Prezentare Calculator Nutriţional Slăbuţe - Partea 1Cursuri pictura, desen, modelaj, istoria artei
Sunt Resposnabil Calculator nutriţional Susţin Slăbuţe - Widgets si insigne! Slabute Concurs - Sanatate, premii si distractie! Slăbuţe TV - Televiziunea slăbuţelor

Jurnal Roxalia

Gaseste prietenii din orasul tau! Alba Arad Arges Bacau Bihor Bistrita-Nasaud Botosani Braila Brasov Buzau Calarasi Caras-Severin
Cluj Constanta Dambovita Dolj Galati Giurgiu Gorj Hunedoara Ialomita Iasi Bucuresti Maramures Mehedinti Mures Neamt Olt
Prahova Salaj Satu-Mare Sibiu Suceava Teleorman Timis Tulcea Vaslui Valcea Vrancea
Prima Petitie Nationala pentru Dreptul la o Viata Sanatoasa deja a fost semnata de catre 66338 oameni.
In total sunt necesare peste 100.000 de semnaturi. Fii voluntar si participa in campania de strangere de semnaturi, clic aici.
Bine ai venit pe Slăbuţe, comunitatea care în 2008 a pus bazele mişcării pentru stilul de viaţă sănătos din România! Am creat pentru tine o comunitate unică şi specială. Într-o atmosferă civilizată, alături doar de oameni de calitate si cu o vastă experientă în domeniul stilului de viaţă sănătos, corect şi imparţial vei putea învăţa şi împărtăşi experienţele tale despre sănătate, alimentaţie, sport, stil de viaţă, slăbit sănătos şi alte întâmplări interesante din viaţa ta. Daca îţi pasă de viitorul ţării noastre şi a celor din jur, poţi contribui alături de noi într-un mod responsabil la promovarea stilului de viaţă sănătos, fie prin recomandarea comunităţii, fie prin relatarea celor învăţate pe Slăbuţe. Dacă ne vizitezi pentru prima dată, îţi recomandăm să citeşti ghidul începătorilor.
Pentru ca să te înregistrezi, clic aici. Succes!
 
 
Opţiuni subiect
  #21 (permalink)  
Vechi 14 feb 2011, 09:35:56
ras_cristalin's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 09 aug 2009
Locaţie: Suceava, Romania
Vârsta: 36
Dieta: Mancare sanatoasa
Date: 171cm, 84.3kg
Mesaje: 6.253
Aprecieri acordate: 7
Am fost apreciat(a) de 163 ori in 79 mesaje
Implicit Re: Jurnal Roxalia

Citat:
Anterior postat de Roxalia Vezi mesajul
Deci uraaaaa!Am reusit!
Au trecut 31 de zile de dieta mea si rezultatul : -11 kg!!!!
Sunt atit de fericita.Sunt sigura ca multi o sa spuna ca nu maninc nimic,dar nui adevarat!Intradevar toata luna nu am mincat dupa orele 18,am facut foarte mult sport!!! Si cihar au fost zile cind imi permiteam prea multe...adik zile in care calcam un pic strimb,dar recapitulam tot prin sport.Special nu mam cintarit in aceasta perioada,si foarte bine ca nu am un cintar acasa Cind am inceput regimul eram foarte disperata,ma uitam in oglinda si izbucneau lacrimi.Astazi cind mam cintarit ma gindeam ca o sa am in -3kg nu mai mult,deoarece rezultatele nu sunt vizibile...pantalonii mi-au devenit mai largi,am pierdu 4 cm in jurul taliei dar nu se observa deloc.Cind am auzit ca am 69 kg eram gata sa sar in sus de bucurie!Dar nu puteam ca mai erau si oameni pe-acolo!!!(am sarit mai apoi cind eram singurica).Si deci schema mea: 2 saptamini South Beach faza I si 2 saptamini South Beach faza II si mult tae-bo si cardio
Acum sunt sigura ca pot si ca voi ajunge la rezultatele mult dorite!
Draga Roxalia,
Imi pare rau ca asa ai inteles dieta SB, dar 11 kg intr-o luna nu e deloc sanatos. Iti doresc trecere usoara spre faza 2, fara sa iei kg in plus la schimbare. Eu am exagerat prima oara cand am tinut faza 1, am tinut prea mult, apoi m-am ingrasat. O limita sanatoasa este de 4-5 kg intr-o luna, nicidecum 11.
Nu vreau sa te mai bat la cap, sper sa primesti mesajul meu ca pe unul prietenos si sa te informezi mai bine.

