Prezentare Calculator Nutriţional Slăbuţe - Partea 1Cursuri pictura, desen, modelaj, istoria artei
Sunt Resposnabil Calculator nutriţional Susţin Slăbuţe - Widgets si insigne! Slabute Concurs - Sanatate, premii si distractie! Slăbuţe TV - Televiziunea slăbuţelor

Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 06

Gaseste prietenii din orasul tau! Alba Arad Arges Bacau Bihor Bistrita-Nasaud Botosani Braila Brasov Buzau Calarasi Caras-Severin
Cluj Constanta Dambovita Dolj Galati Giurgiu Gorj Hunedoara Ialomita Iasi Bucuresti Maramures Mehedinti Mures Neamt Olt
Prahova Salaj Satu-Mare Sibiu Suceava Teleorman Timis Tulcea Vaslui Valcea Vrancea
Prima Petitie Nationala pentru Dreptul la o Viata Sanatoasa deja a fost semnata de catre 66338 oameni.
In total sunt necesare peste 100.000 de semnaturi. Fii voluntar si participa in campania de strangere de semnaturi, clic aici.
Bine ai venit pe Slăbuţe, comunitatea care în 2008 a pus bazele mişcării pentru stilul de viaţă sănătos din România! Am creat pentru tine o comunitate unică şi specială. Într-o atmosferă civilizată, alături doar de oameni de calitate si cu o vastă experientă în domeniul stilului de viaţă sănătos, corect şi imparţial vei putea învăţa şi împărtăşi experienţele tale despre sănătate, alimentaţie, sport, stil de viaţă, slăbit sănătos şi alte întâmplări interesante din viaţa ta. Daca îţi pasă de viitorul ţării noastre şi a celor din jur, poţi contribui alături de noi într-un mod responsabil la promovarea stilului de viaţă sănătos, fie prin recomandarea comunităţii, fie prin relatarea celor învăţate pe Slăbuţe. Dacă ne vizitezi pentru prima dată, îţi recomandăm să citeşti ghidul începătorilor.
Pentru ca să te înregistrezi, clic aici. Succes!
 
 
Opţiuni subiect
  #4021 (permalink)  
Vechi 12 dec 2010, 09:07:26
feelix's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 16 oct 2010
Locaţie: Brasov, Romania
Vârsta: 47
Date: 173cm, 67kg
Mesaje: 5.228
Aprecieri acordate: 2.791
Am fost apreciat(a) de 2.518 ori in 916 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 06

Citat:
Anterior postat de claudiam Vezi mesajul
buna dimineata
ieri nu am apucat sa mai intru. am avut program de calcat, spalat si ..iesit in oras. si bineinteles nu stiu cum am facut dar ieri am mancat tare multe prostii.
am gustat din cartofi prajiti, din rulada, clatite si tort. mi-e rau cand ma gandesc ca am mancat din toate in aceeasi zi
de asta mi-e greu mie sa tin dieta in decembrie .
voi sper ca ati fost cumintele!?
servus Claudia!
se mai intampla sa mai avem si "abateri". important e sa nu devina un obicei. te pup si vointa multa, multa.
O zi frumoasa !
__________________

feelix, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2106 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1589 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1590 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #4022 (permalink)  
Vechi 12 dec 2010, 09:09:50
feelix's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 16 oct 2010
Locaţie: Brasov, Romania
Vârsta: 47
Date: 173cm, 67kg
Mesaje: 5.228
Aprecieri acordate: 2.791
Am fost apreciat(a) de 2.518 ori in 916 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 06

suculetul si cafeaua sunt servite !



__________________

feelix, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2106 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1589 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1590 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #4023 (permalink)  
Vechi 12 dec 2010, 09:13:59
feelix's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 16 oct 2010
Locaţie: Brasov, Romania
Vârsta: 47
Date: 173cm, 67kg
Mesaje: 5.228
Aprecieri acordate: 2.791
Am fost apreciat(a) de 2.518 ori in 916 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 06

ce bine arata sucul !!!!!!!!!!
merg si eu sa-mi fac
Azi am o zi mai plina, adica fac ultima portie de zacusca si am si de invatat. Peste o saptamana o sa primim porcul de la tati si trebuie sa fie gol in lada frigiderului
__________________

feelix, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2106 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1589 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1590 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #4024 (permalink)  
Vechi 12 dec 2010, 09:18:54
claudiam's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 16 sep 2009
Locaţie: Craiova, Romania
Vârsta: 49
Dieta: dukan
Date: 165cm, 87.5kg
Mesaje: 300
Aprecieri acordate: 1
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 06

