Prezentare Calculator Nutriţional Slăbuţe - Partea 1Cursuri pictura, desen, modelaj, istoria artei
Sunt Resposnabil Calculator nutriţional Susţin Slăbuţe - Widgets si insigne! Slabute Concurs - Sanatate, premii si distractie! Slăbuţe TV - Televiziunea slăbuţelor

Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 06

Gaseste prietenii din orasul tau! Alba Arad Arges Bacau Bihor Bistrita-Nasaud Botosani Braila Brasov Buzau Calarasi Caras-Severin
Cluj Constanta Dambovita Dolj Galati Giurgiu Gorj Hunedoara Ialomita Iasi Bucuresti Maramures Mehedinti Mures Neamt Olt
Prahova Salaj Satu-Mare Sibiu Suceava Teleorman Timis Tulcea Vaslui Valcea Vrancea
Prima Petitie Nationala pentru Dreptul la o Viata Sanatoasa deja a fost semnata de catre 66338 oameni.
In total sunt necesare peste 100.000 de semnaturi. Fii voluntar si participa in campania de strangere de semnaturi, clic aici.
Bine ai venit pe Slăbuţe, comunitatea care în 2008 a pus bazele mişcării pentru stilul de viaţă sănătos din România! Am creat pentru tine o comunitate unică şi specială. Într-o atmosferă civilizată, alături doar de oameni de calitate si cu o vastă experientă în domeniul stilului de viaţă sănătos, corect şi imparţial vei putea învăţa şi împărtăşi experienţele tale despre sănătate, alimentaţie, sport, stil de viaţă, slăbit sănătos şi alte întâmplări interesante din viaţa ta. Daca îţi pasă de viitorul ţării noastre şi a celor din jur, poţi contribui alături de noi într-un mod responsabil la promovarea stilului de viaţă sănătos, fie prin recomandarea comunităţii, fie prin relatarea celor învăţate pe Slăbuţe. Dacă ne vizitezi pentru prima dată, îţi recomandăm să citeşti ghidul începătorilor.
Pentru ca să te înregistrezi, clic aici. Succes!
 
 
Opţiuni subiect
  #4971 (permalink)  
Vechi 18 dec 2010, 13:04:56
feelix's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 16 oct 2010
Locaţie: Brasov, Romania
Vârsta: 47
Date: 173cm, 67kg
Mesaje: 5.228
Aprecieri acordate: 2.791
Am fost apreciat(a) de 2.518 ori in 916 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 06

Doi politisti:

− Dom' sergent, nu cumparati o juma' de porc?

− Pentru ce? Sa se rastoarne in cotet?"
__________________

feelix, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2106 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1589 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1590 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #4972 (permalink)  
Vechi 18 dec 2010, 13:09:13
feelix's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 16 oct 2010
Locaţie: Brasov, Romania
Vârsta: 47
Date: 173cm, 67kg
Mesaje: 5.228
Aprecieri acordate: 2.791
Am fost apreciat(a) de 2.518 ori in 916 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 06

Sotul se uita atent la sotia sa si-i zice:
- Rochia ta noua este prea indrazneata. Se vede totul prin ea.
- Ei si? O femeie cinstita nu are nimic de ascuns...
----------------------------------------------------------------------
- Abia m-am abtinut sa nu-l plesnesc pe tipul ala!M-a facut "imbecil!"

- Te cunostea dinainte?

__________________

feelix, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2106 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1589 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1590 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #4973 (permalink)  
Vechi 18 dec 2010, 13:17:15
feelix's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 16 oct 2010
Locaţie: Brasov, Romania
Vârsta: 47
Date: 173cm, 67kg
Mesaje: 5.228
Aprecieri acordate: 2.791
Am fost apreciat(a) de 2.518 ori in 916 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 06

Doi emiri stau de vorba:

- Auzi , dar tu cum alegi seara, dintre cele treizeci de concubine ale tale, cu care sa te culci?

- Eh, simplu, arunc peste ele o galeata cu apa rece si o aleg pe cea din care iese cel mai mult abur!

