Prezentare Calculator Nutriţional Slăbuţe - Partea 1Cursuri pictura, desen, modelaj, istoria artei
Sunt Resposnabil Calculator nutriţional Susţin Slăbuţe - Widgets si insigne! Slabute Concurs - Sanatate, premii si distractie! Slăbuţe TV - Televiziunea slăbuţelor

Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 05

Gaseste prietenii din orasul tau! Alba Arad Arges Bacau Bihor Bistrita-Nasaud Botosani Braila Brasov Buzau Calarasi Caras-Severin
Cluj Constanta Dambovita Dolj Galati Giurgiu Gorj Hunedoara Ialomita Iasi Bucuresti Maramures Mehedinti Mures Neamt Olt
Prahova Salaj Satu-Mare Sibiu Suceava Teleorman Timis Tulcea Vaslui Valcea Vrancea
Prima Petitie Nationala pentru Dreptul la o Viata Sanatoasa deja a fost semnata de catre 66338 oameni.
In total sunt necesare peste 100.000 de semnaturi. Fii voluntar si participa in campania de strangere de semnaturi, clic aici.
Bine ai venit pe Slăbuţe, comunitatea care în 2008 a pus bazele mişcării pentru stilul de viaţă sănătos din România! Am creat pentru tine o comunitate unică şi specială. Într-o atmosferă civilizată, alături doar de oameni de calitate si cu o vastă experientă în domeniul stilului de viaţă sănătos, corect şi imparţial vei putea învăţa şi împărtăşi experienţele tale despre sănătate, alimentaţie, sport, stil de viaţă, slăbit sănătos şi alte întâmplări interesante din viaţa ta. Daca îţi pasă de viitorul ţării noastre şi a celor din jur, poţi contribui alături de noi într-un mod responsabil la promovarea stilului de viaţă sănătos, fie prin recomandarea comunităţii, fie prin relatarea celor învăţate pe Slăbuţe. Dacă ne vizitezi pentru prima dată, îţi recomandăm să citeşti ghidul începătorilor.
Pentru ca să te înregistrezi, clic aici. Succes!
 
 
Opţiuni subiect
  #2141 (permalink)  
Vechi 20 oct 2010, 09:10:29
danasonrisa's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 20 sep 2010
Locaţie: Vaslui, Romania
Vârsta: 43
Dieta: hipocalorica usoara
Date: 158cm, 65.2kg
Mesaje: 2.459
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 62 ori in 13 mesaje
Implicit

Citat:
Anterior postat de david Vezi mesajul
AAAAAAAAA,mi-am adus aminte ,sa vedeti ce am patit aseara,vorbeam cu voi si vroiam sa iau ceva din frigider si am pus mana pe maner sa-l deschid si am ramas cu el in mana,m-am blocat ,nu stiam ce s-a intamplat,m-am si panicat si enervat,si singurele cuvinte care imi rasunau in minte au fost:unde gasesc eu sa cumpar.Am un BEKO de inox ,credeti ca se gasesc si unde?(bine ca nu am ramas cu altceva in mana)
M-ai facut sa rad Sper sa gasesti!

ce idee sa-i fac si eu aleia mici asa ceva
Ma bucur ca iti place, si eu ii fac diseara puiului meu!
Eu m-am abtinut restul zilei dar am amncat noaptea cam mult....
Ma rog azi tin ziua de fructe: struguri, 1 para, 1 piersica imensa, 2mere, 2 bananeAtata o sa mananc pana la 18.30 cand ajung acasa[/QUOTE]
Succes astazi! BRAVO!

Ultima dată editat de Slabuta; 20 oct 2010 at 10:36:44.
  #2142 (permalink)  
Vechi 20 oct 2010, 09:12:13
VentoFreddo's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 11 ian 2010
Locaţie: Braila, Romania
Vârsta: 47
Dieta: sanatoasa personalizata
Date: 174cm, 65.6kg
Mesaje: 17.573
Aprecieri acordate: 7.170
Am fost apreciat(a) de 8.280 ori in 2.421 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 05

