Prezentare Calculator Nutriţional Slăbuţe - Partea 1Cursuri pictura, desen, modelaj, istoria artei
Sunt Resposnabil Calculator nutriţional Susţin Slăbuţe - Widgets si insigne! Slabute Concurs - Sanatate, premii si distractie! Slăbuţe TV - Televiziunea slăbuţelor

Gasca fetelor care tin Montignac partea IV

Gaseste prietenii din orasul tau! Alba Arad Arges Bacau Bihor Bistrita-Nasaud Botosani Braila Brasov Buzau Calarasi Caras-Severin
Cluj Constanta Dambovita Dolj Galati Giurgiu Gorj Hunedoara Ialomita Iasi Bucuresti Maramures Mehedinti Mures Neamt Olt
Prahova Salaj Satu-Mare Sibiu Suceava Teleorman Timis Tulcea Vaslui Valcea Vrancea
Prima Petitie Nationala pentru Dreptul la o Viata Sanatoasa deja a fost semnata de catre 66338 oameni.
In total sunt necesare peste 100.000 de semnaturi. Fii voluntar si participa in campania de strangere de semnaturi, clic aici.
Bine ai venit pe Slăbuţe, comunitatea care în 2008 a pus bazele mişcării pentru stilul de viaţă sănătos din România! Am creat pentru tine o comunitate unică şi specială. Într-o atmosferă civilizată, alături doar de oameni de calitate si cu o vastă experientă în domeniul stilului de viaţă sănătos, corect şi imparţial vei putea învăţa şi împărtăşi experienţele tale despre sănătate, alimentaţie, sport, stil de viaţă, slăbit sănătos şi alte întâmplări interesante din viaţa ta. Daca îţi pasă de viitorul ţării noastre şi a celor din jur, poţi contribui alături de noi într-un mod responsabil la promovarea stilului de viaţă sănătos, fie prin recomandarea comunităţii, fie prin relatarea celor învăţate pe Slăbuţe. Dacă ne vizitezi pentru prima dată, îţi recomandăm să citeşti ghidul începătorilor.
Pentru ca să te înregistrezi, clic aici. Succes!
 
 
Opţiuni subiect
  #991 (permalink)  
Vechi 14 aug 2010, 07:50:28
diamant2013's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 19 ian 2010
Locaţie: Botosani, Romania
Vârsta: 50
Dieta: Monti personalizata
Date: 173cm, 67kg
Mesaje: 855
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea IV

[QUOTE=aussie_girl;288531]pai cand eu va spun ca asa simt si eu..mai frate...dupa cam 32 de ani am inceput sa ma simt mai frumoasa. Zau ca da!! sa nu va prind ca imi spuneti c anu sunt modesta deloc.. pe buneeeee..pe la 34..eram deja pe culmi..

Esti chiar f modesta. Esti o supergagica care pe langa faptul ca e frumoasa, este si plina de viata si cu atitudine high!


daca suntem destepte si stim sa avem grija d enoi..la 40..chiar o sa fie "the new 30"..si o sa fim..Doamneeeeeeeeeeeeeeeee..o sa ne tinem de mana (singure..dreapta cu stanga!!..ioi..aia inseamna ca deja suntem sclerozate..pfftt)

Pai dupa 30 de ani cele care suntem cochete de felul nostru devenim din ce in ce mai preocupate de noi si bineinteles ca atunci cand vezi ca se vad rezultatele muncii tale creste increderea in tine si asta se reflecta in atitudine si implicit in modul cum arati si ce arati.
Eu sunt asa de mandra cand ma mai intreaba unu'altu'daca am copii si eu le zic ca am un baiat de 13 ani, toti casca niste ochi...De tine ce sa mai vorbim...the best!
PE BUNEEE CA ROMANCELE SUNT FEMEI FRUMOASE!!! TOATE SUNTEM FRUMUSELE

Ai perfecta dreptate!!!!!
__________________
Succesul este dat de capacitatea de A CONTINUA atunci cand ceilalti ABANDONEAZA!
diamant2013, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1613 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1096 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1097 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #992 (permalink)  
Vechi 14 aug 2010, 08:10:45
diamant2013's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 19 ian 2010
Locaţie: Botosani, Romania
Vârsta: 50
Dieta: Monti personalizata
Date: 173cm, 67kg
Mesaje: 855
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea IV

[QUOTE=aussie_girl;288552]ufff fetelor mi-o zis Dia aia urata si slabanoaga si inalta si cu ochii aia mult prea luminosi..asa..mi-a zis ca s anu mai scriu mult!!!

