Prezentare Calculator Nutriţional Slăbuţe - Partea 1Cursuri pictura, desen, modelaj, istoria artei
Sunt Resposnabil Calculator nutriţional Susţin Slăbuţe - Widgets si insigne! Slabute Concurs - Sanatate, premii si distractie! Slăbuţe TV - Televiziunea slăbuţelor

Roxii

Gaseste prietenii din orasul tau! Alba Arad Arges Bacau Bihor Bistrita-Nasaud Botosani Braila Brasov Buzau Calarasi Caras-Severin
Cluj Constanta Dambovita Dolj Galati Giurgiu Gorj Hunedoara Ialomita Iasi Bucuresti Maramures Mehedinti Mures Neamt Olt
Prahova Salaj Satu-Mare Sibiu Suceava Teleorman Timis Tulcea Vaslui Valcea Vrancea
Prima Petitie Nationala pentru Dreptul la o Viata Sanatoasa deja a fost semnata de catre 66338 oameni.
In total sunt necesare peste 100.000 de semnaturi. Fii voluntar si participa in campania de strangere de semnaturi, clic aici.
Bine ai venit pe Slăbuţe, comunitatea care în 2008 a pus bazele mişcării pentru stilul de viaţă sănătos din România! Am creat pentru tine o comunitate unică şi specială. Într-o atmosferă civilizată, alături doar de oameni de calitate si cu o vastă experientă în domeniul stilului de viaţă sănătos, corect şi imparţial vei putea învăţa şi împărtăşi experienţele tale despre sănătate, alimentaţie, sport, stil de viaţă, slăbit sănătos şi alte întâmplări interesante din viaţa ta. Daca îţi pasă de viitorul ţării noastre şi a celor din jur, poţi contribui alături de noi într-un mod responsabil la promovarea stilului de viaţă sănătos, fie prin recomandarea comunităţii, fie prin relatarea celor învăţate pe Slăbuţe. Dacă ne vizitezi pentru prima dată, îţi recomandăm să citeşti ghidul începătorilor.
Pentru ca să te înregistrezi, clic aici. Succes!

Roxii Roxii este deconectat

Slăbuţa cunoscător

Slăbuţa cunoscător

Mesaje Cartea de Oaspeţi

Afişare mesaje din Cartea de Oaspeti 1121 la 1130 din 1634
  1. Adina14
    14 apr 2011 21:15:32 - permalink
    Adina14
    Nici ca as fi putut sa spun mai bine!La mine fratemeo cheltuieste cel mai mult si din cauza asta imi limitez eu costurile ca sa nu'i afecteze pe ai mei Ma cert cu el intr'una ca sa nu le reprosez lor ca nu pot sa'mi ia ce vreau Sper totusi sa ma satur din 2 felii zilnic de pasca
    Oh, ma gandeam ca acum daca o sa vina dupa Paste o sa'ti critice alimentatia si toate alea Cine stie, poate se va ambitiona si ea sa slabeasca dupa ce te va vedea !
    Pff
  2. Alexik
    14 apr 2011 21:01:53 - permalink
    Alexik
    Imi schimba sarma.mi-l mai stramteaza. as vrea eu sa-l dau jos il am de 2 ani si inca trebuie sa mai stau cu el am niste taieturi la buza pe interior..x_x nu ma doare da' cand arat la cineva ramane asa"" eu m-am obisnuit cu ele sper sa dispara dupa ce-mi scot ap
    Pai pe jos ma duc si merg ceva..cu mancarea nu stiu ce-o sa fac.. dimineata mananc dar de la 10 pana la 19 nu stiu ce sa mai mananc cred ca-mi iau covirigi si as intra la mc pt salata..
    Ma bag si eu putin in subiectu cu parintii.Eu sa mananc sanatos ca mama imi ia nu-i problema. la mine e mai greu ca nu-mi plac..mama e de acord cu chestiile astea..
  3. Adina14
    14 apr 2011 20:39:13 - permalink
    Adina14
    Asa e!Exista cazuri cand s'ar putea sa iasa mai scumpe dulciurile dietetice dar nu se gandesc ca sunt mult mai sanatoase!Si sincer m'am cam obisnuit cu mancarea mai dietetica si acum chiar mi se pare mult mai satioasa.Cealalta, plina cu carbohidrati doar te face sa vrei mai mult,mai mult si mai mult!Uff, mi'ar placea sa vada si ei situatia cum o vedem noi..De mine nu asculta Nici sora ta nu e de partea ta, nu?
    Si pe mine ma tenteaza sa nu tin Nu prea imi mai raman asa multe sa pap..Pot sa pap salata de vinete fara maioneza?
    Da, chiar ca! Doamne fereste!E mult de reparat cu peretele ala?
  4. Alexik
    14 apr 2011 20:13:22 - permalink
    Alexik
    Pana in iasi ca am programare la reactiv ap dentar [am pe arcada de jos] Si am ceva de mers pana la cabinet..as lua tramvaiul dar tot ma foiesc.. Macar de prindeam si eu o vreme frumoasa numai ploaie si frig prind de ceva timp am un noroc..
  5. Adina14
    14 apr 2011 20:01:25 - permalink
    Adina14
    Dap, doar o saptamana O sa tii post sapt viitoare?

