Prezentare Calculator Nutriţional Slăbuţe - Partea 1Cursuri pictura, desen, modelaj, istoria artei
Sunt Resposnabil Calculator nutriţional Susţin Slăbuţe - Widgets si insigne! Slabute Concurs - Sanatate, premii si distractie! Slăbuţe TV - Televiziunea slăbuţelor

Jurnal slabit orhidee

Gaseste prietenii din orasul tau! Alba Arad Arges Bacau Bihor Bistrita-Nasaud Botosani Braila Brasov Buzau Calarasi Caras-Severin
Cluj Constanta Dambovita Dolj Galati Giurgiu Gorj Hunedoara Ialomita Iasi Bucuresti Maramures Mehedinti Mures Neamt Olt
Prahova Salaj Satu-Mare Sibiu Suceava Teleorman Timis Tulcea Vaslui Valcea Vrancea
Prima Petitie Nationala pentru Dreptul la o Viata Sanatoasa deja a fost semnata de catre 66338 oameni.
In total sunt necesare peste 100.000 de semnaturi. Fii voluntar si participa in campania de strangere de semnaturi, clic aici.
Bine ai venit pe Slăbuţe, comunitatea care în 2008 a pus bazele mişcării pentru stilul de viaţă sănătos din România! Am creat pentru tine o comunitate unică şi specială. Într-o atmosferă civilizată, alături doar de oameni de calitate si cu o vastă experientă în domeniul stilului de viaţă sănătos, corect şi imparţial vei putea învăţa şi împărtăşi experienţele tale despre sănătate, alimentaţie, sport, stil de viaţă, slăbit sănătos şi alte întâmplări interesante din viaţa ta. Daca îţi pasă de viitorul ţării noastre şi a celor din jur, poţi contribui alături de noi într-un mod responsabil la promovarea stilului de viaţă sănătos, fie prin recomandarea comunităţii, fie prin relatarea celor învăţate pe Slăbuţe. Dacă ne vizitezi pentru prima dată, îţi recomandăm să citeşti ghidul începătorilor.
Pentru ca să te înregistrezi, clic aici. Succes!
 
 
Opţiuni subiect
  #1581 (permalink)  
Vechi 12 dec 2014, 15:26:19
orhidee's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cunoscător, dedicatăSlăbuţă cunoscător, dedicată
Merite:
 
Data înregistrării: 13 sep 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Date: 163cm
Mesaje: 11.853
Aprecieri acordate: 6.086
Am fost apreciat(a) de 10.899 ori in 5.679 mesaje
Smile Re: Jurnal slabit orhidee

Citat:
Anterior postat de Michelina Vezi mesajul


Vai, sper si eu. Momentan nu pot zice ca mi-e foame - mai curand pofta. Dar .... eu vreau sa tin pana vad ceva rezultate. Le vad deja - dar vreau sa vad mai mult de atat. Si sincer sper sa obtin si acea resetare a sistemului sa imi ceara alimente sanatoase ( sa-mi dispara pofta de napolitane de exemplu)
Eu de cate ori am simtit foamea am baut un pahar de suc.
Surprinzator si imbucurator pentru mine e ca nu poftesc nimic dulce! Mi se pare incredibil avand in vedere ca inainte voiam zilnic dulce! Cred ca totul se datoreaza fructozei din fructe...
__________________
jurnal slabit orhidee
"Dacă te-ai saturat sa o iei de la început, încetează sa mai renunți."



orhidee, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Greutatea este incorecta. orhidee, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].
Acest membru apreciaza mesajul lui orhidee:
corinnef (12 dec 2014)
  #1582 (permalink)  
Vechi 12 dec 2014, 15:30:43
orhidee's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cunoscător, dedicatăSlăbuţă cunoscător, dedicată
Merite:
 
Data înregistrării: 13 sep 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Date: 163cm
Mesaje: 11.853
Aprecieri acordate: 6.086
Am fost apreciat(a) de 10.899 ori in 5.679 mesaje
Smile Re: Jurnal slabit orhidee

Citat:
Anterior postat de Michelina Vezi mesajul
Cate zile ai de cand esti (sunteti) la sucuri? Nu va e foame? La mine azi e a treia zi dar recunosc sincer ca si ieri si mai ales alaltaieri spre seara mi-a cam fost foame iar sucurile nu-mi dadeau senzatia de satietate. Sa vad cum va fi azi.
Eu sunt la sucuri de pe 20 noiembrie, iar sotul de pe 22...
Foamea mai apare uneori, dar bag sucuri la greu... poate si de asta scaderea nu e asa de spectaculoasa... ma gandesc ca sunt zile cand caloriile ingerate le depasesc pe cele consumate...
__________________
jurnal slabit orhidee
"Dacă te-ai saturat sa o iei de la început, încetează sa mai renunți."



