Prezentare Calculator Nutriţional Slăbuţe - Partea 1Cursuri pictura, desen, modelaj, istoria artei
Sunt Resposnabil Calculator nutriţional Susţin Slăbuţe - Widgets si insigne! Slabute Concurs - Sanatate, premii si distractie! Slăbuţe TV - Televiziunea slăbuţelor

Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 03

Gaseste prietenii din orasul tau! Alba Arad Arges Bacau Bihor Bistrita-Nasaud Botosani Braila Brasov Buzau Calarasi Caras-Severin
Cluj Constanta Dambovita Dolj Galati Giurgiu Gorj Hunedoara Ialomita Iasi Bucuresti Maramures Mehedinti Mures Neamt Olt
Prahova Salaj Satu-Mare Sibiu Suceava Teleorman Timis Tulcea Vaslui Valcea Vrancea
Prima Petitie Nationala pentru Dreptul la o Viata Sanatoasa deja a fost semnata de catre 66338 oameni.
In total sunt necesare peste 100.000 de semnaturi. Fii voluntar si participa in campania de strangere de semnaturi, clic aici.
Bine ai venit pe Slăbuţe, comunitatea care în 2008 a pus bazele mişcării pentru stilul de viaţă sănătos din România! Am creat pentru tine o comunitate unică şi specială. Într-o atmosferă civilizată, alături doar de oameni de calitate si cu o vastă experientă în domeniul stilului de viaţă sănătos, corect şi imparţial vei putea învăţa şi împărtăşi experienţele tale despre sănătate, alimentaţie, sport, stil de viaţă, slăbit sănătos şi alte întâmplări interesante din viaţa ta. Daca îţi pasă de viitorul ţării noastre şi a celor din jur, poţi contribui alături de noi într-un mod responsabil la promovarea stilului de viaţă sănătos, fie prin recomandarea comunităţii, fie prin relatarea celor învăţate pe Slăbuţe. Dacă ne vizitezi pentru prima dată, îţi recomandăm să citeşti ghidul începătorilor.
Pentru ca să te înregistrezi, clic aici. Succes!
 
 
Opţiuni subiect
  #531 (permalink)  
Vechi 14 iul 2010, 20:52:40
incognito's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 13 mar 2010
Locaţie: Brasov, Romania
Vârsta: 44
Date: 168cm, 61.5kg
Mesaje: 3.426
Aprecieri acordate: 2.110
Am fost apreciat(a) de 692 ori in 236 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 03

Fetelor...ma uit pe tvr cultural la Concertul de vara al filarmonicii din Viena..superb. Mie imi place muzica clasica.. Daca aveti placere, puteti urmari..abia a inceput..de vreo 15-20 min.Pup.
incognito, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1995 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1478 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1479 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #532 (permalink)  
Vechi 14 iul 2010, 20:55:03
Fulguta's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 15 mar 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 46
Dieta: Mancat sanatos si sport
Date: 165cm, 56kg
Mesaje: 7.578
Aprecieri acordate: 851
Am fost apreciat(a) de 2.062 ori in 565 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 03

