Prezentare Calculator Nutriţional Slăbuţe - Partea 1Cursuri pictura, desen, modelaj, istoria artei
Sunt Resposnabil Calculator nutriţional Susţin Slăbuţe - Widgets si insigne! Slabute Concurs - Sanatate, premii si distractie! Slăbuţe TV - Televiziunea slăbuţelor

Vreau sa port iar toti blugii din dulap - Jurnal Ella 78

Gaseste prietenii din orasul tau! Alba Arad Arges Bacau Bihor Bistrita-Nasaud Botosani Braila Brasov Buzau Calarasi Caras-Severin
Cluj Constanta Dambovita Dolj Galati Giurgiu Gorj Hunedoara Ialomita Iasi Bucuresti Maramures Mehedinti Mures Neamt Olt
Prahova Salaj Satu-Mare Sibiu Suceava Teleorman Timis Tulcea Vaslui Valcea Vrancea
Prima Petitie Nationala pentru Dreptul la o Viata Sanatoasa deja a fost semnata de catre 66338 oameni.
In total sunt necesare peste 100.000 de semnaturi. Fii voluntar si participa in campania de strangere de semnaturi, clic aici.
Bine ai venit pe Slăbuţe, comunitatea care în 2008 a pus bazele mişcării pentru stilul de viaţă sănătos din România! Am creat pentru tine o comunitate unică şi specială. Într-o atmosferă civilizată, alături doar de oameni de calitate si cu o vastă experientă în domeniul stilului de viaţă sănătos, corect şi imparţial vei putea învăţa şi împărtăşi experienţele tale despre sănătate, alimentaţie, sport, stil de viaţă, slăbit sănătos şi alte întâmplări interesante din viaţa ta. Daca îţi pasă de viitorul ţării noastre şi a celor din jur, poţi contribui alături de noi într-un mod responsabil la promovarea stilului de viaţă sănătos, fie prin recomandarea comunităţii, fie prin relatarea celor învăţate pe Slăbuţe. Dacă ne vizitezi pentru prima dată, îţi recomandăm să citeşti ghidul începătorilor.
Pentru ca să te înregistrezi, clic aici. Succes!
 
 
Opţiuni subiect
  #1761 (permalink)  
Vechi 20 iun 2012, 18:28:56
aussie_girl's Avatar
(meniuri, evolutie)
Cont restricţionat
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 10 iun 2009
Locaţie: somewhere..., Canada
Date: 160cm
Mesaje: 7.046
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 7 ori in 7 mesaje
Implicit Re: Vreau sa port iar toti blugii din dulap - Jurnal Ella 78

iubita mea eram disperata ieri ca nu stiu dincar emotive eram inapoi la 72!!!! Azi sunt bine..la ce zice tickerul. De maine vreau sa incerc altceva. Stiu ca am zis c anu mai incerc diete..dar sincer..pe asta nu am incercat-o si parca e aiurea asa sa le fi incercat pe toate, toate si pe asta nu!!!! M-am pregatiti sufleteste, mi-am cumparat ce imi rtrebuie, mi-am facut programul si de maine incep atkins. Am sa am 2 saptamani de inductie si sper sa se vada ceva la mine!! Sunt hotarata si ma mai cantaresc pe 5 Iulie. Pana atunci adio cantar..deci sa nu ma intrebi!!

Da, yana e cu examenele fetei..La anul ai si tu focuri?? ooff am trecut si eu..si o sa tot mai trec..asta e viata. Avem copilasi buni si inteligenti ei fac treaba buna, noi suntem mai nebune ca ne facem multime de griji..asa-i Yana?
aussie_girl, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Greutatea este incorecta. aussie_girl, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].
  #1762 (permalink)  
Vechi 21 iun 2012, 04:55:09
happygirldiana's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cu ExperienţăSlăbuţă cu Experienţă
Merite:
SUNT RESPONSABIL Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 22 iul 2010
Locaţie: Calafat, Romania
Vârsta: 34
Dieta: Sfanta Hipocalorica
Date: 173cm, 87.5kg
Mesaje: 18.525
Aprecieri acordate: 2.865
Am fost apreciat(a) de 3.764 ori in 1.993 mesaje
Implicit Re: Vreau sa port iar toti blugii din dulap - Jurnal Ella 78

