Prezentare Calculator Nutriţional Slăbuţe - Partea 1Cursuri pictura, desen, modelaj, istoria artei
Sunt Resposnabil Calculator nutriţional Susţin Slăbuţe - Widgets si insigne! Slabute Concurs - Sanatate, premii si distractie! Slăbuţe TV - Televiziunea slăbuţelor

Jurnalul mamicilor 2011

Gaseste prietenii din orasul tau! Alba Arad Arges Bacau Bihor Bistrita-Nasaud Botosani Braila Brasov Buzau Calarasi Caras-Severin
Cluj Constanta Dambovita Dolj Galati Giurgiu Gorj Hunedoara Ialomita Iasi Bucuresti Maramures Mehedinti Mures Neamt Olt
Prahova Salaj Satu-Mare Sibiu Suceava Teleorman Timis Tulcea Vaslui Valcea Vrancea
Prima Petitie Nationala pentru Dreptul la o Viata Sanatoasa deja a fost semnata de catre 66338 oameni.
In total sunt necesare peste 100.000 de semnaturi. Fii voluntar si participa in campania de strangere de semnaturi, clic aici.
Bine ai venit pe Slăbuţe, comunitatea care în 2008 a pus bazele mişcării pentru stilul de viaţă sănătos din România! Am creat pentru tine o comunitate unică şi specială. Într-o atmosferă civilizată, alături doar de oameni de calitate si cu o vastă experientă în domeniul stilului de viaţă sănătos, corect şi imparţial vei putea învăţa şi împărtăşi experienţele tale despre sănătate, alimentaţie, sport, stil de viaţă, slăbit sănătos şi alte întâmplări interesante din viaţa ta. Daca îţi pasă de viitorul ţării noastre şi a celor din jur, poţi contribui alături de noi într-un mod responsabil la promovarea stilului de viaţă sănătos, fie prin recomandarea comunităţii, fie prin relatarea celor învăţate pe Slăbuţe. Dacă ne vizitezi pentru prima dată, îţi recomandăm să citeşti ghidul începătorilor.
Pentru ca să te înregistrezi, clic aici. Succes!
Răspunde
 
Opţiuni subiect
  #9061 (permalink)  
Vechi 20 nov 2012, 13:47:49
madalinafrincu's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 06 iul 2011
Locaţie: padborg, Danemarca
Vârsta: 38
Dieta: No DIET
Date: 182cm, 87.4kg
Mesaje: 1.675
Aprecieri acordate: 377
Am fost apreciat(a) de 650 ori in 307 mesaje
Implicit Re: Jurnalul mamicilor 2011

D3 e foarte important inclusiv pentru dantura copiilor. Am o prietena care a nascut cu o zi inainte mea :d deci baietelul are aproape 4 ani si i s-au cariat majoritatea dintilor, doctorul i a zis ca e lipsa de D3 , calciu i-a dat dar nefiind insotit de D nu s-a asimilat in corp. Tot acel doctor a zis ca lipsa de vit D se observa atunci cand ii transpira manutele si ceafa neobisnuit...habar nu aveam!
Nu va zic ca de cand mi-a povestit ma uit saptamanal la Alma in gura
Ma gandeam sa ii fac o sigilare la masele , dar sa vad cand imi mai gasesc timp si pentru asta
__________________
Now or never!
madalinafrincu, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
madalinafrincu, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2287 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1770 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
  #9062 (permalink)  
Vechi 20 nov 2012, 13:48:18
simonet's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 20 apr 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 43
Date: 168cm, 51.5kg
Mesaje: 5.282
Aprecieri acordate: 313
Am fost apreciat(a) de 1.738 ori in 943 mesaje
Implicit Re: Jurnalul mamicilor 2011

Citat:
Anterior postat de meapasarica Vezi mesajul

asa este si aici la noi, Viktor e afara o ora dimineata si una dup-amiaza indiferent daca ploua ninge burniteaza, etc, copiii au haine potirvite pentr orice vreme, sunt protejati deci nu sunt scuze

pe Viktor nici nu il putem tine o zi intreaga in casa, face prapad, vrea singur afara

asa ca Simona, cumpara-i haine care tin si la vant si la vreme rece si nu face Raisa decat sa manace si sa doarma mai bine
Anca, multam!
Raisa are haine si pr frig si pt vant si ploaie. incaltaminte la fel.

Noi cred ca mai mult de comoditate nu o scoatem f des afara, la aer.
adica al meu sot se plange de cum ajung acasa ca e obosit, fara chef, ca a avut o zi nasoala ... ca sa imi taie elanul si sa nu il bat la cap sa iesim si uite ca asa s-a intamplat ... decat sa ma rog de el sa iesim, l-am lasat cam cum a vrut el ...
dar gata, nu il mai iert.
de vre-o luna tot il las cum vrea el si am ajuns in momentul asta ... dar gata ...
__________________
Dragostea consta in dorinta de a da ceea ce este al tau altuia si de a simti fericirea acestuia ca si cum ar fi a ta.
Nimeni nu e insarcinat cu fericirea ta. Doar tu!