Citat:
Anterior postat de incognito Vezi mesajul
Pai sa vedem ce am eu in frigider:
ciorba, ghiveci, urda , telemea, rosii, ardei, castraveti, ceapa, iaurt, lapte.piersici, afine..astea sunt ale mele..
si salam..ciocolata si inghetata.si o bere.astea sunt ale prietenului...dar desi nu-mi fac cu ochiul...nu pot sa le arunc.
Ai trecut de control cu bine !
Citat:
Anterior postat de incognito Vezi mesajul
Cum sa nu...vine imediat..
Stiu ce sa-ti luam de ziua ta..costum de baie..sau ma rog..chilotei...
Atunci asa sa ramana ! De ziua mea sa vad casuta plina cu ......
Citat:
Anterior postat de symonycy Vezi mesajul
Mama Temboooo, eu iti iau , numai sa nu ma mai certi
Simo tu te dai pe langa mine cu binisorul ? Te-am iertat nu trebuie sa mai imi cumperi dar daca iti face tie placere ! Eu nu refuz !
Citat:
Anterior postat de christala Vezi mesajul
FETELE buna seara! hai ca asa m-am inervat
nu merge nenotocitu asta de net nici batut, nu-mi deschide pag. nu vrea sa-mi trimita mes inca umpic si scot toate firele de nervi ce am............ si oricum nu sunt sigura ca o sa-mi ia mes nici acum........... e al 2 care incerc sa-l trimit
azi nu am papat nimic altceva inafara de fructe
da pana la noapte mai e
am vazut ca avem baiat nou parca JULIAN .... bine ai venit!
sorry dar imi e si frica sa mai incerc sa citesc din urma sa nu ma scoata off line
Buna seara Cris ! Pup dulce si nu mai fi nervoasa ,citesti maine ! Noapte buna si ai grija de tine !
Citat:
Anterior postat de symonycy Vezi mesajul
Eu ma bag la o zumba, dispar un pic. Poate intre timp se mai calmeaza si....(stiu eu cine)
Sunt calma poti sa vii ! Dar vaca o las pana maine ! Preventiv !
Citat:
Anterior postat de christala Vezi mesajul
FULGA cine ti-a furat chiloti, de ai ramas fara?
Nu am costum de baie !
sa inteleg ca SIMO tu ai provocat vaca nebuna,
ce ai papat gresit si a scos-o la pascut FULGA?
Cred ca ai aflat intre timp !
Citat:
Anterior postat de incognito Vezi mesajul

Bine Fugule...o sa-mi lipsesti.Ce planuri ai?
Si voi mie o sa fiu terminata fara voi,sper sa am semnal la net pe stick.
Dimineata la 6 trezirea,la 6,30 plecarea cu mamii la analize pentru ea,ultima tura ,venit plecat la recuperare,de acolo direct la casa de la curte si nu stiu cat stau acoloo sa iau laptopul mic cu mine si o sa scriu printre picaturi ,o sa-l iau de dimi si o sa-l car dupa mine,noroc ca nu cantareste mult 1.200 kg.,pe urma o sa vin acasa bag un dus,ma pun in pat ca sefa o sa fie langa mine si o sa intru cand adoarme .

Citat:
Anterior postat de incognito Vezi mesajul
984 calorii azi..hm...poate mai pap ceva ..eu ma dau exemplu..si iaca ..sub 1000 cal iar..mai pap ceva.
Ti-am zis Roxy nici eu nu reusesc in fiecare zi ,mai ales in ziua de fructe ca eu nu bag nimic,o tin curata ! In alte zile ajung cu seminte,fructe uscate ..dar azi sigur nu am,dar nu se intampla des !
Citat:
Anterior postat de incognito Vezi mesajul
Fetele, ma retrag la tv..vorbim mai tarziu...iar ma doare spatele..trebuie sa ma intind.
Pup eu unde doare la fata ca sa treaca ! Stai cumintica acolo ! De la ce sa fie oare ?
__________________

Fulguta, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2076 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1559 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1560 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #533 (permalink)  
Vechi 14 iul 2010, 20:57:46
Fulguta's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 15 mar 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 46
Dieta: Mancat sanatos si sport
Date: 165cm, 56kg
Mesaje: 7.578
Aprecieri acordate: 851
Am fost apreciat(a) de 2.062 ori in 565 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 03

Citat:
Anterior postat de incognito Vezi mesajul
Fetelor...ma uit pe tvr cultural la Concertul de vara al filarmonicii din Viena..superb. Mie imi place muzica clasica.. Daca aveti placere, puteti urmari..abia a inceput..de vreo 15-20 min.Pup.
Si al meu este inebunit Roxy dupa muzica clasica,si eu dar nu asa ca el !
Noapte buna Roxy .Pe maine o sa incerc sa ma bag devreme la patut ! Sper sa reusesc ! O sa-l las deschis pana ma culc si mai intru asa !
__________________