Pai ce sa fac mai Cami daca nu mai reusesc sa citesc ce scrieti! Incerc si eu, poate-mi merge, na!!!! Da mai bine scrie decat sa mananci!!! Oricum nu ai leac
__________________
Succesul este dat de capacitatea de A CONTINUA atunci cand ceilalti ABANDONEAZA!
diamant2013, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1613 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1096 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1097 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #993 (permalink)  
Vechi 14 aug 2010, 08:11:58
diamant2013's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 19 ian 2010
Locaţie: Botosani, Romania
Vârsta: 50
Dieta: Monti personalizata
Date: 173cm, 67kg
Mesaje: 855
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea IV

Citat:
Anterior postat de VentoFreddo Vezi mesajul
Si eu ti-am scris ca te bat de numai daca nu continui sa fii tu insati..o fi corect insati?Aha, mi-am dat seama ca nu ai acceptat
E f.corect ca este vorba despre o "ea". Insuti este pentru un "el"
__________________
Succesul este dat de capacitatea de A CONTINUA atunci cand ceilalti ABANDONEAZA!
diamant2013, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1613 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1096 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1097 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #994 (permalink)  
Vechi 14 aug 2010, 08:14:45
diamant2013's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 19 ian 2010
Locaţie: Botosani, Romania
Vârsta: 50
Dieta: Monti personalizata
Date: 173cm, 67kg
Mesaje: 855
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea IV

Citat:
Anterior postat de medeeams Vezi mesajul
Buna fetele mele dragi.Am inceput in sfarsit dieta de astazi.Am avut posibilitatea de a merge la cumparaturi asa cumvoiam si am facut lista cu produsele conform ..si iata-ma-s .Azi dimineata m-am cantarit si aveam 57,6..avand in vedere cat de dezordonat am mancat in comparatie cu Monti..e mai mult decat bine!Sincer ma asteptam la vreo 59,dar e bine,pancereasulmeu a lucrat bine,sa zicem
Bine ai revenit Med! Mai stai pe la noi
__________________
Succesul este dat de capacitatea de A CONTINUA atunci cand ceilalti ABANDONEAZA!
diamant2013, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1613 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1096 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1097 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #995 (permalink)  
Vechi 14 aug 2010, 08:20:55
diamant2013's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 19 ian 2010
Locaţie: Botosani, Romania
Vârsta: 50
Dieta: Monti personalizata
Date: 173cm, 67kg
Mesaje: 855
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea IV

Citat:
Anterior postat de TinAlexa Vezi mesajul
Hello
Nu am disparut, nu m-am simtit bine, o sa spuneti ca este in capul meu dar sa va pove fara sa va plicti.
M-am apucat de curatat casa ca era libera, la 10 dimi am mincat 2 piersici, si m-am apucat, stringe pune la loc sterge prafu, aspiratorul, spalat parchetul, toata treaba a fost facut in doua etape, prima a fost pina la amiaza cind am luat prinzu.
Am continuat, cind am terminat ma luat cu tremurat, greata, ameteli, zic hai sa bag o patratica de ciocolata ....nimic.

Sa nu fi facut o indigestie si in cazul asta ai grija la ce mananci ca sa nu ti- starnesti mai tare. Nu manca alimente care fermenteaza.

Cita bere si cit vin am dreptul sa beau ? Ca maine ma duc la sora mea sa-l sarbatorim pe sot (el este nascut pe 14 august dar pe acte este 15 august, il sarbatorim de doua ori ) si vreau sa ciocnesc cu el un pahar. Apoi mergem pe munte, sa imi iasa mincarea Apropo nu am facut nici un desert, sotul este deacord cu mine.
Va pupic, da sa nu credeti ca scapati, eu maine intru sa vad cine face prosti, nu uitati "scorpia din Canada" este cu ochi pe voi.
La multi ani sotiorului tau si te rog sa-l pupi din partea Gastii!
__________________
Succesul este dat de capacitatea de A CONTINUA atunci cand ceilalti ABANDONEAZA!
diamant2013, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1613 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1096 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1097 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #996 (permalink)  
Vechi 14 aug 2010, 08:27:54
effegi's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 22 ian 2010
Locaţie: Iasi, Romania
Vârsta: 43
Dieta: Rina
Date: 167cm, 66.3kg
Mesaje: 637
Aprecieri acordate: 5
Am fost apreciat(a) de 10 ori in 9 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea IV

