Prezentare Calculator Nutriţional Slăbuţe - Partea 1Cursuri pictura, desen, modelaj, istoria artei
Sunt Resposnabil Calculator nutriţional Susţin Slăbuţe - Widgets si insigne! Slabute Concurs - Sanatate, premii si distractie! Slăbuţe TV - Televiziunea slăbuţelor

Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 04

Gaseste prietenii din orasul tau! Alba Arad Arges Bacau Bihor Bistrita-Nasaud Botosani Braila Brasov Buzau Calarasi Caras-Severin
Cluj Constanta Dambovita Dolj Galati Giurgiu Gorj Hunedoara Ialomita Iasi Bucuresti Maramures Mehedinti Mures Neamt Olt
Prahova Salaj Satu-Mare Sibiu Suceava Teleorman Timis Tulcea Vaslui Valcea Vrancea
Prima Petitie Nationala pentru Dreptul la o Viata Sanatoasa deja a fost semnata de catre 66338 oameni.
In total sunt necesare peste 100.000 de semnaturi. Fii voluntar si participa in campania de strangere de semnaturi, clic aici.
Bine ai venit pe Slăbuţe, comunitatea care în 2008 a pus bazele mişcării pentru stilul de viaţă sănătos din România! Am creat pentru tine o comunitate unică şi specială. Într-o atmosferă civilizată, alături doar de oameni de calitate si cu o vastă experientă în domeniul stilului de viaţă sănătos, corect şi imparţial vei putea învăţa şi împărtăşi experienţele tale despre sănătate, alimentaţie, sport, stil de viaţă, slăbit sănătos şi alte întâmplări interesante din viaţa ta. Daca îţi pasă de viitorul ţării noastre şi a celor din jur, poţi contribui alături de noi într-un mod responsabil la promovarea stilului de viaţă sănătos, fie prin recomandarea comunităţii, fie prin relatarea celor învăţate pe Slăbuţe. Dacă ne vizitezi pentru prima dată, îţi recomandăm să citeşti ghidul începătorilor.
Pentru ca să te înregistrezi, clic aici. Succes!
 
 
Opţiuni subiect
  #3151 (permalink)  
Vechi 08 sep 2010, 12:10:47
Fulguta's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 15 mar 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 46
Dieta: Mancat sanatos si sport
Date: 165cm, 56kg
Mesaje: 7.578
Aprecieri acordate: 851
Am fost apreciat(a) de 2.062 ori in 565 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 04

Citat:
Anterior postat de RaluRalu Vezi mesajul
Nu ma " spunea"! Ca ultima data la o faza de genu' mi-a dat imediat un avertisment!
Si eu te ube mult! Ce sa fac daca eu sunt mai guraliva si nu-mi pot tine gura! As face declaratii de amor la tot pasul!
Bine nu te spun sa nu o supar !
Atunci da-i inainte cu declaratiile !
Merge cam greu de aici netul dar este bine si asa !
__________________

Fulguta, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2076 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1559 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1560 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #3152 (permalink)  
Vechi 08 sep 2010, 12:12:01
cris17's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 27 aug 2010
Locaţie: Brasov, Romania
Vârsta: 49
Dieta: hipocalorica si sport
Date: 168cm, 71kg
Mesaje: 2.152
Aprecieri acordate: 46
Am fost apreciat(a) de 117 ori in 30 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 04

Citat:
Anterior postat de VentoFreddo Vezi mesajul
Sa stii ca ai ghicit la fix..eu speram sa nu fie nevoie da asta e..
Pai am mai clarificat treburile, acum asteptam avizul asta de peste 3 saptamani, intre timp l-am pus pe roate si pe arhitect, a facut schita proiectului cu mine suflandu-i in ceafa, acum e ok, proiectul cu toate avizele o sa fie aprobat la sfarsitul lui octombrie, e valabil un an , noi o sa incepem sa construim in primavara cum se incalzeste, pana la inceputul lui iulie casa o sa fie gata,In paralel umbla fratimiu ca are procura, sa tragem si apa, lumina, gaz daca se poate..Cica gazul doar cand incepe constructia casei, mai vedem in iarna asta..Sper la anul pe vremea asta sa fiu in casa meaEu tot sper, deh
Sa ai mare grija si la constructori trebuie neaparat sa stea cineva langa ei, ca altfel fac varza totul. O sa platesti 4-5 case cu banii care ti cer pe materiale si te trezesti ca nu au pus destu ciment in betonul ptr stalpi si grinzi si nu stii de ce-ti pleaca casa din loc . Sau ai vre-un stalp de rezistenta, in fata usii de la intrare , sau uita sa traga canalizarea, inainte sa sa apuce de fundatie si apoi, stai sa spargi fundatia si shapa....
Am lucrat vre-o 2 ani in domeniu (pe partea de instalatii) si la ce am vazut..., mi-am spus ca o sa-mi construiesc casa cu mana mea, ca tot o fac mai bine, decat sa dau o groaza de bani la astia, sa-si bata joc de tot
. Si nu m-as muta intr-un apartament/casa, nou construite, nici sa mi-o dai gratis

