Prezentare Calculator Nutriţional Slăbuţe - Partea 1Cursuri pictura, desen, modelaj, istoria artei
Sunt Resposnabil Calculator nutriţional Susţin Slăbuţe - Widgets si insigne! Slabute Concurs - Sanatate, premii si distractie! Slăbuţe TV - Televiziunea slăbuţelor

Regimul Dukan - 4 etape pentru o silueta ideala

Gaseste prietenii din orasul tau! Alba Arad Arges Bacau Bihor Bistrita-Nasaud Botosani Braila Brasov Buzau Calarasi Caras-Severin
Cluj Constanta Dambovita Dolj Galati Giurgiu Gorj Hunedoara Ialomita Iasi Bucuresti Maramures Mehedinti Mures Neamt Olt
Prahova Salaj Satu-Mare Sibiu Suceava Teleorman Timis Tulcea Vaslui Valcea Vrancea
Prima Petitie Nationala pentru Dreptul la o Viata Sanatoasa deja a fost semnata de catre 66338 oameni.
In total sunt necesare peste 100.000 de semnaturi. Fii voluntar si participa in campania de strangere de semnaturi, clic aici.
Bine ai venit pe Slăbuţe, comunitatea care în 2008 a pus bazele mişcării pentru stilul de viaţă sănătos din România! Am creat pentru tine o comunitate unică şi specială. Într-o atmosferă civilizată, alături doar de oameni de calitate si cu o vastă experientă în domeniul stilului de viaţă sănătos, corect şi imparţial vei putea învăţa şi împărtăşi experienţele tale despre sănătate, alimentaţie, sport, stil de viaţă, slăbit sănătos şi alte întâmplări interesante din viaţa ta. Daca îţi pasă de viitorul ţării noastre şi a celor din jur, poţi contribui alături de noi într-un mod responsabil la promovarea stilului de viaţă sănătos, fie prin recomandarea comunităţii, fie prin relatarea celor învăţate pe Slăbuţe. Dacă ne vizitezi pentru prima dată, îţi recomandăm să citeşti ghidul începătorilor.
Pentru ca să te înregistrezi, clic aici. Succes!
Subiect închis
 
Opţiuni subiect
  #251 (permalink)  
Vechi 20 mai 2010, 20:39:29
Elena2010's Avatar
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 06 mai 2010
Locaţie: Brasov, Romania
Vârsta: 46
Dieta: Dukan
Date: 170cm, 62.4kg
Mesaje: 233
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Regimul Dukan - 4 etape pentru o silueta ideala

Iordis e mult 6 zile de PP.
Eu am tinut 5 zile si cred ca pe undeva mai aveam abateri cat sa imi iau o cantitate minima de carbi. Gresit stiu dar fiecare duce cum si ce poate.
Si eu care sunt sportiva inraita am facut foarte greu sport in acea perioada. Nu imi puteam ridica picioarele de pe pamant. Dupa ce am trecut la faza a doua am tinut 3 zile PP cu 3 zile PV si de atunci totul merge fara astfel de stari.
__________________
Just Me
Elena2010, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2241 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1724 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 950 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #252 (permalink)  
Vechi 20 mai 2010, 20:48:14
Crang's Avatar
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 28 apr 2010
Locaţie: timisoara, Romania
Vârsta: 43
Dieta: Dukan
Date: 160cm, 70kg
Mesaje: 101
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Regimul Dukan - 4 etape pentru o silueta ideala

