Prezentare Calculator Nutriţional Slăbuţe - Partea 1Cursuri pictura, desen, modelaj, istoria artei
Sunt Resposnabil Calculator nutriţional Susţin Slăbuţe - Widgets si insigne! Slabute Concurs - Sanatate, premii si distractie! Slăbuţe TV - Televiziunea slăbuţelor

Kilogramele in plus si viata sexuala

Gaseste prietenii din orasul tau! Alba Arad Arges Bacau Bihor Bistrita-Nasaud Botosani Braila Brasov Buzau Calarasi Caras-Severin
Cluj Constanta Dambovita Dolj Galati Giurgiu Gorj Hunedoara Ialomita Iasi Bucuresti Maramures Mehedinti Mures Neamt Olt
Prahova Salaj Satu-Mare Sibiu Suceava Teleorman Timis Tulcea Vaslui Valcea Vrancea
Prima Petitie Nationala pentru Dreptul la o Viata Sanatoasa deja a fost semnata de catre 66338 oameni.
In total sunt necesare peste 100.000 de semnaturi. Fii voluntar si participa in campania de strangere de semnaturi, clic aici.
Bine ai venit pe Slăbuţe, comunitatea care în 2008 a pus bazele mişcării pentru stilul de viaţă sănătos din România! Am creat pentru tine o comunitate unică şi specială. Într-o atmosferă civilizată, alături doar de oameni de calitate si cu o vastă experientă în domeniul stilului de viaţă sănătos, corect şi imparţial vei putea învăţa şi împărtăşi experienţele tale despre sănătate, alimentaţie, sport, stil de viaţă, slăbit sănătos şi alte întâmplări interesante din viaţa ta. Daca îţi pasă de viitorul ţării noastre şi a celor din jur, poţi contribui alături de noi într-un mod responsabil la promovarea stilului de viaţă sănătos, fie prin recomandarea comunităţii, fie prin relatarea celor învăţate pe Slăbuţe. Dacă ne vizitezi pentru prima dată, îţi recomandăm să citeşti ghidul începătorilor.
Pentru ca să te înregistrezi, clic aici. Succes!
Răspunde
 
Opţiuni subiect
  #51 (permalink)  
Vechi 12 iul 2010, 23:28:53
goia's Avatar
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 29 mai 2010
Locaţie: Pitesti, Romania
Vârsta: 45
Date: 157cm, 83kg
Mesaje: 61
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 2 ori in 2 mesaje
Implicit Re: Kilogramele in plus si viata sexuala

Citat:
Anterior postat de sakura Vezi mesajul
astept cuminte sa posteze aici o femeie care a avut la un moment dat in viata ei cam 100 de kg..si sa imi spuna ca viata ei sexuala era la fel..ca intradevar atitudinea conteaza cel mai mult.

cu ce ma ajuta atitudinea cand:

- vreau sa adopt pozitia "woman on top" si nu rezist mai mult de 3 minute;si daca rezist simt ca sunt prea grea ca sa stau peste el;
- vrea sa ma ia in brate stand la perete;
- orice alt loc in afara de pat e prea stramt si nu incap (masina, fotoliu,scaun etc)
-pasiunea e asa mare si atunci cand vrea sa imi dea jos blugii nu poate pentru ca sunt prea stramti; si se duce pasiunea;
- cand nu poate sa ma intoarca cum vrea el.tre sa ma sprijin eu si sa ma sucesc ca o pensionara;
-cand ar exista posibilitatea de sex intr-o baie.asta cum se rezolva?in picioare,nein,pe wc?nein.pe jos?wtf? deci exclus;
-din nou. ceva nou. o lenjerie sexy ceva?ne pare rau..nu avem marimea dumneavoastra. inapoi la bumbacel si chilotei cu vacutze.so,so,so sexy;
-tanga? ce? ce e aia? ca si in cazul blugilor...e aiurea sa ii dea el jos.numa nu vor sa vina.oare unde s-au prins? answer: in fund;
-stau pe spate.unde sunt sanii?o da....pe lateral in jos....cat de sexy....cat de mult place privitorului;
-oare de ce gafai? cum de nu rezist mai mult?ah.da. nu sunt slaba..ma doare soldul.ma doare mana.ma doare piciorul.toate amortesc.oare de ce?;
-striptease? cat de sexy pot sa fiu in chilotzi cu michi maus sau znupi?cat de sexy sunt cand ma dezbrac incet...si sanii nu mai sunt la etaj...fara sutien coboara la parter.cat de bine ma simt cand el imi analizeaza fiecare parte a corpului, cred ca ii place ce vede.right.;
-fantezii sexuale? deja sunt pe jos. cred ca 98% dintre barbati au fantezii sexuale evident cu femeia perfecta (ca o fi jolie sau jessica alba).si atunci?eu sa i le pun in practica?doar daca are el fantezia de a salva pe willie.