Citat:
Anterior postat de RaluRalu Vezi mesajul
LA MULTI ANI! si din partea mea... Uitai sa spun pana acum! Nu stiu cum de am putut sa uit, ca roiesc pe langa mine tot felul de bunatati cu ocazia acestei zile
Mai vin si eu Mi-a iesit suuuuper mielul .
Daca e cineva interesat de marinata mea minune, inspirata din vre-o trei retete si pana la urma am pus ce aveam prin casa
am bagat in blender 250 gr iaurt, 150 zeama de lamaie, 200 ulei (ei spuneai jumate ulei de masline si juma ulei vegetal ), 2 lingurite cimbru (ei spuneau rozmarin si oregano ), 4 catei usturoi, 200 grame ceapa, o legatura de patrunjel, sare, piper si la urma 5-6 frunze de dafin.
am dat bucatile prin sosul asta, le-am pus in vasul de yena, le-am acoperit cu restul de sos...bagat in frigi aseara (ei spun ca trebuie sa stea 12-24 ore) si azi dim am pus la copt in vasul de yena cu capac
copt 1,30 ore, cu capac (foc mare , dar cuptorul nu a fost preincalzit, ca-mi crapa yena scoasa din frigider) si apoi inca 20-30 la foc mic fara capac sa se rumeneasca putin pe deasupra
Sunt super incantata de cum a iesit
__________________
  #3153 (permalink)  
Vechi 08 sep 2010, 12:21:01
Alynuta's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cunoscător, dedicatăSlăbuţă cunoscător, dedicată
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 10 mar 2010
Locaţie: Medias, Romania
Vârsta: 53
Dieta: personalizata tinand cont de anumite principii monti
Date: 159cm, 52kg
Mesaje: 12.655
Aprecieri acordate: 3.079
Am fost apreciat(a) de 3.825 ori in 1.882 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 04

[QUOTE=RaluRalu;319394]Si uite asa imi indeplinesc si eu o... fantezie! [/QUOTE
Hopa,eu inca nu visez la fantezii ,deocamdata cand sa-l satisfac pe-al meu dupa 6 sapt. de la operatie mi-a venit ciclul. Cred ca m-am facut bine daca-mi sta capul la prostii.

Citat:
Anterior postat de RaluRalu Vezi mesajul
Ete nah, nu tre' sa cauti acum ca nu vreau sa-ti dau de lucru Cred ca Symo nu stia sau Nico... Nu mai stiu nici eu... Eu deja aveam ceva vechime in casuta cand te-ai operat tu Si ce mandra sunt de asta! Nici nu mai conteaza! Important e ca esti bine acum!
Si sa nu te mai aud cu batrana! De dimineata chiar vorbeai de suflet tanar alea, alea si acum spui ca esti batrana! Nu e voie!
nu gasesc,acum chiar sunt curioasa.
__________________
Alynuta, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1501 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 984 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 985 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #3154 (permalink)  
Vechi 08 sep 2010, 12:22:42
Alynuta's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cunoscător, dedicatăSlăbuţă cunoscător, dedicată
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 10 mar 2010
Locaţie: Medias, Romania
Vârsta: 53
Dieta: personalizata tinand cont de anumite principii monti
Date: 159cm, 52kg
Mesaje: 12.655
Aprecieri acordate: 3.079
Am fost apreciat(a) de 3.825 ori in 1.882 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 04

Citat:
Anterior postat de Fulguta Vezi mesajul
Buna iubirea mea ! Eu lenesa ? Niciodata !
Da Aly meu la mine stie toata casa ca azi am zi de fructe,eu uitasem si dimi inainte sa plecam zic eu imi iau batoane la mine tie ce iti fac ? A sarit si soacra si al meu ca arsi ,,azi nu ai zi de fructe ??????Si eu zic aoleu ce am uitat,daca eu pap fructe in fiecare zi ,pentru mine sunt la fel toate zilele. Sper sa reusesti sa duci ziua pana la capat ,stiu ca tu o tineai de cruditati !