Cu prietenie,
Iulia
__________________
  #22 (permalink)  
Vechi 14 feb 2011, 17:11:18
Roxalia's Avatar
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 09 ian 2011
Locaţie: Bacau, Romania
Dieta: Dieta Personalizata
Date: 178cm, 68kg
Mesaje: 47
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal Roxalia

Deci am vizitatori prin jurnal,si asta ma bucura.Salut la toti
Iam socat pe toti cu cele 11 kg pierdute.
Sa luam totul de la capat:
Citat:
Roxalia de ce nu iti salvezi meniurile ca sa vedem si noi ce mananci?

Meniurile (putinele) salvate sunt toate sub 1000 kcal, ceea ce nu este deloc bine.

Ma incurc!Nu pot calcula ca lumea gramele.Ori eu nu le socot normal ori ele intr-adevar sunt asa putine.Exemplu: astazi am mincat sarmale,erau 5 la numar.Eu presupun ca au vreo 150 de gr. Nustiu cit de adevarat este,dar odata ce ma invat se le calculez ma apuc de meniuri!

-Meniurile mele sunt in ultimul timp ingrozitoare!Nu vreau ca nimeni sa ia exemplu de la mine,promit la faza asta ma corectez.
-SB este ideala pentru mine,si nu am exagerat deloc,mincam foarte bine si consistent.
-11 kg nu sau dat jos asa usor,adica nu am tinut SB stind in pat toata ziua.Pentru cei care nu stiu sunt de 9 ani dansatoare,si credca va dati seama cit de dezvoltati sunt muschii mei,din aceasta cauza faceam cite 2 ore de sport pentru a asuda si a simti ca lucrez cu adevarat.Am cam exagerat in unele zile,ca apoi ma cam dureau muschii,acum o las mai moale un pic.

Faptul ca cele 11 kg ale mele sau dus asa usor nu ma mira deloc.Pentru ca eu singura ma uitam intr-o seara la mine si mi se facea rau.Mincam foarte mult si foarte caloriinic.Mincam cite 3 felii de piine la fiecare masa,mincam ciocolata in cantitati prea mare,dulciuri,snack-uri,beam cola prea des.Inainte sa incep dieta au fost sarbatorile de Iarna si mincind ingrozitor de mult (imi este foarte rusine) am lasat totul si am inceput regim sanatos si sunt foarte bucuroasa ca au ajuns mintile la mine.

Imi pare rau ca sunt inconjurata de oameni care imi fac complimente,care nu exista.Inainte cind imi spuneau ca arat bine,credeam ca asa si este,dar nu! Imi pare rau ca nu sa gasit cineva sa-mi spuna: "Alina(numele meu real ) inceteaza sa maninci atita,ai sa ajungi sa nu incapi in usa!!!" daca cineva avea sa-mi spuna fraza asta,avea sa ma supar sa pling,recunosc,dar avea sa ma apuc de mine!
Roxalia, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Roxalia, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2576 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 2059 kcal/zi. Pentru a slăbi 10 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ -7 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #23 (permalink)  
Vechi 15 feb 2011, 19:16:44
Roxalia's Avatar
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 09 ian 2011
Locaţie: Bacau, Romania
Dieta: Dieta Personalizata
Date: 178cm, 68kg
Mesaje: 47
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal Roxalia

Salutare tuturor
Cum va mai merg treburile?
Sa vorbesc despre ale mele.Deci am constiintat ca primele 11 sau dus asa usor,as zice prea usor insa acum deja de aproape 10 zile nici nu slabesc nici nu ma ingas cu toate ca fac sport si ar trebui masa mea corporala sa se schimbe,si cam nu imi place lucru ca ea nu difera!E ceva rau ca nu mai slabesc,sau din contra e bine atit timp cit corpul meu se acomodeaza cu noua mea greutate?
Roxalia, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Roxalia, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2576 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 2059 kcal/zi. Pentru a slăbi 10 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ -7 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #24 (permalink)  
Vechi 17 feb 2011, 21:47:32
Roxalia's Avatar
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 09 ian 2011
Locaţie: Bacau, Romania
Dieta: Dieta Personalizata
Date: 178cm, 68kg
Mesaje: 47
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal Roxalia