Citat:
Anterior postat de feelix Vezi mesajul
ce bine arata sucul !!!!!!!!!!
merg si eu sa-mi fac
Azi am o zi mai plina, adica fac ultima portie de zacusca si am si de invatat. Peste o saptamana o sa primim porcul de la tati si trebuie sa fie gol in lada frigiderului
sa ai spor si sa-ti iasa bune
  #4025 (permalink)  
Vechi 12 dec 2010, 10:49:12
incognito's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 13 mar 2010
Locaţie: Brasov, Romania
Vârsta: 44
Date: 168cm, 61.5kg
Mesaje: 3.426
Aprecieri acordate: 2.110
Am fost apreciat(a) de 692 ori in 236 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 06

Citat:
Anterior postat de VentoFreddo Vezi mesajul
Ms iubita, sper sa ai si tu o zi frumoasa, si sa ai spor la treaba, nu te obosi prea tare!
Nu stiu ce s-a inteles, si mie imi place sa citesc, la nebunie, dar nu pe calculator, imi plac cartile cu foile lor si cu mirosul de cerneala
Ai grija cu bulgarele ala, sa nu ti-o iei pe freza Daca e ceva, trimite-l la noi ori in Ita ori in Cipru, Spania..
Si mie imi plac povestileDeaia inca mai ma uit la desene animate
Te pup, o zi frumoasa si o seara si mai frumoasa!

Ma gandeam eu ca la asta te-ai referit. SI mie imi plac cartile ..din hartie.
Nu am mai trimis bulgarele, ca mi-a fost frig.
Filmul nu a fost fain...a fost f lung si din nou nu a cuprins multe amanunte din carte. Cartile au fost ff faine. In orice caz, daca n-ai citit cartile , nu intelegi mare lucru, ca dovada , al meu a atipit de cateva ori. Mi-a fost teama ca o sa sforaie..
Citat:
Anterior postat de myha Vezi mesajul
Va salut fetelor, vad ca sunteti foarte active, cu zugravitul si altele. Eu am fost la serviciu ieri ( lucrez 24 ore ) si nu am avut cum sa va salut. O fac acum.Sa aveti un sfarsit de saptamana cat mai placut, atat cat a mai ramas.
Eu trebuie sa fac tiramisu in seara asta pentru ca maine serbez ziua de nastere.
Azi dimineata, cand am venit de la servici, sotul m-a surprins cu un buchet frumos de trandafiri rosii.
Va pup pe toate.
Servus Miha , tare ocupta esti si tu.
Azi este ziua ta , asa ca imi urez La multi ani, sanatate si un mic ceva pt tine:
Citat:
Anterior postat de Fulguta Vezi mesajul

Asa sunt si eu ca tine si al meu ca al tau ! Emy dar nu este prea cald la tine ? La mine la 24,6 este foarte cald in casa ! Si eu sunt friguroasa de fel !
Ce fain ca e cald.. La noi, iar nu stiu ce s-a intamplat. Dimineata aveam 17 grade ..si inca nu a trecut de 18. Cred ca o fi inchis centrala de jos noaptea, ca altfel nu-mi explic.
Citat:
Anterior postat de david Vezi mesajul
V-am citit pe toate nu pot sa va raspund la fiecare ,dar voi ma scuzati.Roxy te asteptam mai des
sunt foarte obosita si ma doare putin capul
Servus Vidia,
Sper sa pot intra mai des..dar nu prea cred.
Saptamana viitoare o sa merg pe la mam sa -i fac curat si ei..asa ca o sa fiu cu voi printre picaturi.
Iar nu te simti bine?Sanatate multa
Citat:
Anterior postat de angela av Vezi mesajul
fetele eu pun poze in album ....se incarca tare greu....
O sa le vad si eu imediat.
Citat:
Anterior postat de danasonrisa Vezi mesajul
Abia acum am intrat pe usa si am deschis laptop-ul sa va zic: SUNT FERICITA! Bobo are 7 cm, l-am auzit, l-am vazut, misca din viitoarele membre Mi-a dat doctorita data asta poza si film!!! Ma duc sa incerc sa atasez poza in albumul lunii decembrie
Ce bine Dana Sa fiti sanatosi si Bobo un frumos.
Citat:
Anterior postat de Alynuta Vezi mesajul
Fetele mele iubite,mi-a fost dor de voi. Ieri mi-am luat o zi de concediu si am facut curat. Azi asa frumos a nins cu stelute mici. Se lipeau de geam ,eu le numaram colturile,erau perfecte. Mi-am impodobit prin casa,am aprins lumanarele ,ascult colinde.Sunt sigurica ai mei au plecat la baschet,am pedalat(mi-a adus bicicleta) 20 km.
Ceea ce am citit nu m-a prea bucurat exceptand catalogul Feliciei.In rest pup toate fetele in special pe Kika
Servus ALy, ma bucur ca ai avut o zi mai linistita . SI bravos pt biciclit.


