Prezentare Calculator Nutriţional Slăbuţe - Partea 1Cursuri pictura, desen, modelaj, istoria artei
Sunt Resposnabil Calculator nutriţional Susţin Slăbuţe - Widgets si insigne! Slabute Concurs - Sanatate, premii si distractie! Slăbuţe TV - Televiziunea slăbuţelor

Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 09

Gaseste prietenii din orasul tau! Alba Arad Arges Bacau Bihor Bistrita-Nasaud Botosani Braila Brasov Buzau Calarasi Caras-Severin
Cluj Constanta Dambovita Dolj Galati Giurgiu Gorj Hunedoara Ialomita Iasi Bucuresti Maramures Mehedinti Mures Neamt Olt
Prahova Salaj Satu-Mare Sibiu Suceava Teleorman Timis Tulcea Vaslui Valcea Vrancea
Prima Petitie Nationala pentru Dreptul la o Viata Sanatoasa deja a fost semnata de catre 66338 oameni.
In total sunt necesare peste 100.000 de semnaturi. Fii voluntar si participa in campania de strangere de semnaturi, clic aici.
Bine ai venit pe Slăbuţe, comunitatea care în 2008 a pus bazele mişcării pentru stilul de viaţă sănătos din România! Am creat pentru tine o comunitate unică şi specială. Într-o atmosferă civilizată, alături doar de oameni de calitate si cu o vastă experientă în domeniul stilului de viaţă sănătos, corect şi imparţial vei putea învăţa şi împărtăşi experienţele tale despre sănătate, alimentaţie, sport, stil de viaţă, slăbit sănătos şi alte întâmplări interesante din viaţa ta. Daca îţi pasă de viitorul ţării noastre şi a celor din jur, poţi contribui alături de noi într-un mod responsabil la promovarea stilului de viaţă sănătos, fie prin recomandarea comunităţii, fie prin relatarea celor învăţate pe Slăbuţe. Dacă ne vizitezi pentru prima dată, îţi recomandăm să citeşti ghidul începătorilor.
Pentru ca să te înregistrezi, clic aici. Succes!
Subiect închis
 
Opţiuni subiect
  #201 (permalink)  
Vechi 15 iun 2011, 15:15:09
loralin's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 06 aug 2010
Locaţie: Frankfurt, Germania
Vârsta: 51
Dieta: hipocalorica personalizata
Date: 170cm, 106kg
Mesaje: 3.065
Aprecieri acordate: 60
Am fost apreciat(a) de 273 ori in 104 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 09

Citat:
Anterior postat de david Vezi mesajul
Am fost la swpital ,de dimi iar a tusit urat si iar laringita,mi-a facut foaie de internare si i-a pus branula pentru inca o serie de antibiotice,trebuie sa merg la spital din 6 in 6 ore,dar sper sa se faca bine ca mi-e asa mila de elI-a luat si sange pentru analize si i-a facut aerosol nu va spun cat plans pe capul lui iar eu cred ca cedez psihic
Saracutul,e cumplita laringita asta,si fetita mea cea mare imi face cate 2 reprize pe an incat la a doua zi daca o scap ramane fara voce.medicul mi-a sugerat sa cumpar un aparat pentru aerosoli si sa ii fac preventiv timp de 3 zile in fiecare luna numai cu ser fiziologic plus inca niste pastilute ce ar trebui sa o imunizeze si sa nu mai faca forma aia asa de urata a bolii.Ii doresc multa sanatate bauetelului tau iar tie multa rabdare si putere.
__________________
A.B.C-ul unei noi vieti-jurnal Loralin
  #202 (permalink)  
Vechi 15 iun 2011, 15:31:33
AnDrAdAxl's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
Locul 3 la concurs  
Data înregistrării: 04 aug 2010
Locaţie: Ludwigsburg, Germania
Vârsta: 37
Dieta: High Carb Low Fat
Date: 172cm, 98kg
Mesaje: 2.442
Aprecieri acordate: 576
Am fost apreciat(a) de 610 ori in 401 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 09