Buna dimineata, draga mea Elluta!Imi place, vorba aia, despre tine. Mananci curat, faci sport, o,Doamne, ba mai mergi si la serviciu!Superwoman!
Te pup,scumpica!Sa ai o zi minunata!
happygirldiana, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2522 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 2005 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1489 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #1763 (permalink)  
Vechi 21 iun 2012, 21:26:31
ella 78's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 01 oct 2010
Locaţie: Neamt- verona, Italia
Vârsta: 45
Dieta: Monty
Date: 165cm, 89.6kg
Mesaje: 3.781
Aprecieri acordate: 159
Am fost apreciat(a) de 338 ori in 92 mesaje
Implicit Re: Vreau sa port iar toti blugii din dulap - Jurnal Ella 78

Vin cu raortul..o zi deee..rahat..am dormit prost..am mincat si mai prost....sper ca la munca macar sa-mi mearga mai bine....sport..ioc..m-a timit caldura asta cred...curg apele de pe mine parca-s sub dus mereu..si mi-e ciuda ca nu reusesc sa ma tin de treaba...imi doresc ca miine sa fie mai bine...V-am pupat fetele..noapte frumoasa...
  #1764 (permalink)  
Vechi 21 iun 2012, 21:30:43
happygirldiana's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cu ExperienţăSlăbuţă cu Experienţă
Merite:
SUNT RESPONSABIL Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 22 iul 2010
Locaţie: Calafat, Romania
Vârsta: 34
Dieta: Sfanta Hipocalorica
Date: 173cm, 87.5kg
Mesaje: 18.525
Aprecieri acordate: 2.865
Am fost apreciat(a) de 3.764 ori in 1.993 mesaje
Implicit Re: Vreau sa port iar toti blugii din dulap - Jurnal Ella 78

Citat:
Anterior postat de ella 78 Vezi mesajul
Vin cu raortul..o zi deee..rahat..am dormit prost..am mincat si mai prost....sper ca la munca macar sa-mi mearga mai bine....sport..ioc..m-a timit caldura asta cred...curg apele de pe mine parca-s sub dus mereu..si mi-e ciuda ca nu reusesc sa ma tin de treaba...imi doresc ca miine sa fie mai bine...V-am pupat fetele..noapte frumoasa...
Elluta, scumpa, esti la munci deseara?
Stai ,draga mea, calma, avusesi si tu o zi mai lenesa ca sa ii zic asa si te suparasi?Cum asa?Ca ai fost cuminte pana acum, ai facut sport, ai mancat curat. Stai linstita, ca nu te afecteaza pe tine ziua asta. Cu caldura stiu cum e,desi sunt nascuta vara si imi place la nebunie anotimpul asta, uneori cred ca exagereaza caldura, baga Dumnezeu prea mult pe foc

Te pup,draga mea, tura usoara!
happygirldiana, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2522 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 2005 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1489 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #1765 (permalink)  
Vechi 21 iun 2012, 21:53:23
cris17's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 27 aug 2010
Locaţie: Brasov, Romania
Vârsta: 49
Dieta: hipocalorica si sport
Date: 168cm, 71kg
Mesaje: 2.152
Aprecieri acordate: 46
Am fost apreciat(a) de 117 ori in 30 mesaje
Implicit Re: Vreau sa port iar toti blugii din dulap - Jurnal Ella 78

Citat:
Anterior postat de ella 78 Vezi mesajul
Vin cu raortul..o zi deee..rahat..am dormit prost..am mincat si mai prost....sper ca la munca macar sa-mi mearga mai bine....sport..ioc..m-a timit caldura asta cred...curg apele de pe mine parca-s sub dus mereu..si mi-e ciuda ca nu reusesc sa ma tin de treaba...imi doresc ca miine sa fie mai bine...V-am pupat fetele..noapte frumoasa...
Sa nu neglijezi o hidratare corespunzatoare!
__________________
  #1766 (permalink)  
Vechi 22 iun 2012, 21:59:27
yana42's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 01 nov 2011
Locaţie: piatra neamt, Romania
Vârsta: 54
Dieta: Montignac
Date: 160cm, 68kg
Mesaje: 588
Aprecieri acordate: 17
Am fost apreciat(a) de 33 ori in 27 mesaje
Implicit Re: Vreau sa port iar toti blugii din dulap - Jurnal Ella 78