asta e punctul meu de vedere.cu referire la mine, cand aveam 95 de kg. nici acum nu e super bine. dar as putea taia cateva de pe lista de mai sus. probabil cand o sa ating target-ul o sa le tau pe toate.

atitudine cred ca are orice femeie care e femeie cu adevarat. daca o femeie e grasa sau prea slaba sau e complexata chiar daca nu are de ce.aici e alta problema.atitudine am si la 200 de kg nu?ca sunt om. dar sexy?cum poti ca femeie sa te simti sexy la 100 de kg? chiar crezi ca intorci priviri?

continuam sa ne amagim, dand vina pe cei care ne critica.corect, nu ar avea dreptul.dar au dreptate.

pe mine acest lucru m-a motivat extrem de mult. oi fi avand o personalitate debordanta, sunt un companion grozav de conversatie. dar am ochi.si ma vad. si ma vad si altii.si situatia se schimba.

as dori sa inlocuiesc fraza "e grasa, da, dar e atat de desteapta" cu "doamne si frumoasa si desteapta". ma scuzati daca pot fi considerata misogina.dar asta simt eu.
he,he, parca ai vorbi de mine....barbatu-meu ma iubeste la fel de mult dar el imi si spune ca eram mai faina la 54 kg. Zice:daca ti-as cumpara bicicleta de-aia cum are cutare te-ar ajuta? Eu zic: nu da banii pe ea ca nu sunt consecventa eu nici cu aerobicul care e gratis( acasa la dvd)...dar daca ti-ai cumpara nu stiu ce capsule cu care zicea cutare ca slabit te-ar ajuta????...Nu mersi eu tin la sanatatea mea nu iau capsule. Am citit toate postarile super tare.Sunt cu totul de acord cu tine.
Răspuns cu citat
  #52 (permalink)  
Vechi 21 iul 2010, 14:05:48
Alina82's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cunoscător, dedicatăSlăbuţă cunoscător, dedicată
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 17 mai 2010
Locaţie: București, Romania
Vârsta: 42
Dieta: o hipocalorik personalizata de mine
Date: 175cm, 80.5kg
Mesaje: 16.416
Aprecieri acordate: 7
Am fost apreciat(a) de 223 ori in 94 mesaje
Implicit Re: Kilogramele in plus si viata sexuala