Fulguta, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2076 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1559 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1560 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #534 (permalink)  
Vechi 14 iul 2010, 20:58:03
VentoFreddo's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 11 ian 2010
Locaţie: Braila, Romania
Vârsta: 47
Dieta: sanatoasa personalizata
Date: 174cm, 65.6kg
Mesaje: 17.573
Aprecieri acordate: 7.170
Am fost apreciat(a) de 8.280 ori in 2.421 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 03

Fetele, nu am mai facut baie ca ainceput o furtuna cand am ajunsSe ridica nisipul in sus, mi-a fost teama ca incepe o tornada ceva, sau tsunami..Sunt cu capu, ce mai, da de cand vad pe la stiri ma sperie oriceAm plecat de urgenta, partea buna e ca s-a racorit, poate maine e timp de baie
Si am tinut toata ziulica cu pepene si 2 piersici, fara nicio problema..decat dusu des la tronDa tranzit azi ioc!, foarte ciudat, ma steptam la o furtuna interna
Deja am citit pagina asta, o iau si eu pe urmele lui Caro, citesc de la cap-coada.Roxy am vazut ca scri cu verde, o iau ca pe o dovada de netagaduit a iubirii tale fata de minema duc sa citesc si prin urma
VentoFreddo, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1858 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1341 kcal/zi. Pentru a slăbi 3.5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 954 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #535 (permalink)  
Vechi 14 iul 2010, 21:04:52
Fulguta's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 15 mar 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 46
Dieta: Mancat sanatos si sport
Date: 165cm, 56kg
Mesaje: 7.578
Aprecieri acordate: 851
Am fost apreciat(a) de 2.062 ori in 565 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 03

Citat:
Anterior postat de christala Vezi mesajul
ACUM AM TERMINAT DE citit
deci FULGA AI luat o palma de nu te-ai vazut
te-a mancat limba
si eu care credeam ca o sa-mi tragi o batae la cat am papat aseara
dar am scapat usor, o si vad vaca ta nebuna in fata frig. meu asa ca nu ma ridic de pe canapea
au tras iar rau aia de tine doamne mai poti la cite chinuri te supui
sper ca maine sa nu te apuci de toate treburile de prin casa si sa urli de durere dupa ca trimitem tot arsenalul sa te pazeasca ca sa stai tu locului
M-a mancat rau ! Dar a trecut ! Vezi cat sunt de mare mi-o iau !
O sa fie bine maine ,este si ultima zi ! Pup dulce ,iti multumesc ca iti faci griji !
Nu o sa stau nici pazita ! Ca asa imi este felul ! Mama m-a nascut mergand ! De aici se trage !

Citat:
Anterior postat de VentoFreddo Vezi mesajul
Fetele, nu am mai facut baie ca ainceput o furtuna cand am ajunsSe ridica nisipul in sus, mi-a fost teama ca incepe o tornada ceva, sau tsunami..Sunt cu capu, ce mai, da de cand vad pe la stiri ma sperie oriceAm plecat de urgenta, partea buna e ca s-a racorit, poate maine e timp de baie
Si am tinut toata ziulica cu pepene si 2 piersici, fara nicio problema..decat dusu des la tronDa tranzit azi ioc!, foarte ciudat, ma steptam la o furtuna interna
Deja am citit pagina asta, o iau si eu pe urmele lui Caro, citesc de la cap-coada.Roxy am vazut ca scri cu verde, o iau ca pe o dovada de netagaduit a iubirii tale fata de minema duc sa citesc si prin urma
Imi pare rau ca nu ai facut baita ,dar cum ai spus si tu ,poate maine !
Super ca nu ai furtuna interioara a mea scoate niste zgomote de ma sperii si eu !
__________________

