Prezentare Calculator Nutriţional Slăbuţe - Partea 1Cursuri pictura, desen, modelaj, istoria artei
Sunt Resposnabil Calculator nutriţional Susţin Slăbuţe - Widgets si insigne! Slabute Concurs - Sanatate, premii si distractie! Slăbuţe TV - Televiziunea slăbuţelor

Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 02

Gaseste prietenii din orasul tau! Alba Arad Arges Bacau Bihor Bistrita-Nasaud Botosani Braila Brasov Buzau Calarasi Caras-Severin
Cluj Constanta Dambovita Dolj Galati Giurgiu Gorj Hunedoara Ialomita Iasi Bucuresti Maramures Mehedinti Mures Neamt Olt
Prahova Salaj Satu-Mare Sibiu Suceava Teleorman Timis Tulcea Vaslui Valcea Vrancea
Prima Petitie Nationala pentru Dreptul la o Viata Sanatoasa deja a fost semnata de catre 66338 oameni.
In total sunt necesare peste 100.000 de semnaturi. Fii voluntar si participa in campania de strangere de semnaturi, clic aici.
Bine ai venit pe Slăbuţe, comunitatea care în 2008 a pus bazele mişcării pentru stilul de viaţă sănătos din România! Am creat pentru tine o comunitate unică şi specială. Într-o atmosferă civilizată, alături doar de oameni de calitate si cu o vastă experientă în domeniul stilului de viaţă sănătos, corect şi imparţial vei putea învăţa şi împărtăşi experienţele tale despre sănătate, alimentaţie, sport, stil de viaţă, slăbit sănătos şi alte întâmplări interesante din viaţa ta. Daca îţi pasă de viitorul ţării noastre şi a celor din jur, poţi contribui alături de noi într-un mod responsabil la promovarea stilului de viaţă sănătos, fie prin recomandarea comunităţii, fie prin relatarea celor învăţate pe Slăbuţe. Dacă ne vizitezi pentru prima dată, îţi recomandăm să citeşti ghidul începătorilor.
Pentru ca să te înregistrezi, clic aici. Succes!
 
 
Opţiuni subiect
  #5021 (permalink)  
Vechi 11 iul 2010, 17:38:29
cucinela's Avatar
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 24 mai 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 43
Dieta: Hipocalorica
Date: 169cm, 69kg
Mesaje: 56
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 02

Citat:
Anterior postat de incognito Vezi mesajul
Tot nu ne-ai spus cum ti-ai petrecut weekendul..

Da era tare..sa-i zic..nene..acum mergem pana la Bucuresti ..ca mi-am uitat celalalt telefon acolo... SI luam o prietena si ne intoarcem..
Da ..tu ma cunosti..stii ca tin la sanatate in primul rand.
Nu vreau sa povestesc despre mancare pt ca e amestecata rauuuuu , daca va zic... maine o sa ma trezesc cu 2 ochi vinetii .Dar de maine, promit solemn ca iar fac calcule , m-am destrabalat destul ...!
In rest , ieri curat si tzambalit si azi cumparaturi si citit (urmeaza)..cam atat , sunt cuminte .
Am vazut ca ai fost la mama ta in vizita ..ff dragutz , a mea nu mai e langa mine , iti doresc sa te bucuri de ea cat mai mult, fara mama pe lumea asta esti ca un orfan..asa am simtit eu pe pielicica mea , nu e nimeni ca ea .Spun asta pt ca eu mi-am dat seama prea tarziu de muuulte...dar tu esti deja mare cred ca stii .., pup.
  #5022 (permalink)  
Vechi 11 iul 2010, 17:47:41
angela av's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 15 apr 2010
Locaţie: hateg, Romania
Vârsta: 57
Dieta: fara dulciuri,multa miscare,fara mese dupa ora 18,multa apaplata,fara sucuri..etc...................
Date: 164cm, 59kg
Mesaje: 6.274
Aprecieri acordate: 11.284
Am fost apreciat(a) de 5.424 ori in 1.538 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 02