Buna fetelor!Ma primiti si pe mine aicichiar daca nu incadrez in descriere?
Vad ca dezbateti numai chestii interesante pe aici.
Am vazut ca,copilasul cuiva are laringita.Imi pare rau si sper sa se faca repede bine...Ce varsta are copilasul?
Fetita mea a facut anul trecut in martie si avea doar 10 luni atunci....am fost internate pana in ziua de Paste anul trecut si tare mi-au chinuit-o...Partea buna e ca nu mi-a mai facut de atunci,dar i-am dat ceva siropele pt imunitate si cred ca au ajutat si ele.
Va pup fetelor si imi cer scuze ca ma bag asa in discutii!
Ps:Lora,pe tine te-am urmarit de am ajuns aici.Bine ai revenit!
__________________
Jurnalul meu Nr 5
  #203 (permalink)  
Vechi 15 iun 2011, 15:41:05
loralin's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 06 aug 2010
Locaţie: Frankfurt, Germania
Vârsta: 51
Dieta: hipocalorica personalizata
Date: 170cm, 106kg
Mesaje: 3.065
Aprecieri acordate: 60
Am fost apreciat(a) de 273 ori in 104 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 09

Citat:
Anterior postat de AnDrAdAxl Vezi mesajul
Buna fetelor!Ma primiti si pe mine aicichiar daca nu incadrez in descriere?
Vad ca dezbateti numai chestii interesante pe aici.
Am vazut ca,copilasul cuiva are laringita.Imi pare rau si sper sa se faca repede bine...Ce varsta are copilasul?
Fetita mea a facut anul trecut in martie si avea doar 10 luni atunci....am fost internate pana in ziua de Paste anul trecut si tare mi-au chinuit-o...Partea buna e ca nu mi-a mai facut de atunci,dar i-am dat ceva siropele pt imunitate si cred ca au ajutat si ele.
Va pup fetelor si imi cer scuze ca ma bag asa in discutii!
Ps:Lora,pe tine te-am urmarit de am ajuns aici.Bine ai revenit!
Bine te-am regasit!Partea buna e ca atunci cand copii sunt mici ii ocrotim noi si facem tot ce putem sa nu se mai repete "istoria",insa fiica mea uita de multe ori esarfa de la gat ,mai papa cate o inghetata si uite asa se creeaza mediul propice pt nesuferita aia de laringita.
__________________
A.B.C-ul unei noi vieti-jurnal Loralin
  #204 (permalink)  
Vechi 15 iun 2011, 15:52:26
AnDrAdAxl's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
Locul 3 la concurs  
Data înregistrării: 04 aug 2010
Locaţie: Ludwigsburg, Germania
Vârsta: 37
Dieta: High Carb Low Fat
Date: 172cm, 98kg
Mesaje: 2.442
Aprecieri acordate: 576
Am fost apreciat(a) de 610 ori in 401 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 09

Citat:
Anterior postat de loralin Vezi mesajul
Bine te-am regasit!Partea buna e ca atunci cand copii sunt mici ii ocrotim noi si facem tot ce putem sa nu se mai repete "istoria",insa fiica mea uita de multe ori esarfa de la gat ,mai papa cate o inghetata si uite asa se creeaza mediul propice pt nesuferita aia de laringita.
Uh..da...ai dreptate...Invata ea sa aiba mai multa grija de ea in timp!
Cum iti mai merge?ai gasit job?sau fetele?am pierdut cateva postari(mai multe asa).
Eu o sa ma mut in chirie in Tm in iulie dupa ziua fetii si sper sa ii mearga bine sotului pana reusesc sa dau fata la cresa si sa imi gasesc ceva de lucru...
__________________
Jurnalul meu Nr 5
  #205 (permalink)  
Vechi 15 iun 2011, 16:02:02
loralin's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 06 aug 2010
Locaţie: Frankfurt, Germania
Vârsta: 51
Dieta: hipocalorica personalizata
Date: 170cm, 106kg
Mesaje: 3.065
Aprecieri acordate: 60
Am fost apreciat(a) de 273 ori in 104 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 09

Citat:
Anterior postat de AnDrAdAxl Vezi mesajul
Uh..da...ai dreptate...Invata ea sa aiba mai multa grija de ea in timp!
Cum iti mai merge?ai gasit job?sau fetele?am pierdut cateva postari(mai multe asa).
Eu o sa ma mut in chirie in Tm in iulie dupa ziua fetii si sper sa ii mearga bine sotului pana reusesc sa dau fata la cresa si sa imi gasesc ceva de lucru...
Din pacate nu am gasit nici eu si nici fetele,insa incercam sa nu ne pierdem optimismul acum cand putem spune ca ne-am revenit psihic cat de cat.Cum suntem la dieta incerc sa "intind" banii si sa sper ca ziua de maine va aduce o raza de bucurie si in vietile noastre.Multumim Domnului ca acum suntem sanatoase si ca nu suntem ca multi altii care o duc mai rau ca noi.
Iti doresc bafta si sa fie totul bine,am auzit ca Timisoara e f frumoasa,inca nu am avut timp sa o vizitez.
__________________
A.B.C-ul unei noi vieti-jurnal Loralin
  #206 (permalink)  
Vechi 15 iun 2011, 16:16:41
kika9's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 28 oct 2010
Locaţie: Bilbao, Spania
Vârsta: 45
Dieta: slabesc prin sport, invat sa mananc sanatos fara dieta
Date: 153cm, 66.2kg
Mesaje: 1.843
Aprecieri acordate: 85
Am fost apreciat(a) de 73 ori in 24 mesaje
Wink Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 09