M-am pierdut!!!Cine ma gaseste sa ma anuntati!!!
Cind am inceput regimul eram stricta,nu se poate asta si asta!Nu maninc asa si asa.Acum nu mai sunt mindra de loc de mine.Ieri taticu a adus niste chifle cu aluat subtire cu dulceata si cu nucusoare.Sa vazut chiflele acestea o luna in urma ma tineam la 1 kilometru de ele si imi ziceam: "Alina,nici sa nu te gindesti!" astazi mam gindit: "O bucatita mica in limitele celor 1200 kcal nu o sa-mi strice dieta". Gata,acesta e sfirsitul!Intelegi nu mai sut cea care eram de la inceput.Imi permit cite putin alimentele care nu imi permiteam deloc! Stiu,nimic strasnic ati spune voi,dar eu am sa ajung in curind sa ma gindesc: "Ei si ce daca maninc dupa 6,nu o sa fie nimic"!O sa ma peird cu totul,caracterul meu deja se preda,nu vreau sa ma las batuta,urasc sa pierd!Jocurile vietii ma urmaresc mereu...dieta va spun eu e cea mai dura joaca de pina acum:tentatii mereu,comentarii si NU-care mereu ma inconjoara!
Unde e caracterul meu?Unde e fata cea stricta?Unde sunt eu?
Cit de mult imi placea la inceput,cind eram atit de inervata si eram plina de isterici,imi interziceam tot la rind! Imi pare rau si imi este foarte rusine de mine!
Roxalia, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Roxalia, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2576 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 2059 kcal/zi. Pentru a slăbi 10 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ -7 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #25 (permalink)  
Vechi 19 feb 2011, 21:53:54
Roxalia's Avatar
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 09 ian 2011
Locaţie: Bacau, Romania
Dieta: Dieta Personalizata
Date: 178cm, 68kg
Mesaje: 47
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal Roxalia

Ma puteti felicita,mi-au revenit mintile!!!
Obosita de 40 zeci de zile de dieta in ultimul timp imi permiteam o felie de piine(integrala! de alba nu ma ating), sau o napolitana...dar numai dimineata si in limitele la 1200 de kcal.Astazi e Simbata,ziua traditionala cind fac curatenie generala.Cu toate ca ador sa fie curatel si totul la locul sau,astazi am rearanjat toata cameruta mea si mam bagat si in dulapul meu cu haine,si ghiciti ce sa intimplat: am gasit rochia mea iubita,nu imi vine deja de 2 ani...dar o adoram le nebunie.Am ascunso demult in speranta ca am sa uit de ea si nu va conta atita pentru mine.Azi o tineam in mina si culoarea ei frumuasa,imi aduceam aminte cit de fericita dansam in ea prin casa...Aici si mi-am seama ca trebuie sa respect regimul si sa imi maresc orele de sport,pentru ca vreau iarasi sa incap in ea!
Si in general vreau sa ma apuc mai strict.De luni am sa tin din nou South Beach faza I pentru ca deja mai mult timp tin o dieta personalizata,care nu da nici un rezultat,ba din contra strica totul!
Cum am mai spus de multe-multe ori: South Beach e cea mai buna dieta din care exista!!! O recomand la toti care isi doresc rezultate.Nu garantez ca va lucra la toti dar totusi la mine a functionat!!!
Si am inteles ca daca voi continua in asa regim mai departe am sa pun kg la loc pt ca deja ma lasam,dar nu a fost sa fie!!!
NU MA DAU BATUTA!!!
Un mic sfat,cind va tenteaza ceva si va doriti mult sa gustati,dar nu se poate repetati in gind fraza:
"O secunda de placere o viata intreaga pe solduri!" la mine functioneaza

Scriti cineva ceva pe aici,am nevoie de sustinere! Succese la toti
__________________
I scream, you scream, we all scream to be SKINNY!

Roxalia, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Roxalia, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2576 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 2059 kcal/zi. Pentru a slăbi 10 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ -7 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]

Ultima dată editat de Roxalia; 19 feb 2011 at 21:57:28.
  #26 (permalink)  
Vechi 22 feb 2011, 13:29:49
loveyngy's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 21 ian 2011
Locaţie: rimini, Italia
Dieta: Dieta SB faza II
Date: 173cm, 59.3kg
Mesaje: 1.702
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Smile Re: Jurnal Roxalia