Poate voi fi criticata pt ceea ce o sa spun dar ma risc.Dupa cum se poate vedea am avut 105.8kg,akm am ajuns la 94.2 e o diferentza dar ink sunt departe de a ave un fizic frumos.Niciodata nu m-am perceput altfel decat eram adik grasa,poate speram sa am macar 5 kg in minus dar eram constienta de suncile mele si ink sunt.Dar cu toate astea nu am avut niciodata probleme in ceea ce priveste sexul.Poate am avut eu noroc si am gasit barbati carora le placeau grasele,poate chiar conteaza atitudinea haabr nu am
-Lenjerie sexy se gaseste pe site-uri chiar si marimea xxl mie imi plac foarte mult si am un sertar plin de astfel de articole
-streptease se poate face si ca sa nu iti cada toate cele cand ramai in sutien si chilotei te apropii de el si incepi "actiunea" in fond excita miscarile,privirea,dansul nu goliciunea in sine
-tanga port de cand aveam vreo 15 ani si rareori mi s-a intamplat sa imi ramana agatati pe undeva dar sincer cred ca accidente se mai intampla tuturor
-in baie iti intorci frumos popoul spre el si te sprijini de chiuveta,sau iti pui un picior pe wc si te sprijini de perete
-cat despre fotolii,scaune poate eu am fotoliile mai mari nush dar stiu sigur ca am facut sex si in fotoliu si pe scaun
-sanii cred ca si la 70 de kg tot pe acolo or sa fie pt ca deh eu am sanii mari si din cauza de slabit/ingrasat sau mai lasat deci I have to live with this sau sa strang bani de vreo operatie...noup ca imi e frik de doctori
-woman on top rezist mult mai mult de 3 minute si pt a nu-l face sa simta greutatea la un moment dat imi ridic picioarele...aaaa...adik stau pe vine si il feresc de vreun os rupt
-fantezii sexuale am tot pus in practica ca doar nu era sa nu imi traiesc viata si sa imi refuz diverse placeri doar pt ca sunt grasa
-ramane faptul ca nu ma poate invarti cu vrea el dar asta e
Sper sa nu ma criticati foarte rau.Si eu vreau sa slabesc si sa arat bine dar e pt mine,pt a-mi demonstra ca pot si ca nimic nu e imposibil daca iti doresti indeajuns si depui si ceva efort pt asta.
Răspuns cu citat
  #53 (permalink)  
Vechi 22 iul 2010, 10:34:15
erato's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 27 oct 2009
Locaţie: Pe malul Dunarii..., Romania
Dieta: personalizata
Date: 164cm, 56kg
Mesaje: 666
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Kilogramele in plus si viata sexuala

Bravo AlinaAsta e atitudinea pe care trebuie sa o avem toate, indiferent de kg. Sunt femei frumoase si slabe singure si femei obisnuite, grase, care au barbati topiti dupa ele. Atitudinea face diferenta! Bravo inca odata!
erato, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1833 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1316 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1317 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
  #54 (permalink)  
Vechi 22 iul 2010, 13:59:48
cristiniq's Avatar
(meniuri, evolutie)
Cont restricţionat
Merite:
 
Data înregistrării: 05 apr 2010
Locaţie: Brasov, Romania
Vârsta: 44
Dieta: South Beach
Date: 167cm, 49kg
Mesaje: 366
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 2 ori in 2 mesaje
Implicit Re: Kilogramele in plus si viata sexuala

Citat:
Anterior postat de Alina82 Vezi mesajul
Poate voi fi criticata pt ceea ce o sa spun dar ma risc.Dupa cum se poate vedea am avut 105.8kg,akm am ajuns la 94.2 e o diferentza dar ink sunt departe de a ave un fizic frumos.Niciodata nu m-am perceput altfel decat eram adik grasa,poate speram sa am macar 5 kg in minus dar eram constienta de suncile mele si ink sunt.Dar cu toate astea nu am avut niciodata probleme in ceea ce priveste sexul.Poate am avut eu noroc si am gasit barbati carora le placeau grasele,poate chiar conteaza atitudinea haabr nu am
-Lenjerie sexy se gaseste pe site-uri chiar si marimea xxl mie imi plac foarte mult si am un sertar plin de astfel de articole
-streptease se poate face si ca sa nu iti cada toate cele cand ramai in sutien si chilotei te apropii de el si incepi "actiunea" in fond excita miscarile,privirea,dansul nu goliciunea in sine
-tanga port de cand aveam vreo 15 ani si rareori mi s-a intamplat sa imi ramana agatati pe undeva dar sincer cred ca accidente se mai intampla tuturor
-in baie iti intorci frumos popoul spre el si te sprijini de chiuveta,sau iti pui un picior pe wc si te sprijini de perete
-cat despre fotolii,scaune poate eu am fotoliile mai mari nush dar stiu sigur ca am facut sex si in fotoliu si pe scaun
-sanii cred ca si la 70 de kg tot pe acolo or sa fie pt ca deh eu am sanii mari si din cauza de slabit/ingrasat sau mai lasat deci I have to live with this sau sa strang bani de vreo operatie...noup ca imi e frik de doctori
-woman on top rezist mult mai mult de 3 minute si pt a nu-l face sa simta greutatea la un moment dat imi ridic picioarele...aaaa...adik stau pe vine si il feresc de vreun os rupt
-fantezii sexuale am tot pus in practica ca doar nu era sa nu imi traiesc viata si sa imi refuz diverse placeri doar pt ca sunt grasa
-ramane faptul ca nu ma poate invarti cu vrea el dar asta e
Sper sa nu ma criticati foarte rau.Si eu vreau sa slabesc si sa arat bine dar e pt mine,pt a-mi demonstra ca pot si ca nimic nu e imposibil daca iti doresti indeajuns si depui si ceva efort pt asta.