Emy sa ai o seara buna iar diseara sa castige cei mai buni pt.ca e pacat sa castige cei care au noroc....muncesti mult pt.un campionat...
Fulgule cea mare a vazut pozele cu mata ta ,tot ce a putut spune a fost<saraca mata>,in legatura cu Pupu am vrut si eu sa-l tund ca are saracul o blana pe el dar nu m-a lasat cea mare...
Caroli ma bucur ca incizia pe creierul tau a fost in totalitate o.k. acum urmeaza sa pui si in practica...
Roxy la mine si azi si ieri a fost o caldura....
Deea oare pe unde umbla?Oare a fost la nunta?
Christa la fel lipsa la apel?
Alynuta e la pescuit..
Crina si-a anuntat absenta...
Anes e la mine in jud.
Oana oare ce-a amai facut cu sotul....sa speram ca o sa fie bine...
Alin e la plimbare...
Dani stai linistita ca si eu ieri am lasat o gramada de bani la cumparaturi....dar o buna perioada o sa trebuiasca sa cumpar doar ce apare pe parcurs.....
Fetele am facut o ciorbica de fasole buna,buna.....am papat si carnita de pui la gratar cu mujdei si carnacior pt.gratar.....nu era gras deloc.....e subtirel cat degetul si cand il pui pe gratar se scurge toata grasimea din el.....
Acum intru sa fac un filmulet trimis de Emy epostat pe pagina mea la mesaje...

Ultima dată editat de angela av; 11 iul 2010 at 17:50:05.
  #5023 (permalink)  
Vechi 11 iul 2010, 17:56:37
Fulguta's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 15 mar 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 46
Dieta: Mancat sanatos si sport
Date: 165cm, 56kg
Mesaje: 7.578
Aprecieri acordate: 851
Am fost apreciat(a) de 2.062 ori in 565 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 02

Citat:
Anterior postat de Carolina Vezi mesajul
Ce-aveti cu matza aia? Amarata de ea, auzi s-o lase Fulgu asa natur
Sa nu-i fie cald ! ! A facut prostii a ros prin casa !
Citat:
Anterior postat de incognito Vezi mesajul
Pai data trecuta aveam vreo 2000 si ceva de pagini parca nu??
Nu se incarca greu ..La mine netul e problema.
Parca 1000 ?
Sper sa nu ne goneasca..
Nu nu Fulgule..ca nu le-am papat asa la un loc...ci ca gustari in general..si cantarite..puse la meniu..etc..
Smechera mai esti..
Inteles ,m-am linistit !
Citat:
Anterior postat de incognito Vezi mesajul
Am facut ieri Zumba sculpt and tone cu greutati..si azi..e prima data cand am febra de la zumba
Super inseamna ca da randament !
Citat:
Anterior postat de incognito Vezi mesajul
Da era tare..sa-i zic..nene..acum mergem pana la Bucuresti ..ca mi-am uitat celalalt telefon acolo... SI luam o prietena si ne intoarcem..
Da ..tu ma cunosti..stii ca tin la sanatate in primul rand.
Cred ca te dadea jos din taxi !
Citat:
Anterior postat de incognito Vezi mesajul
Mai da ce cauta imaginea aia la avatarul tau??
Cred ca ma apuc sa fac zumba in curand..ca dupa aia ma apuca lenea..si ..
Uite asa vreau eu ! Cred ca deja zumbaiesti ! Mai poti ?
__________________

Fulguta, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2076 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1559 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1560 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #5024 (permalink)  
Vechi 11 iul 2010, 17:59:32
incognito's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 13 mar 2010
Locaţie: Brasov, Romania
Vârsta: 44
Date: 168cm, 61.5kg
Mesaje: 3.426
Aprecieri acordate: 2.110
Am fost apreciat(a) de 692 ori in 236 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 02

Citat:
Anterior postat de VentoFreddo Vezi mesajul
M-am exprimat eu gresit..berea e permisa in limite
Aha..asa da..

Am descoperit ca semanam f mult, Roxy, nici mie nu-mi place dulce, ci sec si receChiar daca al meu face alergie cand vede ca bag vinul in frigider, zice ca-l stric..are dreptate, vinul rosu se bea la temperatura camerei, da fiecare are piticii lui
Ala rosu il bem la temp camerei..dar sa fie sec ..si eu beau laga apa multa ...ca am auzit ca ar combate mahmureala..si deshidratarea , are vin la pachet cu vinul ..uneori.

Sa vezi ce corp beton o sa ai..barem al tau vede au ba?Al meu ved eorice schimbare..in bine sau in rau
De vazut vede..ca si el mi-a zis sa nu cumva sa mai slabesc ..dar in ultima vreme am cam ramas numai cu vorbele..