Va salut fetele pe ziua de azi
Am intrat aseara sa scriu in jurnal, insa tragand cu ochiul in casuta am ramas sa citesc ce ati scris , spicuiri din vietile voastre sincer m-am intristat amintindu.mi de faze de demult.
Astazi am citit povestirile cele noi si am un nod din nou.
In momentul de fata traiesc alaturi de o persoana respectuoasa, cu voce blajina (de multe ori eu sunt cea care ii spune sa isi folosesca vocea produnda baritonala ), amicii rad un pic de noi cum ca ne casatorim acum cand suntem aproape niste mosi , varstya la care altii au copii mari, insa experientele urate traite cativa ani in urma au facut sa ne regasim abia acum curajul sa facem acest pas.
Eu nu regret decat ca nu ne-am intalnit mai devreme si chiar daca traim si momente mai putin tandre nu depasim limitele de bun simt si respect. Cred ca orice pereche intampina si momente mai tensionate din diverse motive insa tine de noi sa stim unde sa ne oprim cu vorbele, gesturile ....
Oricum experientele din trecut fie familiale sau relationale m-au facut sa cresc si sa invat sa ma apreciez, sa ma respect in primul rand si apoi sa stiu ce tip de persoana vreau alaturi de mine, usor nu a fost anii treceau iar eu asteptam sa il intalnesc. Nu este omul perfect dar cine este? Eu cu siguranta nu , insa respectul tre sa existe pe primul plan si ma rog lui d-zeu sa fie asa pana vom imbatrani

Tin sa va spun ca imi pare tare tare rau ca traiti fetele situatii de genul asta , parca o revad pe mama mea saraca... , eu umil va spun doar ca nu se merita sa suferi alaturi de cineva care nu te respecta ca si persoana, dar apoi ca si femeie... e mai greu...

Citat:
Anterior postat de david Vezi mesajul
Am fost la swpital ,de dimi iar a tusit urat si iar laringita,mi-a facut foaie de internare si i-a pus branula pentru inca o serie de antibiotice,trebuie sa merg la spital din 6 in 6 ore,dar sper sa se faca bine ca mi-e asa mila de elI-a luat si sange pentru analize si i-a facut aerosol nu va spun cat plans pe capul lui iar eu cred ca cedez psihic
Vidi sanatate multa piticului tau, saracutul spui ca a si slabit, imi imaginez ce poate fi in sufletul tau
Citat:
Anterior postat de Kamyy Vezi mesajul
Vidia draga in primul rand vreau sa-ti spun ca imi pare tare rau pt micutul David...sanatate multa pui mic...
E gresita conceptia sa traiasca copilul cu ambii parinti....Darius in urma certurilor si batailor,a mediul in care traia a apucat ticuri nervoase...nu spunea nimic,doar ca avea anumite ticuri...in seara cand am mers la mama si am dormit pt prima data acolo m-a intrebat ca acum aici nu ne mai bate tati???Si avea doar 4 ani....De 2 ani jumate e aici in Germania si i-au disparut toate ticurile...de anul acesta ii spune sotului meu tati,fara sa-i zica nimeni nimic...la inceput era Sorin si acum e tati...deci copilul vede cine il iubeste si cine nu...de tatal lui nu vrea sa auda nimic...anul trecut l-a vz pe starda si mama l-a intrebat ca stie cine e barabatul ala si el a zis ca nu...apoi l-a recunoscut dupa ce i-a zis cine e...l-a sunat pe Darius in oct de ziua lui si a zis ca-l mai suna...e mai mult de jumate de an si nu l-a mai sunat...ieri s-a intalnit tata cu el si zicae ca vine in Germ la munca si sa-l sune pe Darius sa vb cu mine sa-mi trimita banii pt el...25€ pe luna,adica 100ron...mi da doar o data pe an cand merg in tara,acum zicea ca ii trimite...dar stai sa vz cand....
Deci Darius si orice copil e mult mai linistit intr-o fam fericita chiar dc nu e tatal lui adevarat....
V-am plictisit acum cu pov mea....
Doamne Kamy , povestirea ta m-a facut sa ma inmoi precum o lumanare , chestia cu Darius... si ai dreptate copii sufera mult poate cei maturi nu isi imagineaza ce simte si gandeste copilul in momentele acelea dificile ... eu sunt singurul copil... tata in dreapta si mama in stanga ... am crescut singurateca si cu probleme de mai de toate, de cativa ani muncesc la mine sa fiu asa cum ar trebui , insa una din probleme este si cea alimentara ... lucru peste care incerc sa trec un pic alaturi de voi, dar cel mai mult prin disciplina personala.
Ai facut bine sa lasi totul in urma si sa reincepi o noua viata, mama mea a facut-o la batranete cand eu deja plecasem sa iau lumea in piept cum se spune, dar inca ne mai luptam cu fantasmele amandoua ...
Ai un baietel curajos banuiesc
__________________
  #207 (permalink)  
Vechi 15 iun 2011, 16:17:15
AnDrAdAxl's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
Locul 3 la concurs  
Data înregistrării: 04 aug 2010
Locaţie: Ludwigsburg, Germania
Vârsta: 37
Dieta: High Carb Low Fat
Date: 172cm, 98kg
Mesaje: 2.442
Aprecieri acordate: 576
Am fost apreciat(a) de 610 ori in 401 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 09

