Prezentare Calculator Nutriţional Slăbuţe - Partea 1Cursuri pictura, desen, modelaj, istoria artei
Sunt Resposnabil Calculator nutriţional Susţin Slăbuţe - Widgets si insigne! Slabute Concurs - Sanatate, premii si distractie! Slăbuţe TV - Televiziunea slăbuţelor

Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg

Gaseste prietenii din orasul tau! Alba Arad Arges Bacau Bihor Bistrita-Nasaud Botosani Braila Brasov Buzau Calarasi Caras-Severin
Cluj Constanta Dambovita Dolj Galati Giurgiu Gorj Hunedoara Ialomita Iasi Bucuresti Maramures Mehedinti Mures Neamt Olt
Prahova Salaj Satu-Mare Sibiu Suceava Teleorman Timis Tulcea Vaslui Valcea Vrancea
Prima Petitie Nationala pentru Dreptul la o Viata Sanatoasa deja a fost semnata de catre 66338 oameni.
In total sunt necesare peste 100.000 de semnaturi. Fii voluntar si participa in campania de strangere de semnaturi, clic aici.
Bine ai venit pe Slăbuţe, comunitatea care în 2008 a pus bazele mişcării pentru stilul de viaţă sănătos din România! Am creat pentru tine o comunitate unică şi specială. Într-o atmosferă civilizată, alături doar de oameni de calitate si cu o vastă experientă în domeniul stilului de viaţă sănătos, corect şi imparţial vei putea învăţa şi împărtăşi experienţele tale despre sănătate, alimentaţie, sport, stil de viaţă, slăbit sănătos şi alte întâmplări interesante din viaţa ta. Daca îţi pasă de viitorul ţării noastre şi a celor din jur, poţi contribui alături de noi într-un mod responsabil la promovarea stilului de viaţă sănătos, fie prin recomandarea comunităţii, fie prin relatarea celor învăţate pe Slăbuţe. Dacă ne vizitezi pentru prima dată, îţi recomandăm să citeşti ghidul începătorilor.
Pentru ca să te înregistrezi, clic aici. Succes!
 
 
Opţiuni subiect
  #3661 (permalink)  
Vechi 12 ian 2011, 16:47:48
ancuta03's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt în trecere...Slabuta in trecere
Merite:
 
Data înregistrării: 12 ian 2011
Locaţie: Pitesti, Romania
Date: 160cm, 57kg
Mesaje: 1
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg

bunaaa:*
yo st noua...dar imi doresc f mult sa slabesc pana la vara cam 10 kg,am incercat mai multe diete dar nu le'am putut duce pana la final pt k st foarte pofticioasa,iar dulciurile..:Xle ador..
ajutati'am si p mn q un sfat,recomandato'mi o dieta...
:*:*:*
ancuta03, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1502 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 985 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #3662 (permalink)  
Vechi 12 ian 2011, 18:39:09
maneki's Avatar
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 04 ian 2011
Locaţie: bucuresti, Romania
Vârsta: 39
Dieta: Montignac personalizat
Date: 163cm, 56kg
Mesaje: 180
Aprecieri acordate: 4
Am fost apreciat(a) de 4 ori in 4 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg

Citat:
Anterior postat de Ioana Dobre Vezi mesajul
Cerealele fitness au zahar. Nu sunt bune DELOC!

hmmm asta nu e o veste prea buna pt mine, imi placeau, dar cum termin punga, ca mai am putine, renunt la ele... bine ca mi-ai zis, ca la cum mancam eu aproape in fiecare zi...era f posibil ca acul cantarului sa urce nu sa coboare (

In loc de lapte mai bine iei dimineata un iaurt natur pentru ca ajuta la tranzit. Eu tin dieta montignac si acolo nu este prea recomandat laptele, decat iaurtul natur, maxim unu pe zi, branza tare de oaie.

o sa incerc sa mananc iaurt dimineata...desi nu cred ca o sa-mi placa, as putea manca oua, sau sunca, sau branzica cu ceva legume

E foarte bine ca ai 3 mese principale pe zi si doua gustari. Ce mananci in general? As putea sa iti spun ce e bine si ce nu e bine....