Alina, din acest moment, sunt fanul tau numarul 1!!! Eu sunt o capsomana, nici grasa , nici slaba nu am fost si nu sunt in stare de nimic pentru simplul motiv ca ma vad o oribilitate si nu am curaj sa fac ceva, gandindu-ma ca inaintea mea a avut foarte multe femei, care mai de care mai experimentata si nu ma pot compara cu ele. Altfel spus, nu ma consider suficient de buna, de frumoasa, de capabila si stiu ca nu ma ridic la nivelul asteptarilor sale, desi nu mi-a zis nimic, niciodata. Am foarte multe de invatat de la tine.
Răspuns cu citat
  #55 (permalink)  
Vechi 22 iul 2010, 16:51:15
sakura's Avatar
(meniuri, evolutie)
Cont restricţionat
Merite:
 
Data înregistrării: 13 ian 2010
Locaţie: maramures, Romania
Vârsta: 37
Dieta: lacto-vegetariana
Date: 170cm, 76kg
Mesaje: 845
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) o data intr-un mesaj
Implicit Re: Kilogramele in plus si viata sexuala

nu te critica nimeni aici e liber fiecare sa isi spuna parerea.daca vine una de 50 de kile si imi spune ca e obeza...nu ma rup in figuri sa ii demonstrez contrariul. nu ma poti influenta tu sau altcineva sa imi schimb comportamentul si e reciproc. putem lua un sfat, analiza o opinie dar nu o putem reproduce exact in viata noastra nu?eu ma bucur pentru atitudinea ta pozitiva in lumea asta in care femeile grase sunt puternic criticate. unele tin cont de parerea societatii altele nu. bravo tie ca esti mai strong ca altele..eu in schimb imi mentin opinia si o sa comentez putin frazele tale in raport cu experienta mea


Poate am avut eu noroc si am gasit barbati carora le placeau grasele,poate chiar conteaza atitudinea haabr nu am.

exista intradevar barbati cu preferinte diferite.ar fi ciudat sa ii fi gasit tu pe toti aia carora le plac femeile mai pline..poate a fost noroc chior sau poate chiar e atitudinea.asta depinde de la femeie la femeie.

-Lenjerie sexy se gaseste pe site-uri chiar si marimea xxl mie imi plac foarte mult si am un sertar plin de astfel de articole

eu una nu sunt fan al cumparaturilor online.pt simplul fapt ca am luat tzepe de fiecare data si nimic nu imi era bun.plus ca nu dispun financiar sa imi procur articole sexy de pe net care au un pret destul de piperat.