Fetelor, ce matinale suntetiCa sa nu zic de <fulga ca nu a dormit de loc...
Fetele, mi-e ciuda ca la mine e soare si frumos si eu trebuia sa ma duc la targ azi, si m-a sunat prietena ca tre sa stea acasa, nu stiu cine venea la eaAsa ca azi am decis sa fac in sfarsit cornurile alea ale fulgai
Citat:
Anterior postat de Fulguta Vezi mesajul
Fetele nu imi este somn deloc ! M-am enervat mai devreme si mi-a trecut si oboseala trebuie sa ma bag la somnic ca maine la 6 trezirea ! Merg sa ma uit la albume si retete dietetice ,am vazut acum cand am intrat pe prima pagina briose cu merisoare parca ? Merg la bantuit !
Am vazut ca nu ai mai dormit toata noaptea...Of, fata asta merita ..nu stiu, inchisa in casa cu 3 lacate, auzi, la ora aia pleaca de la el si la prima ora dimineata se intoarceA reusit doar sa te imbolnaveasca pe tine si sa-l faca pe al tau cheaun de cap
Citat:
Anterior postat de danasonrisa Vezi mesajul
Buna dimineata fete mici si slabute! Va doresc o zi frumoasa, pe masura inimioarelor voastre!
Neata, Dana, ce m-ai amuzat cu meniul tau in imagini..da nu-i corect sane pui atatea bunatati in fata, noi suntem la ziua de fructe
Citat:
Anterior postat de danasonrisa Vezi mesajul
Pentru colegele care nu beau cafeluta, un ceiut cald, cu mult drag!
ms, ms, uite cu asta m-am servit, e tare bun
Meniul tau suna f bine, te incadrezi si in calorii..bravo!

Citat:
Anterior postat de feelix Vezi mesajul
acum il alaptez pe fiul meu .
apoi voi merge sa fac ciorba de perisoare si o sa mai fac un chec cu fructoza pt socrul meu. are diabet.
Suntem la ziua de fructe !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Acum sunt sprintena ca o caprioara, dupa amiaza voi fi (probabil ) ca o taratoare
Spor la rontait fructe, scumpo, si la treaba!
Citat:
Anterior postat de Fulguta Vezi mesajul
Fetele am revenit nu imi este somn deloc ! Am facut o prostie aseara cat am stat cu ei in bucatarie am baut 3 guri din cafeaua ei si de asta nu mai pot dormii,asa ca merg sa ma apuc de pasta de hrean si mancarica depraz cu masline ,si o ciorbica de vitel,maine o sa fiu plecata la mamii ,mai trebuie sa fac si curat un pic prin casa si uite cum o sa treaca ziua ,o sa il las deschis si intru sa citesc cat imi fac treaba !
Hai sa vad si ceva pozitiv in treaba asta:sigur o sa-ti treaca raceala de la hrean
Sa ai spor, Fulgusor, si eu tot asa am in program, sa gatesc, sa mai fac curat...si sa mai trag cu ochiul la voi
Fulgu, dar te rog eu sa mananci ceva, cum sa nu mamanci toata ziuaMacar o salata acolo, s ai ceva fibre in stomac
Citat:
Anterior postat de david Vezi mesajul
Nu prea bine ,dar imi revin eu am adormit la 12 si trezirea e la ora 6 caci pregatesc fetita de scoala si ma apuc sa fac o ciorba de peste ca e preferata mea
Spor la treaba si tie, Vidia, si o zi frumoasa!

Citat:
Anterior postat de david Vezi mesajul
Am odomnisoara are 9 ani si 10 luni si ew in clasa a treia,as vrea sa pun ceva poze ,dar nu reusesc ,daca ma puteti ajuta!(PS se numaste Bianca Theodora
Sa-ti traiasca, e un nume f f frumos
Citat:
Anterior postat de angela av Vezi mesajul
Neata fetele...o zi frumoasa,linistita,pe placul fiecareia....fetelor ce sunt la zi de fructe o zi usoara fara tentatii.......
Multumim, Angela draga, si tie o zi usoara la servici
Citat:
Anterior postat de Alynuta Vezi mesajul
Buna dimineata ,fetelor, Ce faceti ? Azi papam fructe
Ieri mi-am facut conopida cu pesmet si am facut-o prea sarata,nu mi-a placut si am aruncat-o. Deci ieri am mancat supa ,2 ochiuri si seara 2 feliute de secara cu zacusca ,vad ca nu mai oscilez de la o zi la alta ,caci e a treia dimineata in care am 56.7.Sa vedem maine.
Te-ai chinuit cu conopida aia eu nu o sarez, pun sare doar in apa ce a fiert, m-am obisnuit s amamanc cu f putina sare sau deloc
NU-ti face griji pt meniul de ieri, a fost perfect

Citat:
Anterior postat de Alynuta Vezi mesajul
Intru imediat ca avem o mica sedinta.
Spor la treaba!
Citat:
Anterior postat de lacramioara2 Vezi mesajul
Buna dimineata fetelor. Eu am azi o zi destul de plina e posibil sa nu mai intru pana deseara.