    Ooh, e bine ca nu ai patit nimic! Sper ca e totul ok acum cu electricitatea :-S
  6. Adina14
    14 apr 2011 19:58:39 - permalink
    Adina14
    Of Dumnezeule ca nu mai pot Ma cert cu ai mei intr'una din cauza alimentatiei.Am incercat sa le fac mai usoara treaba cu mancarea mea dietetica si sa mi'o cumpar eu dar vad ca nu le mai convine nici asa..Ca de ce nu mananc aia, de ce nu fac aia si chestii de genu'.. Am incercat sa le explic cum sta treaba cu asa-zisa mea dieta dar nu ma inteleg.Of.. De parca nu ar fi de'ajuns, fratemeo le mai si da apa la moara
    Uff, scuze ca ma plang..dar nu mai suport sa aud aceleasi discutii in fiecare zi..
  7. Alexik
    14 apr 2011 19:38:30 - permalink
    Alexik
    Pai nu fac ex d picioare azi am facut multa banda , steper si bicicleta..pfff..poate mi se vor subtia..si am o febraaa la cel drept la gamba..sper sa treaca ca maine am de mers o gramada.
  8. Adina14
    14 apr 2011 19:00:01 - permalink
    Adina14
    Daa Acum ca o vad zilnic pe site imi lasa gura apa nu alta
    Bravo si pentru ele!
    Ooh ai grija Pai cum ai reusit?:O
  9. Alexik
    14 apr 2011 16:59:48 - permalink
    Alexik
    Buna roxi , tu ai facut mult sport si vr sa te intreb daca ai facut muschi jos la gambe.. eu parca simt cum incep sa fac la un picior si nu prea vreau sa se vada asa de tare. ce ar trebui sa ocolesc?la tine cum a fost?
  10. Adina14
    14 apr 2011 13:36:58 - permalink
    Adina14
    Aa acum mi'am adus aminte!E joi Wow, ce repede a trecut saptamana asta..Cum te'ai descurcat?Ai mai pus ceva ?

Despre mine

  • Despre Roxii
    Sexul
    Feminin
    Ţara
    Romania
    Judet
    Bucuresti
    Localitate
    Bucuresti
    Ocupaţie
    Instructor aerobic
    Sportul preferat
    Aerobic,Isanity
    Dieta
    Mentinere
    Nivel de activitate fizica
    Foarte activ
  • Dimensiuni
    Dimensiunile actuale.
    Înălţime (cm)
    163
    Bust (cm)
    88
    Talie (cm)
    60
    Şolduri (cm)
    90
    Gât (cm)
    30
    Încheietura mâinii (cm)
    14
    Antebraţ (cm)
    20
    Coapsa (cm)
    48
    Grăsime corporală (estimată)
    18.4% (valoare mica, te incadrezi in categoria constitutie atletica)
    Burta/"Colac" (cm)
    68
    Braţ (cm)
    24
    Gamba (cm)
    34
    Genunchi (cm)
    34
  • Pentru mamici
    Setari pentru mamici
    Eşti insarcinată sau alăptezi?
    Nu
  • Calculator slabit
    Calculator nutritional pentru slabit.
    Necesarul caloric zilnic
    2044
    Nr. calorii/zi recomandat pentru a slabi 0.5kg/saptamana
    1527
    Nr. kg/luna propus pentru slabit
    0
  • Greutate
    Greutatea iniţială, actuală şi dorită.
    Greutate iniţială (kg)
    65
    Greutate (kg)
    48
    Greutate dorită (kg)
    48
  • Ticker
    Personalizeaza-ti ticker-ul tau de slabuta!
    Afisare ticker?
    Da
    Imagine cursor ticker
    Mai 2011 - Cafea cu inimioare
    Imagine fundal ticker
    Plaja - Noaptea, plaja exotica
    Valoarea folosita pentru cursor ticker
    Greutate (kg)
    Valoarea de start
    65
    Valoarea finala
    48
    Valoarea curenta cursor
    48
  • Ticker nou
    Personalizeaza-ti al doilea ticker!
    Afisare ticker nou?
    Nu
    Imagine cursor ticker
    Iarna - Mos Craciun
    Imagine fundal ticker
    Padure de brazi iarna
    Valoarea folosita pentru cursor ticker
    Data curenta (automat)
    Valoarea de start
    8.12.2011
    Valoarea finala
    25.12.2011
    Valoarea curenta cursor
    3470
    Data start ticker
    8.12.2011
    Data sfarsit ticker
    25.12.2011
    Denumire ticker
    Zile pana la craciun
  • Semnătură
    Jurnal Roxii

    Cursul dragostei adevarate nu a fost niciodata neted. – William Shakespeare

Statistici

Total mesaje
Mesaje Cartea de Oaspeţi
Total Thanks
Informaţii generale
  • Ultima activitate: 28 mar 2022 20:50:47
  • Data înregistrării: 30 apr 2010

Prieteni

Afişare prieteni 1 la 10 din 135
Mesaje noi in forum de slabit Slabute.ro
 Mesajele slăbuţelor
Se încarcă mesajele...
Calculator calorii (clic aici)
Poziţionare:
Calculator nutriţionalFan Slăbuţe!Susţine Slăbuţe!Top SlăbuţeSlabute TV
Subiecte noi
Subiecte interesante
Ultimele articole