Citat:
Anterior postat de aussie_girl Vezi mesajul
iubita mea eram disperata ieri ca nu stiu dincar emotive eram inapoi la 72!!!! Azi sunt bine..la ce zice tickerul. De maine vreau sa incerc altceva. Stiu ca am zis c anu mai incerc diete..dar sincer..pe asta nu am incercat-o si parca e aiurea asa sa le fi incercat pe toate, toate si pe asta nu!!!! M-am pregatiti sufleteste, mi-am cumparat ce imi rtrebuie, mi-am facut programul si de maine incep atkins. Am sa am 2 saptamani de inductie si sper sa se vada ceva la mine!! Sunt hotarata si ma mai cantaresc pe 5 Iulie. Pana atunci adio cantar..deci sa nu ma intrebi!!

Da, yana e cu examenele fetei..La anul ai si tu focuri?? ooff am trecut si eu..si o sa tot mai trec..asta e viata. Avem copilasi buni si inteligenti ei fac treaba buna, noi suntem mai nebune ca ne facem multime de griji..asa-i Yana?
Citat:
Anterior postat de ella 78 Vezi mesajul
Vin cu raortul..o zi deee..rahat..am dormit prost..am mincat si mai prost....sper ca la munca macar sa-mi mearga mai bine....sport..ioc..m-a timit caldura asta cred...curg apele de pe mine parca-s sub dus mereu..si mi-e ciuda ca nu reusesc sa ma tin de treaba...imi doresc ca miine sa fie mai bine...V-am pupat fetele..noapte frumoasa...
Merci fetele că vă gândiţi şi la mine.
Eu nu ştiu ce să zic... cântarul meu nu s-a mişcat ... dar nici eu n-am fost prea cuminte...
Am mâncat fructe cu castronul... am mai lins şi câte o îngheţată... normal că nici ăla nu se mişcă.
Ella ... hai că arăţi bine.. tu eşti mai înaltă şi nu se văd aşa de tare kg alea... cred că şi din cauza că faci şi mişcare...
Să mă vezi pe mine... sunt ca o lună plină Am pus poze cu mine şi ... zuza .
Te pup fată dragă, să ai un weekend fain!
__________________
Jurnal yana42 - Cât de plăcut o fi, să FII SLABUTĂ ??? …
http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...tae-10621.html
yana42, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1504 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 987 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 730 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #1767 (permalink)  
Vechi 23 iun 2012, 07:37:14
ella 78's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 01 oct 2010
Locaţie: Neamt- verona, Italia
Vârsta: 45
Dieta: Monty
Date: 165cm, 89.6kg
Mesaje: 3.781
Aprecieri acordate: 159
Am fost apreciat(a) de 338 ori in 92 mesaje
Implicit Re: Vreau sa port iar toti blugii din dulap - Jurnal Ella 78