Citat:
Anterior postat de anes Vezi mesajul

Da Kika, tare rau s-a simtit saracuta. Nu stim de la ce, am vorbit azi cu doctorita lor la telefon si mi-a zis ca cica e o viroza in oras, care are simptomele astea. Acum e sculata din pat, dar e atat de haos prin casa de n-are unde sa se aseze ... M-a mai ajutat la dat cu amorsa, prin locurile pe unde putea de pe scaun, ca inca e slabita.
Acum citeste ce va sciu ...
Sper ca micuta se simte mai bine azi
Citat:
Anterior postat de VentoFreddo Vezi mesajul

Fulgut si Roxy nu au intrat inca..Roxy e inca la film cred
Da Fulg?
Probabil ca eram la film..Dupa am mers si la cumparaturi putin..n-am luat mare lucru.
Filmul nu a meritat , cel putin asta e parerea mea.Cartea e faina.
Citat:
Anterior postat de VentoFreddo Vezi mesajul

Fete dragi, ies, va pup, Fulga si Roxy, mi-e dor de voi, miane repet ziua de aziasta inseamna ca probabil intru tot pe la 1-2 dupamiaza
Fug la film, va pupicesc mult, noapte buna!!
O duminica frumoasa Emy si distractie faina.
Citat:
Anterior postat de Fulguta Vezi mesajul
Buna seara fetele mele dragi am intrat sa va spun noapte buna si sa mai citesc ce ati scris dar dupa ce se termina K 1 ,imi place la nebunie !
Aha...cica citesti dupa K1..si cand ma uit..era 3 noaptea si voi tot nu dormeati
Citat:
Anterior postat de anes Vezi mesajul

Da, uite si asta seara, eu eram cocotata pe scara si ea imi incarca trafaletul ... Apoi a luat pensulita si a dat cu culoare pe la muchii
Uite asa culoare am facut un perete
Is curioasa ca ce reactie voi avea maine dimineata cand voi iesi din dormitor . D'aia-mi doresc sa termin asta seara sa si pun deja fotoliile si tablourile pe peretele cu pricina.
Auzi, nu prea pot maine sa ma odihnesc, ca n-am unde , toata casa e intoarsa ... Dar sper ca asta seara, inca inainte de a ma culca sa termin de dat si rafturile cu culoare. Si atunci, poate, poate
E faina culoarea ..indrazneata..nu stiu daca as avea curaj sa fac un perete intreg asa
Astept sa spui cum a fost reactia din dimineata astaSpor..
Citat:
Anterior postat de Fulguta Vezi mesajul

Roxy am vazut ca ai papat bine,ti-ai luat pastilutele ai fost si la film fara mine ! Lasa ca vine ingerasul meu chelios si mergem si noi !
Am fost , mai bine nu mergeam.. Acum vreau sa merg la Narnia -partea a3a.