orhidee, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Greutatea este incorecta. orhidee, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].
Acest membru apreciaza mesajul lui orhidee:
corinnef (12 dec 2014)
  #1583 (permalink)  
Vechi 12 dec 2014, 20:26:13
corinnef's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 04 iul 2011
Locaţie: Timisoara, Romania
Dieta: Raw vegan
Date: 167cm, 56kg
Mesaje: 1.045
Aprecieri acordate: 9.232
Am fost apreciat(a) de 1.773 ori in 871 mesaje
Implicit Re: Jurnal slabit orhidee

Incepe sa introduci in sucuri cat mai multe frunze verzi - telina , patrunjel , menta sau alte frunze comestibile - frunze de la gulii , varza , papadie (daca gasesti - curata f bine ficatul) broccoli
__________________
Vreau sa traiesc sanatos - Jurnal Corinef
corinnef, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1847 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1330 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Acest membru apreciaza mesajul lui corinnef:
orhidee (12 dec 2014)
  #1584 (permalink)  
Vechi 12 dec 2014, 23:47:22
orhidee's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cunoscător, dedicatăSlăbuţă cunoscător, dedicată
Merite:
 
Data înregistrării: 13 sep 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Date: 163cm
Mesaje: 11.853
Aprecieri acordate: 6.086
Am fost apreciat(a) de 10.899 ori in 5.679 mesaje
Smile Re: Jurnal slabit orhidee

Citat:
Anterior postat de corinnef Vezi mesajul
Incepe sa introduci in sucuri cat mai multe frunze verzi - telina , patrunjel , menta sau alte frunze comestibile - frunze de la gulii , varza , papadie (daca gasesti - curata f bine ficatul) broccoli
Patrunjel, varza pun in sucuri...
Frunzele de la gulii nu le-am bagat niciodata... multumesc pentru informatie!
Frunze de papadie voi avea in gradina... la primavara...
Frunzele de telina le-am pus la primul meu suc si de atunci am zis ca n-o sa mai pun niciodata... simteam pregnant gustul lor si pentru ca sucul avea un gust ingrozitor scoteam niste sunete care l-au amuzat asa de tare pe sotul meu incat m-a filmat pe ascuns...
__________________
jurnal slabit orhidee
"Dacă te-ai saturat sa o iei de la început, încetează sa mai renunți."



orhidee, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Greutatea este incorecta. orhidee, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].
Acest membru apreciaza mesajul lui orhidee:
corinnef (13 dec 2014)
  #1585 (permalink)  
Vechi 13 dec 2014, 02:23:13
orhidee's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cunoscător, dedicatăSlăbuţă cunoscător, dedicată
Merite:
 
Data înregistrării: 13 sep 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Date: 163cm
Mesaje: 11.853
Aprecieri acordate: 6.086
Am fost apreciat(a) de 10.899 ori in 5.679 mesaje
Smile Re: Jurnal slabit orhidee

WOW !!! Sunt devastata !!! Concluzia e ca suntem cele mai tampite animale de pe planeta... Dupa cele ce-am vazut... subscriu!!!
Si ca sa se inteleaga ceva... Acum am vazut un documentar cu adevarat impresionant... DIETA VEGANA 1 (RO) si DIETA VEGANA 1 (RO)...
In rest... No comment !!!
__________________
jurnal slabit orhidee
"Dacă te-ai saturat sa o iei de la început, încetează sa mai renunți."



orhidee, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Greutatea este incorecta. orhidee, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].
Acest membru apreciaza mesajul lui orhidee:
corinnef (13 dec 2014)
  #1586 (permalink)  
Vechi 14 dec 2014, 14:33:21
corinnef's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 04 iul 2011
Locaţie: Timisoara, Romania
Dieta: Raw vegan
Date: 167cm, 56kg
Mesaje: 1.045
Aprecieri acordate: 9.232
Am fost apreciat(a) de 1.773 ori in 871 mesaje
Implicit Re: Jurnal slabit orhidee