Fulguta, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2076 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1559 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1560 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #536 (permalink)  
Vechi 14 iul 2010, 21:09:01
angela av's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 15 apr 2010
Locaţie: hateg, Romania
Vârsta: 57
Dieta: fara dulciuri,multa miscare,fara mese dupa ora 18,multa apaplata,fara sucuri..etc...................
Date: 164cm, 59kg
Mesaje: 6.274
Aprecieri acordate: 11.284
Am fost apreciat(a) de 5.424 ori in 1.538 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 03

Fetele eu incarc poze in album ..sa nu va asteptati saa vedeti eu fac alergie sa-mi faca cineva poze....oricum nu reusesc sa le pun toate in seara aceasta.....
  #537 (permalink)  
Vechi 14 iul 2010, 21:13:10
symonycy's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 20 iun 2010
Locaţie: Nürnberg, Germania
Vârsta: 46
Date: 158cm, 57.3kg
Mesaje: 2.128
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 03

Citat:
Anterior postat de christala Vezi mesajul
SIMO eu sunt cu tine ....la sorici.... nici la noi nu se gaseste si daca -l aveam nu-l aruncam nici daca venea FULGA PERSONAL sa mi-l ia
la grasime si cioc. nu ma bag
In sfarsit, face si cu mine cineva front comun . Lasa, christala, ca poate gasesc vreun limbaj codat (la mancaruri interzise), ca numai tu m-ai inteles...n-ai vazut ce-a trimis Fulga peste mine?
symonycy, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1818 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1301 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #538 (permalink)  
Vechi 14 iul 2010, 21:16:47
VentoFreddo's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 11 ian 2010
Locaţie: Braila, Romania
Vârsta: 47
Dieta: sanatoasa personalizata
Date: 174cm, 65.6kg
Mesaje: 17.573
Aprecieri acordate: 7.170
Am fost apreciat(a) de 8.280 ori in 2.421 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 03

Citat:
Anterior postat de Fulguta Vezi mesajul
Sper ca v-ati aruncat toate dulciurilesi sorici si tot ce aveti rau prin frigidere ca azi este zi de inspectie !
Eu sunt in regula, poti sa vii