S-a facut 5 jumate, nu mai dorm dar ma duc un pic cu al meu la tv, si deseara iesim iar, o seara buna si voua fetelor, ne vedem maine
O seara frumoasaEmy. Ma bucur de fiecare data cand ne spui ca te-ai distrat .
Citat:
Anterior postat de cucinela Vezi mesajul
Buna , a fost incarcata cu greutati .Am fost la piata .. am cantarit sacoselele , impreuna au avut 18 kile..nu stiu cum le-am adus si apoi..pt ca nu ma saturasem am fost si intr-un hypermarket dar cu ghiozdanelul de spate in care am adunat..diverse tot greu si el . M-am plimbat azi si m-am usurat de bani numai pe mancare , nimic frumu' si pentru mine .Vreau si eu o plimbare pe malul marii , pe inserat ..la brat cu un baiat .
Inca citesc ce-ati mai facut voi...
Mama mama ..ce ai mai carat.AI grija .. Asa se duc banii pe mancare de numa...
Si ce ai fi vrut sa iei frumos pt tine? Ai vazut ceva fain?
Si eu vreau plimbare pe malul marii vise..de unde atata mal?
Citat:
Anterior postat de cucinela Vezi mesajul
Nu vreau sa povestesc despre mancare pt ca e amestecata rauuuuu , daca va zic... maine o sa ma trezesc cu 2 ochi vinetii .Dar de maine, promit solemn ca iar fac calcule , m-am destrabalat destul ...!
In rest , ieri curat si tzambalit si azi cumparaturi si citit (urmeaza)..cam atat , sunt cuminte .
Am vazut ca ai fost la mama ta in vizita ..ff dragutz , a mea nu mai e langa mine , iti doresc sa te bucuri de ea cat mai mult, fara mama pe lumea asta esti ca un orfan..asa am simtit eu pe pielicica mea , nu e nimeni ca ea .Spun asta pt ca eu mi-am dat seama prea tarziu de muuulte...dar tu esti deja mare cred ca stii .., pup.
Bun , atunci ne-am inteles, de maine te tii de treaba .
Tar cuminte mai esti tu.. Dar si noi suntem la fel.
Dani imi pare tare rau ca ai pierdut-o pe mamica ta. Cred ca ti-a fost tare greu fara ea. Si eu sper ca mami meu sa nu ma paraseasca prea curand. Eu ma inteleg tare bine cu ea. Cu tata mai putin.

Si eu te pup Dani
Citat:
Anterior postat de angela av Vezi mesajul
Emy sa ai o seara buna iar diseara sa castige cei mai buni pt.ca e pacat sa castige cei care au noroc....muncesti mult pt.un campionat...
Adica Spania ..
Roxy la mine si azi si ieri a fost o caldura....
SI aici e mai cald..dar ploua de nu stiu cate ori pe zi..si asa brusc. Acum e senin..peste 5 min ploua de rupe.


Fetele am facut o ciorbica de fasole buna,buna.....am papat si carnita de pui la gratar cu mujdei si carnacior pt.gratar.....nu era gras deloc.....e subtirel cat degetul si cand il pui pe gratar se scurge toata grasimea din el.....
Acum intru sa fac un filmulet trimis de Emy epostat pe pagina mea la mesaje...
Buna mancarica ta.. mi-e tare pofta de mujdei..
Ce filmulet Angela? Sa ai spor ..eu am terminat zumbaiala..
incognito, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1995 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1478 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1479 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #5025 (permalink)  
Vechi 11 iul 2010, 18:01:44
Fulguta's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 15 mar 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 46
Dieta: Mancat sanatos si sport
Date: 165cm, 56kg
Mesaje: 7.578
Aprecieri acordate: 851
Am fost apreciat(a) de 2.062 ori in 565 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 02

Citat:
Anterior postat de cucinela Vezi mesajul
Tu, Fulgutza vb serios?...e doar un animalutz nevinovat care nu intelege de vorba buna ( care o fi diferenta intre unii oameni si animale?! ..in fine) , n-o mai chinui si tu !
Dani nu fi suparata ca nu sunt asa de rea ! Nu stiu ce ai inteles tu dar eu iubesc pisica asta cel mai mult cu toate ca nu este a mea ! Noi glumim ! Nu trebuie sa zici asa care este diferenta dintre oameni si animale !
__________________

Fulguta, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2076 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1559 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1560 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #5026 (permalink)  
Vechi 11 iul 2010, 18:02:37
incognito's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 13 mar 2010
Locaţie: Brasov, Romania
Vârsta: 44
Date: 168cm, 61.5kg
Mesaje: 3.426
Aprecieri acordate: 2.110
Am fost apreciat(a) de 692 ori in 236 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 02

Citat:
Anterior postat de Fulguta Vezi mesajul
Inteles ,m-am linistit !