Citat:
Anterior postat de Roxalia Vezi mesajul
Ma puteti felicita,mi-au revenit mintile!!!
Obosita de 40 zeci de zile de dieta in ultimul timp imi permiteam o felie de piine(integrala! de alba nu ma ating), sau o napolitana...dar numai dimineata si in limitele la 1200 de kcal.Astazi e Simbata,ziua traditionala cind fac curatenie generala.Cu toate ca ador sa fie curatel si totul la locul sau,astazi am rearanjat toata cameruta mea si mam bagat si in dulapul meu cu haine,si ghiciti ce sa intimplat: am gasit rochia mea iubita,nu imi vine deja de 2 ani...dar o adoram le nebunie.Am ascunso demult in speranta ca am sa uit de ea si nu va conta atita pentru mine.Azi o tineam in mina si culoarea ei frumuasa,imi aduceam aminte cit de fericita dansam in ea prin casa...Aici si mi-am seama ca trebuie sa respect regimul si sa imi maresc orele de sport,pentru ca vreau iarasi sa incap in ea!
Si in general vreau sa ma apuc mai strict.De luni am sa tin din nou South Beach faza I pentru ca deja mai mult timp tin o dieta personalizata,care nu da nici un rezultat,ba din contra strica totul!
Cum am mai spus de multe-multe ori: South Beach e cea mai buna dieta din care exista!!! O recomand la toti care isi doresc rezultate.Nu garantez ca va lucra la toti dar totusi la mine a functionat!!!
Si am inteles ca daca voi continua in asa regim mai departe am sa pun kg la loc pt ca deja ma lasam,dar nu a fost sa fie!!!
NU MA DAU BATUTA!!!
Un mic sfat,cind va tenteaza ceva si va doriti mult sa gustati,dar nu se poate repetati in gind fraza:
"O secunda de placere o viata intreaga pe solduri!" la mine functioneaza

Scriti cineva ceva pe aici,am nevoie de sustinere! Succese la toti

Roxiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!
Ma bucur ca te-ai regasit..
Cred ca acum intru eu in depresie..........la fel cu dieta personalizata am ajuns de la 65.3 la 62.8kg mincam fara piine dar un pic de dulce in special ultimile zile,mult sport..aceasta intr-o luna..azi m-am cintarit si aveam cum aveam o saptamina in urma 63.5...practic am avut rezultat doar cele primele 2 saptamini...nustiu ce sa zic ,ca contracpceprivele,acum am finit al 3 blister...asa ca saptamina aceasta voi fi in repauz ,dar si miine, poimiine imi vin oaspetii................., poate asta e cauza...
Asa ca am citit si mesajul tau,.cred ca ma apuc si eu de o dieta anume.ca a mea personala rezultate nu-mi aduce....ma uit si eu in ce consta dieta SB,ca am uitat,si poate ma puc si eu,nu mai ca mie imi vine mai greu ca des maninc la cena cu iubi,sau la amici......dar nu conteaza...............ne apucam ambele de treba..........Forza
  #27 (permalink)  
Vechi 22 feb 2011, 21:06:49
Roxalia's Avatar
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 09 ian 2011
Locaţie: Bacau, Romania
Dieta: Dieta Personalizata
Date: 178cm, 68kg
Mesaje: 47
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal Roxalia

Citat:
Anterior postat de loveyngy Vezi mesajul
Roxiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!
Ma bucur ca te-ai regasit..
Cred ca acum intru eu in depresie..........la fel cu dieta personalizata am ajuns de la 65.3 la 62.8kg mincam fara piine dar un pic de dulce in special ultimile zile,mult sport..aceasta intr-o luna..azi m-am cintarit si aveam cum aveam o saptamina in urma 63.5...practic am avut rezultat doar cele primele 2 saptamini...nustiu ce sa zic ,ca contracpceprivele,acum am finit al 3 blister...asa ca saptamina aceasta voi fi in repauz ,dar si miine, poimiine imi vin oaspetii................., poate asta e cauza...
Asa ca am citit si mesajul tau,.cred ca ma apuc si eu de o dieta anume.ca a mea personala rezultate nu-mi aduce....ma uit si eu in ce consta dieta SB,ca am uitat,si poate ma puc si eu,nu mai ca mie imi vine mai greu ca des maninc la cena cu iubi,sau la amici......dar nu conteaza...............ne apucam ambele de treba..........Forza

Salut Inguta
Serios mam convins ca dietele personalizate nu dau anumite efecte.In orice caz in situatia mea,pt ca limita celor 1200 nu a fost decit un simplu regim.
Incearca Sb si tu,la multi le este foarte greu,pt ca zilnic nu cam consumam produsele permise,in schimb la mine au aparut rezultate pe la 5-a zi de SB,si inca atunci eram la Faza II si faceam mult sport.
In ultimul timp ma cam lenevesc,sunt racita si organismul pierde energia ca sa se lupte cu raceala si eu inca il mai fortez cu o ora de tae-bo Dar merita,vreau pin la vara o silueta noua,si sunt sigura ca voi reusi.Se termina februarie si ma apuc foarte-foarte serios de mine.In februarie am o gramada de zile de nastere si stii cum e in ospetie si chiar me-am permis prea multe din cele interzise.Si eu "hitra" vreau rezultate si vreau sa incap in rochia mea,dar maninc ceea ce categoric nu am voie.Gata se incepe martie si ma corectez...si pina in Mai imi trebuiesc rezultate majore!!!