Sa ma vezi pe mine ! Ca nici acum nu am costum de baie ! Nici plaja,nici strand dar de saptamana care vine gata la bronzat cu mine ! De poze in costum de baie ce sa zic ca eu fac plaja fara sutien si nu imi cumpar costum ,doar chilotei de plaja ,ca asa nu am in casa deloc nici o pereche ! Ce saraca sunt nici chilotei nu am,bine ca nu gresesc des sa ma bateti la fundul gol ! [/QUOTE]
Asa-i moda in romania, topless?Vine al meu de urgenta acolo daca aude ca aici in Ita nu e voie , iti dau astia amenda una doua
Ti le coc eu Emy si ti le trimit ! [/QUOTE]
Stiu ca asa ai face, nu ti-e de ajuns pt cati gatesti acasa..
[QUOTE=Fulguta;254180]
Si cum eu nu beau deloc ! Sa te tii Emy cum o sa cobor la vale !
Pai doar asa, una mica pt curaj..
Citat:
Anterior postat de Fulguta Vezi mesajul
Fetele va anunt de azi sa nu va faceti griji pentru mine maine,o sa am o zi plina si cred ca o sa intru sa va salut si tocmai pe seara va citesc si va raspund !
Ce o sa ai de facut Fulgu?Nu te obosi prea tare
Citat:
Anterior postat de incognito Vezi mesajul
984 calorii azi..hm...poate mai pap ceva ..eu ma dau exemplu..si iaca ..sub 1000 cal iar..mai pap ceva.
Puitn, da stii si tu..baga semintela tv merg de minuneEu acu o sa-mi calculez caloriile, cred ca am peste 1000
Citat:
Anterior postat de incognito Vezi mesajul
Fetele, ma retrag la tv..vorbim mai tarziu...iar ma doare spatele..trebuie sa ma intind.
Of, pup, du-te si odihneste-te, scumpo
Citat:
Anterior postat de incognito Vezi mesajul
Fetelor...ma uit pe tvr cultural la Concertul de vara al filarmonicii din Viena..superb. Mie imi place muzica clasica.. Daca aveti placere, puteti urmari..abia a inceput..de vreo 15-20 min.Pup.
Mie imi plac numai anumiti compozitori, opere, etc.De ex l-am descoperit pe Luigi Boccherini, ador o simfonie de a luiAm postat-o pe la subiectul "melodia preferata" parca se numeste
Citat:
Anterior postat de Fulguta Vezi mesajul
O sa fie bine maine ,este si ultima zi ! Pup dulce ,iti multumesc ca iti faci griji ! Nu o sa stau nici pazita ! Ca asa imi este felul ! Mama m-a nascut mergand ! De aici se trage !
Cum adica?trebuie sa ne povestesti istoria asta
Imi pare rau ca nu ai facut baita ,dar cum ai spus si tu ,poate maine !
Super ca nu ai furtuna interioara a mea scoate niste zgomote de ma sperii si eu !
Mai e si maine o zi, nu las eu nimic s ama supere, in seara asta ma simt super
Doar al meu ma supara, ca a venit langa mine cu bruschette proaspat prajite cu ulei si rosii, muream dupa ele dar au cam 400 de calorii bucatica..deh, ulei mult crud si paine
VentoFreddo, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1858 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1341 kcal/zi. Pentru a slăbi 3.5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 954 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #539 (permalink)  
Vechi 14 iul 2010, 21:21:14
incognito's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 13 mar 2010
Locaţie: Brasov, Romania
Vârsta: 44
Date: 168cm, 61.5kg
Mesaje: 3.426
Aprecieri acordate: 2.110
Am fost apreciat(a) de 692 ori in 236 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 03

Citat:
Anterior postat de Fulguta Vezi mesajul
Ai trecut de control cu bine !
m-am scos...atunci nu se pune ca am mancat ce am mancat nu?
Atunci asa sa ramana ! De ziua mea sa vad casuta plina cu ......
O sa...

Si voi mie o sa fiu terminata fara voi,sper sa am semnal la net pe stick.
Dimineata la 6 trezirea,la 6,30 plecarea cu mamii la analize pentru ea,ultima tura ,venit plecat la recuperare,de acolo direct la casa de la curte si nu stiu cat stau acoloo sa iau laptopul mic cu mine si o sa scriu printre picaturi ,o sa-l iau de dimi si o sa-l car dupa mine,noroc ca nu cantareste mult 1.200 kg.,pe urma o sa vin acasa bag un dus,ma pun in pat ca sefa o sa fie langa mine si o sa intru cand adoarme .