__________________

feelix, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2106 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1589 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1590 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #4974 (permalink)  
Vechi 18 dec 2010, 13:43:59
claudiam's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 16 sep 2009
Locaţie: Craiova, Romania
Vârsta: 49
Dieta: dukan
Date: 165cm, 87.5kg
Mesaje: 300
Aprecieri acordate: 1
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 06

Citat:
Anterior postat de feelix Vezi mesajul
Buna dimineta fete dragi !
Azi ttebuie sa fac ordine la bucatarie pt ca maine vine fratele meu sa-mi aduca porcul de la tati(Craiova).
Apropo, nu stiu daca v-am zis , eu mai am o sora si 2 frati. eu sunt cea mai mica. Tati are 9 nepoti.
ce fericit e tati cu atatia nepoti! si Mos Craciun trebuie sa se pregateasca temeinic
Citat:
Anterior postat de feelix Vezi mesajul

Multumesc draga mea!
Sper sa fiu sanatoasa si ce mi-ar placea, sa-mi arate cantarul ce vreau eu .
O zi placuta!
sunt sigura ca il faci sa-ti arate zambetul!
  #4975 (permalink)  
Vechi 18 dec 2010, 13:56:09
anes's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
Locul 1 la concurs  
Data înregistrării: 05 feb 2010
Locaţie: Timisoara, Romania
Vârsta: 56
Date: 174cm, 91.5kg
Mesaje: 8.564
Aprecieri acordate: 386
Am fost apreciat(a) de 1.834 ori in 505 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 06

Dragele mele prietene
Ieri n-am mai intrat pt ca am ajuns acasa pe la 21.30, eram rupta de foame, de oboseala si de frig.
Examenele le-am luat cu 9.80, respectiv oralul cu 10 . Apoi am avut de facut cumparaturi si apoi serbarile copiiilor. Au fost excelente!

O sa va descriu in cateva cuvinte:
La fiimea a fost foarte ingenios:
a fost organizat o sueta la un ceai. Bancile din sala de clasa erau aranjate ca mese, inconjurate cu scaune, mesele erau ornate cu ramuri de brad, felii de lamai si gref si lumanari aprinse. Noi toti trebuia sa mergem cu cesti. Cand am ajuns acolo, unii dintre copiii ne dirijau catre sala de clasa, altii trebaluiau prin sala, ba unii cu ceainicul, ba cu zaharnita, ba cu zeama de lamaie. Ne-au asezat la mese, ne-au servit ... draguti foc! Diriga lor printre ei, venea la fiecare dintre noi cu un zambet cu o vorba buna si in acelasi timp isi urmarea copiii! La un moment dat au disparut toti si apoi, au intrat in sala si au inceput un spectacol de colinzi, cantece, acompaniate de chitari si poezii de Craciun ... La final, fiecare copil (au tras in prealabil la sorti) trebuia sa descrie 3 calitati ale unui coleg, astfel sa se ghiceasca despre cine se vorbeste si sa-i dea un cadou. A fost superb!

La fiumio era pe un pps care era proiectat pe perete, toata serbarea avea la baza pps-ul respectiv si cantece de Carciun cunoscute in maghiara, romana si engleza. Iar o abordare originala ... Suuuperb si aici!

Am citit din urma, uf da' mult ati mai povestit!

Citat:
Anterior postat de VentoFreddo Vezi mesajul
Anes, n -ai terminat cu examenul?ne tii pe jar
N-am avut intentia, dar nu mai puteam!

Citat:
Anterior postat de angela av Vezi mesajul
....
am sperat ca Anes sa dea vreun semn .......nimic........


Citat:
Anterior postat de angela av Vezi mesajul
...
Speram sa gasesc vesti de la Anes in dimineata aceasta...nimic....oare e bine?
Da e bine, am dormit neintoarsa si cand m-am trezit mi s-a gatat gazul si am fost sa incarc butelia si n-am putut intra ... Tare nu-mi place sa fac asta

Citat:
Anterior postat de incognito Vezi mesajul
....
Anes a dat un examen?
....
Ihi, avut luat, rezolvat!