hey, si eu la fel. am tinut 7 zile de PP si m`am simtit f slabita. cred ca depinde de fiecare organism exact CAT de slabit se simte. iordis, parerea mea e ca sunt niste semne destul de serioase date de organism ca ar trebui sa treci la faza a 2a si sa bagi vitamine. serios acuma! oricum 7 zile e maxim de PP, si dup`aia vine cu adevarat dieta propriuzisa.
io azi m`am scapat cu juma de fishfinger nici makar n`o fost asa bun ca sa merite injuraturile adresate mie insami de dupa
mi`am dat seama k nu`mi priieste carnea de vita. in mod sigur de la ea ma simt asa greoaie si ma supara fierea. de sapt viit o sa bag mai multe legume cu branza si mult peste. si mai putina carne de pasare sau vita.
azi, PP: MD: rulouri de sunca cu telemea si 1 ciocolatica diet; P: carne de vita cu sos de branza, marar, iaurt si usturoi; C: inca n`am luat`o..ma gandeam sa fac si eu rulouri a la Adella sa vad ce tampenie mai combin prin bucatarie!
seara faina fetelor, si sa ne auzim cu bine dupa weekendul asta prelungit!
ELENA, LA MULTI ANI!
__________________
Smile with a heart full of tears.
Crang, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1825 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1308 kcal/zi. Pentru a slăbi 10 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ -758 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #253 (permalink)  
Vechi 21 mai 2010, 10:48:45
Adella's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 18 iun 2009
Locaţie: Bucuresti, Statele Unite ale Americii
Vârsta: 37
Dieta: Dieta personalizata
Date: 157cm, 57kg
Mesaje: 12.038
Aprecieri acordate: 2
Am fost apreciat(a) de 15 ori in 9 mesaje
Implicit Re: Regimul Dukan - 4 etape pentru o silueta ideala

Citat:
Anterior postat de iordis Vezi mesajul
salutari Adela,bravo pentru reusita
Mancarea arata super .


A 6 a zi de PP si tin sa va spun ca nu stiiu cum va simtit voi dar eu pe zi ce trece ma simt mai naspa

Stiu ca este normal anumte reactii dar totusi cred ca nu este in regula ca la o dieta sa te siti n halul asta de rau

La mine astazi au mai aparur si alte reactii precum:-limba amortita +gust de metal combinat cu dulce each.......mainile si picioarele reci ca sloiul si mai rau culoare straveziie ca de mort -amortite .......ficatu a inceput si el...........durere de ca in special in jurul ochilor si chiar si pleoapele........nu pot manca aproape nimic......imi vine sa vomit sau am senzatia -----muschi de la gambe ii simt foarte grei si ma dor foarte rau......tot corpul ma doare nu am putere .........si binenteles transpiratie urat mirositoare si exes..inima o simt in gat si clar nu am mai fost capabila sa fac sport de 4 zile ........iar la munca abia imi gasesc fosrtza de a muncesc

Nu stiu cum va simtiti voi si unde mai gasiti energia sa faceti si sport dar eu parca sunt un cadavru viu .......

Singura miscare care o fac este sa merg pan ala staia de autobuz care este la 20min distanta si mai este si un drum de munde si ma omoara acum si pana ajung la munca alt mers de 10 min tot drum de munte.

Pana acum nu am trisat de loc dar nici nu stiu daca sunt capabila sa rezist macar 7-8 zile cu PP

De maine am zis ca o sa iau si niste vitamine pana acum loam doar minerale si antioxidanti

Cand voi incepe si cu legumele asta sper voi face salata si poate safie el dukan cat de tare o vrea dar eu in salata tot o sa-mi pun ulei de masline

Si acu la raport

MD ou fiert cu lapte acru cu scorti
P 2felii sunca praga cu ou fiert doar albusul si 3 lingurite de cotagge chesse
C macrou fiert cu lamie si tzatziki
apa in jur de 3 l
Neatza Iordis,
Parerea mea este ca o dieta trebuie sa o tii atata timp cat te simti bine cu ea ..cand deja te simti super slabita e cazul sa treci la faza a -2achiar daca vei slabi mai greu macar esti sanatoasa ...eu azi imi fac o ciorba cu bors ..aici nu stiu daca borsul e interzis ..sper sa nu ,altfel nu-mi place ciorbapentru ca simt nevoia sa elimn toxinele ..poti si tu sa-ti faci o supa de legume si cu pui sau fara ..pe care sa o mananci inainte de mesele propriu-zise de PP..nu stiu zic si eu ..
Imi pare rau ca te simti atat de rau ,si eu am simptome dimineatza ..dar cum mananc imi revin
Succes si hai cu noi la faza a 2-a
Adella, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1661 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1144 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 370 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #254 (permalink)  
Vechi 21 mai 2010, 13:12:09
btzcarmen's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt în trecere...Slabuta in trecere
Merite:
 