Citat:
Anterior postat de angela av Vezi mesajul
Fulgule ziceam caies sa vad un film...vise...am bantuit prin casuta nr.1.....
acum ies noapte buna din nou.....somn usor....
NU mi-a venit sa cred ANgi...atata lume la ora 3 noaptea. Sper ca te-ai odihnit bine ..probabil ca o sa apari mai tarziu azi.
Citat:
Anterior postat de claudiam Vezi mesajul
buna dimineata
ieri nu am apucat sa mai intru. am avut program de calcat, spalat si ..iesit in oras. si bineinteles nu stiu cum am facut dar ieri am mancat tare multe prostii.
am gustat din cartofi prajiti, din rulada, clatite si tort. mi-e rau cand ma gandesc ca am mancat din toate in aceeasi zi
de asta mi-e greu mie sa tin dieta in decembrie .voi sper ca ati fost cumintele!?
Servus Claudia
Da , si mie mi se pare greu sa incepi o dieta in decembrie. Mai bine din ianuarie..ca oricum nu cred ca cineva se va putea abtine de la toate cele de craciun si revelion.
O duminica frumoasa.
Citat:
Anterior postat de feelix Vezi mesajul
Buna dimineata !
Neata Feli.
Citat:
Anterior postat de feelix Vezi mesajul
ce bine arata sucul !!!!!!!!!!
merg si eu sa-mi fac
Azi am o zi mai plina, adica fac ultima portie de zacusca si am si de invatat. Peste o saptamana o sa primim porcul de la tati si trebuie sa fie gol in lada frigiderului
Spor la zacusti ..se anunta iar o saptamana plina pentru tine.

Neata fetele
Azi , e duminica , asa ca merg la mami la masa..probabil ca o sa ne auzim dupa pranz. Plec pe la 12.
Sa aveti o duminica frumoasa.
Pup.
incognito, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1995 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1478 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1479 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #4026 (permalink)  
Vechi 12 dec 2010, 11:01:13
feelix's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 16 oct 2010
Locaţie: Brasov, Romania
Vârsta: 47
Date: 173cm, 67kg
Mesaje: 5.228
Aprecieri acordate: 2.791
Am fost apreciat(a) de 2.518 ori in 916 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 06

[QUOTE=incognito;436071]
Spor la zacusti ..se anunta iar o saptamana plina pentru tine.
Sa aveti o duminica frumoasa.
Pup
[QUOTE=incognito;436071]

Asemenea, Roxi!
Mai trimite-o pe mami tau si la mine , sa-mi gateasca si mie
__________________

feelix, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2106 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1589 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1590 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #4027 (permalink)  
Vechi 12 dec 2010, 11:02:32
feelix's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 16 oct 2010
Locaţie: Brasov, Romania
Vârsta: 47
Date: 173cm, 67kg
Mesaje: 5.228
Aprecieri acordate: 2.791
Am fost apreciat(a) de 2.518 ori in 916 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 06

Citat:
Anterior postat de incognito Vezi mesajul
Spor la zacusti ..se anunta iar o saptamana plina pentru tine.
Sa aveti o duminica frumoasa.
Asemenea, Roxi!
Mai trimite-o pe mami tau si la mine , sa-mi gateasca si mie
__________________

feelix, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2106 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1589 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1590 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #4028 (permalink)  
Vechi 12 dec 2010, 11:22:30
kika9's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 28 oct 2010
Locaţie: Bilbao, Spania
Vârsta: 46
Dieta: slabesc prin sport, invat sa mananc sanatos fara dieta
Date: 153cm, 66.2kg
Mesaje: 1.843
Aprecieri acordate: 85
Am fost apreciat(a) de 73 ori in 24 mesaje
Wink Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 06