Super inseamna ca da randament !

Cred ca te dadea jos din taxi !

Uite asa vreau eu ! Cred ca deja zumbaiesti ! Mai poti ?
Ei te-ai linistit..nu te cred.. Fulga linistita ..e SF ..

Probabil..sau faptul ca am folosit si greutati...
Azi am facut alt programel ..30min totalul.

Eu nu sunt sigura..la criza asta..cred ca ma ducea si la Timisoara..

Nu mai pot..asa ca stau. Fac un dus..si caut ceva la tv..pana la meci..
incognito, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1995 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1478 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1479 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #5027 (permalink)  
Vechi 11 iul 2010, 18:06:16
Fulguta's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 15 mar 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 46
Dieta: Mancat sanatos si sport
Date: 165cm, 56kg
Mesaje: 7.578
Aprecieri acordate: 851
Am fost apreciat(a) de 2.062 ori in 565 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 02

Citat:
Anterior postat de cucinela Vezi mesajul
Buna , a fost incarcata cu greutati .Am fost la piata .. am cantarit sacoselele , impreuna au avut 18 kile..nu stiu cum le-am adus si apoi..pt ca nu ma saturasem am fost si intr-un hypermarket dar cu ghiozdanelul de spate in care am adunat..diverse tot greu si el . M-am plimbat azi si m-am usurat de bani numai pe mancare , nimic frumu' si pentru mine .Vreau si eu o plimbare pe malul marii , pe inserat ..la brat cu un baiat .
Inca citesc ce-ati mai facut voi...
Hei tu de ce nu ai grija de tine ? Cum ai carat tu 18 kg ? Tu nu ai nici un baiatel ? Esti singurica ?
Citat:
Anterior postat de cucinela Vezi mesajul
Nu vreau sa povestesc despre mancare pt ca e amestecata rauuuuu , daca va zic... maine o sa ma trezesc cu 2 ochi vinetii .Dar de maine, promit solemn ca iar fac calcule , m-am destrabalat destul ...!
In rest , ieri curat si tzambalit si azi cumparaturi si citit (urmeaza)..cam atat , sunt cuminte .
Am vazut ca ai fost la mama ta in vizita ..ff dragutz , a mea nu mai e langa mine , iti doresc sa te bucuri de ea cat mai mult, fara mama pe lumea asta esti ca un orfan..asa am simtit eu pe pielicica mea , nu e nimeni ca ea .Spun asta pt ca eu mi-am dat seama prea tarziu de muuulte...dar tu esti deja mare cred ca stii .., pup.
Imi pare rau ca mamii tau nu mai este langa tine ! Dar ne ai pe noi acum !
De maine te certam sa stii ! Trebuie sa incepi sa te tii de treaba !
__________________

Fulguta, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2076 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1559 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1560 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #5028 (permalink)  
Vechi 11 iul 2010, 18:10:40
nanei's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 02 feb 2010
Locaţie: bacau, Romania
Vârsta: 45
Dieta: 1200-1250cal pe zi
Date: 170cm, 72.3kg
Mesaje: 606
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 159 ori in 46 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 02