Citat:
Anterior postat de kika9 Vezi mesajul
....
Anes inca nu a intrat insa cred ca este obosita,
.....
ms draga mea!

Citat:
Anterior postat de Fulguta Vezi mesajul
Am revenit ,am luat ceva calmante si mai m-a lasat pentru cateva ore sper ! Va multumesc dragele mele pentru sustinerevorba voastra parca nu se mai termina la mine ! Am tinut-o lant ,la voi ce ma mai vait aici ,ca in casa la al meu nu scot nici un sunet si la ai mei nici atat ,nu vreau sa supar pe nimeni in prag de sarbatori . Cine ma intreaba le zic ca sunt mai bine un pic si gata am scapat de ei ! Merg sa va citesc ca mai devreme am intrat si am iesit imediat ,nu am fost in stare sa stau in fundulet !
Mai Fulgusorule, dar nu mai trece odata?! Ai grija de tine!

Inca o data va multumesc la toate pt grija si cred ca sunteti mandre de mine .
La Tm ninge neicetat, cu fulgi imensi de azi de dimineata ... Asta nu e iarna de Timisoara! Pt ca e si fff frig, -7 grade. Brrrrrrrrrrrrrr
Copiii-s la zapada de 3 ore, eu am gatit si acum imi fac un ceai si sedf cu voi!
anes, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2426 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1909 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1393 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #4976 (permalink)  
Vechi 18 dec 2010, 14:15:40
manumanuela's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 26 nov 2010
Locaţie: alcazar de san juan, Spania
Vârsta: 45
Date: 158cm, 73kg
Mesaje: 2.335
Aprecieri acordate: 5.559
Am fost apreciat(a) de 3.898 ori in 1.155 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 06

FELICITARI ANES,pentru reusita la examene!Foarte frumoase serbarile puilor tai,cred ca esti foarte mandra de ei ca ai niste copilasi superbi.Te pup si iti doresc o zi buna in continuare
  #4977 (permalink)  
Vechi 18 dec 2010, 14:22:44
feelix's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 16 oct 2010
Locaţie: Brasov, Romania
Vârsta: 47
Date: 173cm, 67kg
Mesaje: 5.228
Aprecieri acordate: 2.791
Am fost apreciat(a) de 2.518 ori in 916 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 06

Citat:
Anterior postat de anes Vezi mesajul
Dragele mele prietene
Ieri n-am mai intrat pt ca am ajuns acasa pe la 21.30, eram rupta de foame, de oboseala si de frig.
Examenele le-am luat cu 9.80, respectiv oralul cu 10 . Apoi am avut de facut cumparaturi si apoi serbarile copiiilor. Au fost excelente!

O
Felicitari !
__________________

feelix, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2106 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1589 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1590 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #4978 (permalink)  
Vechi 18 dec 2010, 14:41:34
VentoFreddo's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 11 ian 2010
Locaţie: Braila, Romania
Vârsta: 47
Dieta: sanatoasa personalizata
Date: 174cm, 65.6kg
Mesaje: 17.573
Aprecieri acordate: 7.170
Am fost apreciat(a) de 8.280 ori in 2.421 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 06