BUNA DIMINEATA LA TOATE FETELE !!!!
Flori pentru voi sa incepeti duminica cu un zambet si o floare
Stau de ceva timp sa imi storc creierii cum se dezactiveaza notificarile de e-mail ca primeam zilnic de la 30 in sus, am reusit intr-un final.
Am si citit ce ati scris ieri (Angy a trecut si ea cu Fulguta si Manu sa stinga lumina in casuta merg sa vad si pozele, Danuta am citit ca este bine ma bucur mult ca nu este nimic asa esti mai linistita, Anesa puiutului tau multa sanatate sa speram ca este doar o simpla indigestie si ca astazi este vioaie, Fulguta nerabdatoare sa soseasca ingerasul de la munte bucuroasa pentru fulgii de zapada, nici eu carnita nu prea mananc insa trebuie , Alynuta am citit ca esti o harnicuta, aranjezi casuta ptr sarbatori spor sa ai vei vedea ca Mosul te va rasplati cu un cadou plin de vesti bune , Emy mereu bucuroasa ca un copil cand se pun poze din pacate cu bebele nu promit nimic cel putin acum, este inca in spital si va sta cel putin 10 zile ei sunt bine sper, am sunat ieri insa nu a raspuns nici unul astazi vom fi mai insistenti am intrat la ganduri , Fulguta si Vidia ocupate cu catalogul bine ca s-a rezolvat, Roxy nu am vazut sa fi fost, sper ca a petrecut o seara frumoasa, Ella o harnicuta face papa bun plina mereu de veselie , Crina eu una sunt perplexa , fetele s-au expimat mai bine decat o fac eu insa impart aceleasi ganduri, sa slabim da insa nu in modul asta multa sanatate si insanatosire grabnica , Chrisa nu a intrat sper ca se relaxeaza in familie si se bucura de week-end, Claudia ocupata cu Vladut , TUTUROR O DUMINICA PLACUTA SI RELAXANTA (sper ca nu am uitat pe nimeni ).
Scriu telegrafic astazi nu pot sta cu voi din pacate (sau nu ) mergem sa coacem niste vinete asa profita iubi sa faca si mici zice sa profitam azi ca este frumos senin, soare cu 12 grade, cred ca vom fi singurii nebuni acolo ca oamenii normali fac asta toamna, avem insa o scuza plauzibila, in perioada aia a avut un accident la munca si nu ne-am putut deplasa asa ca in plina iarna coacem vinete Apoi vom incerca sa vedem ce este cu amicii nostri de nu raspund la telefon, sper sa nu fie semn rau
Voi merge sa vad si pozele insa nu promit nimic poate reusesc pe seara, va pup si sa auzim numai de lucruri bune!!!!
__________________
  #4029 (permalink)  
Vechi 12 dec 2010, 11:28:09
feelix's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 16 oct 2010
Locaţie: Brasov, Romania
Vârsta: 47
Date: 173cm, 67kg
Mesaje: 5.228
Aprecieri acordate: 2.791
Am fost apreciat(a) de 2.518 ori in 916 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 06

Citat:
Anterior postat de kika9 Vezi mesajul


BUNA DIMINEATA LA TOATE FETELE !!!!
Flori pentru voi sa incepeti duminica cu un zambet si o floare
O zi palcuta si linistita!
__________________

feelix, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2106 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1589 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1590 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #4030 (permalink)  
Vechi 12 dec 2010, 12:04:21
Alynuta's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cunoscător, dedicatăSlăbuţă cunoscător, dedicată
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 10 mar 2010
Locaţie: Medias, Romania
Vârsta: 53
Dieta: personalizata tinand cont de anumite principii monti
Date: 159cm, 52kg
Mesaje: 12.655
Aprecieri acordate: 3.079
Am fost apreciat(a) de 3.825 ori in 1.882 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 06

Ce faceti fetelor ? Duminica frumoasa la toate.
ce papati azi?
__________________
Alynuta, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1501 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 984 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 985 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
 

Informatii despre slabit
30 ani, greutate, jurnal, kilograme, prieteni, sanatos, slabire, slabit


Reguli de postare
BB code este Pornit
emoticoanele sunt Pornit
Codul [IMG] este Pornit
Codul HTML este Oprit
Trackbacks are Oprit
Pingbacks are Oprit
Refbacks are Oprit
Nu poţi deschide subiecte noi
Nu poţi să răspunzi la mesaje
Poţi să publici ataşamente
Nu poţi să-ţi editezi mesajele

Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimul mesaj
Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 05 Slabuta Arhiva jurnale slabit 5157 10 nov 2010 23:27:22
Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 04 Slabuta Arhiva jurnale slabit 4242 23 sep 2010 07:42:01
Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 03 Slabuta Arhiva jurnale slabit 4618 13 aug 2010 21:11:04
Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 02 Slabuta Arhiva jurnale slabit 5172 13 iul 2010 22:33:21
Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) Slabuta Arhiva jurnale slabit 9058 08 iun 2010 16:51:30

Mesaje noi in forum de slabit Slabute.ro
 Mesajele slăbuţelor
Se încarcă mesajele...
Calculator calorii (clic aici)
Poziţionare:
Calculator nutriţionalFan Slăbuţe!Susţine Slăbuţe!Top SlăbuţeSlabute TV
Subiecte noi
Subiecte interesante
Ultimele articole