pai gustarile sunt cam toate fructe, uneori migdale, curmale, sau chiar legume, imi place ardeiul rosu f mult
iar ca mese, de dimineata ti-am zis ce mancam, iar la pranz si seara inca nu am un program, insa mananc cantitati mai mici din ce mancam si pana acum
de ex, acum 2 zile am mancat chefir cu o chifla neagra cu seminte la pranz si seara putina salata de boeuf
ieri la pranz, carne fiarta cu ardei copt si seara 2 cartofi copti.. muream de pofta
azi la pranz o portie mica mica de mazare cu carne si o felie de paine integrala si seara sa vad... inca nu stiu

numai bine si tie si multumesc mult de ajutor
maneki, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1900 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1383 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1384 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]

Ultima dată editat de maneki; 12 ian 2011 at 18:41:30.
  #3663 (permalink)  
Vechi 12 ian 2011, 19:47:54
MissDream's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt în trecere...Slabuta in trecere
Merite:
 
Data înregistrării: 12 ian 2011
Locaţie: Arad, Romania
Vârsta: 43
Date: 148cm, 58kg
Mesaje: 1
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg

Trebuie sa slabesc in ultima perioada am pus 10 kg pe mine usor si fara nici o problema...acum trebuie sa le dau jos si nu reusesc
MissDream, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1359 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 842 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #3664 (permalink)  
Vechi 12 ian 2011, 21:46:32
novatyny's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt în trecere...Slabuta in trecere
Merite:
 
Data înregistrării: 29 dec 2010
Locaţie: Brasov, Romania
Vârsta: 34
Date: 158cm, 52kg
Mesaje: 27
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Talking Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg

buna......
incerc si eu sa slabesc cam 4-5 kg, am 51.5 si 158 cm(inaltime)
in vara 2010 am pus pe mine cel mai mult am ajuns la 56 kg.....dupa care din septembrie am zis ca e momentul sa slabesc
am fost la sala am inceput sa renunt la paine, dulciuri, cartofi prajiti prajeli....
astfel pana in decembrie am ajuns la 52 kg
la sfarsitul lunii decembrie am gasit pe net un program interesant de exercitii fizice P90x.Extreme.Home.Fitness si zic ca e foarte bun, are un calendar unde te ajuta ce exercitii trebuie sa faci, indicatii nutritioniste s.a...... sunt la inceputul saptamanii 3 din program din totalul de 13.....
ideea ar fi ca trebuie sa dau jos de la burta........ problema tuturor....
o dieta nu prea pot sa tin deoarece se apropie sesiunea si nu am timp de gatit si m-ar multumi cateva idei pentru ce ar trebui sa mananc, tinand cont ca mama gateste...
va multumesc
novatyny, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1827 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1310 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 536 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #3665 (permalink)  
Vechi 13 ian 2011, 09:07:07
andreearuxandra's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt în trecere...Slabuta in trecere
Merite:
 
Data înregistrării: 11 ian 2011
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 39
Date: 173cm, 61kg
Mesaje: 4
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg

Citat:
Anterior postat de Ioana Dobre Vezi mesajul
Andreea, este in regula sa mananci cereale dimineata (dar fara zahar ! si fara stafinde prin el!) inclusiv ovaz, chiar daca are multe calorii. Dar cu iaurt degresat. Dar! dupa micul dejun cu cereale sa nu papi in primele 5 ore nimic cu grasimi.

Poti sa mananci linistita carne, mai ales pui si peste!

Buna dimineata tutror....am vrut sa scriu si ieri, dar nu stiu de ce nu am putut sa ma conectez!! Ioana cerealele sunt fara zahar, nu mananc din acelea dragute, industrializate si nici fitness (stiu ca sunt pline de zahar) eu imi cumpar numai cereale simple doar ovaz si iaurtul sau branzeturile consum numai cu max 5 % grasime.

Duminica dimineta o sa ma cantaresc ....sa mi tineti pumnii ...sper sa vad macar 1 kg in minus si luni o sa imi modific si ticker-ul!!