Neata montigniace!!!!! Lidiuta merci de cafea chiar acum o savureze tare buna desi decofeinizata!
Si eu ma abtin a spune La multi ani Mariilor caci asa cum spunea si Diamond nici la noi nu se practica acum sarbatorirea ci pe 8 septembrie, deci atunci sigur intru si va urez cu mult mult drag!
Tina La multi ani sotului!!!! Petrecere frumoasa!!!
__________________
Daca gasesti un drum fara obstacole, probabil ca drumul acela nu duce nicaieri(J. F. Kennedy)
effegi, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1834 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1317 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1318 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]

Ultima dată editat de effegi; 14 aug 2010 at 08:31:05.
  #997 (permalink)  
Vechi 14 aug 2010, 08:39:53
effegi's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 22 ian 2010
Locaţie: Iasi, Romania
Vârsta: 43
Dieta: Rina
Date: 167cm, 66.3kg
Mesaje: 637
Aprecieri acordate: 5
Am fost apreciat(a) de 10 ori in 9 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea IV

Dia baiatul tau are 13 ani??? Super!!!! Mi se pare super fain sa faci copii asa de tanara pentru ca diferenta de ani nu e foarte mare iar copilul se poate lauda cu o mama tanara si in cazul tau si frumoasa!!! Strunful meu are 1 an jumate abia, pana m-am copt eu a trecut timpul si l-am facut mai tarziu desi sunt casatorita de 7 ani si impreuna cu sotul de 14 ani .
__________________
Daca gasesti un drum fara obstacole, probabil ca drumul acela nu duce nicaieri(J. F. Kennedy)
effegi, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1834 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1317 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1318 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #998 (permalink)  
Vechi 14 aug 2010, 08:47:07
effegi's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 22 ian 2010
Locaţie: Iasi, Romania
Vârsta: 43
Dieta: Rina
Date: 167cm, 66.3kg
Mesaje: 637
Aprecieri acordate: 5
Am fost apreciat(a) de 10 ori in 9 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea IV

Meniul pe ieri a fost asa:
MD: pepene galben cafea decof
P: iahnie de fasole cu castravete murat, pepene galben Va rog gagici sa imi spuneti daca merge aceasta combinatie de desert, ca sa nu gresesc????
C: 2 pulpite pui fierte cu 2 felii urda si o rosie
G: o felie pepene galben

Sport: alergat 5 km
Vreau sa va spun ca ieri la alergat am dat 1,5 kg de apa prin transpiratie, asudam ca un cal mai fetelor, curgea apa de pe mine de parca eram la sauna si eram rosie ca racul. In week-end imi iau liber de la sport caci risc sa ma plictisesc si atunci sa abandonez si nu mi-as dori asta, sper sa ma tina macar vreo 2 luni cat mai e vreme buna.

Meniul pe astazi cred ca va fi asa:
Md: o cana lapte 0,1 cu biscuiti din tarate si faina integrala
P: ciorba de perisoare
C:cas, urda, rosie
printre acestea sigur va fi niste pepene galben sau o felie de pepene rosu
__________________
Daca gasesti un drum fara obstacole, probabil ca drumul acela nu duce nicaieri(J. F. Kennedy)
effegi, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1834 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1317 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1318 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #999 (permalink)  
Vechi 14 aug 2010, 09:47:58
sunshine's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 09 oct 2009
Locaţie: acasa, Romania
Date: 165cm, 64kg
Mesaje: 5.016
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 4 ori in 4 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea IV

Buna dimineata dragelor
Am trecut in vizita si v am adus MD conform

Un weekend minunat!
sunshine, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
sunshine, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2287 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1770 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1771 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #1000 (permalink)  
Vechi 14 aug 2010, 09:49:09
VentoFreddo's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 11 ian 2010
Locaţie: Braila, Romania
Vârsta: 47
Dieta: sanatoasa personalizata
Date: 174cm, 65.6kg
Mesaje: 17.573
Aprecieri acordate: 7.170
Am fost apreciat(a) de 8.280 ori in 2.421 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea IV

[QUOTE=TinAlexa;288958]Hello
Nu am disparut, nu m-am simtit bine, o sa spuneti ca este in capul meu dar sa va pove fara sa va plicti.
M-am apucat de curatat casa ca era libera, la 10 dimi am mincat 2 piersici, si m-am apucat, stringe pune la loc sterge prafu, aspiratorul, spalat parchetul, toata treaba a fost facut in doua etape, prima a fost pina la amiaza cind am luat prinzu.
Am continuat, cind am terminat ma luat cu tremurat, greata, ameteli, zic hai sa bag o patratica de ciocolata ....nimic.
Nu am putut sa ma odihnesc a trebuit sa imi duc masina sa umflu rotile, apoi adu copii acasa.
Ma simt mai bine acuma, sper sa nu se repete si maine. Simbata si duminica nu am sa fiu activa pe forum decit sa va spun ce am papat, am sa intru duminica sa va spun ce zice cantarul desi stiu de pe acuma, mai trag speranta

