o ploaie torentiala cu vant de vroia sa ne mute,acum a iesit soarele....e asa fain ...pe cer nori mari gri, printre ei razbat razele soarelui,pomii pelegiii stau falnici ca si cum nu le pasa ca i-au parasit frunzele,pe joc covor de frunze aramiu(vantul a scuturat si ultimile frunze ratacite prin pomi)
Ce frumos Trebuia sa faci poze.
Citat:
Anterior postat de david Vezi mesajul
Gata fetele am pus pozele!
Merg sa le vad.
Neata fetele ..
Eu m-am trezit umfata azi..nu mai puteam sa dau inelele jos ..
Azi iar vine copilu aici..si ..se pare ca o sa am o zi frumoasa rau.
In rest pe acasa..nu stiu daca fac ceva azi..momentan n-am chef de nimic.
Sper ca voi sa fiti mai vesele ca mine si sa aveti o saptamana fumoasa si usoara si calduroasa.
incognito, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1995 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1478 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1479 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
 

Informatii despre slabit
30 ani, greutate, jurnal, kilograme, prieteni, sanatos, slabire, slabit


Reguli de postare
BB code este Pornit
emoticoanele sunt Pornit
Codul [IMG] este Pornit
Codul HTML este Oprit
Trackbacks are Oprit
Pingbacks are Oprit
Refbacks are Oprit
Nu poţi deschide subiecte noi
Nu poţi să răspunzi la mesaje
Poţi să publici ataşamente
Nu poţi să-ţi editezi mesajele

Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimul mesaj
Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 05 Slabuta Arhiva jurnale slabit 5157 10 nov 2010 23:27:22
Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 04 Slabuta Arhiva jurnale slabit 4242 23 sep 2010 07:42:01
Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 03 Slabuta Arhiva jurnale slabit 4618 13 aug 2010 21:11:04
Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 02 Slabuta Arhiva jurnale slabit 5172 13 iul 2010 22:33:21
Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) Slabuta Arhiva jurnale slabit 9058 08 iun 2010 16:51:30

Mesaje noi in forum de slabit Slabute.ro
 Mesajele slăbuţelor
Se încarcă mesajele...
Calculator calorii (clic aici)
Poziţionare:
Calculator nutriţionalFan Slăbuţe!Susţine Slăbuţe!Top SlăbuţeSlabute TV
Subiecte noi
Subiecte interesante
Ultimele articole