Multumesc din suflet sa stii ca azi dimi nu am baut la 5.30 daca bagam robotul ! Trezeam tot blocul ! Asa ca este bine venit !
Fulgule ,mai sti cand te durea butra ,n-am uitat ,nu te-am mai necajit demult.
__________________
Alynuta, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1501 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 984 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 985 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #3155 (permalink)  
Vechi 08 sep 2010, 12:24:35
Alynuta's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cunoscător, dedicatăSlăbuţă cunoscător, dedicată
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 10 mar 2010
Locaţie: Medias, Romania
Vârsta: 53
Dieta: personalizata tinand cont de anumite principii monti
Date: 159cm, 52kg
Mesaje: 12.655
Aprecieri acordate: 3.079
Am fost apreciat(a) de 3.825 ori in 1.882 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 04

Fetelor,Ce e cu Roxi? Fulgule tu trebuie sa sti de ea. E ocupata? Angela parca e in concediu ,nu?
__________________
Alynuta, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1501 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 984 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 985 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #3156 (permalink)  
Vechi 08 sep 2010, 12:27:02
RaluRalu's Avatar
(meniuri, evolutie)
Cont restricţionat
Merite:
 
Data înregistrării: 14 iun 2010
Locaţie: -, Romania
Vârsta: 44
Date: 164cm, 61.3kg
Mesaje: 3.563
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Smile Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 04

Citat:
Anterior postat de cris17 Vezi mesajul
Mai vin si eu Mi-a iesit suuuuper mielul .
Daca e cineva interesat de marinata mea minune, inspirata din vre-o trei retete si pana la urma am pus ce aveam prin casa
am bagat in blender 250 gr iaurt, 150 zeama de lamaie, 200 ulei (ei spuneai jumate ulei de masline si juma ulei vegetal ), 2 lingurite cimbru (ei spuneau rozmarin si oregano ), 4 catei usturoi, 200 grame ceapa, o legatura de patrunjel, sare, piper si la urma 5-6 frunze de dafin.
am dat bucatile prin sosul asta, le-am pus in vasul de yena, le-am acoperit cu restul de sos...bagat in frigi aseara (ei spun ca trebuie sa stea 12-24 ore) si azi dim am pus la copt in vasul de yena cu capac
copt 1,30 ore, cu capac (foc mare , dar cuptorul nu a fost preincalzit, ca-mi crapa yena scoasa din frigider) si apoi inca 20-30 la foc mic fara capac sa se rumeneasca putin pe deasupra
Sunt super incantata de cum a iesit

Sa va fie de bine daca ati papat deja! Daca nu, POFTA BUNA! Ma bucur ca a iesit pe placul tau!
O zi frumoasa!
Pup dulce
RaluRalu, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
RaluRalu, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2060 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1543 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1027 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #3157 (permalink)  
Vechi 08 sep 2010, 12:37:13
cris17's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 27 aug 2010
Locaţie: Brasov, Romania
Vârsta: 49
Dieta: hipocalorica si sport
Date: 168cm, 71kg
Mesaje: 2.152
Aprecieri acordate: 46
Am fost apreciat(a) de 117 ori in 30 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 04

acum m-am trezit , ca voi sunteti la dieta , sa-mi fie rusine, ca nu m-am gandit la voi .
Eram asa de incantata de ce a iesit...
__________________
  #3158 (permalink)  
Vechi 08 sep 2010, 12:40:08
RaluRalu's Avatar
(meniuri, evolutie)
Cont restricţionat
Merite:
 
Data înregistrării: 14 iun 2010
Locaţie: -, Romania
Vârsta: 44
Date: 164cm, 61.3kg
Mesaje: 3.563
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Smile Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 04

Citat:
Anterior postat de cris17 Vezi mesajul
acum m-am trezit , ca voi sunteti la dieta , sa-mi fie rusine, ca nu m-am gandit la voi .
Eram asa de incantata de ce a iesit...
Pai si trebuie sa fii incantata in continuare! Noi suntem obisnuite sa facem fata bunatatilor! Cel putin nu ne-ai postat si poze, cum face Fulgu mic si scump! Acolo sa vezi chin! Dar asa ne " calim"!
Hai, capu' sus, ca nu ai suparat pe nimeni!
RaluRalu, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
RaluRalu, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2060 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1543 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1027 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #3159 (permalink)  
Vechi 08 sep 2010, 12:47:24
Fulguta's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 15 mar 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 46
Dieta: Mancat sanatos si sport
Date: 165cm, 56kg
Mesaje: 7.578
Aprecieri acordate: 851
Am fost apreciat(a) de 2.062 ori in 565 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 04