Am papat la mic dejun un iaurt cu niste paine neagra, la pranz am programat piept de pui la gratar cu salata de varza si cina inca nu stiu, probabil niste urda cu rosie si ardei.

Succes fetelor care tin ziua de fructe.
Multumim, Lacra, bun meniul tau, da cam putin..Sper sa fie portiile mari, pe saturate
Nu-i nimic daca esti ocupata, ne vedem deseara, spor la treaba si tie!Am vazut ca tu intri dupa ce ies eu
Citat:
Anterior postat de david Vezi mesajul
AAAAAAAAA,mi-am adus aminte ,sa vedeti ce am patit aseara,vorbeam cu voi si vroiam sa iau ceva din frigider si am pus mana pe maner sa-l deschid si am ramas cu el in mana:,m-am blocat ,nu stiam ce s-a intamplat,m-am si panicat si enervat,si singurele cuvinte care imi rasunau in minte au fost:unde gasesc eu sa cumpar.Am un BEKO de inox ,credeti ca se gasesc si unde?(bine ca nu am ramas cu altceva in mana)
Tu nu stii, da Fulga e vinovataEa trimite vrajitoarea cracanata sa aiba grija sa nu ne apropiem de frigidere noastre..Fulga, de mult nu mai vazusem urata, ai trimis-o la Vidia, da?
VentoFreddo, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1858 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1341 kcal/zi. Pentru a slăbi 3.5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 954 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #2143 (permalink)  
Vechi 20 oct 2010, 09:14:16
danasonrisa's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 20 sep 2010
Locaţie: Vaslui, Romania
Vârsta: 43
Dieta: hipocalorica usoara
Date: 158cm, 65.2kg
Mesaje: 2.459
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 62 ori in 13 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 05

Citat:
Anterior postat de VentoFreddo Vezi mesajul
BUna dimineata!!!!
Eu am inceput ziua cu o cana zdravana de ceai de piersici (ca sa fiu in tema) si musetel..Plus antibioticul care nu e fructa
Spor la ziua de fructe, fetele mele
Si tuturor o zi minunata, azi la mine e soare!!!
Buna dimineata Emy! La noi inca nu e soare, dar macar nu mai ploua...
  #2144 (permalink)  
Vechi 20 oct 2010, 09:20:00
VentoFreddo's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 11 ian 2010
Locaţie: Braila, Romania
Vârsta: 47
Dieta: sanatoasa personalizata
Date: 174cm, 65.6kg
Mesaje: 17.573
Aprecieri acordate: 7.170
Am fost apreciat(a) de 8.280 ori in 2.421 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 05

Citat:
Anterior postat de crina38 Vezi mesajul
multumim emi, si tie la fel

Eu am mancat struguri si acum ma chinui la o para imensa , tare( tot ma doare maseaua plombata, mananc intr-o parte) si beau apa plata si cafea cu putin zahar
Sa vezi forfoteala in burta dupa aia...
Sper sa ai baia aproapeDa uite asa curatam corpul de toxineOf, trebuia sa alegi pere delea mici, chinezesti parca le zice, galbene..sunt asa moi si parfumateA, stai, ca tie ti le aduce
cateringul..mama lui, ti-a adus para aia tare
Sa ai spor azi, Crina, am vazut ca ai mancat iar seara, pai daca nu ai mancat la cina..eu zic ca daca mancai bine pana la 7-8, nu-ti mai veneau piticiiCE ai mancat aseara?
Pupicei, sa ai o zi buna si fara framantari, ca sa nu te repezi pe papa caca
Citat:
Anterior postat de angela av Vezi mesajul
Fulgule,era de asteptat sa se intample asa ceva....pacat de cumnatica ta ca e tanara si inca nu e coapta la minte....
Azi am baut un ceai de coada soricelului,o cana jumate de suc de mar si inca un ceai de musetel....la mine am struguri....
Of, Angela, da nici nu da semne ca se coaceCa omul mai invata si din greseli, da ea ba..

Aha, deci tii si tu un fel de zi de fructemai incolo ce papi?
Citat:
Anterior postat de danasonrisa Vezi mesajul
Nici nu mai stiu de cand nu am mai papat chec... Bunica de pe mama il face uau!