Nu m-am culcat..am asa o stareee..de neliniste..Imi plac noptile de vineri..de ce?Pt ca opresc productia devreme..si am timp..timp sa fac lucrurile cu calm...sa mai lenevesc..si sa vorbesc cu mine...despre cit de grea e viata asta..despre visul nostru de a vedea casuta gata,de a avea un bebe-baiat(daca Dumnezeu exista si asculta rugamintile noastre)..si despre cit de constiincioasa si hotarita sunt cind e vorba despre servici...Las orice..dar munca e pe primul loc..ca de acolo ma hranesc..eu si puii mei...dar..pt ca exista intotdeauna un DAR...nu sunt absolut deloc,dar deloc..incintata de cum imi respect promisiunile fata de mine....si-mi vine sa ma bat..pààai cum...cum maica domnului sa ma dea peste cap o canicula...bine,bine cald..umezeala de te ia cu lesin..dar asta nu inseaMNA ca abia cum am 5 minute de-ala de nu stiu ce sa fac cu ele(si de la caldura asta nu prea stiu ce si cum)hop top cu capu-n dulap...si ma pling..ca nu stiu ce si nu stiu cum.....Nu reusesc sa ma inteleg...cum focul..la munca..desi uneori nu mai am aer sa respir...trag tare..si mai tare..si acasa..sunt la fel..curatenie,mincare..calcat,spalat..pt ai mei si pt chirias...dar cind vine vorba de mine...nu reusesc sa''trag tare''sa-mi mai pun de-o salata..de-un gratarel......
Azi o sa-mi fac curat in dulap..vreau ca nelinistea asta a mea..sa fie producitva...scot toate hainele de ''grasa'' dar frumoasa..si le dau deoparte..scot in fata alea de slabuta..alea de vacanta..pt ca da,am haine pe care le port doar cind ma duc in Romanica...nu-s demodate..cum ar putea gindi careva..de obicei merg pe clasic sau sportiv...si cite o ''chetie'' mai sexy...Vreau..imi doresc atit de mult sa fiu iar slabuta...acusica am 2 ani de cind is pe aici..si-s codasa site-ului...daca o sa se faca un panou cuu..''asa nu'' poza mea e acolo..si vreau sa schimb asta..azi..Dumnezeu mi-e martor ca vreau sa schimb ceva..de dragul meu...ca vreau sa ma pot privi cind ma duc la supermarket in geamurile alea mari....si sa nu ma ''spariu'' sau sa-mi ''alunece'' privirea catre altceva...vreau si eu complimente:d..daaa vreaaauuuu...vreau sa mi se dea adevarata virsta nu cu 5 ani mai mult(lucru care mi s-a intimplat de mai multe ori)...Mi-am pus bani la pusculita..i-am zis alui meu..ca daca nu gaseste o anumita suma..e pt ca i-am investit..IN MINE....CA MERIT....
Asadar...am tras cu ochiul la Dukan..mi-ar placea..desi eu fara verdeturi..mi se cam urca la cap...dar cite nu rabda baba la frumuseta..am tariteeee..ca-mi cumparai (gospodina de la tara ce sunt ca sa-mi ''umplu'' bors)..si carne,brinza ,oua..toate astea-mi plac(dar oare ce nu-mi place)...capul tre sa mi-l trintesc de-un perete ceva..cit sa-mi pun rotitele in functiune..asa cum trebuie..pe fagas normal...si ''Sa trecem la treaba'' vorba unui binecunoscut ''roman cu talent''..astea fiind spuse..ma duc..sa trag tare cu renovarea mea..adica..curat..in cap(in primul si in primul rind)..si in casa..pt ca diseara ..cind s-o duce al meu la munca(ca l-au chemat si dupaamiaza saracu' si-a cerut permisiunea sa se duca cit de tirziu seara..ca-i prea cald ziua)diseara zisai..o sa ma fac faina...vreau sa ma vopsesc..sa-mi fac unghiutele..si mai ales..sa fac o baie de-aia..ca a lui Nica...din Amintiri..si cu apa..''Cele rele sa se spele,cele bune sa se-adune''....Gata..terminai..si cum vorba multa...saracie la casa omului..ma duc sa-mi caut de treaba..ca-mi cam chioraie matele
  #1768 (permalink)  
Vechi 23 iun 2012, 16:38:44
yana42's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 01 nov 2011
Locaţie: piatra neamt, Romania
Vârsta: 54
Dieta: Montignac
Date: 160cm, 68kg
Mesaje: 588
Aprecieri acordate: 17
Am fost apreciat(a) de 33 ori in 27 mesaje
Implicit Re: Vreau sa port iar toti blugii din dulap - Jurnal Ella 78