Citat:
Anterior postat de VentoFreddo Vezi mesajul
Buna dimineata, fetelorIn sfarsit acasa...Cum m-am trezit am udat floricelele mele dragi, nu stiu cum au rezistat atat fara apa, sunt cam blegite dar nu mor, slava Dmnului
De azi sunt iar la Monty strict, am papat putine cereale de ovaz si o ceasca de ceai(o savurez aici cu voi)Mi-a fost dor de toate, sper sa fiti bine, o sa-mi ia ceva timp sa citesc din urma da nu ma lasOricum, azi am treaba, ieri am ajuns la 12 acasa, a mers totul bine si cu masina si cu avionulAm cazut lata, si azi am de spalat frigiderul, de facut plinul la mancare, de spalat asternuturi etc...of, si de desfacut valize
Voi ce mai faceti?
Uite, sa nu vin cu mana goala am adus breakfestu'
Buna Emy drag !
Te cred ca este bine acasa ,ma bucur de floricelele tale ca nu au murit sa ma tii la curent cu ele sunt tare curioasa daca isi revin toate !
Bafta cu Monti si nu imi fac probleme in privinta asta ca stiu ca te tii de el cum trebuie !
Suntem bine ,o zi asa una asa ,dar mergem inainte toate si noua ne-a fost dor de tine !
Sa ai spor in tot ce faci azi cu toate ca este sarbatoare,vezi tu ce faci incetisor pe acolo !

Citat:
Anterior postat de VentoFreddo Vezi mesajul
Am citit ultimele pagini in viteza, Iuiii, dar unde e Roxy a mea?Mi-e dor de ea.uite ca a venit si toamna, o sa terminam cu treburile si o sa ne lipim iar de calculici
Fulga, am inteles ca ai inceput iar procesul, aveti infatisare?Sa va ajute cel de sus si stiu ca mama ta e tare afectata de treaba asta, sa fie tare ca o sa se rezolve cu bine
Roxy a ta este bine ,dar are foarte multa treaba ! Va saluta pe toate si va pupiceste dulce !
Da Emy astept sa ma sune avocata azi dupa ce termina la tribunal sa ne zica data sigur ! Mamii este foarte afectata ,dar sa speram ca castigam si se termina o data,ca daca nu nu stiu cat mai rezista saracuta de ea !

Citat:
Anterior postat de VentoFreddo Vezi mesajul

Waaa, ce nesimtita sunt, in graba venirii, cu gandul ca am treaba..am uitat ca e Sf Mariagata, am motiv sa lenevesc aziOricum, voiam doar frigiderul sa-l spalE pacat mare?
In tara a fost ca la nebuni, numa cu nunta m-am mai distrat si eu, ca in rest am alergat de dimineata pana seara, parca ieseau problemele ca ciupercileIn primul rand imi trebuia o simpla adeverinta ca am platit impozitul la terenu, cand am ajuns acolo am aflat ca nu pot construi ca nu e scos din circuitul agricolAu zis:se rezolva, trebuie sa mergeti la Directia agricola sa-l scoateti..Ma duc acolo cica da, da mi-ati adus alea 3 dosare?Eu am ramas..care domle?pai va duceti frumusel la cadastru si faceti acolo..ok, ma duc..Acolo , da va fac, da mi-ati adus avizu de la ANIF?Eu iarCe e ala, dom'ne?Pai ca nu ttrebuie imbunatatiri funciare la teren..Ma duc sa-l iau acusa..Ajung la Anif, in braila, cica da sa stiti ca va trebuie 2 dosare de acte, si nu la noi, ci in afara judetului, intr-un sat, cazasu, ca acolo e sediu acumaM-am dus..acolo am platit 3 milioane si cica da va lipseste un act...am facut ca trenu in gara si mi-au dat avizul(a 3 zi) si fara actul ala..Pe urma iar am luat birourile deandoaselea, sa duc avizul la cadastru, sa duc dosarele nu stiu unde..si tot nu am rezolvat, ca la ultimul office au vazut ei ca actul meu(urbanismul parca) era tp..notar nu pt scoaterea terenului din circuitul agricolM-am dus sa scot iar d ela primarie unul conform, si cica dureaza 3 saptamaniAm platit o mie de taxe peste tot, si a ramas sa rezolve fratimiuda mi s-a acrit de Ro deja
Hai ca te-am zapacit cu alergaturile mele..si nu au fost numa astea, ca a trebuit sa-l iau la suturi si pe arhitect, ca mi-a prezentata un proiect de casa gresit, nu pe care-l alesesem eu.......
Stiam deja jumate din ce ai scris si eram sigura ca o sa zici ca deja ti s-a acrit !
Asa se rezolva la noi toate ,prin plimbari foarte lungi si de multe ori nu reusesti sa rezolvi cum ti-ai dorii ! Sper ca fratele tau sa aibe nervii buni si timp liber ,pentru a putea reusii