BUna, fete dragi
Azi la mine e soare si cald, nici vorba de zapadaAl meu sot gateste, azi nu au venit musafirii, au sunat ca nu vin, le e teama ca-i prinde zapada pe aiciAm fost la cafenea numia noi doi, deh, deja avem un tabiet
Meniul meu de azi:la cafenea un lapte macchiatto, acuma (mor de foame), al meu face 2 carnati proaspeti de fiecare, unul picant unul nu, la gratar,cu mix de legume italiane, cu muulta salata si vin rosu, cu paine calda pt elsi pt mine golE MOnty pranzul meu
gustare-mandarine
cina-bho...nu stiu
Azi ma simt mai bine cu urechea...mi-e si teama sa zic,cand zic ca e mai bine, hop! adoua zi ma ia de nu ma vad
Am citit doar mes de pe pagina asta, Anes, esti supertare,ce note frumoase, felicitari, stii bine ca suntem mandre de tine!
Fulguof, mi-e mila de suferinta ta, si nici nu zici la nimeni..da crezi ca ai tai nu-si dau seama,ca sigur nu esti tu ca de obiceiNU stiu e sa-ti mai zic..oricum, sunt sigur ca o sa-ti treaca,ca doar nu mai e infectie acolo, dar te doare locul..trebuie putina rabdare si ceva calmante, ca e rana mare...
Daca dispar sa stiti ca ma cheama al meu la masa, pana atunci incerc sa citesc din urma cat mai mult
Va pup dulce, si va urez un weekend frumos si insorit!
VentoFreddo, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1858 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1341 kcal/zi. Pentru a slăbi 3.5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 954 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #4979 (permalink)  
Vechi 18 dec 2010, 15:11:08
danasonrisa's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 20 sep 2010
Locaţie: Vaslui, Romania
Vârsta: 43
Dieta: hipocalorica usoara
Date: 158cm, 65.2kg
Mesaje: 2.459
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 62 ori in 13 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 06

Citat:
Anterior postat de manumanuela Vezi mesajul
BUNA EMY,imi pare bine ca te simti mai bine si te-a inveselit si zapada copilas dulce.KIKA draga,ce faci iubita!Am pus poze cu bradutul si inca vreo doua trei!
Le-am vazut si comentat

Citat:
Anterior postat de Fulguta Vezi mesajul
Pupici bolnaviara noastra ! Citesc din urma si se incarca greu ,nu am vazut mesajul tau,la mine nu s-a topit ,sa stii ca nu am papat nimic,apa multa dar cu frica am baut ca este rana deschisa si asa greu m-am spalat pe dinti ,de asta seara incep si cu apa de gura si imi este o frica,simt niste senzatii de zici ca se duc in creieri dar este mult mai bine ca inainte !
Scumpa mea mica, sper sa fie din ce in ce mai bine! Mai devreme te-am sunat. Vazusem ca te-ai operat, nu stiam cum mai esti, nu apucasem sa citesc...acum m-am mai linistit putin!
Citat:
Anterior postat de feelix Vezi mesajul
A venit VACANTAAAAAAAAAAA !!!!!!!!!!!!!
URAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA Felicia!
__________________
Jurnal danasonrisa
  #4980 (permalink)  
Vechi 18 dec 2010, 15:28:47
VentoFreddo's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 11 ian 2010
Locaţie: Braila, Romania
Vârsta: 47
Dieta: sanatoasa personalizata
Date: 174cm, 65.6kg
Mesaje: 17.573
Aprecieri acordate: 7.170
Am fost apreciat(a) de 8.280 ori in 2.421 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 06

Citat:
Anterior postat de danasonrisa Vezi mesajul
Ce mai fac fetele mele dragi? Am intrat sa va zic ca sunt bine si sa va doresc noapte buna!
Citat:
Anterior postat de ella 78 Vezi mesajul
am citit tot si as fi vrut sa raspund mai pe larg la toate da adorm cu calculatorul in brate asa ca va zic doar noapte buna dragele mele,va multumesc din suflet ca m-ati lasat sa fac si parte din gasca voastra si VA IUBESC si..nu as renunta nicicind la voi chiar sub amenintarea cu bataia

SOMN USOR, VISE PLACUTE,INGERII SA VA SARUTE
Aly,Amirah, Anes, Angela, Crina, Cris, Christa, Claudia, Camy, Danuta(Bobo), Delia, FELICIA, Emy, Fulga, Kika, Lacra,Laura, Manu, Oana, Roxi, Symo, Vidia
Citat:
Anterior postat de manumanuela Vezi mesajul
A intrat schimbul 3O zi cat mai buna iti doresc ANGELA,frumoasa noastra!


Cu mine o sa fii vecina ca eu stau pana-n pod.La a 4 statie de tranvai cobor si vin sa bem cafeluta.Si stii ca statiile sunt foooarte scurte iar cu masina ajung pana sa dea cafeaua in foc!