Data înregistrării: 19 mai 2010
Locaţie: Roman, Romania
Vârsta: 55
Date: 165cm, 63kg
Mesaje: 2
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Regimul Dukan - 4 etape pentru o silueta ideala

Buna ziua la toata lumea,

eu vroiam sa va spun ca am inceput dieta Dunkan , azi e a treia zi, dar cum eu am 42 de ani inteleg ca nu e prea in regula sa tin o dieta din asta , citeam azi pe net ca da probleme la ficat si rinichi in special. Adevarul este ca pe mine ieri m-a cam durut ficatul - drept e ca m-am si enervat putin mai mult _ dar m-am mai enervat si in alte zile fara sa ma doara ficatul. Cine stie sa-mi spuna ceva despre asta? Oricum de maine incep PL 5 zile
stept raspuns de la voi.
btzcarmen, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1475 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 958 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 184 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #255 (permalink)  
Vechi 21 mai 2010, 13:29:59
Adella's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 18 iun 2009
Locaţie: Bucuresti, Statele Unite ale Americii
Vârsta: 37
Dieta: Dieta personalizata
Date: 157cm, 57kg
Mesaje: 12.038
Aprecieri acordate: 2
Am fost apreciat(a) de 15 ori in 9 mesaje
Implicit Re: Regimul Dukan - 4 etape pentru o silueta ideala

Citat:
Anterior postat de btzcarmen Vezi mesajul
Buna ziua la toata lumea,

eu vroiam sa va spun ca am inceput dieta Dunkan , azi e a treia zi, dar cum eu am 42 de ani inteleg ca nu e prea in regula sa tin o dieta din asta , citeam azi pe net ca da probleme la ficat si rinichi in special. Adevarul este ca pe mine ieri m-a cam durut ficatul - drept e ca m-am si enervat putin mai mult _ dar m-am mai enervat si in alte zile fara sa ma doara ficatul. Cine stie sa-mi spuna ceva despre asta? Oricum de maine incep PL 5 zile
stept raspuns de la voi.
Buna Carmen,
Daca iti provoaca disconfort atat de mare inseamna ca nu e potrivita pentru tine ...de ce nu te interesezi de Montignac ..chiar de curand Emilia a slabit foarte frumos cu ea si mancand foarte bine uite aici dovada http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...post195277,sau South Beach ..sunt diete mai permisive cu rezultate foarte frumoase
Du-te acolo in gasca lor si cere informatiihttp://forum.slabute.ro/dieta-michel...a-ii-3381.html
Succes!
Adella, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1661 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1144 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 370 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #256 (permalink)  
Vechi 21 mai 2010, 15:46:30
kiki26's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 18 ian 2010
Locaţie: onesti, Romania
Vârsta: 47
Dieta: Dukan-Consolidare
Date: 170cm, 59.1kg
Mesaje: 571
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Regimul Dukan - 4 etape pentru o silueta ideala

salutare, fetelor!
ma primiti si pe mine in gasca voastra?
eu vreau sa scad in cm si mai ales din talie, sper sa reusesc cu aceasta dieta
vreau sfaturi de la voi.......ma ajutati?
kiki26, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1734 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1217 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1218 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #257 (permalink)  
Vechi 21 mai 2010, 16:18:21
Adella's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 18 iun 2009
Locaţie: Bucuresti, Statele Unite ale Americii
Vârsta: 37
Dieta: Dieta personalizata
Date: 157cm, 57kg
Mesaje: 12.038
Aprecieri acordate: 2
Am fost apreciat(a) de 15 ori in 9 mesaje
Implicit Re: Regimul Dukan - 4 etape pentru o silueta ideala