AM inteles acum...ai treaba multa maine. Aveti grija..sa nu va rupeti spatele pe acolo. SI cand ajungi acasa ..in pat sa te odihnesti ...si sa nu aud nimic.
Ti-am zis Roxy nici eu nu reusesc in fiecare zi ,mai ales in ziua de fructe ca eu nu bag nimic,o tin curata ! In alte zile ajung cu seminte,fructe uscate ..dar azi sigur nu am,dar nu se intampla des !
Ei lasa..ca am rezolvat ..am depasit 1000 cal..nu spui cu ce..
Pup eu unde doare la fata ca sa treaca ! Stai cumintica acolo ! De la ce sa fie oare ?
De la pozitia minunata la calculator..de la ce altceva..daca n-am birou si scaun directoral ..ca sa stau ca lumea...
Citat:
Anterior postat de Fulguta Vezi mesajul
Si al meu este inebunit Roxy dupa muzica clasica,si eu dar nu asa ca el !
Noapte buna Roxy .Pe maine o sa incerc sa ma bag devreme la patut ! Sper sa reusesc ! O sa-l las deschis pana ma culc si mai intru asa !
Mie imi place ... Treci la somn..ca jar mananci
Noapte buna Fulgule
Citat:
Anterior postat de VentoFreddo Vezi mesajul
Fetele, nu am mai facut baie ca ainceput o furtuna cand am ajunsSe ridica nisipul in sus, mi-a fost teama ca incepe o tornada ceva, sau tsunami..Sunt cu capu, ce mai, da de cand vad pe la stiri ma sperie oriceAm plecat de urgenta, partea buna e ca s-a racorit, poate maine e timp de baie
Si am tinut toata ziulica cu pepene si 2 piersici, fara nicio problema..decat dusu des la tronDa tranzit azi ioc!, foarte ciudat, ma steptam la o furtuna interna
Deja am citit pagina asta, o iau si eu pe urmele lui Caro, citesc de la cap-coada.Roxy am vazut ca scri cu verde, o iau ca pe o dovada de netagaduit a iubirii tale fata de minema duc sa citesc si prin urma
Bine ca ati ajuns cu bine acasa...
Vezi ca stii? Verdele e una din culorile preferate.
Citat:
Anterior postat de angela av Vezi mesajul
Fetele eu incarc poze in album ..sa nu va asteptati saa vedeti eu fac alergie sa-mi faca cineva poze....oricum nu reusesc sa le pun toate in seara aceasta.....
Ma uit imediat ANgela...dar chiar nici una cu tine?
incognito, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1995 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1478 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1479 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #540 (permalink)  
Vechi 14 iul 2010, 21:25:03
christala's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 05 iun 2010
Locaţie: larnaca, Cipru
Date: 167cm, 63kg
Mesaje: 990
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 03

ROXI DUTE SI TE intinde daca te doare spatele, mult. de info. si eu ascult muzica de genul acesta, dar acum nu pot ca se uta ai mei copiii la desene si ar insemna razboi
EMY iubita ce bine ca ploua la tine ..lasa ca faci baita maine
ce n-as da eu sa ploua si la mine ..........dar la mine nu e nici o sansa pana in oct. asa ca stau la 35-36
FETELE azi am fost la ginecolog si am facut control
totul e perfect si sinii si jos
am facut si un papanicolaou
ma mai duc cind am sa-mi pun sterilet asta peste 2 luni
maine eu am sa pap pepene ca mai am jumate de azi, am si o ciorba de varza, mere si apa
acum ma duc sa fac ceva gim si ma intorc
christala, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1755 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1238 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 722 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
 

Informatii despre slabit
alimentatie, calorii, dieta, fitness, kilograme, sanatos, slabit, sport


Reguli de postare
BB code este Pornit
emoticoanele sunt Pornit
Codul [IMG] este Pornit
Codul HTML este Oprit
Trackbacks are Oprit
Pingbacks are Oprit
Refbacks are Oprit
Nu poţi deschide subiecte noi
Nu poţi să răspunzi la mesaje
Poţi să publici ataşamente
Nu poţi să-ţi editezi mesajele

Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimul mesaj
Ce inaltime ai vrea sa ai? Slabuta Despre noi, ... femeile 42 08 iun 2013 09:46:18
Hai sa ne cunoastem mai bine :) Luna Jocuri pe forum 283 04 iul 2012 21:49:59
Vreau sa slabesc 30 kg anonima Arhiva subiecte - Grupul de slabit: minus 30 - 40 (kg) 68 01 iun 2011 17:12:57
Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 02 Slabuta Arhiva jurnale slabit 5172 13 iul 2010 22:33:21
Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) Slabuta Arhiva jurnale slabit 9058 08 iun 2010 16:51:30

Mesaje noi in forum de slabit Slabute.ro
 Mesajele slăbuţelor
Se încarcă mesajele...
Calculator calorii (clic aici)
Poziţionare:
Calculator nutriţionalFan Slăbuţe!Susţine Slăbuţe!Top SlăbuţeSlabute TV
Subiecte noi
Subiecte interesante
Ultimele articole