Citat:
Anterior postat de loralin Vezi mesajul
Din pacate nu am gasit nici eu si nici fetele,insa incercam sa nu ne pierdem optimismul acum cand putem spune ca ne-am revenit psihic cat de cat.Cum suntem la dieta incerc sa "intind" banii si sa sper ca ziua de maine va aduce o raza de bucurie si in vietile noastre.Multumim Domnului ca acum suntem sanatoase si ca nu suntem ca multi altii care o duc mai rau ca noi.
Iti doresc bafta si sa fie totul bine,am auzit ca Timisoara e f frumoasa,inca nu am avut timp sa o vizitez.
Foarte bine faceti ca nu va demoralizati si nu intrati in panica...si noi am trecut prin niste momente ingrozitoare datorita lipsei banilor si acuma se pare ca a fost tot raul spre bine.Daca stiam atunci ca nu rezolv nimic intrand in depresie si plangand nopti la rand nu as fi pierdut timpul sa fac asa...
Va doresc din suflet sa treceti cu bine peste periodele grele ale vietii si sa ramaneti unite!
Eu din pacate am fost in Iasi..acolo a murit tatal meu acum aprox 1 an pe 24 iunie...Acolo la spitalul de vis-a-vis de ceva parc...deci nu am cea mai frumoasa amintire acolo si eram prea suparata sa ma bucur de ce am vazut...Dar din ce am vazut cautand costumul de inmormantarea fost frumos.Si am fost impresionata de oamenii de acolo..cel putin eu am cunoscut numai oameni buni!
Pai dupa ce ma stabilesc cum trebuie in Tm va astept intr-o vizita!De ce nu?!
__________________
Jurnalul meu Nr 5

Ultima dată editat de AnDrAdAxl; 15 iun 2011 at 16:21:45.
  #208 (permalink)  
Vechi 15 iun 2011, 16:24:41
danasonrisa's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 20 sep 2010
Locaţie: Vaslui, Romania
Vârsta: 43
Dieta: hipocalorica usoara
Date: 158cm, 65.2kg
Mesaje: 2.459
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 62 ori in 13 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 09

Citat:
Anterior postat de ella 78 Vezi mesajul
Iubitele mele.....am intrat o tiruca si ma duc la sport...mi-e dor de zumbaaa.Azi e bine miine vom vedeavreauuu nu stiu ce vreau.gata am fugit
Si mie mi-e dor de zumba, abia astept sa fac miscare dupa ce nasc!
[QUOTE=VentoFreddo;689122]Danutzamai ai o luna,ce putin,cred ca ai emotii amestecate..putina teama ca e prima nastere,fericire si nerabdare ca va intregiti familia si o cunoasteti pe bebelina...Sa fiti sanatosi!SI felicitari sotului pt ambitie si rezultate!
Draga Emy, am doar emotii pozitive, ma gandesc cu atata dragoste la momentul cand imi voi tine ingerasul in brate incat nu ma gandesc si la ce se va intampla pentru asta, ma rog la Dumnezeu sa imi dea putere si sa fim sanatoase amandoua dupa!