Sunt in totalitate de acord cu tine , cata vreme nu vrei sa mai vezi carne dupa asta ?
Ne-am uitat si noi azi dimineata la film si ne-a amintit ca nu vrem sa ne mai intoarcem de unde am plecat
Cred ca Rozica ar trebui sa vada filmuletul poate se inverzeste si ea ..........
__________________
Vreau sa traiesc sanatos - Jurnal Corinef
corinnef, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1847 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1330 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Acest membru apreciaza mesajul lui corinnef:
orhidee (14 dec 2014)
  #1587 (permalink)  
Vechi 14 dec 2014, 16:24:44
orhidee's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cunoscător, dedicatăSlăbuţă cunoscător, dedicată
Merite:
 
Data înregistrării: 13 sep 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Date: 163cm
Mesaje: 11.853
Aprecieri acordate: 6.086
Am fost apreciat(a) de 10.899 ori in 5.679 mesaje
Smile Re: Jurnal slabit orhidee

Citat:
Anterior postat de corinnef Vezi mesajul
Sunt in totalitate de acord cu tine , cata vreme nu vrei sa mai vezi carne dupa asta ?
Ne-am uitat si noi azi dimineata la film si ne-a amintit ca nu vrem sa ne mai intoarcem de unde am plecat
Cred ca Rozica ar trebui sa vada filmuletul poate se inverzeste si ea ..........

Treaba e ca a inceput sa-mi fie mila de cei care mananca carne! Mi-e mila de cei care nu stiu cat de nocive sunt produsele animale! De cei care stiu si aleg sa nu le pese, nu mi-e mila deloc!

Azi m-am suparat! Le-am zis cumnatei si cumnatului sa vada si ei documentarele... mai ales ca au foarte mare nevoie... el a fost operat de doua ori... are mai multe by pass-uri... ea are o cardiopatie ischemica pe care o trateaza cu indiferenta (nu ia pastilele prescrise de medic)... amandoi fumeaza... amandoi beau cafea... amandoi mananca produse animale la greu... Ce crezi ca au facut? Au refuzat sa le vada!!! Cred ca le era frica ca daca le vedeau ar fi ajuns la niste concluzii care nu le conveneau!!! Asemenea oameni isi merita soarta! In ceea ce ma priveste pe mine am constiinta impacata ca le-am zis! Incepusera si ei sa bea sucuri... sa inlocuiasca o masa sau doua pe zi cu sucuri! Nu i-a tinut prea mult! M-au dezamagit foarte tare!... pentru ca tot ce i-am rugat a fost sa vada documentarele, iar cu informatiile de acolo sa faca ce vor! Voiam sa decida in cunostinta de cauza! N-au fost in stare nici de atat! Incapatanarea si sfidarea lor (era o rugaminte din partea mea, nu o impunere) m-au scos din sarite! Dar i-am lasat in ignoranta lor! Oricum zambetul lor tamp ce se voia superior ma va urmari multa vreme!

In privinta dragei noastre Rozi ... parerea mea (Rozi, nu da cu pietre! ) este ca rezolvarea problemelor ei legate de greutate si de ce nu, de sanatate este calea pe care am luat-o noi... dar ea decide ce face cu organismului ei, cu viata ei! Cred ca daca Rozi a noastra s-ar inverzi as fii extrem, extrem de bucuroasa!

__________________
jurnal slabit orhidee
"Dacă te-ai saturat sa o iei de la început, încetează sa mai renunți."



orhidee, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Greutatea este incorecta. orhidee, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].

Ultima dată editat de orhidee; 14 dec 2014 at 16:31:30.
Urmatorii 3 membri au apreciat mesajul lui orhidee:
corinnef (15 dec 2014), marilo (15 dec 2014), Pasy (19 dec 2014)
  #1588 (permalink)  
Vechi 14 dec 2014, 18:18:05
jolye79's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 21 mar 2010
Locaţie: CT, Romania
Vârsta: 44
Dieta: hipocalorica
Date: 163cm, 61.8kg
Mesaje: 2.186
Aprecieri acordate: 98
Am fost apreciat(a) de 530 ori in 366 mesaje
Implicit Re: Jurnal slabit orhidee