Citat:
Anterior postat de ella 78 Vezi mesajul
Nu m-am culcat..am asa o stareee..de neliniste..Imi plac noptile de vineri..de ce?Pt ca opresc productia devreme..si am timp..timp sa fac lucrurile cu calm...sa mai lenevesc..si sa vorbesc cu mine...despre cit de grea e viata asta..despre visul nostru de a vedea casuta gata,de a avea un bebe-baiat(daca Dumnezeu exista si asculta rugamintile noastre)..si despre cit de constiincioasa si hotarita sunt cind e vorba despre servici...Las orice..dar munca e pe primul loc..ca de acolo ma hranesc..eu si puii mei...dar..pt ca exista intotdeauna un DAR...nu sunt absolut deloc,dar deloc..incintata de cum imi respect promisiunile fata de mine....si-mi vine sa ma bat..pààai cum...cum maica domnului sa ma dea peste cap o canicula...bine,bine cald..umezeala de te ia cu lesin..dar asta nu inseaMNA ca abia cum am 5 minute de-ala de nu stiu ce sa fac cu ele(si de la caldura asta nu prea stiu ce si cum)hop top cu capu-n dulap...si ma pling..ca nu stiu ce si nu stiu cum.....Nu reusesc sa ma inteleg...cum focul..la munca..desi uneori nu mai am aer sa respir...trag tare..si mai tare..si acasa..sunt la fel..curatenie,mincare..calcat,spalat..pt ai mei si pt chirias...dar cind vine vorba de mine...nu reusesc sa''trag tare''sa-mi mai pun de-o salata..de-un gratarel......
Azi o sa-mi fac curat in dulap..vreau ca nelinistea asta a mea..sa fie producitva...scot toate hainele de ''grasa'' dar frumoasa..si le dau deoparte..scot in fata alea de slabuta..alea de vacanta..pt ca da,am haine pe care le port doar cind ma duc in Romanica...nu-s demodate..cum ar putea gindi careva..de obicei merg pe clasic sau sportiv...si cite o ''chetie'' mai sexy...Vreau..imi doresc atit de mult sa fiu iar slabuta...acusica am 2 ani de cind is pe aici..si-s codasa site-ului...daca o sa se faca un panou cuu..''asa nu'' poza mea e acolo..si vreau sa schimb asta..azi..Dumnezeu mi-e martor ca vreau sa schimb ceva..de dragul meu...ca vreau sa ma pot privi cind ma duc la supermarket in geamurile alea mari....si sa nu ma ''spariu'' sau sa-mi ''alunece'' privirea catre altceva...vreau si eu complimente:d..daaa vreaaauuuu...vreau sa mi se dea adevarata virsta nu cu 5 ani mai mult(lucru care mi s-a intimplat de mai multe ori)...Mi-am pus bani la pusculita..i-am zis alui meu..ca daca nu gaseste o anumita suma..e pt ca i-am investit..IN MINE....CA MERIT....
Asadar...am tras cu ochiul la Dukan..mi-ar placea..desi eu fara verdeturi..mi se cam urca la cap...dar cite nu rabda baba la frumuseta..am tariteeee..ca-mi cumparai (gospodina de la tara ce sunt ca sa-mi ''umplu'' bors)..si carne,brinza ,oua..toate astea-mi plac(dar oare ce nu-mi place)...capul tre sa mi-l trintesc de-un perete ceva..cit sa-mi pun rotitele in functiune..asa cum trebuie..pe fagas normal...si ''Sa trecem la treaba'' vorba unui binecunoscut ''roman cu talent''..astea fiind spuse..ma duc..sa trag tare cu renovarea mea..adica..curat..in cap(in primul si in primul rind)..si in casa..pt ca diseara ..cind s-o duce al meu la munca(ca l-au chemat si dupaamiaza saracu' si-a cerut permisiunea sa se duca cit de tirziu seara..ca-i prea cald ziua)diseara zisai..o sa ma fac faina...vreau sa ma vopsesc..sa-mi fac unghiutele..si mai ales..sa fac o baie de-aia..ca a lui Nica...din Amintiri..si cu apa..''Cele rele sa se spele,cele bune sa se-adune''....Gata..terminai..si cum vorba multa...saracie la casa omului..ma duc sa-mi caut de treaba..ca-mi cam chioraie matele
Doamne ... na, că dădu introspecțiile peste voi şi mă prinse nepregătită.
Mă duc la sora Cami în vizită... şi mă dădu pe spate cu poveştile ei ...de carieră, vin la sora Ella şi găsesc şi aici o analiză la rece a activităților a priorităților, a gândurilor şi a faptelor ce o frământă...
şi mă întreb:Voi femei puternice, femei harnice, gospodine, mame grijulii,...femei frumoase...
VOI CE VRETI DE LA VOI???
Păi nu-i normal să mai obosiţi, să mai cedaţi să nu mai puteţi.. şi atunci la ce renunţaţi..
La servici,... trebuie să fii cel mai bun, .. copilului trebuie să-i asiguri toată dragostea .. soţului ...fireşte să-i îndeplineşti toate nevoile... păi şi când nu mai poţi, la ce renunţi?...
Sigur ... la nevoile şi priorităţile tale... şi normal că venim şi noi aici şi ne plângem una alteia că nu reuşim şi că nu avem voinţă. ..dar de fapt cred că nu mai putem ... şi ne băgm picioarele în ea de dietă....că suntem prea obosite ca să avem grijă şi de noi... de fapt cred că ar trebui să învăţăm să fim mai egoiste!
__________________
Jurnal yana42 - Cât de plăcut o fi, să FII SLABUTĂ ??? …
http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...tae-10621.html
yana42, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1504 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 987 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 730 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #1769 (permalink)  
Vechi 23 iun 2012, 22:39:18
ella 78's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 01 oct 2010
Locaţie: Neamt- verona, Italia
Vârsta: 45
Dieta: Monty
Date: 165cm, 89.6kg
Mesaje: 3.781
Aprecieri acordate: 159
Am fost apreciat(a) de 338 ori in 92 mesaje
Implicit Re: Vreau sa port iar toti blugii din dulap - Jurnal Ella 78

