Prezentare Calculator Nutriţional Slăbuţe - Partea 1Cursuri pictura, desen, modelaj, istoria artei
Sunt Resposnabil Calculator nutriţional Susţin Slăbuţe - Widgets si insigne! Slabute Concurs - Sanatate, premii si distractie! Slăbuţe TV - Televiziunea slăbuţelor

Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg

Gaseste prietenii din orasul tau! Alba Arad Arges Bacau Bihor Bistrita-Nasaud Botosani Braila Brasov Buzau Calarasi Caras-Severin
Cluj Constanta Dambovita Dolj Galati Giurgiu Gorj Hunedoara Ialomita Iasi Bucuresti Maramures Mehedinti Mures Neamt Olt
Prahova Salaj Satu-Mare Sibiu Suceava Teleorman Timis Tulcea Vaslui Valcea Vrancea
Prima Petitie Nationala pentru Dreptul la o Viata Sanatoasa deja a fost semnata de catre 66338 oameni.
In total sunt necesare peste 100.000 de semnaturi. Fii voluntar si participa in campania de strangere de semnaturi, clic aici.
Bine ai venit pe Slăbuţe, comunitatea care în 2008 a pus bazele mişcării pentru stilul de viaţă sănătos din România! Am creat pentru tine o comunitate unică şi specială. Într-o atmosferă civilizată, alături doar de oameni de calitate si cu o vastă experientă în domeniul stilului de viaţă sănătos, corect şi imparţial vei putea învăţa şi împărtăşi experienţele tale despre sănătate, alimentaţie, sport, stil de viaţă, slăbit sănătos şi alte întâmplări interesante din viaţa ta. Daca îţi pasă de viitorul ţării noastre şi a celor din jur, poţi contribui alături de noi într-un mod responsabil la promovarea stilului de viaţă sănătos, fie prin recomandarea comunităţii, fie prin relatarea celor învăţate pe Slăbuţe. Dacă ne vizitezi pentru prima dată, îţi recomandăm să citeşti ghidul începătorilor.
Pentru ca să te înregistrezi, clic aici. Succes!
 
 
Opţiuni subiect
  #3781 (permalink)  
Vechi 28 ian 2011, 23:49:45
mariy67's Avatar
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 06 iul 2009
Locaţie: bucuresti, Romania
Vârsta: 56
Dieta: mancat putin
Date: 160cm, 56kg
Mesaje: 208
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 10 ori in 6 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg

Citat:
Anterior postat de Livia89 Vezi mesajul
va primim, bineinteles sunteti bine primita oriunde doriti sa va adresati, suntem structurate dupa greutate in ideea in care asa ne putem motiva mai usor pt ca eu nu pot da sfaturi unei persoane de peste 90 de kg, nu? sau ar considera ca nu stiu despre ce vorbesc

in fine, vreau sa va felicit pt rabdarea si ambitia de care sunt sigura ca ati dat dovada pt a slabi pana acum cat timp v-a luat?

nu se supara nimeni, pt ca veniti cu informatii pertinente legate de alimentatia sanatoasa miscare faceti? sunt sigura ca v-ar ajuta daca ati incerca sa combinati dieta sanatoasa cu putin sport, atat cat va permite timpul si/sau sanatatea

mult succes in continuare, nu mai aveti mult nu va lasati deziluzionata daca nu veti reusi intr-un anume timp prestabilit, cu cat aveti mai putine kg in plus, cu atat se slabeste mai greutz pastrati-va rabdarea si veti ajunge unde veti dori



bine ai venit nu dispera, pt toate exista o solutie

eu cred ca daca ti-ai ocupa timpul cu altceva nu ai mai avea tendinta sa mananci am citit undeva ca fumatorilor li se recomanda sa faca lucru de mana(crosetat, tricotat, cusut) pt a avea o alta preocupatie care tin de mana, in loc de a duce ceva la gura incearca si tu

apoi, este important sa mananci de 3 ori/zi, plus 2-3 gustari intre mesele principale, si sa mananci satios gandeste-te la ce mananci tu de obicei peste zi, fa o lista si spune-ne ca sa te mai ajutam cu sfaturi