-streptease se poate face si ca sa nu iti cada toate cele cand ramai in sutien si chilotei te apropii de el si incepi "actiunea" in fond excita miscarile,privirea,dansul nu goliciunea in sine

adica...e acelasi lucru ca si cum el te-ar vedea dansand in club pe o piesa mai sexy? dupa parerea mea, goliciunea face totul. si in momentul in care el sta pe scaun si te analizeaza nu cred ca se gandeste "mama ce coregrafie"..ci te analizeaza din cap pana in picioare.

-tanga port de cand aveam vreo 15 ani si rareori mi s-a intamplat sa imi ramana agatati pe undeva dar sincer cred ca accidente se mai intampla tuturor

nu e general valabila regula asta. nu mi se intampla de fiecare data. precizam doar ca e incomod. plus ca atzele alea laterale scot in evidenta suncile. vezi orice emsiune (a lui gok mai precis) care promoveaza femeia plinuta..niciodata nu iti va recomanda sa porti tanga. dar nah..aici e vorba de preferinte.

-in baie iti intorci frumos popoul spre el si te sprijini de chiuveta,sau iti pui un picior pe wc si te sprijini de perete

neah.e mult mai inalt ca mine.nici pe varfuri daca stau nu functioneaza.

-woman on top rezist mult mai mult de 3 minute si pt a nu-l face sa simta greutatea la un moment dat imi ridic picioarele...aaaa...adik stau pe vine si il feresc de vreun os rupt

iti fac un vin daca rezisti pe vine mai mult de 3 minute..da nu lent..asa..mai alert.

-fantezii sexuale am tot pus in practica ca doar nu era sa nu imi traiesc viata si sa imi refuz diverse placeri doar pt ca sunt grasa

probabil ai avut fantezii care poti sa le pui in aplicare.a mele implica un barbat viril si o femeie normoponderala.
Răspuns cu citat
  #56 (permalink)  
Vechi 22 iul 2010, 20:35:24
Alina82's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cunoscător, dedicatăSlăbuţă cunoscător, dedicată
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 17 mai 2010
Locaţie: București, Romania
Vârsta: 42
Dieta: o hipocalorik personalizata de mine
Date: 175cm, 80.5kg
Mesaje: 16.416
Aprecieri acordate: 7
Am fost apreciat(a) de 223 ori in 94 mesaje
Implicit Re: Kilogramele in plus si viata sexuala

Citat:
Anterior postat de cristiniq Vezi mesajul


Alina, din acest moment, sunt fanul tau numarul 1!!! Eu sunt o capsomana, nici grasa , nici slaba nu am fost si nu sunt in stare de nimic pentru simplul motiv ca ma vad o oribilitate si nu am curaj sa fac ceva, gandindu-ma ca inaintea mea a avut foarte multe femei, care mai de care mai experimentata si nu ma pot compara cu ele. Altfel spus, nu ma consider suficient de buna, de frumoasa, de capabila si stiu ca nu ma ridic la nivelul asteptarilor sale, desi nu mi-a zis nimic, niciodata. Am foarte multe de invatat de la tine.
Si iubitul meu a avut o gramada de femei inaintea mea,unele chiar aratau super bine pt ca le stiu si recunosc un pic la inceput ma inhiba treaba asta dar am trecut peste si am decis sa ma bucur din plin de el.Au trecut ceva ani peste noi si ink avem o viata sexuala foarte activa,satisfacatoare si diversificata.Deci eu spun ca sunt indreptatita sa nu mai imi fac griji,complexe pt ca el e cu mine si ma doreste cu tot cu sunci
Răspuns cu citat
  #57 (permalink)  
Vechi 22 iul 2010, 20:51:15
Alina82's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cunoscător, dedicatăSlăbuţă cunoscător, dedicată
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 17 mai 2010
Locaţie: București, Romania
Vârsta: 42
Dieta: o hipocalorik personalizata de mine
Date: 175cm, 80.5kg
Mesaje: 16.416
Aprecieri acordate: 7
Am fost apreciat(a) de 223 ori in 94 mesaje
Implicit Re: Kilogramele in plus si viata sexuala