Sa ai bafta la scoala si o zi minunata in continuare!
Dana, vezi tu wau!...Checul nu e nici bun nici wau, vad ca te gandesti cam mult la dulciuri, seteaza-ti creierul pe off!, lasa-le-colo, hai sa inlocuim dulciurile in mintea noastra cu fructe
Citat:
Anterior postat de crina38 Vezi mesajul
neata angela, ia ca ma duc sa-mi fac si eu un ceai sunatoare+ musetel..Dupa struguri si cafea si apa...sa vezi stomacul....
VentoFreddo, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1858 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1341 kcal/zi. Pentru a slăbi 3.5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 954 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #2145 (permalink)  
Vechi 20 oct 2010, 09:21:24
VentoFreddo's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 11 ian 2010
Locaţie: Braila, Romania
Vârsta: 47
Dieta: sanatoasa personalizata
Date: 174cm, 65.6kg
Mesaje: 17.573
Aprecieri acordate: 7.170
Am fost apreciat(a) de 8.280 ori in 2.421 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 05

Citat:


Va doresc succes astazi si pofta buna!
Asa mai merge..
mersi mult, eu dau de o parte bananele si strugurii, nu am voie la MontyDa pap restu(azi nici nu impart cu Fulga, ca nu vrea nica)
Ms,Dana
VentoFreddo, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1858 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1341 kcal/zi. Pentru a slăbi 3.5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 954 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]

Ultima dată editat de Slabuta; 20 oct 2010 at 10:37:08.
  #2146 (permalink)  
Vechi 20 oct 2010, 09:25:07
danasonrisa's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 20 sep 2010
Locaţie: Vaslui, Romania
Vârsta: 43
Dieta: hipocalorica usoara
Date: 158cm, 65.2kg
Mesaje: 2.459
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 62 ori in 13 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 05

Citat:
Anterior postat de VentoFreddo Vezi mesajul

Asa mai merge..
mersi mult, eu dau de o parte bananele si strugurii, nu am voie la MontyDa pap restu(azi nici nu impart cu Fulga, ca nu vrea nica)
Ms,Dana
Ziceam si eu asa de chec, daca mi-a adus aminte... Chiar nu am simtit nevoia de dulce de cand tin dieta. Mananc zilnic 3-5 fructe si probabil de aia. Ieri citeam ca e indicata o lingurita de miere pe zi asa ca azi dimineata am indulcit ceaiul.
Dar capsunele le imparti? Sunt preferatele mele in materie de fructe
  #2147 (permalink)  
Vechi 20 oct 2010, 09:31:55
feelix's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 16 oct 2010
Locaţie: Brasov, Romania
Vârsta: 47
Date: 173cm, 67kg
Mesaje: 5.228
Aprecieri acordate: 2.791
Am fost apreciat(a) de 2.518 ori in 916 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 05

Citat:
Anterior postat de crina38 Vezi mesajul
aaa, e mare acum da..
Eu am alaptat pana la 6 luni ca incet incet laptele mi s-a dus .Stii cat de mult conteaza psihicul si ce oiti doresti..Vreau sa-ti spun ca eu cred ca din cauza mea nu am mai avut lapte ca tot imi era frica ca hranitul copilului depindea numai de mine si imi era frica ca daca se intampla ceva cu mine copilul ce face. ?..ca brusc nu poti sa-i schimbi alimentata!!Pitici de mama disperata!!! dar cat timp am alaptat am avut un regim f strict...Adevarul e ca nici nu a avut colici coplilul sau alte probleme , a meritat efortul.In timpul alaptarii m-am ingrasat ca imi era foame...de am ajuns la kg de dinaintea nasterii.
si eu m-am ingrasat. din ce cauza? pt ca am avut o pierdere uriasa la 3 luni ale copilului, aproape imi pierise laptele si numai autosugestia m-a facut sa ajung aici si ingerasul meu sa mai suga. A fost o perioada de o luna in care am mancat si am baut lichide ca sa-mi refac laptele si uite ca am reusit, chiar daca am luat 6 kg in plus.
Multumesc lui Dumnezeu ca am reusit, caci kg se duc putin cate putin.
feelix, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2106 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1589 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1590 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #2148 (permalink)  
Vechi 20 oct 2010, 09:36:12
feelix's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 16 oct 2010
Locaţie: Brasov, Romania
Vârsta: 47
Date: 173cm, 67kg
Mesaje: 5.228
Aprecieri acordate: 2.791
Am fost apreciat(a) de 2.518 ori in 916 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 05

merg sa fac checul. Baitelul a adormit.
ciorba de perisoare e aproape gata.
feelix, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2106 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1589 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1590 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #2149 (permalink)  
Vechi 20 oct 2010, 09:43:05
VentoFreddo's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 11 ian 2010
Locaţie: Braila, Romania
Vârsta: 47
Dieta: sanatoasa personalizata
Date: 174cm, 65.6kg
Mesaje: 17.573
Aprecieri acordate: 7.170
Am fost apreciat(a) de 8.280 ori in 2.421 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 05