Citat:
Anterior postat de Alynuta Vezi mesajul
Danuta, graviduta noastra, mai are putin si ne face si ea un puiut
Abia astept sa fac puiut, nici nu imi vine sa cred ce repede a trecut, de azi am intrat in luna a 9a!
[QUOTE=Kamyy;689519]Danuta abia asteptam sa o vedem pe Andreea....
Si noi la fel, un picut mai este
Citat:
Anterior postat de Kamyy Vezi mesajul
Da...am fost casatorita 6 ani cu tatal lui Darius...gelozie,betii,batai si ca rezultat divortul...atunci a inceput ca se schimba,ca nu mai face,dar nu a mai fost cale de intoarcere...ce a pus capac la toate a fost faptul ca a venit la mine la lucru si afara in strada pe Aurel Vlaicu a dat cu pumnul in mine...in momentul ala am luat copilul si am mers la mama...a urmat un divort urat,amenintari dar nimeni si nimic nu m-a facut sa dau inapoi...apoi l-am intalnit pe actualul meu sot,el era in vizita in Ro...ne-am placut,dupa o sapt el s-a intors in Germania si dupa o luna am venit si eu....apoi anul ala am facut naveta ro-germ,iar in iarna l-am adus si pe Darius,cand a fost gata cu hartiile,am gasit loc la gradi....anul urmator am nascut-o pe Sorana si cand avea ea 8 luni,adica anul trecut in 17 mai ne-am cununat civil aici,iar in 17 iulie am facut botezul si cununia religioasa in Medias...si chiar dc ne-am cunoscut asa putin inainte,pot spune ca nu regret deloc...cum am mai spus aici departe de casa,am cunoscut dragostea adevarata,fericirea si cum poate fii o familie fericita.....
Kamy, ma bucur mult ca totul s-a terminat cu bine, sa fiti fericiti mereu si sa va bucurati zi de zi unii de altii!
[QUOTE=david;689704]Buna Danuta ,mai e putin si vine Andeiutasi o>
Daaaaaaaaaaaaa


[B]
Citat:
Anterior postat de david Vezi mesajul
Am fost la swpital ,de dimi iar a tusit urat si iar laringita,mi-a facut foaie de internare si i-a pus branula pentru inca o serie de antibiotice,trebuie sa merg la spital din 6 in 6 ore,dar sper sa se faca bine ca mi-e asa mila de elI-a luat si sange pentru analize si i-a facut aerosol nu va spun cat plans pe capul lui iar eu cred ca cedez psihic
Multa sanatate si multi pupici
Citat:
Anterior postat de loralin Vezi mesajul
Se pare ca aici ne regasim toate nu numai cu problema kilogramelor in plus,dar si cu povesti de viata deosebite as putea spune. Sa speram ca fiecare va gasi drumul sa o duca spre un taram al fericirii si tot ce a fost trist sa ramana undeva in urma .
Felicitari tutror celor ce deja au gasit acel drum ,si multa speranta celor ce inca il cauta!Suntem femei si stim ca suntem cu mult mai puternice decat credem,trebuie doar sa incepem sa punem ordine in lucruri si totul va fi mult mai usor!
Cat de frumos zici tu Te pup cu drag!
Citat:
Anterior postat de AnDrAdAxl Vezi mesajul
Buna fetelor!Ma primiti si pe mine aicichiar daca nu incadrez in descriere?
Vad ca dezbateti numai chestii interesante pe aici.
Am vazut ca,copilasul cuiva are laringita.Imi pare rau si sper sa se faca repede bine...Ce varsta are copilasul?
Fetita mea a facut anul trecut in martie si avea doar 10 luni atunci....am fost internate pana in ziua de Paste anul trecut si tare mi-au chinuit-o...Partea buna e ca nu mi-a mai facut de atunci,dar i-am dat ceva siropele pt imunitate si cred ca au ajutat si ele.
Va pup fetelor si imi cer scuze ca ma bag asa in discutii!
Ps:Lora,pe tine te-am urmarit de am ajuns aici.Bine ai revenit!
Buna Andrada, bine ai venit la noi!
__________________
Jurnal danasonrisa
  #209 (permalink)  
Vechi 15 iun 2011, 16:28:06
AnDrAdAxl's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
Locul 3 la concurs  
Data înregistrării: 04 aug 2010
Locaţie: Ludwigsburg, Germania
Vârsta: 37
Dieta: High Carb Low Fat
Date: 172cm, 98kg
Mesaje: 2.442
Aprecieri acordate: 576
Am fost apreciat(a) de 610 ori in 401 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 09