@Sakura-Ai dreptate,fiecare are propriul mod de a gandi si de a se comporta.Tocmai pt ca stiu cat de criticate sunt femeile grase in societatea romaneasca imi era teama sa nu fiu pusa la zid
Probabil ca nu se recomanda tanga graselor dar sincer eu decat sa imi pun pe mine niste chiloti de baba cum ii numesc eu prefer sa imi evidentiez sunculita.
Perfect de acord ca daca faci un streaptease el te va analiza din cap pana in picioare dar si eu raman la parerea mea ca miscarile,privirea conteaza mult din nou chestie de perceptie.
Daca e mult mai inalt ca tine incearca niste tocuri de 10 in fond daca o sa slabesti nu o sa devii mai inalta,bn inteleg daca ajungi slabutza el te va putea tine in brate .
Si poi nush poate ca asa sunt eu mai optimista,mai pozitiva de fel si intotdeauna am crezut ca pt orice se poate gasi o solutie.Nu pot spune ca eu am putut face mereu tot ceea ce mi-am dorit pt ca as minti dar am adaptat lucrurile in asa fel incat sa fie pe aproape.
ps-pregateste vinul pe demonstrate ca rezist mai mult de 3 min pe vine in ritm alert,e drept ca la inceputuri nu prea rezistam dar in timp am capatat rezistenta
Pupici si sa ajungi cat mai repede la kg dorite
Răspuns cu citat
  #58 (permalink)  
Vechi 25 iul 2010, 15:46:31
cristiniq's Avatar
(meniuri, evolutie)
Cont restricţionat
Merite:
 
Data înregistrării: 05 apr 2010
Locaţie: Brasov, Romania
Vârsta: 44
Dieta: South Beach
Date: 167cm, 49kg
Mesaje: 366
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 2 ori in 2 mesaje
Implicit Re: Kilogramele in plus si viata sexuala

Citat:
Anterior postat de Alina82 Vezi mesajul
Si iubitul meu a avut o gramada de femei inaintea mea,unele chiar aratau super bine pt ca le stiu si recunosc un pic la inceput ma inhiba treaba asta dar am trecut peste si am decis sa ma bucur din plin de el.Au trecut ceva ani peste noi si ink avem o viata sexuala foarte activa,satisfacatoare si diversificata.Deci eu spun ca sunt indreptatita sa nu mai imi fac griji,complexe pt ca el e cu mine si ma doreste cu tot cu sunci


Cat mi-as fi dorit sa te am cu mine in fiecare zi, sa-mi tii discursuri, sa-mi bagi mintile-n cap. Sunt constienta de faptul ca problema sunt eu, nu el. Stiu ca ai dreptate cu tot ceea ce spui, totusi, am ajuns in situatia in care, ok ma plimb in fata lui in lenjerii care mai de care mai deocheate, dar tot nu am curaj sa fac un prim pas. Nu am deloc incredere in mine! Cred ca trebuie cautat ajutor de specialitate.

Ultima dată editat de cristiniq; 25 iul 2010 at 15:52:56.
Răspuns cu citat
  #59 (permalink)  
Vechi 25 iul 2010, 17:33:54
Alina82's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cunoscător, dedicatăSlăbuţă cunoscător, dedicată
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 17 mai 2010
Locaţie: București, Romania
Vârsta: 42
Dieta: o hipocalorik personalizata de mine
Date: 175cm, 80.5kg
Mesaje: 16.416
Aprecieri acordate: 7
Am fost apreciat(a) de 223 ori in 94 mesaje
Implicit Re: Kilogramele in plus si viata sexuala