Citat:
Anterior postat de kiki26 Vezi mesajul
salutare, fetelor!
ma primiti si pe mine in gasca voastra?
eu vreau sa scad in cm si mai ales din talie, sper sa reusesc cu aceasta dieta
vreau sfaturi de la voi.......ma ajutati?
Buna Kiki
Uite aici principiile http://forum.slabute.ro/diete/regimu...6.html#post108 rasfoieste un pic si vei intelege ,daca ai intrebari suntem aici
Si aici meniuri pentru PP http://forum.slabute.ro/diete/exempl...za-i-3863.html
Mult succes!
Adella, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1661 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1144 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 370 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #258 (permalink)  
Vechi 21 mai 2010, 18:38:20
Adella's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 18 iun 2009
Locaţie: Bucuresti, Statele Unite ale Americii
Vârsta: 37
Dieta: Dieta personalizata
Date: 157cm, 57kg
Mesaje: 12.038
Aprecieri acordate: 2
Am fost apreciat(a) de 15 ori in 9 mesaje
Implicit Re: Regimul Dukan - 4 etape pentru o silueta ideala

Buna seara fetelor!
Vin cu raportul

Prima zi de PL Dukan

  • 10 - iaurt si ceai negru cu lapte
  • 14 - salata cu pui(pui pe gratar,salata verde,ridichi,castraveti,rosii,branza de capra)

  • 19 - ciorbita cu pui ,am mancat o aripioara fara pielita(ciorbita are urmatoarele legume: varza,ceapa,rosii,ardei,dovlecei,pastranac,telina ,patrunjel ,leustean si binenteles bors)


Si cantarul


O seara frumoasa!
Voi ce mai faceti?
Adella, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1661 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1144 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 370 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #259 (permalink)  
Vechi 21 mai 2010, 19:03:28
iordis's Avatar
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 06 feb 2010
Locaţie: Bergen, Norvegia
Dieta: dieta personalizata
Date: 170cm, 88kg
Mesaje: 84
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Regimul Dukan - 4 etape pentru o silueta ideala

Citat:
Anterior postat de Adella Vezi mesajul
Neatza Iordis,
Parerea mea este ca o dieta trebuie sa o tii atata timp cat te simti bine cu ea ..cand deja te simti super slabita e cazul sa treci la faza a -2achiar daca vei slabi mai greu macar esti sanatoasa ...eu azi imi fac o ciorba cu bors ..aici nu stiu daca borsul e interzis ..sper sa nu ,altfel nu-mi place ciorbapentru ca simt nevoia sa elimn toxinele ..poti si tu sa-ti faci o supa de legume si cu pui sau fara ..pe care sa o mananci inainte de mesele propriu-zise de PP..nu stiu zic si eu ..
Imi pare rau ca te simti atat de rau ,si eu am simptome dimineatza ..dar cum mananc imi revin
Succes si hai cu noi la faza a 2-a

Buna sa-ti fie inima

Inainte de a incepe sa scriu ca o moara stricata asa vrea sa va multumesc la toate pentru incurajari si sustinere .

Adela ai fost in gand cu mine si eu miam propus sa-mi fac ciorba sa am pentruntru maine.Am sa fac ciorbita de fasole verde si am sa o acresc si sa o pap rece ,,,yamiiii imi ploua in gura dupa acum ...

Aseara cand am vazut ca ma simteam rau am luat o linurita de miere si o lingurita de seminte crude de floarea soarelui si astazi am fost multtttt mai bn ,chiar pot sa zic ca pana la ora 15 nu mai ma durut nimic si abia acum am o durere de cap si ficatu ma impunge dar am tinut mortis sa tin macar 7 zile PP si am reusit azi este a 7 zi PP .
Nu am facuto sa arat cat de mare si grozava sunt eu si ca tin eu 7 PP ,am tinut 7 PP ca sa-mi demonstrez mie ca pot si fara sa calc in strachini si ca pot sa imi tin promisiunea ( in ultima perioada m-am mintit singura vizavi de mancatu sanatos,mancam sanatos 2 saptamni si pe urma 2 saptamani kg de cartofi ,paine ciocolata 3 buc mari pe zii, va spun sincer cred ca si necuratu a ramas socat de cat pot manca intro zi si uita asa iar pe urma o luam de la capat si am cam batut pasu pe loc.Este foarte adevarat ca,dac eram cinstita cu mine progresul meu era cu mult mai mare decat acum.)