Citat:
Anterior postat de danasonrisa Vezi mesajul
Buna Andrada, bine ai venit la noi!
Bine v-am gasit!Tuu o sa ai o bebitaaaa?cand e data probabila?Cum vrei sa nasti?Cred ca arzi de nerabdare!
Nastere usoara si sa fiti sanatosi sa va bucurati de minunea voastra!!!
__________________
Jurnalul meu Nr 5

Ultima dată editat de AnDrAdAxl; 15 iun 2011 at 16:30:30.
  #210 (permalink)  
Vechi 15 iun 2011, 16:31:46
loralin's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 06 aug 2010
Locaţie: Frankfurt, Germania
Vârsta: 51
Dieta: hipocalorica personalizata
Date: 170cm, 106kg
Mesaje: 3.065
Aprecieri acordate: 60
Am fost apreciat(a) de 273 ori in 104 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 09

Citat:
Anterior postat de AnDrAdAxl Vezi mesajul
Foarte bine faceti ca nu va demoralizati si nu intrati in panica...si noi am trecut prin niste momente ingrozitoare datorita lipsei banilor si acuma se pare ca a fost tot raul spre bine.Daca stiam atunci ca nu rezolv nimic intrand in depresie si plangand nopti la rand nu as fi pierdut timpul sa fac asa...
Va doresc din suflet sa treceti cu bine peste periodele grele ale vietii si sa ramaneti unite!
Eu din pacate am fost in Iasi..acolo a murit tatal meu acum aprox 1 an pe 24 iunie...Acolo la spitalul de vis-a-vis de ceva parc...deci nu am cea mai frumoasa amintire acolo si eram prea suparata sa ma bucur de ce am vazut...Dar din ce am vazut cautand costumul de inmormantarea fost frumos.Si am fost impresionata de oamenii de acolo..cel putin eu am cunoscut numai oameni buni!
Pai dupa ce ma stabilesc cum trebuie in Tm va astept intr-o vizita!De ce nu?!
Imi pare rau ca a trebuit sa vezi iasul intr-un moment atatat de trist al vietii tale,Dumnezeu sa il ierte pe tatal tau,din cate spui cred ca era la parhon in copu ..E frumos aici si sunt si oameni de toate caliatile,ma bucur ca ai intalnit persoane ce au fost dragute cu tine.Intr-un asa moment numai asta iti mai lipsea..sa fie rautaciosi asa cum am patit eu cand ma pregateam de inmormantarea sotului.
Multumesc pentru invitatie,sper sa vina si ziua in care voi putea vizita toate locurile frumoase despre care deoacmadata numai am auzit din povestirile altora.
__________________
A.B.C-ul unei noi vieti-jurnal Loralin
Subiect închis

Informatii despre slabit
09, 30, 40, ani, calorii, cunoastem, dieta, jurnale, ne, peste, sanatos, slabit, vino


Reguli de postare
BB code este Pornit
emoticoanele sunt Pornit
Codul [IMG] este Pornit
Codul HTML este Oprit
Trackbacks are Oprit
Pingbacks are Oprit
Refbacks are Oprit
Nu poţi deschide subiecte noi
Nu poţi să răspunzi la mesaje
Poţi să publici ataşamente
Nu poţi să-ţi editezi mesajele

Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimul mesaj
Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 08 Slabuta Jurnale slabit 30-40 ani 7297 11 iun 2011 04:28:22
Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 05 Slabuta Arhiva jurnale slabit 5157 10 nov 2010 23:27:22
Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 04 Slabuta Arhiva jurnale slabit 4242 23 sep 2010 07:42:01
Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 03 Slabuta Arhiva jurnale slabit 4618 13 aug 2010 21:11:04
Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) Slabuta Arhiva jurnale slabit 9058 08 iun 2010 16:51:30

Mesaje noi in forum de slabit Slabute.ro
 Mesajele slăbuţelor
Se încarcă mesajele...
Calculator calorii (clic aici)
Poziţionare:
Calculator nutriţionalFan Slăbuţe!Susţine Slăbuţe!Top SlăbuţeSlabute TV
Subiecte noi
Subiecte interesante
Ultimele articole