Buna seara fetelor.imi cer scuze ca nu pot raspunde fiecarui adar eu nus tiu caum sa selectez mai multe mesaje si sa raspund la toate.asa eu azi am fost la biserica cum v-am zis ,am venit acasa si mi-am gasit soata ff cumintica .m-a intrebat dac anu iesim la plimbare.asa ca ne-am dus la Slanic Moldova si ne-am plimbat o gramada.azi este ff cuminete.m-a intrebat daca vreau sa ii iau o punga de seminte ,dar de bere sau altceva nici nu a pomenit.asa ca acum sta in pat si ronatie seminte si bea .......apa,ca doar sunt sarate
eu i-am zis ff clar ca plec daca se ami repeta.acum sa vedem.l-am pacalit ca am bagat anunt ca vand apartaemntul si acdeja m-a sunat cineva si ac va veni luni sa il vada.si ce-o fi zis ca a innebunit nebuna
acum am terminat si eu gimnastica ,dar ma doare burta deci bag mana in foc ca ma apuca.va pup dulce ,dulce ,va multumesc din suflet pt grija care mi-o purtati.tocmai de aia eu incerc sa evit cearta in casa ca e andrei la mijloc si vad ca sufera si ca el mereu ne zice ca ne iubeste pe amandoi si ca cel mai bien e acasa.de aia eu trebuie sa fac sa mearga treaba ca daca nu va suferi andrei ff tare.iar pe sot dac ail mai pauca exista si tigai in casa
el e baiat ff bun avem 8 ani de casnicie si 3 ianinte de nunta si v-am zis ca nu mi-a facut asa dar in ultima perioada tot ca ia o bere ca e obosit tot asa si u mia-m dat seama.el zice ac nu e prbl poate sa nu mai ia ca el se poate abtine.acum v-om vedea.pupici va trimit si va urez o seara placuta.ma duc si eu in pat
nanei, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1683 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1166 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 909 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #5029 (permalink)  
Vechi 11 iul 2010, 18:12:07
Fulguta's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 15 mar 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 46
Dieta: Mancat sanatos si sport
Date: 165cm, 56kg
Mesaje: 7.578
Aprecieri acordate: 851
Am fost apreciat(a) de 2.062 ori in 565 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 02

Citat:
Anterior postat de incognito Vezi mesajul
Ei te-ai linistit..nu te cred.. Fulga linistita ..e SF ..
Ma cunosti doar !
Probabil..sau faptul ca am folosit si greutati...
Azi am facut alt programel ..30min totalul.
Sa stii ca a fost de la greutati !
Eu nu sunt sigura..la criza asta..cred ca ma ducea si la Timisoara..
Ai dreptate la asta nu m-am gandit ! Vezi daca nu merg cu taxiul !
Nu mai pot..asa ca stau. Fac un dus..si caut ceva la tv..pana la meci..
Asa sa faci Roxy ! Al meu a iesit pe afara ,eu cu soacra si cumnata ! Tot vin pe la mine prin camera ! Pisica cand ma vede miauna la mine ! Acum nu stiu o fi de bine sau de rau ? Dar cred ca este de bine ca vad ca vine si ma linge pe mana ! Si in plus s-a pus si pe scaunul meu ! Cred ca abia asteapta sa plec de acasa !
__________________

Fulguta, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2076 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1559 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1560 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #5030 (permalink)  
Vechi 11 iul 2010, 18:12:19
cucinela's Avatar
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 24 mai 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 43
Dieta: Hipocalorica
Date: 169cm, 69kg
Mesaje: 56
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 02

Citat:
Anterior postat de Fulguta Vezi mesajul
Dani nu fi suparata ca nu sunt asa de rea ! Nu stiu ce ai inteles tu dar eu iubesc pisica asta cel mai mult cu toate ca nu este a mea ! Noi glumim ! Nu trebuie sa zici asa care este diferenta dintre oameni si animale !
..unii oameni
Banuiam eu ca tu nu esti rea ca altfel scapa pisica de tine pana acum
 

Informatii despre slabit
dieta, femei, jurnal, regim slabit, slabit, sport


Reguli de postare
BB code este Pornit
emoticoanele sunt Pornit
Codul [IMG] este Pornit
Codul HTML este Oprit
Trackbacks are Oprit
Pingbacks are Oprit
Refbacks are Oprit
Nu poţi deschide subiecte noi
Nu poţi să răspunzi la mesaje
Poţi să publici ataşamente
Nu poţi să-ţi editezi mesajele

Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimul mesaj
Ce inaltime ai vrea sa ai? Slabuta Despre noi, ... femeile 42 08 iun 2013 09:46:18
Hai sa ne cunoastem mai bine :) Luna Jocuri pe forum 283 04 iul 2012 21:49:59
Vreau sa slabesc 30 kg anonima Arhiva subiecte - Grupul de slabit: minus 30 - 40 (kg) 68 01 iun 2011 17:12:57
Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 03 Slabuta Arhiva jurnale slabit 4618 13 aug 2010 21:11:04
Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) Slabuta Arhiva jurnale slabit 9058 08 iun 2010 16:51:30

Mesaje noi in forum de slabit Slabute.ro
 Mesajele slăbuţelor
Se încarcă mesajele...
Calculator calorii (clic aici)
Poziţionare:
Calculator nutriţionalFan Slăbuţe!Susţine Slăbuţe!Top SlăbuţeSlabute TV
Subiecte noi
Subiecte interesante
Ultimele articole