Mami de Raisa - 6 ani 7 luni
Si de Matias - 4 ani si 2 luni
simonet, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1731 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1214 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
Acest membru apreciaza mesajul lui simonet:
MIRUTZA (21 nov 2012)
  #9063 (permalink)  
Vechi 20 nov 2012, 14:26:33
meapasarica's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 20 iul 2009
Locaţie: Alba Iulia /Kristianstad, Suedia
Vârsta: 40
Dieta: nici una :)
Date: 156cm, 49kg
Mesaje: 3.607
Aprecieri acordate: 826
Am fost apreciat(a) de 689 ori in 299 mesaje
Implicit Re: Jurnalul mamicilor 2011

Citat:
Anterior postat de simonet Vezi mesajul
Anca, multam!
Raisa are haine si pr frig si pt vant si ploaie. incaltaminte la fel.

Noi cred ca mai mult de comoditate nu o scoatem f des afara, la aer.
adica al meu sot se plange de cum ajung acasa ca e obosit, fara chef, ca a avut o zi nasoala ... ca sa imi taie elanul si sa nu il bat la cap sa iesim si uite ca asa s-a intamplat ... decat sa ma rog de el sa iesim, l-am lasat cam cum a vrut el ...
dar gata, nu il mai iert.
de vre-o luna tot il las cum vrea el si am ajuns in momentul asta ... dar gata ...
cu drag...sa vezi cand va intoarceti de afara cu ce pofta se joaca Raisa ca i-a fost dor de toate jucariile, cel putin asa face Viktor, nu stie pe ce sa puna mana prima data cand inta in casa

nici Viktor nu sta in carucior decat cu chiu cu vai, am noroc ca atunci cand mergem dimineata pana la gradi (avem cam 1.5 km) e adormit, ca e pe la 7 fara ceva si nu are curaj sa faca figuri, si cand il aducem inapoi iar e cam morcovit , altfel numa legat cu centurile alea mai sta si cu niste urlaturi de zile mari

cand ne-am dus prima data la gradi, asa in recunoastere ne-a pus in vedere: costum de ploaie, cizmulite, pulovaras din ala moale din fleece, manusi impermeabile, caciulita rezistenta la vant, nu de-aia prin care trece tot, costum intreg de iarna, papuci de iarna impermeabili ...am ramas masca nici nu stiam de unde sa incep, i-am zis educatoarei, te rog arata-mi cum arata hainele astea ca io habar nu am, si mi-a aratat la ceilalti copii, acum e echpait al meu de zici ca e cosmonaut cand iese afara, dar macar stiu ca e protejat: nu intra apa si vant...cand am fost cu el atunci in prima saptamana si am vazut cum ii lasa afara si ce ii lasa sa faca, am fost socata...se murdaresc de nu ii mai recunosti, mai si plang, mai si cad, dar mi-au explicat ca asa invata sa se descurce singuri, daca tot umbli dupa ei (cum fac eu de exemplu) nu invata veci sa nu se suie pe X piatra pentru ca se poate lovi si trebuie sa treaca singuri prin anumite experiente ca sa inteleaga ce si cum

io, va spun iar, am fost socata, cum sa imi las eu odorul sa umble in patru labe prin lada cu nisip si sa mai si bage in gura lopaticile acuma m-am obisnuit cu ideea si il las si eu sa faca cam ce ii trece prin cap cand il scot afara, atata timp cat nu e periculos pentru el
meapasarica, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1329 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 812 kcal/zi. Pentru a slăbi 1 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1071 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
Acest membru apreciaza mesajul lui meapasarica:
puiu (20 nov 2012)
  #9064 (permalink)  
Vechi 20 nov 2012, 15:44:10
simonet's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 20 apr 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 43
Date: 168cm, 51.5kg
Mesaje: 5.282
Aprecieri acordate: 313
Am fost apreciat(a) de 1.738 ori in 943 mesaje
Implicit Re: Jurnalul mamicilor 2011

Da, e o alta viziune in gradinitele din afara, la noi nu cred ca se practica pt ca mai bine ii tine la un loc sa aiba mai usor grija de ei

Si eu o las pe raisa sa faca ce vrea dar atata timp cat e in siguranta, cu murdaria nu mai zic, atata timp cat nu baga nimic in gura e ok.