Citat:
Anterior postat de claudiam Vezi mesajul
vacanta placuta! sa faci ce-ti place
Cate fete bantuiati pe aici azinoapteTot e bine, ca intrati and aveti timp, decat deloc
ManuNU stiam ca esti din Braila, ce mult ma bucurSigur ca luam cafeluta impreuna, stai aproape
Citat:
Anterior postat de Ammelie Vezi mesajul
Buna dimineata, fetele vesele!

Am intrat sa va urez un week-end minunat cu mult spor la trebusoara. Eu imi fac lista de cumparaturi ca trebuie sa iesim sa golim supermarketu'
La noi e caldut, s-a asezat frumos zapada ca a nins aseara si e ca de poveste!
Va pup si week-end frumos!
Spor la shopping, scumpo, ai grija sa ocolesti raftul cu dulciuriCe frumos e...imi lipseste zapada mai mult decat tot, chiar daca ieri a dat o pospaiala, si s-a topit in juma de oraO zi buna!

Citat:
Anterior postat de kika9 Vezi mesajul
Si tie asemenea Fulgule drag, toate trag la tine in perioada asta , mama mea spune ca durerea de masea si durerile nasterii sunt cele mai greu de suportat, pe prima am simtit-o dar nu in masura in care esti tu. <
Kikulet, eu am avut vreo 6 masele de plombat , de s-a ingrozit doctoruDar de durut nu m-au durut..deia am si ajuns in ultimulk stadiu cu ele la dentistMa mai doare maseaua asa , cate o nevralgie, nu dureri delea groaznice, am vazut la mama mea, de se tavalea pe josDurerea de masea sper s anu o simt, dar pe cea de 2 vreua sa o simt..posibil la anuDaca se va putea, o sa nasc normal..
Citat:
Anterior postat de incognito Vezi mesajul

Mai Fulgule ce rau iimi pare sa aud ca te simti iar rau. Banuiesc ca te doare tare si ca nu suporti nici cald nici rece..dar nu stiu ..cumva trebuie sa mananci ceva..o supa chioara racita cu paiul ..ceva orice..ca daca iei si medicamente..
SI nu iesi din casa..stai la caldura , fara geam deschis ..in pat preferabil.
Doamne , ca parca nu se mai termina si necazurile astea.
Trebuie sa stai linistita ..dar si sa papi ceva ..ca pici din picioare altfel. Cand scoate firele? Si tot n-am inteles ce a fost ..de ce a trebuit operatie?
Ma gandesc la tine ..si iti doresc insanatosire grabnica .
Ce faci, pui drag, azi tot trebusoara?Am vazut ca nu mai faci revu la restaurant, mai bine, a tot nu iti placeaSa ai o zi fantastica!
Citat:
Anterior postat de danasonrisa Vezi mesajul
Buna ziua fete dragi! Va doresc o zi frumoasa! Eu acum vorbesc pe mess cu prietena mea din Germania, iar cand termin revin sa recuperez, sau chiar intre timp...
Pup o mamica frumoasa, azi e mai faci?

Citat:
Anterior postat de manumanuela Vezi mesajul
Buna dimineata,dragele mele!ROXY iti doresc o zi buna si calduroasa!FELI am servit cafeluta,multumesc!Tu meriti vacanta iubita ca ai fost o eleva de nota10FULGUSOR imi pare tare rau cand vad ca suferi!Daca as avea o bagheta fermecata te-as atinge cu ea sa te scap de durere draga mea.KIKA are mare dreptate mama ta,eu le-am simtit pe amandouanumai ca durerea de masele a durat mai mult ca eu am nascut foarte usor,cam doua ore am avut dureri mari si gata a venit Andreiut ,intr-o zi de duminica cu 4,200kg(mi-a facut placere sa-mi amintesc,o zi frumoasa iti doresc.
Ce baietoi mare ai nascutA durat putin..2 ore..dar cand ai durerile alea cred a ti se par o luna

[QUOTE=ella 78;442493][
Azi m-am trezit de dimineata si am pregatit fetita sa plece la scoala si dupa...m-am bagat inapoi in pat