Buna ma numesc Cristina si am 13 zile fara abateri !
13.08.2010
suc din doua portocale
M.D 250ml lapte de soia cu cereale
G 2 piersici
P 1 picior de pui, salata de linte, 5 lingurite smintina5%, compot de piersici
G 1 patratel ciocolata 85% + 3 piersicute
C omleta cu bacon, marar, ceapa verde + rosii si castraveti.

Sport
7 minute abdomene
6 minute exerciti pentru picioare

Cita bere si cit vin am dreptul sa beau ? Ca maine ma duc la sora mea sa-l sarbatorim pe sot (el este nascut pe 14 august dar pe acte este 15 august, il sarbatorim de doua ori ) si vreau sa ciocnesc cu el un pahar. Apoi mergem pe munte, sa imi iasa mincarea Apropo nu am facut nici un desert, sotul este deacord cu mine.
Va pupic, da sa nu credeti ca scapati, eu maine intru sa vad cine face prosti, nu uitati "scorpia din Canada" este cu ochi pe voi.
Imi pare rau ca ti-a fost rau..probabil te-ai obosit peste masura
Petrecere frumoasa si LA MULTI ANI! sotului
Citat:
Anterior postat de aussie_girl Vezi mesajul
Cristina ai grija de tine!! Poate caldura, poate munca..cine stie!! Ai grija sa fii bine!

Sa-ti traiasca sotul sa fie sanatos.

Wow..acum am realizat ca e si ziua fetitei mele..ziua de nume ..o cheam Maria!! deci va trebui sa o sarbatoresc cumva!! vad eu!!

Noapte buna la fetele de peste ocean si Cris..sa ai o dupa-amiaza placuta!
Pupici, Camy, sa-ti traiasca fetita
Citat:
Anterior postat de aussie_girl Vezi mesajul
fetelor, azi am venit de la serviciu cu o pofta de ceva bun..cu o pofta de a face greseli!! Asta e, la mine o zi cu soare, zi de vineri..inseamna vacanta, inseamna relax..automat..in mintea mea relax=ceva bun de papa, ceva bun de drink!!!! Astea sunt asocierile facute de mine in mintea mea si din cauza asta cad prada necazurilor in materie de food!

Am dorit sa ma opresc pe drum sa cumpar ceva..orice (prostioare). M-am gandit apoi la Cristina (acum fara gluma, sunt extrem de serioasa..chiar am si momente de seriozitate..rar, dar le am!!..da, m-am gandit la ea care nu s-a simtit bine si cu toate astea nu a facut prostii si deci..am condus mai departe, intrand pe autostrada stiam ca nu mai am unde sa opresc decat acasa in driveway!! Okaaayyy, am ajuns acasa si m-am repezit in frigider. Am tinut mainile pe usile (cele doua) frigiderului si am zis sa gandesc bine inainte sa pun mana pe ceva. Si Doamneeee cate erau..si cat de ..NECONFORME!! Am stat 2 minute, mintea mi-a mers rapid..am intins mana si am apucat o cutie cu zmeura. Thank you God!!! Cu ochii inchisi si scrasnind din dinti am spalat repede zmeura, am pus-o intr0un castron..mi-am dat seama ca nu ma satisface...eram clar in calduri.. Am mai gandit oleaca, mi-am folosit si singurul neuron ramas alive..si am sfarsit prin a adauga o lingurita de sirop de agave si am ras deasupra o picatura de ciocolata neagra 85%. Doamne iti multumesc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A fost bun..destul de satisfacator!! Era ora 3:30 dupa-amiaza! Am plecat la scari. Nu am avut timp decat sa muncesc 30 de minute pentru 5 ture sus si jos.

Am sfarsit cu un dinner format din: salata de castraveti cu marar, capere, UM si otet de mere si o cutie de tuna adaugata peste. Am baut un pahar cu vin.

Acum ma pregatesc sa plec la film cu prietenele. Sper sa nu le trazneasca sa doreasca a manca ceva in oras ca eu nu stiu cum am sa fac fata!!
Sincer?!?! cel mai mult azi mi-a fost pofta de paine cu unt si cu sare deasupra!!!!!! Nah..asta sunt..asta am avut pofta!! Si nici macar nu am scuza cu ciclu!!!