De maine voi intra la PL
iordis, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2165 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1648 kcal/zi. Pentru a slăbi 5kg kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 874 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #260 (permalink)  
Vechi 21 mai 2010, 22:47:58
Adella's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 18 iun 2009
Locaţie: Bucuresti, Statele Unite ale Americii
Vârsta: 37
Dieta: Dieta personalizata
Date: 157cm, 57kg
Mesaje: 12.038
Aprecieri acordate: 2
Am fost apreciat(a) de 15 ori in 9 mesaje
Implicit Re: Regimul Dukan - 4 etape pentru o silueta ideala

Citat:
Anterior postat de iordis Vezi mesajul
Buna sa-ti fie inima

Inainte de a incepe sa scriu ca o moara stricata asa vrea sa va multumesc la toate pentru incurajari si sustinere .

Adela ai fost in gand cu mine si eu miam propus sa-mi fac ciorba sa am pentruntru maine.Am sa fac ciorbita de fasole verde si am sa o acresc si sa o pap rece ,,,yamiiii imi ploua in gura dupa acum ...

Aseara cand am vazut ca ma simteam rau am luat o linurita de miere si o lingurita de seminte crude de floarea soarelui si astazi am fost multtttt mai bn ,chiar pot sa zic ca pana la ora 15 nu mai ma durut nimic si abia acum am o durere de cap si ficatu ma impunge dar am tinut mortis sa tin macar 7 zile PP si am reusit azi este a 7 zi PP .
Nu am facuto sa arat cat de mare si grozava sunt eu si ca tin eu 7 PP ,am tinut 7 PP ca sa-mi demonstrez mie ca pot si fara sa calc in strachini si ca pot sa imi tin promisiunea ( in ultima perioada m-am mintit singura vizavi de mancatu sanatos,mancam sanatos 2 saptamni si pe urma 2 saptamani kg de cartofi ,paine ciocolata 3 buc mari pe zii, va spun sincer cred ca si necuratu a ramas socat de cat pot manca intro zi si uita asa iar pe urma o luam de la capat si am cam batut pasu pe loc.Este foarte adevarat ca,dac eram cinstita cu mine progresul meu era cu mult mai mare decat acum.)

De maine voi intra la PL
Hmmm si eu ma gandeam initial sa fac o ciorbitza de spananc sau pastai dar am pana la urma am zis sa le fac separat ca si garnitura la alte mese
Si eu am momente in care vreau sa-mi demonstrez ca pot ..asa ca inteleg foarte bine ..numai sa ai grija de tinesi eu trebuia demult sa fiu la mentinere dar nah ..tentatiile sunt mari ..de data asta mi-am impus si m-am educat bine ce inseamna 2 luni de dieta pentru o viata sanatoasa ..nimic
Deci de maine ni te alaturila PV ..super
O seara buna!
Adella, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1661 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1144 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 370 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Subiect închis

Informatii despre slabit
diete, ideala, mentinere, regim dukan, silueta, slabire


Reguli de postare
BB code este Pornit
emoticoanele sunt Pornit
Codul [IMG] este Pornit
Codul HTML este Oprit
Trackbacks are Oprit
Pingbacks are Oprit
Refbacks are Oprit
Nu poţi deschide subiecte noi
Nu poţi să răspunzi la mesaje
Poţi să publici ataşamente
Nu poţi să-ţi editezi mesajele

Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimul mesaj
Regimul nr.7 al dr.Oshawa Slabuta Detoxifiere 60 20 iun 2013 18:11:43

Mesaje noi in forum de slabit Slabute.ro
 Mesajele slăbuţelor
Se încarcă mesajele...
Calculator calorii (clic aici)
Poziţionare:
Calculator nutriţionalFan Slăbuţe!Susţine Slăbuţe!Top SlăbuţeSlabute TV
Subiecte noi
Subiecte interesante
Ultimele articole