Pai te cred, tu inca esti in convalescenta, ia-o usurel:-

Citat:
Anterior postat de ella 78 Vezi mesajul
Fetele eu ies ca altfel nu dau inainte deloc si azi s-au dus sa afume carnea iar eu mai ultimele retusuri in casa sa termin.Weekend placut tuturor si ne mai *auzim*deseara
Dar cum faceti, ati taiat porcul?ca aici nu e permis parca...Spor la treaba!
Citat:
Anterior postat de manumanuela Vezi mesajul
Si eu ies!PA iubetele sa auzim de bine!
Pup, spor la treaba si tie!
Citat:
Anterior postat de feelix Vezi mesajul
Fetelor, va pup pe toate .
Eu am facut curatenie in dormitor si in sufra. Merg acum in celalalt dormitor. Balconul mic (care este o bucatarie acum, am mutat aragazul acolo), o sa-l curat cand vine sotul, pt ca vin copiii dupa mine si e cam rece acolo.
Baia o curat deseara.
WOW, ce harnica sunt
gata, m-am laudat desatul , fug la treaba.
Inca nu te-ai laudat destuleu azi fac pauza, doar bag la spalat ce mai am,a aiesit soarele, sper sa se usuce si e am pus ieri pe franghie,a sunt mai ude acum decat ieri,a plouat toata noapteaSpor in continuare!


[QUOTE=VentoFreddo;441335]Buna dimineata, scumpelor
CE faceti voi azi?eu ma simt tot asa, in plus m-am trezit cu buza umflata si dureroasa..spuzeala se zice la noi la Brailase vede ca mi-a fost ieri rau
Of, e greu o sa treaca..sper sa imi treaca pana la Craciun
Emy draga mea, e asa nasol cu buza, ma enerveaza cand mi se intampla... Te pup sa iti treaca!:

Si eu am zis ca termin ieri bucataria, dar mai am si azi...asta daca reusesc sa ma desprind de laptop
NU ma pupa, sa nu se iaSa stii ca am o crema f buna, se numeste aciclovir, ieri mi-a aparut si azi deja se usuca si ma mananca..fara creme de obicei ma durea vreo saptamana
Pupici, sa ai spor si tu, si azi harnicutza




Citat:
Anterior postat de feelix Vezi mesajul
Doi emiri stau de vorba:

- Auzi , dar tu cum alegi seara, dintre cele treizeci de concubine ale tale, cu care sa te culci?

- Eh, simplu, arunc peste ele o galeata cu apa rece si o aleg pe cea din care iese cel mai mult abur!
Ms pt bancuri, Feli,asta mie mi-a placut cel mai mult
VentoFreddo, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1858 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1341 kcal/zi. Pentru a slăbi 3.5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 954 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
 

Informatii despre slabit
30 ani, greutate, jurnal, kilograme, prieteni, sanatos, slabire, slabit


Reguli de postare
BB code este Pornit
emoticoanele sunt Pornit
Codul [IMG] este Pornit
Codul HTML este Oprit
Trackbacks are Oprit
Pingbacks are Oprit
Refbacks are Oprit
Nu poţi deschide subiecte noi
Nu poţi să răspunzi la mesaje
Poţi să publici ataşamente
Nu poţi să-ţi editezi mesajele

Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimul mesaj
Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 05 Slabuta Arhiva jurnale slabit 5157 10 nov 2010 23:27:22
Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 04 Slabuta Arhiva jurnale slabit 4242 23 sep 2010 07:42:01
Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 03 Slabuta Arhiva jurnale slabit 4618 13 aug 2010 21:11:04
Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 02 Slabuta Arhiva jurnale slabit 5172 13 iul 2010 22:33:21
Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) Slabuta Arhiva jurnale slabit 9058 08 iun 2010 16:51:30

Mesaje noi in forum de slabit Slabute.ro
 Mesajele slăbuţelor
Se încarcă mesajele...
Calculator calorii (clic aici)
Poziţionare:
Calculator nutriţionalFan Slăbuţe!Susţine Slăbuţe!Top SlăbuţeSlabute TV
Subiecte noi
Subiecte interesante
Ultimele articole