Deci, fetelor..ne mai apuca crizele!

Va pup si heeyyyy: sunt Cami si am 7 zile fara abateri!!!!! mai am 23!!!

sa aveti o zi de sambata minunata!!
Important e ca ai rezistatCeva asemanator mi s-a intamplat in dimineata asta, m-am sucit pe langa inghetata aia care-mi sta pe creier, am zis ca nu-i bai daca mananc dimineata ca o topesc pana seara, bla bla bla...Si mi-a dat prin cap sa ma cantaresc intaiAm vazut 63.600 si mi-a pierit instatntaneu cheful de inghe..Am mancat 2 foite Wasa cu lapte degresat si indulcitor de mere, plus o lingurita de gemSi gata pofta de dulce
Bine ca am scapat
Pupi, O zi fabuloasa
[QUOTE=diamant2013;289035]
Citat:
Anterior postat de VentoFreddo Vezi mesajul
Cred ca esti in , sa ai o seara placuta, dia draga
Citat:
Anterior postat de VentoFreddo Vezi mesajul

Da de unde! Abia astazi dimineata am facut dus pt.ca ieri nu era presiune si nu ajungea apa la centrala ca sa o incalzeasca. Dar macar am scapat de pus apa la wc cu galeata si te puteai spala pe maini, pe fata. Ce usurare!!!!!
Apropo de discutia noastra vis a vis de serviciile functionarilor. Asa cum ne vine cateodata sa "penalizam", la fel imi venea ieri sa le dau telefon la cei de la Regia de apa si sa-i felicit pt.faptul ca si-au facut treaba mai repede decat au preconizat. Trebuie sa oferim si feedbackuri pozitive si aprecieri. Astea sunt mai motivante decat injuraturile
Dar nu am facut-o...inca. Sigur o voi face! O sa le trimit mail. Cred ca o sa-l inrameze si o sa-l puna pe perete ca in general nu stim decat sa aruncam cu pietre

ala care o primi mailul o sa cada de pe scaun, nimeni nu se oboseste sa multumeasca, cred ca o s aintri in analele institutiei
Bine ca e totul normal acuma, pupi, o sambata minunata, dia
Citat:
Anterior postat de effegi Vezi mesajul
Neata montigniace!!!!! Lidiuta merci de cafea chiar acum o savureze tare buna desi decofeinizata!
Si eu ma abtin a spune La multi ani Mariilor caci asa cum spunea si Diamond nici la noi nu se practica acum sarbatorirea ci pe 8 septembrie, deci atunci sigur intru si va urez cu mult mult drag!
Tina La multi ani sotului!!!! Petrecere frumoasa!!!
Buna, Effe, si mama mea e Maria, dar o sa astept septembrie sa o felicit..Bunicul meu era Marin, D-zeu sa-l ierte, mai degraba e ziua lui maine
O zi buna, Effegi!

fetelor, va urez tuturor un weekend minunat, pt fetele din Ro care sufera de cald, va las niste limonada conforma reeeceee
VentoFreddo, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1858 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1341 kcal/zi. Pentru a slăbi 3.5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 954 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
 

Informatii despre slabit
comunitate montignac, dieta, dieta montignac, fete, fetele montignac, michel montignac, montignac


Reguli de postare
BB code este Pornit
emoticoanele sunt Pornit
Codul [IMG] este Pornit
Codul HTML este Oprit
Trackbacks are Oprit
Pingbacks are Oprit
Refbacks are Oprit
Nu poţi deschide subiecte noi
Nu poţi să răspunzi la mesaje
Poţi să publici ataşamente
Nu poţi să-ţi editezi mesajele

Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimul mesaj
Gasca fetelor care tin Montignac partea III Slabuta Arhiva - Dieta Michel Montignac 4859 31 iul 2010 21:50:44
Gasca fetelor care tin Montignac partea II Slabuta Arhiva - Dieta Michel Montignac 4413 09 iul 2010 10:01:33
Concursul slabutelor care tin Montignac 12.04-12.05 Liviutzza Concursuri 241 14 mai 2010 07:35:09
Gasca fetelor care tin Montignac partea I adynna Arhiva - Dieta Michel Montignac 3430 07 apr 2010 22:49:32

Mesaje noi in forum de slabit Slabute.ro
 Mesajele slăbuţelor
Se încarcă mesajele...
Calculator calorii (clic aici)
Poziţionare:
Calculator nutriţionalFan Slăbuţe!Susţine Slăbuţe!Top SlăbuţeSlabute TV
Subiecte noi
Subiecte interesante
Ultimele articole