Esti putin cam radicala, avand in vedere ca 99% din persoanele care frecventeaza forumul consuma carne, ocazional sau zilnic.
Eu te felicit ca poti adopta un stil de viata exclusivist, iar la gradul de cunoastere actual al omenirii se pare ca introducerea a cat mai multe legume si fructe in meniu este o solutie pentru multe probleme. Insa sa nu uitam ca in urma cu doar cateva zeci de ani fumatul, de exemplu, nu reprezenta niciun pericol, fiind recomandat de medici chiar, pentru ca in prezent sa fie cauza principala a mortalitatii. De asemenea, in trecut, lipsa carnii din alimentatie era pusa pe seama multor boli, iar prezenta unei bucati de carne la masa oamenilor saraci era motiv de sarbatoare si o certitudine a aparitiei culorii rosii in obraji. Mergand pe linia asta, nu e exclus ca in urmatoarea suta de ani un anumit compus din salata verde (tot ca exemplu) sa fie catalogata ca fiind cauza unui anumit tip de cancer.
Ideea e urmatoarea: independent de stilul de alimentatie pe care il adoptam, trebuie sa fim constienti ca regulile noastre nu sunt in mod absolut corecte. Adica nu sunt valabile pentru oricine.
La fel si cu opiniile. Opinia ta consta in aceea ca este nociv consumul de carne. A mea este ca un consum moderat si inteligent de carne (adica din surse sanatoase) nu dauneaza, ba este chiar benefic. Insa, spre deosebire de tine, nu imi este mila de cei care nu consuma deloc carne si nu ii condamn. Din contra. Daca asta le prieste, ii incurajez.
__________________
Jurnal 2010
Jurnal Jolye79

Jurnal 2014 http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...4-a-12483.html
jolye79, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1951 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1434 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1435 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Urmatorii 5 membri au apreciat mesajul lui jolye79:
corinnef (15 dec 2014), kartika (14 dec 2014), marilo (15 dec 2014), Michelina (15 dec 2014), Pasy (19 dec 2014)
  #1589 (permalink)  
Vechi 14 dec 2014, 19:21:33
orhidee's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cunoscător, dedicatăSlăbuţă cunoscător, dedicată
Merite:
 
Data înregistrării: 13 sep 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Date: 163cm
Mesaje: 11.853
Aprecieri acordate: 6.086
Am fost apreciat(a) de 10.899 ori in 5.679 mesaje
Post Re: Jurnal slabit orhidee

Citat:
Anterior postat de jolye79 Vezi mesajul
Esti putin cam radicala, avand in vedere ca 99% din persoanele care frecventeaza forumul consuma carne, ocazional sau zilnic.
Eu te felicit ca poti adopta un stil de viata exclusivist, iar la gradul de cunoastere actual al omenirii se pare ca introducerea a cat mai multe legume si fructe in meniu este o solutie pentru multe probleme. Insa sa nu uitam ca in urma cu doar cateva zeci de ani fumatul, de exemplu, nu reprezenta niciun pericol, fiind recomandat de medici chiar, pentru ca in prezent sa fie cauza principala a mortalitatii. De asemenea, in trecut, lipsa carnii din alimentatie era pusa pe seama multor boli, iar prezenta unei bucati de carne la masa oamenilor saraci era motiv de sarbatoare si o certitudine a aparitiei culorii rosii in obraji. Mergand pe linia asta, nu e exclus ca in urmatoarea suta de ani un anumit compus din salata verde (tot ca exemplu) sa fie catalogata ca fiind cauza unui anumit tip de cancer.
Ideea e urmatoarea: independent de stilul de alimentatie pe care il adoptam, trebuie sa fim constienti ca regulile noastre nu sunt in mod absolut corecte. Adica nu sunt valabile pentru oricine.
La fel si cu opiniile. Opinia ta consta in aceea ca este nociv consumul de carne. A mea este ca un consum moderat si inteligent de carne (adica din surse sanatoase) nu dauneaza, ba este chiar benefic. Insa, spre deosebire de tine, nu imi este mila de cei care nu consuma deloc carne si nu ii condamn. Din contra. Daca asta le prieste, ii incurajez.
Eram radicala in ceea ce priveste cei doi membrii ai familiei mele, care au ales sa nu se informeze... daca acceptau sa se informeze si decideau ca pot manca carne, bea cafea si fuma, iar toate acestea considerau ei ca sunt in concordanta cu diagnosticele lor... era ok!... isi asumau... asa isi asuma necunoasterea!... problema lor!
In ceea ce priveste cei 99% care frecventeaza forumul si care consuma carne... am fost si eu printre ei! Eu, in mesajul anterior, ii spuneam unei prietene (Corina) despre atitudinea membrilor familiei mele... nicidecum nu propovaduiam raw veganismul pentru nimeni! Spun inca o data: faptul ca au refuzat sa se informeze m-a suparat!
Faptul ca ai o opinie diferita de a mea in ceea ce priveste consumul de carne este super ok! Nu ma voi stradui sa te combat... nu vreau sa conving pe nimeni de nimic! Este foarte bine ca ai o opinie diferita si ca mi-ai comunicat-o!
Nici pe mine nu a incercat sa ma convinga nimeni ca raw veganismul este calea! M-am convins singura informandu-ma! Si acum sunt si mai convinsa observand efecte... si-ti voi spune doar unul singur: tensiunea a scazut de la 17/15 la 12/7 fara tratament ci doar eliminand carnea, laptele, oualele din alimentatie si renuntand la prepararea termica! Desigur, puteam sa nu fac toate astea, ci sa ma duc la cardiolog sa-mi prescrie tratament pentru tensiune, sa pastrez produsele de origine animala in alimentatie si sa raman in cei 99%... asa cum ai spus si tu e o chestie de obtiune!
__________________
jurnal slabit orhidee
"Dacă te-ai saturat sa o iei de la început, încetează sa mai renunți."