miscare faci? pt ca si ea este importanta, in special daca vrei sa te concentrezi pe anumite zone problema, cum sunt acei colacei
draga mea,am doar 43 de ani...nu trebuie sa imi vorbesti cu dumneavoastra.
multumesc de primire.
sport nu fac,urasc benzile si aparatele,dar merg pe jos in ritm alert in fiecare zi 1 ora.
am slabit in 10 luni,la inceput mai mult,iar acu cand incet incet ma apropii de greutatea pe care corpul o tine minte de acu12 ani(53),slabesc mai putin.dar nu ma las.incurajarile si discutiile cu voi ma motiveaza.te pup.
__________________
Sa slabesti nu e greu.Greu e sa te mentii.
mariy67, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1545 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1028 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 512 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #3782 (permalink)  
Vechi 29 ian 2011, 00:53:38
Livia89's Avatar
(meniuri, evolutie)
Cont restricţionat
Merite:
 
Data înregistrării: 28 iul 2010
Locaţie: Oradea, Romania
Vârsta: 34
Dieta: Pesco-vegetariana hipocalorica
Date: 156cm, 50.2kg
Mesaje: 1.907
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) o data intr-un mesaj
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg

Citat:
Anterior postat de mariy67 Vezi mesajul
draga mea,am doar 43 de ani...nu trebuie sa imi vorbesti cu dumneavoastra.
multumesc de primire.
sport nu fac,urasc benzile si aparatele,dar merg pe jos in ritm alert in fiecare zi 1 ora.
am slabit in 10 luni,la inceput mai mult,iar acu cand incet incet ma apropii de greutatea pe care corpul o tine minte de acu12 ani(53),slabesc mai putin.dar nu ma las.incurajarile si discutiile cu voi ma motiveaza.te pup.
nu vroiam sa te supar, am vrut doar sa te abordez pe un ton mai respectuos, macar pt inceput

of, benzile si aparatele nici mie nu-mi plac... ideea de sala nu-mi place, de fapt dar poti incerca zumba, start walking in casa sunt doua sporturi care tin de miscari pe loc, nu iti trebuie mult spatiu sau echipament, doar putina sarguinta

cauta-le pe net cu ajutorul torrentilor, sau roaga pe cineva sa te ajute daca nu te descurci, si poate iti place despre e vorba zumba se bazeaza pe dansurile latino, iar start walking la mers pe loc, insa cu genunchii sus alternat cu joc de glezne, etc.

incearca si poate iti va placea 30 de minute/zi nu e mult, te distrezi ca nu e mult de lucru, si te ajuta si sa slabesti si sa-ti tonifici corpul
Livia89, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1667 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1150 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1151 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #3783 (permalink)  
Vechi 29 ian 2011, 13:38:44
sliming's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt în trecere...Slabuta in trecere
Merite:
 
Data înregistrării: 27 ian 2011
Locaţie: tg.mures, Romania
Vârsta: 34
Dieta: fructe,legume,lactate,cereale,
Date: 162cm, 62kg
Mesaje: 22
Aprecieri acordate: 5
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg

ma bucur ca ai revenit

in primul rand greutatea din timpul zilei e irelevanta, ai mancat, ai baut, normal ca ai putin mai mult decat dimineata pe stomacul gol

ce e bine sa mananci: legume, fructe, carne slaba, lactate (branza slaba, lapte semidegresat si iaurturi integrale, datorita faptului ca acele grasimi contribuie la asimilarea calciului, care e un aliat in slabit si nu numai), ulei de masline, ciocolata neagra, paine integrala, cereale integrale pt micul dejun, nuci/alune/migdale si lista poate continua

ce e de evitat: mezelurile(contin sare, grasimi in exces), dulciurile, fainoasele(faina alba in special), mancarurile grele/grase... in general iti poti da seama daca ceva e un sau rau in functie de cat de prelucrat este, cu cat alimentul e mai prelucrat, cu atat are mai multe ingrediente artificiale si e bine sa il eviti (aici intra toate bomboanele, acadelele, prajiturile excesiv de dulci, zaharul rafinat,etc.)