Va doresc si BUN VENIT celor noi....sper sa aveti rezultatele pe care le vreti....nu va grabiti, nu va lasati dezamagite daca nu o sa vedeti rez imediat.....AVETI RABDARE....
andreearuxandra, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1606 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1089 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #3666 (permalink)  
Vechi 13 ian 2011, 10:08:58
Ioana Dobre's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 04 ian 2011
Locaţie: bucuresti, Romania
Vârsta: 38
Dieta: Montigniac
Date: 170cm, 56kg
Mesaje: 413
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg

Maneki,

Ce mi-ai spus ca mananci la gustari e foarte bine!
Daca nu iti prieste iaurtul, poti sa papi si oua fierte dimineata, sau omblta cu ciuperci si ceapa, legume etc. Ai grija la mezeluri, multe contin amidon sau zahar. Verifica-le eticheta cand le cumperi.

Daca papi paine integrala sa nu mananci cu grasimi (oua, iaurt care sa nu fie degresat, carne etc). Exista in comert paine slabesti mancand care o poti manca cu orice.

E ok sa mananci seara paine integrala, dar nu face din asta o regula. Maxim o data, de doua ori pe saptamana daca iti este pofta.

Ai grija la salata beof si la cartoful fiert!!! Fara cartofi (nici macar fierti), fara orez (doar basmati sau salbatic si sa nu fie insotit la aceasi masa de grasimi) si fara porumb/faina si orice contine faina alba!!

Exista inlocuitor pentru toate. In loc de cartof fiert care trebuia sa compenseze carnea fiarta mai bine faci un pui la cuptor, are e crocant si gustos si poti sa pui orice fel de condimente (ai grija ca unele din comert au zahar!! ) si insotesti carnea de mancare de legume sau salata etc.

Poti sa mananci normal, nu trebuie sa iti reduci portiile, dar e important sa nu ai scapari la cei 4 magnifici: zahar, cartof, porumb si orez si orice derivat al acestora (amidon, faina etc).

Exista retete pe site puse de fete cu niste mancaruri absolut delicioase
Dieta Michel Montignac - Retete si Meniuri
Asta este si pentru NOVATYNY care intreba de idei de mancaruri dietetice.

Ce este la faza 1 este de slabit, ce este la faza 2 este de mentinere.

Daca va hotarati sa tineti dieta Montigniac sa stiti ca exista si gasca noastra unde sunt mai multe fete puse in tema cu aceasta dieta si acolo ne postam meniul zilnic si ne atentionam cand facem abateri sau nu.
http://forum.slabute.ro/dieta-michel...tml#post472282

Multa bafta Andreea!!! Iti tin pumnii sa muti tickerul mai jos!
  #3667 (permalink)  
Vechi 13 ian 2011, 11:21:19
maneki's Avatar
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 04 ian 2011
Locaţie: bucuresti, Romania
Vârsta: 39
Dieta: Montignac personalizat
Date: 163cm, 56kg
Mesaje: 180
Aprecieri acordate: 4
Am fost apreciat(a) de 4 ori in 4 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg

Multumesc foarte mult Ioana

Cu painea nu prea ma mai omor, reusesc sa mananc fara, dar o sa caut din aceea "slabesti mancand" in caz ca mi-e pofta
Mai am cateva intrebari: cu ce sa-mi indulcesc ceaiul, cafeaua (beau fff rar, dar n-o suport neindulcita)? eu puneam miere, dar se pare ca mierea e mai rea ca zaharul, asa am citit intr-o carte...
Ciocolata cu 48% cacao, pot sa mananc, binenteles o tableta 2 de pofta? sau musai din aia cu 70-80%cacao?
Puiul gatit in "punga magica" e ok?
mamaliga cu branza pot sa mananc? mi se mai face pofta uneori...

sa va spun si eu ce am mai aflat, chefirul se pare ca e mai sanatos decat iaurtul, sana..., iaurturile degresate cu 0.1% grasime nu sunt bune deloc, cura cu clementine e fff buna, au vitamine si in plus gust f bun, ceaiul de soc, e un bun detoxifiant si ajuta la slabit, insa la unele persoane provoaca somnolenta (asa ca eu il beau seara de obicei, macar stiu o treaba daca ma ia somnul), ceaiul de macese este iarasi f bun si semintele de in

va doresc o zi buna, ne mai auzim
maneki, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1900 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1383 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1384 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #3668 (permalink)  
Vechi 13 ian 2011, 11:55:53
Livia89's Avatar
(meniuri, evolutie)
Cont restricţionat
Merite:
 