orhidee, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Greutatea este incorecta. orhidee, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].
Acest membru apreciaza mesajul lui orhidee:
corinnef (15 dec 2014)
  #1590 (permalink)  
Vechi 14 dec 2014, 20:35:20
jolye79's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 21 mar 2010
Locaţie: CT, Romania
Vârsta: 44
Dieta: hipocalorica
Date: 163cm, 61.8kg
Mesaje: 2.186
Aprecieri acordate: 98
Am fost apreciat(a) de 530 ori in 366 mesaje
Implicit Re: Jurnal slabit orhidee

Daca te-ai referit doar la rudele tale, este ok. Din primele randuri ale mesajului mi s-a parut ca generalizezi.
Intr-adevar, pentru oamenii cu probleme, hrana cruda, vie, ar putea fi o rezolvare, insa numai combinata cu o credinta de nezdruncinat ca aceasta e remediul.
Ca exemplu din experienta personala, mi-am tratat deficitul de fier cu suc de sfecla si verdeturi in loc de ficat si carne rosie si am reusit sa-mi dublez cantitatea de fier din organism. Adica de la 20 am ajuns la 40. Tot mic, dar macar e mai mult.
Insa eram ferm convinsa ca banala sfecla ma va pune pe picioare.
La fel si tu: ai avut incredere ca raw veganismul iti va scadea tensiunea, si ti-a scazut.
Este foarte posibil ca increderea in remediu sa faca remediul eficient. Altfel cum s-ar explica vindecarile miraculoase facute de diversi oameni cu har, ca sa zic asa?
La fel, cineva poate sa creada cu tarie ca o alimentatie hiperproteica i-ar asigura 120 de ani de viata linistita - e foarte probabil sa se si intample asa.
In aceste conditii, rudele tale, chiar daca ar adopta stilul raw vegan, daca nu au suficienta incredere, forta mentala, e posibil sa nu aiba niciun efect in cazul lor.
Nu sunt de blamat, nu oricine poate sa creada suficient de puternic in ceva (in orice), asfel incat sa obtina efecte benefice.
__________________
Jurnal 2010
Jurnal Jolye79

Jurnal 2014 http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...4-a-12483.html
jolye79, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1951 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1434 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1435 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Urmatorii 5 membri au apreciat mesajul lui jolye79:
corinnef (15 dec 2014), kartika (14 dec 2014), Laura (14 dec 2014), marilo (15 dec 2014), Pasy (19 dec 2014)
 

Informatii despre slabit
calorii, dieta, jurnal, jurnale, orhidee, sanatos, slabit


Reguli de postare
BB code este Pornit
emoticoanele sunt Pornit
Codul [IMG] este Pornit
Codul HTML este Oprit
Trackbacks are Oprit
Pingbacks are Oprit
Refbacks are Oprit
Nu poţi deschide subiecte noi
Nu poţi să răspunzi la mesaje
Poţi să publici ataşamente
Nu poţi să-ţi editezi mesajele

Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimul mesaj
Jurnal slabit Daiana gdf Arhiva jurnale slabit 71 15 iul 2011 09:49:36
La multi ani orhidee! Slabuta La Multi Ani! 7 01 iun 2011 15:23:18
Ceaiuri pentru slabit sau pastile de slabit? Ioana88 Pastile slabit 10 06 mar 2011 22:53:56
Jurnal slabit vflori vflori Arhiva jurnale slabit 2 05 mar 2011 12:27:04
Jurnal slabit iulika97 iulika97 Arhiva jurnale slabit 30 21 aug 2010 04:11:23

Mesaje noi in forum de slabit Slabute.ro
 Mesajele slăbuţelor
Se încarcă mesajele...
Calculator calorii (clic aici)
Poziţionare:
Calculator nutriţionalFan Slăbuţe!Susţine Slăbuţe!Top SlăbuţeSlabute TV
Subiecte noi
Subiecte interesante
Ultimele articole