idee de mic dejun:
cereale cu lapte/iaurt,
branza cu legume,
o bucata de carne sau o conserva de peste in suc propriu, tot cu legume,
o omleta cu cat mai putin ulei, in care ai pus un iaurt, sau spanac/fasole pastai, sau branza nesarata

eu cam asta mananc, si se intampla sa mananc chiar si felul 1 si felul 2 la md adica dupa o portie de omleta din 2 oua sa pap si cereale cu lapte mananca satios la md ca sa nu iti fie prea foame in restul zilei... la celelalte mese e bine sa mananci gatit de tine, asa stii sigur ce ingrediente ai folosit si te feresti de sare/grasimi in exces...

la pranz poti manca 2 feluri, daca simti nevoia, atata doar sa nu combini branza/carne cu paine/cartofi/orez, pt ca e o combinatie care ingrasa poti manca o bucata de carne cu legume, orez cu legume, cartofi cu sos de legume (gen ciuperci) si o portie de supa pe langa

la cina, opteaza pt ceea ce ai mancat la pranz, dar in cantitate mai mica, sau o salata sau o portie de supa

intre aceste 3 mese e bine sa ai cate o gustare, sa nu simti nevoia sa mananci prea mult la masa principala... apeleaza la un fruct, un iaurt, o portie de branza degresata, niste alune/nuci/seminte, in functie de ce preferi tu

sper ca ti-am fost de ajutor, te pup, o seara placuta


multumesc de sfaturi..voi incerca sa tin cont de ele..ma ajuta sa am un pic de habar cu ce e permis si ce nu..as dori sa scriu un jurnal cu tot ce manc si evoultia mea dar nu stiu cum..sunt noua si nu prea gasesc multe chesti pe acest siteva doresc o dupa amiaza placuta :*:*::*>:d<
sliming, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1793 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1276 kcal/zi. Pentru a slăbi 2.5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1148 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #3784 (permalink)  
Vechi 29 ian 2011, 13:39:28
sliming's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt în trecere...Slabuta in trecere
Merite:
 
Data înregistrării: 27 ian 2011
Locaţie: tg.mures, Romania
Vârsta: 34
Dieta: fructe,legume,lactate,cereale,
Date: 162cm, 62kg
Mesaje: 22
Aprecieri acordate: 5
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg

oops nu mi-o iesit postarea cum am vrut
sliming, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1793 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1276 kcal/zi. Pentru a slăbi 2.5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1148 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #3785 (permalink)  
Vechi 29 ian 2011, 16:11:31
mariy67's Avatar
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 06 iul 2009
Locaţie: bucuresti, Romania
Vârsta: 56
Dieta: mancat putin
Date: 160cm, 56kg
Mesaje: 208
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 10 ori in 6 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg

Citat:
Anterior postat de Livia89 Vezi mesajul
nu vroiam sa te supar, am vrut doar sa te abordez pe un ton mai respectuos, macar pt inceput

of, benzile si aparatele nici mie nu-mi plac... ideea de sala nu-mi place, de fapt dar poti incerca zumba, start walking in casa sunt doua sporturi care tin de miscari pe loc, nu iti trebuie mult spatiu sau echipament, doar putina sarguinta

cauta-le pe net cu ajutorul torrentilor, sau roaga pe cineva sa te ajute daca nu te descurci, si poate iti place despre e vorba zumba se bazeaza pe dansurile latino, iar start walking la mers pe loc, insa cu genunchii sus alternat cu joc de glezne, etc.