Gata Inguta ne apucam impreuna de lucru
Numai nu ceda,ca ma las si eu batuta
__________________
I scream, you scream, we all scream to be SKINNY!

Roxalia, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Roxalia, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2576 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 2059 kcal/zi. Pentru a slăbi 10 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ -7 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]

Ultima dată editat de Roxalia; 22 feb 2011 at 21:09:01.
  #28 (permalink)  
Vechi 25 feb 2011, 02:22:31
loveyngy's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 21 ian 2011
Locaţie: rimini, Italia
Dieta: Dieta SB faza II
Date: 173cm, 59.3kg
Mesaje: 1.702
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal Roxalia

Citat:
Anterior postat de Roxalia Vezi mesajul

Salut Inguta
Serios mam convins ca dietele personalizate nu dau anumite efecte.In orice caz in situatia mea,pt ca limita celor 1200 nu a fost decit un simplu regim.
Incearca Sb si tu,la multi le este foarte greu,pt ca zilnic nu cam consumam produsele permise,in schimb la mine au aparut rezultate pe la 5-a zi de SB,si inca atunci eram la Faza II si faceam mult sport.
In ultimul timp ma cam lenevesc,sunt racita si organismul pierde energia ca sa se lupte cu raceala si eu inca il mai fortez cu o ora de tae-bo Dar merita,vreau pin la vara o silueta noua,si sunt sigura ca voi reusi.Se termina februarie si ma apuc foarte-foarte serios de mine.In februarie am o gramada de zile de nastere si stii cum e in ospetie si chiar me-am permis prea multe din cele interzise.Si eu "hitra" vreau rezultate si vreau sa incap in rochia mea,dar maninc ceea ce categoric nu am voie.Gata se incepe martie si ma corectez...si pina in Mai imi trebuiesc rezultate majore!!!

Gata Inguta ne apucam impreuna de lucru
Numai nu ceda,ca ma las si eu batuta

Papusha eu din ziua aia am inceput sunt in a 3 zi dai ca am intrat in a 4 zi...........fara abateri....si ma simt super, ma voi cintari peste o saptamana.nu voi mai face prostiile care le faceam inainte..........si acum Cum zic TIN DIETA....inaite in ceai puneam zahar alb ca nu pot fara,miam luat si indulcitor............mam apucat si de gatit recete de aici de pe forum.pentru Faza I SB...ieri am facut Legume cu ton in cuptor,maine vreau sa fac conopida cu ciuperci...........uite la min in jurnal..............apoi fetele mai felicitat pentru meniurile mele...sunt brava.........sincer nici nu mii foame intre mese...o sa rezist 2 sapt fara fructe,apoi le introduc incet....
Tu intra mai des..si scrie tor ce faci.....si posteaza si meniul.asa iti putem da sfaturi...si fa mult sport..........te astept la mine in jurnal...
  #29 (permalink)  
Vechi 08 mar 2011, 10:56:48
Monica17's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 11 dec 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Dieta: Personalizata
Date: 160cm, 64kg
Mesaje: 3.193
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 2 ori in 2 mesaje
Implicit Re: Jurnal Roxalia

La multi ani!
 

Informatii despre slabit
adolescente, corp, dietolog, exercitii, greutate, jurnal, motivatie, slabit, vreau sa slabesc


Reguli de postare
BB code este Pornit
emoticoanele sunt Pornit
Codul [IMG] este Pornit
Codul HTML este Oprit
Trackbacks are Oprit
Pingbacks are Oprit
Refbacks are Oprit
Nu poţi deschide subiecte noi
Nu poţi să răspunzi la mesaje
Poţi să publici ataşamente
Nu poţi să-ţi editezi mesajele

Mesaje noi in forum de slabit Slabute.ro
 Mesajele slăbuţelor
Se încarcă mesajele...
Calculator calorii (clic aici)
Poziţionare:
Calculator nutriţionalFan Slăbuţe!Susţine Slăbuţe!Top SlăbuţeSlabute TV
Subiecte noi
Subiecte interesante
Ultimele articole