Citat:
Anterior postat de cristiniq Vezi mesajul

Cat mi-as fi dorit sa te am cu mine in fiecare zi, sa-mi tii discursuri, sa-mi bagi mintile-n cap. Sunt constienta de faptul ca problema sunt eu, nu el. Stiu ca ai dreptate cu tot ceea ce spui, totusi, am ajuns in situatia in care, ok ma plimb in fata lui in lenjerii care mai de care mai deocheate, dar tot nu am curaj sa fac un prim pas. Nu am deloc incredere in mine! Cred ca trebuie cautat ajutor de specialitate.
Doar ce m-am uitat la pozele tale si arati super bine...chiar si cand erai grasutza nu iti statea rau...eu zic sa iti iei inima in dinti si sa incerci sa iei macar odata initiativa si poi cred ca iti va fi mai usor...dak nu reusesti sa iti faci curaj bea ceva inainte...eu ocazional cand mai beau cate un pahar de ceva ma cred mai ceva decat supermansi poi la mine un paharel inseamna implicit chef de sex...de aia am grija sa beau rar si numai cand e al meu prin preajma....imi e teama de ce as putea face lasata in libertate Pupici
Răspuns cu citat
  #60 (permalink)  
Vechi 25 iul 2010, 21:54:48
cristiniq's Avatar
(meniuri, evolutie)
Cont restricţionat
Merite:
 
Data înregistrării: 05 apr 2010
Locaţie: Brasov, Romania
Vârsta: 44
Dieta: South Beach
Date: 167cm, 49kg
Mesaje: 366
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 2 ori in 2 mesaje
Implicit Re: Kilogramele in plus si viata sexuala

Citat:
Anterior postat de Alina82 Vezi mesajul
Doar ce m-am uitat la pozele tale si arati super bine...chiar si cand erai grasutza nu iti statea rau...eu zic sa iti iei inima in dinti si sa incerci sa iei macar odata initiativa si poi cred ca iti va fi mai usor...dak nu reusesti sa iti faci curaj bea ceva inainte...eu ocazional cand mai beau cate un pahar de ceva ma cred mai ceva decat supermansi poi la mine un paharel inseamna implicit chef de sex...de aia am grija sa beau rar si numai cand e al meu prin preajma....imi e teama de ce as putea face lasata in libertate Pupici

Esti de o maxima dulceata! Sa sti ca sfatul tau chiar este de luat in seama. Zilele astea trebuie sa desfac o sticla de Lacrima Lui Ovidiu pentru ca a pierdut un pariu pus asta primavara, nu credea ca voi ajunge la greutatea de acum, voi profita atat de ocazie cat si de el, sper eu.
XOXO!!!!!
Răspuns cu citat
Răspunde

Informatii despre slabit
femei, frumoasa, iubire, kilograme, slabit, viata sexuala


Reguli de postare
BB code este Pornit
emoticoanele sunt Pornit
Codul [IMG] este Pornit
Codul HTML este Oprit
Trackbacks are Oprit
Pingbacks are Oprit
Refbacks are Oprit
Nu poţi deschide subiecte noi
Nu poţi să răspunzi la mesaje
Poţi să publici ataşamente
Nu poţi să-ţi editezi mesajele

Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimul mesaj
Ceai de soc te ajuta sa scapi de kilogramele in plus Slabuta Slabire prin Metode Naturiste 65 17 nov 2013 21:57:23
Aussie_girl e...HOTARATA..va pierde kilogramele in plus... aussie_girl Arhiva jurnale slabit 3601 13 aug 2012 19:29:58
Nu Kilogramele in plus te fac femeie ianna Articole Slabute.ro 15 26 oct 2010 02:08:01
Putem sa invingem kilogramele in plus.. Jurnal byanca byanca Arhiva jurnale slabit 23 18 mai 2010 08:10:07
Ariana in lupta cu kilogramele!!!:) ariana13 Arhiva jurnale slabit 16 14 feb 2010 12:08:45

Mesaje noi in forum de slabit Slabute.ro
 Mesajele slăbuţelor
Se încarcă mesajele...
Calculator calorii (clic aici)
Poziţionare:
Calculator nutriţionalFan Slăbuţe!Susţine Slăbuţe!Top SlăbuţeSlabute TV
Subiecte noi
Subiecte interesante
Ultimele articole