incearca si poate iti va placea 30 de minute/zi nu e mult, te distrezi ca nu e mult de lucru, si te ajuta si sa slabesti si sa-ti tonifici corpul
hei..dar nu m-am suparat deloc.de ce,ca ai avut mult bun simt?
cat despre dans,am uitat sa-ti spun ca fac si asta,ador sa dansez .te pup.
__________________
Sa slabesti nu e greu.Greu e sa te mentii.
mariy67, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1545 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1028 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 512 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #3786 (permalink)  
Vechi 29 ian 2011, 16:13:21
mariy67's Avatar
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 06 iul 2009
Locaţie: bucuresti, Romania
Vârsta: 56
Dieta: mancat putin
Date: 160cm, 56kg
Mesaje: 208
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 10 ori in 6 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg

sa aveti o zi frumoasa.
eu dimineata am mancat 37 gr.de paine-cumparata!!!!-acu am bagat in cuptor paine sanatoasa facuta de mine....cred ca pe la 17 voi manca o supa de vita cu galusti,si poooate niste ficatei de pui cu o salata mare.
mult succes.
__________________
Sa slabesti nu e greu.Greu e sa te mentii.
mariy67, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1545 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1028 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 512 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #3787 (permalink)  
Vechi 29 ian 2011, 19:14:34
Livia89's Avatar
(meniuri, evolutie)
Cont restricţionat
Merite:
 
Data înregistrării: 28 iul 2010
Locaţie: Oradea, Romania
Vârsta: 34
Dieta: Pesco-vegetariana hipocalorica
Date: 156cm, 50.2kg
Mesaje: 1.907
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) o data intr-un mesaj
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg

Citat:
Anterior postat de sliming Vezi mesajul
oops nu mi-o iesit postarea cum am vrut
stai linistita cred ca ai sters campurile pt citat

ca sa-ti deschizi jurnal, intra aici Jurnale slabit pe "Slabute.ro" si apasa pe butonul "Subiect nou", scrii cate ceva despre tine, si gata, ai jurnal

Citat:
Anterior postat de mariy67 Vezi mesajul
hei..dar nu m-am suparat deloc.de ce,ca ai avut mult bun simt?
cat despre dans,am uitat sa-ti spun ca fac si asta,ador sa dansez .te pup.

si eu fac cursuri de dans de cateva luni e o idee ft buna de petrecere a timpului liber facand miscare tine-o tot asa in continuare
Livia89, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1667 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1150 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1151 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #3788 (permalink)  
Vechi 29 ian 2011, 19:39:34
mariy67's Avatar
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 06 iul 2009
Locaţie: bucuresti, Romania
Vârsta: 56
Dieta: mancat putin
Date: 160cm, 56kg
Mesaje: 208
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 10 ori in 6 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg

Citat:
Anterior postat de Livia89 Vezi mesajul
stai linistita cred ca ai sters campurile pt citat

ca sa-ti deschizi jurnal, intra aici Jurnale slabit pe "Slabute.ro" si apasa pe butonul "Subiect nou", scrii cate ceva despre tine, si gata, ai jurnal




si eu fac cursuri de dans de cateva luni e o idee ft buna de petrecere a timpului liber facand miscare tine-o tot asa in continuare
unde faci,si cam cat costa?pup.
__________________
Sa slabesti nu e greu.Greu e sa te mentii.
mariy67, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1545 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1028 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 512 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #3789 (permalink)  
Vechi 29 ian 2011, 20:22:38
Livia89's Avatar
(meniuri, evolutie)
Cont restricţionat
Merite:
 
Data înregistrării: 28 iul 2010
Locaţie: Oradea, Romania
Vârsta: 34
Dieta: Pesco-vegetariana hipocalorica
Date: 156cm, 50.2kg
Mesaje: 1.907
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) o data intr-un mesaj
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg

Citat:
Anterior postat de mariy67 Vezi mesajul
unde faci,si cam cat costa?pup.
pai la noi este un club sportiv care tine cursuri, eu tocmai l-am terminat pe cel de intermediari tine 2 luni un curs, se merge de 2 ori/sapt, cate o ora si 1/2, si a costat 140 de lei pt 2 luni nu mi s-a parut prea scump, mai ales ca am invatat destul de multe dansuri deja

o seara placuta
Livia89, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1667 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1150 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1151 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #3790 (permalink)  
Vechi 30 ian 2011, 14:58:31
ramayanaa's Avatar
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 03 ian 2011
Locaţie: Ulm, Germania
Vârsta: 42
Date: 150cm, 47.8kg
Mesaje: 58
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg

buna dragelor
nici in weekend n-am avut vreme sa intru sa va spun doua vorbe, am fost la un curs de specializare...si vineri am devenit matusica!!! deci na, emotii mari, ganduri multe...