I Will Survive - YouTube
Dedicat..mie,tie,ei..tuturor..i love europa fm
  #1770 (permalink)  
Vechi 23 iun 2012, 22:40:15
ella 78's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 01 oct 2010
Locaţie: Neamt- verona, Italia
Vârsta: 45
Dieta: Monty
Date: 165cm, 89.6kg
Mesaje: 3.781
Aprecieri acordate: 159
Am fost apreciat(a) de 338 ori in 92 mesaje
Implicit Re: Vreau sa port iar toti blugii din dulap - Jurnal Ella 78

I Will Survive - The Pussycat Dolls [HQ] - YouTube
http://www.youtube.com/watch?v=ZBR2G-iI3-I
Dedicat mie,tie,ei..noua

Ultima dată editat de ella 78; 23 iun 2012 at 22:42:36.
 

Informatii despre slabit
blugi, greutate, haine, jurnal, kilograme, sanatos, slabit, slabute


Reguli de postare
BB code este Pornit
emoticoanele sunt Pornit
Codul [IMG] este Pornit
Codul HTML este Oprit
Trackbacks are Oprit
Pingbacks are Oprit
Refbacks are Oprit
Nu poţi deschide subiecte noi
Nu poţi să răspunzi la mesaje
Poţi să publici ataşamente
Nu poţi să-ţi editezi mesajele

Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimul mesaj
Vreau să pot sta din nou picior peste picior! :) Jurnal de pufoasă. Poofy Girl Arhiva jurnale slabit 256 10 iun 2013 22:17:16
Vreau sa fac parte din grup - Jurnal Georgeta silivasan georgeta Arhiva jurnale slabit 139 25 oct 2010 12:58:36
Jurnal Roxy:Vreau sa slabesc 14 kg . Vreau sa am o alimentatie sanatoasa Roxana Arhiva jurnale slabit 376 06 ian 2010 11:40:21
jurnal "Nu se mai aude hu-hu din dulap" huhu Arhiva jurnale slabit 516 25 nov 2009 09:20:07
jurnal anca...vreau sa slabesc 5 kg si cel mai important sa ma mentin :D anca90 Arhiva jurnale slabit 5 17 iul 2009 15:43:41

Mesaje noi in forum de slabit Slabute.ro
 Mesajele slăbuţelor
Se încarcă mesajele...
Calculator calorii (clic aici)
Poziţionare:
Calculator nutriţionalFan Slăbuţe!Susţine Slăbuţe!Top SlăbuţeSlabute TV
Subiecte noi
Subiecte interesante
Ultimele articole