Data înregistrării: 28 iul 2010
Locaţie: Oradea, Romania
Vârsta: 34
Dieta: Pesco-vegetariana hipocalorica
Date: 156cm, 50.2kg
Mesaje: 1.907
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) o data intr-un mesaj
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg

Citat:
Anterior postat de maneki Vezi mesajul
Multumesc foarte mult Ioana

Cu painea nu prea ma mai omor, reusesc sa mananc fara, dar o sa caut din aceea "slabesti mancand" in caz ca mi-e pofta
Mai am cateva intrebari: cu ce sa-mi indulcesc ceaiul, cafeaua (beau fff rar, dar n-o suport neindulcita)? eu puneam miere, dar se pare ca mierea e mai rea ca zaharul, asa am citit intr-o carte...
Ciocolata cu 48% cacao, pot sa mananc, binenteles o tableta 2 de pofta? sau musai din aia cu 70-80%cacao?
Puiul gatit in "punga magica" e ok?
mamaliga cu branza pot sa mananc? mi se mai face pofta uneori...

sa va spun si eu ce am mai aflat, chefirul se pare ca e mai sanatos decat iaurtul, sana..., iaurturile degresate cu 0.1% grasime nu sunt bune deloc, cura cu clementine e fff buna, au vitamine si in plus gust f bun, ceaiul de soc, e un bun detoxifiant si ajuta la slabit, insa la unele persoane provoaca somnolenta (asa ca eu il beau seara de obicei, macar stiu o treaba daca ma ia somnul), ceaiul de macese este iarasi f bun si semintele de in

va doresc o zi buna, ne mai auzim
sunt foarte interesante informatiile gasite de tine unele le gasesc noi si eu

in legatura cu ce ai intrebat tu: mierea nu este deloc mai rea decat zaharul rafinat zaharul este ceva obtinut intr-o fabrica, iar mierea este produsa natural... plus ca are ft multe vitamine si minerale, are mai putin zahar (70% in loc de 100% fata de zaharul rafinat) unde ai gasit informatia asta?

incearca sa-ti indulcesti cafeaua cu zahar brun/fructoza sau chiar miere daca iti place(mie mi s-ar parea ciudat combinatia de gusturi) sau poate daca i-ai pune aceeasi cantitate de lapte, nu ai mai simti nevoia s-o indulcesti

poti sa mananci si ciocolata din aceea, incet-incet o sa te obisnuiesti cu din ce in ce mai putin dulce dar, studiile au aratat ca, cu cat ciocolata este mai amaruie, cu atat ajuta la scaderea poftei de dulce... ti-am dat de gandit, nu?

de preparatele gen "puiul magic", tot ce pot sa-ti zic e ca mai bine inlocuiesti condimentele lor cu boia, cimbru, piper si altele folosite de tine sa eviti sarea aflata in exces in acele preparate... in rest, prin faptul ca se fierbe in suc propriu in acea punguta, cred ca este o metoda sanatoasa de a gati carnea

mamaliguta e bine s-o mananci cu sosuri de legume... nu e bine s-o amesteci cu branza, e genul de combinatii carbohidrati+proteine care duc la tendinta de ingrasare, cum este si carnea cu paine si altele asemenea

multa bafta la slabit
Livia89, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1667 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1150 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1151 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #3669 (permalink)  
Vechi 13 ian 2011, 12:54:36
Ioana Dobre's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 04 ian 2011
Locaţie: bucuresti, Romania
Vârsta: 38
Dieta: Montigniac
Date: 170cm, 56kg
Mesaje: 413
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg

Citat:
Anterior postat de maneki Vezi mesajul
Multumesc foarte mult Ioana

Cu painea nu prea ma mai omor, reusesc sa mananc fara, dar o sa caut din aceea "slabesti mancand" in caz ca mi-e pofta
Mai am cateva intrebari: cu ce sa-mi indulcesc ceaiul, cafeaua (beau fff rar, dar n-o suport neindulcita)? eu puneam miere, dar se pare ca mierea e mai rea ca zaharul, asa am citit intr-o carte...
Ciocolata cu 48% cacao, pot sa mananc, binenteles o tableta 2 de pofta? sau musai din aia cu 70-80%cacao?
Puiul gatit in "punga magica" e ok?
mamaliga cu branza pot sa mananc? mi se mai face pofta uneori...