Citat:
Anterior postat de danasonrisa Vezi mesajul
Ziceam si eu asa de chec, daca mi-a adus aminte... Chiar nu am simtit nevoia de dulce de cand tin dieta. Mananc zilnic 3-5 fructe si probabil de aia. Ieri citeam ca e indicata o lingurita de miere pe zi asa ca azi dimineata am indulcit ceaiul.
Dar capsunele le imparti? Sunt preferatele mele in materie de fructe
Pai daca ne gandim mereu la dulciuri vine si pofata..mai bine ca nu te gandesti des
Hm..hai, treaca d ela mine, capsunile juma-juma
Citat:
Anterior postat de feelix Vezi mesajul
merg sa fac checul. Baitelul a adormit.
ciorba de perisoare e aproape gata.
Eu deabia acum am terminat ceaiul, ma duc si
eu sa ma apuc de treaba
VentoFreddo, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1858 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1341 kcal/zi. Pentru a slăbi 3.5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 954 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #2150 (permalink)  
Vechi 20 oct 2010, 09:46:45
angela av's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 15 apr 2010
Locaţie: hateg, Romania
Vârsta: 57
Dieta: fara dulciuri,multa miscare,fara mese dupa ora 18,multa apaplata,fara sucuri..etc...................
Date: 164cm, 59kg
Mesaje: 6.274
Aprecieri acordate: 11.284
Am fost apreciat(a) de 5.424 ori in 1.538 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 05

Citat:
Anterior postat de VentoFreddo Vezi mesajul

Sper sa ai baia aproapeDa uite asa curatam corpul de toxineOf, trebuia sa alegi pere delea mici, chinezesti parca le zice, galbene..sunt asa moi si parfumateA, stai, ca tie ti le aduce
cateringul..mama lui, ti-a adus para aia tare
Sa ai spor azi, Crina, am vazut ca ai mancat iar seara, pai daca nu ai mancat la cina..eu zic ca daca mancai bine pana la 7-8, nu-ti mai veneau piticiiCE ai mancat aseara?
Pupicei, sa ai o zi buna si fara framantari, ca sa nu te repezi pe papa caca

Of, Angela, da nici nu da semne ca se coaceCa omul mai invata si din greseli, da ea ba..

Aha, deci tii si tu un fel de zi de fructemai incolo ce papi?

Dana, vezi tu wau!...Checul nu e nici bun nici wau, vad ca te gandesti cam mult la dulciuri, seteaza-ti creierul pe off!, lasa-le-colo, hai sa inlocuim dulciurile in mintea noastra cu fructe


Emy pana ajung acasa dupa ora 16...doar struguri...acasa inca o cana de suc sau doua cu mere ,pere,poate gutui,vad eu...daca mi-e foame fierb conopida si pap cu busuioc....deocamdata sunt bine....bag apa si o sa-mi fac un ceai cand am timp(sper)...
 

Informatii despre slabit
comunitate, diete, femei, greutate, kilograme, prieteni, relatii, sanatos, slabire


Reguli de postare
BB code este Pornit
emoticoanele sunt Pornit
Codul [IMG] este Pornit
Codul HTML este Oprit
Trackbacks are Oprit
Pingbacks are Oprit
Refbacks are Oprit
Nu poţi deschide subiecte noi
Nu poţi să răspunzi la mesaje
Poţi să publici ataşamente
Nu poţi să-ţi editezi mesajele

Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimul mesaj
Hai sa ne cunoastem mai bine :) Luna Jocuri pe forum 283 04 iul 2012 21:49:59
Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 04 Slabuta Arhiva jurnale slabit 4242 23 sep 2010 07:42:01
Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 03 Slabuta Arhiva jurnale slabit 4618 13 aug 2010 21:11:04
Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 02 Slabuta Arhiva jurnale slabit 5172 13 iul 2010 22:33:21
Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) Slabuta Arhiva jurnale slabit 9058 08 iun 2010 16:51:30

Mesaje noi in forum de slabit Slabute.ro
 Mesajele slăbuţelor
Se încarcă mesajele...
Calculator calorii (clic aici)
Poziţionare:
Calculator nutriţionalFan Slăbuţe!Susţine Slăbuţe!Top SlăbuţeSlabute TV
Subiecte noi
Subiecte interesante
Ultimele articole