dar la subiect:
bun venit celor noi si multi pupici de incurajare
totul tine de vointa si perseverenta...si eu am inceput de n-spe ori "diete", pe care le lasam balta dupa 2-3 zile de frustrare si infometare...am ajuns acolo ca ma gandeam ca am probleme cu glandele endocrine, ca am tulburari de metabolism si ca de aia nu slabesc...ei bine...nu a fost decat "nesimtirea" din mine, nu ma puteam opri din mancat dulciuri, gateam munti de mancare, portii uriase dupa care abia mai respiram...eee, deja de 6-7 saptamani am schimbat placa si e excelent...pana si sotul a intrat in ritm cu mine, slabeste si el si are ambitie...are si el de dat vreo 10 kg......dar stiti cum e? puteti asculta o gramada de sfaturi si idei, pana nu face acel CLICK, care sa va motiveze cu adevarat, nu va functiona...

ca idei de mancare: noi dimineata salata de fructe cu cereale sau daca nu mancam cereale o felie de paine integrala cu dulceata
la pranz ceva gatit, azi de exemplu piept de curcan la cuptor cu legume inabusite la tigaie (dovlecel, vinete, ciuperci)
diseara o sa fac o salata cu un pic de branza degresata si cu ou fiert
si am mai mancat un pic de cioco neagra, 85% cacao, dar e asa de amara ca dupa 2 bucatele mici nu mi-a mai trebuit

ieri de exemplu am mancat si prajitura, ca au astia mereu la cursuri...dar m-am incadrat ca nr de calorii, asa e ok, am mancat aseara in schimb numai un iaurt la cina

ca sfat asa: cand mergeti la cumparaturi uitati-va pe etichete si comparati mereu nr de calorii, luati varianta cu mai putine...si faceti-va lista de acasa cu ce vreti sa cumparati...e foarte important sa planificati din timp urmatoarele mese, ca sa nu exista pericolul sa dati "iama" in mancaruri nesanatoase...
va pup si spor la treaba
ramayanaa, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1624 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1107 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1108 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
 

Informatii despre slabit
50 kg, 60 kg, dieta, jurnal, slabute, sport


Reguli de postare
BB code este Pornit
emoticoanele sunt Pornit
Codul [IMG] este Pornit
Codul HTML este Oprit
Trackbacks are Oprit
Pingbacks are Oprit
Refbacks are Oprit
Nu poţi deschide subiecte noi
Nu poţi să răspunzi la mesaje
Poţi să publici ataşamente
Nu poţi să-ţi editezi mesajele

Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimul mesaj
"Slabute" si la 50 de ani ;) Slabuta Jurnale slabit peste 50 ani 123 09 iun 2020 06:32:52
Am slabit 60 kg in 1,5 ani! babi "Am slabit..." - Povesti de succes 352 07 dec 2011 15:44:03
Grupul celor care au intre 50 kg si 60 kg Slabuta Arhiva subiecte - Am intre 50 kg si 60 kg 720 02 apr 2011 00:11:13
Am intre 60 kg si 70 kg livya_cool Arhiva subiecte - Am intre 60 kg si 70 kg 364 11 feb 2011 16:09:46
Jurnal anki de la 66 la 55-60 kg anki Arhiva jurnale slabit 16 02 iul 2010 11:55:16

Mesaje noi in forum de slabit Slabute.ro
 Mesajele slăbuţelor
Se încarcă mesajele...
Calculator calorii (clic aici)
Poziţionare:
Calculator nutriţionalFan Slăbuţe!Susţine Slăbuţe!Top SlăbuţeSlabute TV
Subiecte noi
Subiecte interesante
Ultimele articole