sa va spun si eu ce am mai aflat, chefirul se pare ca e mai sanatos decat iaurtul, sana..., iaurturile degresate cu 0.1% grasime nu sunt bune deloc, cura cu clementine e fff buna, au vitamine si in plus gust f bun, ceaiul de soc, e un bun detoxifiant si ajuta la slabit, insa la unele persoane provoaca somnolenta (asa ca eu il beau seara de obicei, macar stiu o treaba daca ma ia somnul), ceaiul de macese este iarasi f bun si semintele de in

va doresc o zi buna, ne mai auzim
In faza de slabire mai bine mergi pe ciocolata 70-80%. La mentinere cred ca poti din cand in cand si cu 48%.
Aceasi parere asupra mierii o am si eu ca si Livia. Daca nu e mai mult de o lingurita pe zi dimineata, e ok. Daca simti nevoia in rest poti sa inlocuiesti cu fructoza.

Un mic truc ca sa nu mai dai banutii pe pungi magice. Pui puiul intr-un vas de iena, condimentezi (nu e nevoie de ulei si poti pune langa si legume), pui jumatate de cana de apa (cat sa fie apa in vasa suficienta dar nici foarte multa) si acoperi cu folie de staniol. Dupa jumatate de ora, ridici folia si mai lasi la cuptor pana cand se rumeneste. Pofta buna!
  #3670 (permalink)  
Vechi 13 ian 2011, 15:09:35
maneki's Avatar
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 04 ian 2011
Locaţie: bucuresti, Romania
Vârsta: 39
Dieta: Montignac personalizat
Date: 163cm, 56kg
Mesaje: 180
Aprecieri acordate: 4
Am fost apreciat(a) de 4 ori in 4 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg

am inteles fetelor
hhmmm abia astept sa mananc pui, asa cum mi-ai recomandat tu Ioana; oare pot sa pun capac tot de yena in loc de folie de staniol?

referitor la zahar si miere.. cred ca am retinut eu ca e rea mierea, pt ca: 1. contine zahar mult, 2.are indice glicemic mare; si cum voi mi-ati zis sa renunt la zahar...cred ca am considerat-o rea

de obicei ceaiul il indulcesc cu miere, si cam puneam o lingurita mai plina asa... oricum nu beau ceai in fiecare zi, asa ca o sa fol in continuare miere la ceai

si cu ciocolata aveti dreptate, am mancat azi un pic si nu mi s-a mai parut asa delicatesa

multumesc, succes in continuare
maneki, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1900 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1383 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1384 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
 

Informatii despre slabit
50 kg, 60 kg, dieta, jurnal, slabute, sport


Reguli de postare
BB code este Pornit
emoticoanele sunt Pornit
Codul [IMG] este Pornit
Codul HTML este Oprit
Trackbacks are Oprit
Pingbacks are Oprit
Refbacks are Oprit
Nu poţi deschide subiecte noi
Nu poţi să răspunzi la mesaje
Poţi să publici ataşamente
Nu poţi să-ţi editezi mesajele

Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimul mesaj
"Slabute" si la 50 de ani ;) Slabuta Jurnale slabit peste 50 ani 123 09 iun 2020 06:32:52
Am slabit 60 kg in 1,5 ani! babi "Am slabit..." - Povesti de succes 352 07 dec 2011 15:44:03
Grupul celor care au intre 50 kg si 60 kg Slabuta Arhiva subiecte - Am intre 50 kg si 60 kg 720 02 apr 2011 00:11:13
Am intre 60 kg si 70 kg livya_cool Arhiva subiecte - Am intre 60 kg si 70 kg 364 11 feb 2011 16:09:46
Jurnal anki de la 66 la 55-60 kg anki Arhiva jurnale slabit 16 02 iul 2010 11:55:16

Mesaje noi in forum de slabit Slabute.ro
 Mesajele slăbuţelor
Se încarcă mesajele...
Calculator calorii (clic aici)
Poziţionare:
Calculator nutriţionalFan Slăbuţe!Susţine Slăbuţe!Top SlăbuţeSlabute TV
Subiecte noi
Subiecte interesante
Ultimele articole