Citat:
Anterior postat de VentoFreddo Vezi mesajul
Pai am citit ca tot ii face probleme matza aia, ii varsase coji pe covorul proaspat aspirat de a trebuit iar sa curete..zici ca e sora cu cumnata-sa
Da Emy este o nebunatica mata ,azi a ramas singura acasa ,dar am inchis toate usile bine,am ascuns tot decat usa de la ea din camera si mancarea si apa .Sper sa nu sara pe fereastra ca-i place sa se uite si stam la etajul 7 ,eu i-am zis soacrei sa-l inchida ca ea a plecat dupa noi,dar i-am mai zis eu sa inchida usa la noi in dormitor daca intra si a lasat-o deschisa asa ca ma astept la orice ! Daca nu mai gasesc pisica inseamna ca a zburat ! Ce rea sunt ,glumesc !
__________________

Fulguta, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2076 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1559 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1560 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #3160 (permalink)  
Vechi 08 sep 2010, 12:58:08
RaluRalu's Avatar
(meniuri, evolutie)
Cont restricţionat
Merite:
 
Data înregistrării: 14 iun 2010
Locaţie: -, Romania
Vârsta: 44
Date: 164cm, 61.3kg
Mesaje: 3.563
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Smile Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 04

[QUOTE=Alynuta;319447]
Citat:
Anterior postat de RaluRalu Vezi mesajul
Si uite asa imi indeplinesc si eu o... fantezie! [/QUOTE
Hopa,eu inca nu visez la fantezii ,deocamdata cand sa-l satisfac pe-al meu dupa 6 sapt. de la operatie mi-a venit ciclul. Cred ca m-am facut bine daca-mi sta capul la prostii.
Ma bucur ca ai revenit cu glumite!
nu gasesc,acum chiar sunt curioasa.
Uite, am gasit eu pentru tine:
21 iul 2010, 12:00:20 -

madyk
(calorii meniuri)
Vreau să intru-n gaşcă...
Data înregistrării: 15 iul 2010
Locaţie: bucuresti, Romania
Vârsta: 36
Date: 162cm, 66.6kg
Mesaje: 190


Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem - 03
Aly, iti doresc sa iti reuseasca interventia

poate imi spun si mie fetele despre ce interventie e vorba

Cred ca despre Madyk era vorba

Si uite si un rand de-al meu ( nu pot cauta mai multe )

21 iul 2010, 22:13:12 - Adauga Mesaj la favorite

RaluRalu
(calorii meniuri)
Slăbuţa cu vechime
Data înregistrării: 14 iun 2010
Locaţie: -, Romania
Vârsta: 30
Dieta: South Beach
Date: 164cm, 63.7kg
Mesaje: 1.850


Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem - 03

Vreau sa-i doresc si lui Aly multa sanatate, sa treaca cu bine peste interventia de maine! O sa ma rog pentru tine, Aly scump!

Habar n-am cum pot sa copiez mesajele din alta casuta aici
RaluRalu, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
RaluRalu, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2060 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1543 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1027 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
 

Informatii despre slabit
comunitate, dieta, femei, mentinere, sanatos, slabire, sport


Reguli de postare
BB code este Pornit
emoticoanele sunt Pornit
Codul [IMG] este Pornit
Codul HTML este Oprit
Trackbacks are Oprit
Pingbacks are Oprit
Refbacks are Oprit
Nu poţi deschide subiecte noi
Nu poţi să răspunzi la mesaje
Poţi să publici ataşamente
Nu poţi să-ţi editezi mesajele

Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimul mesaj
Ce inaltime ai vrea sa ai? Slabuta Despre noi, ... femeile 42 08 iun 2013 09:46:18
Hai sa ne cunoastem mai bine :) Luna Jocuri pe forum 283 04 iul 2012 21:49:59
Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 03 Slabuta Arhiva jurnale slabit 4618 13 aug 2010 21:11:04
Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 02 Slabuta Arhiva jurnale slabit 5172 13 iul 2010 22:33:21
Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) Slabuta Arhiva jurnale slabit 9058 08 iun 2010 16:51:30

Mesaje noi in forum de slabit Slabute.ro
 Mesajele slăbuţelor
Se încarcă mesajele...
Calculator calorii (clic aici)
Poziţionare:
Calculator nutriţionalFan Slăbuţe!Susţine Slăbuţe!Top SlăbuţeSlabute TV
Subiecte noi
Subiecte interesante
Ultimele articole