Eu asta seara ma duc sa iau de la gradinita copilul unei colege de serviciu, are 6 ani, e super simpatic si dezghetat. o sa iesim cu totii in parc dupa ce merg acasa sa ii hranesc abia astept o sa vad cum e cu 2 copii
__________________
Dragostea consta in dorinta de a da ceea ce este al tau altuia si de a simti fericirea acestuia ca si cum ar fi a ta.
Nimeni nu e insarcinat cu fericirea ta. Doar tu!

Mami de Raisa - 6 ani 7 luni
Si de Matias - 4 ani si 2 luni
simonet, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1731 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1214 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
Urmatorii 2 membri au apreciat mesajul lui simonet:
MIRUTZA (21 nov 2012), nicoleta100 (22 nov 2012)
  #9065 (permalink)  
Vechi 20 nov 2012, 16:06:45
madalinafrincu's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 06 iul 2011
Locaţie: padborg, Danemarca
Vârsta: 38
Dieta: No DIET
Date: 182cm, 87.4kg
Mesaje: 1.675
Aprecieri acordate: 377
Am fost apreciat(a) de 650 ori in 307 mesaje
Implicit Re: Jurnalul mamicilor 2011

Anca am crezut ca numai aici e destrabalare...nu mai puteam asta vara de nerabdare sa vina frigul ca ma saturasem in fiecare seara sa ii scot nisipul si din ... acum e mai bine, macar e plina de noroi pe costumul de iarna dar il bag la 2 zile la masina si gata, cizmele de cauciuc se curata repede....

Simo, marfa experienta si pe la Alma mai vin fetite de la gradi si raman la ea sa se joace si sunt buimaca dupa ce pleaca :O

In alta ordine, Alma nu a mai facut febra azi , dar are mucisori macar se simte bine si a mancat....i am facut o ciorba de perisoare si am pus in ea 4 cepe, 3 morcovi si 2 ardei, si telina si muuuult patrunjel , sa o vitaminizez....a iesit mai mult mancarcica decat ciorba dar a mancat si asta e bine...a mai bagat si vreo 4 actimel (nu a vrut sa bea altceva si trebuia hidratare) acum fug sa ii fac un fresh de portocale...sper sa o pun pe picioare inainte sa o ia mai rau.....
__________________
Now or never!
madalinafrincu, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
madalinafrincu, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2287 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1770 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
  #9066 (permalink)  
Vechi 20 nov 2012, 16:20:15
simonet's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 20 apr 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 43
Date: 168cm, 51.5kg
Mesaje: 5.282
Aprecieri acordate: 313
Am fost apreciat(a) de 1.738 ori in 943 mesaje
Implicit Re: Jurnalul mamicilor 2011

Sanatate multa, uitasem ca esti acasa cu Alma astazi!!
__________________
Dragostea consta in dorinta de a da ceea ce este al tau altuia si de a simti fericirea acestuia ca si cum ar fi a ta.
Nimeni nu e insarcinat cu fericirea ta. Doar tu!

Mami de Raisa - 6 ani 7 luni
Si de Matias - 4 ani si 2 luni
simonet, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1731 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1214 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
  #9067 (permalink)  
Vechi 20 nov 2012, 20:05:14
puiu's Avatar
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 29 nov 2009
Locaţie: Steyr, Austria
Dieta: alaptat,sport
Date: 165cm, 88.5kg
Mesaje: 236
Aprecieri acordate: 13
Am fost apreciat(a) de 20 ori in 9 mesaje
Implicit Re: Jurnalul mamicilor 2011

Citat:
Anterior postat de meapasarica Vezi mesajul


cu drag...sa vezi cand va intoarceti de afara cu ce pofta se joaca Raisa ca i-a fost dor de toate jucariile, cel putin asa face Viktor, nu stie pe ce sa puna mana prima data cand inta in casa

nici Viktor nu sta in carucior decat cu chiu cu vai, am noroc ca atunci cand mergem dimineata pana la gradi (avem cam 1.5 km) e adormit, ca e pe la 7 fara ceva si nu are curaj sa faca figuri, si cand il aducem inapoi iar e cam morcovit , altfel numa legat cu centurile alea mai sta si cu niste urlaturi de zile mari

cand ne-am dus prima data la gradi, asa in recunoastere ne-a pus in vedere: costum de ploaie, cizmulite, pulovaras din ala moale din fleece, manusi impermeabile, caciulita rezistenta la vant, nu de-aia prin care trece tot, costum intreg de iarna, papuci de iarna impermeabili ...am ramas masca nici nu stiam de unde sa incep, i-am zis educatoarei, te rog arata-mi cum arata hainele astea ca io habar nu am, si mi-a aratat la ceilalti copii, acum e echpait al meu de zici ca e cosmonaut cand iese afara, dar macar stiu ca e protejat: nu intra apa si vant...cand am fost cu el atunci in prima saptamana si am vazut cum ii lasa afara si ce ii lasa sa faca, am fost socata...se murdaresc de nu ii mai recunosti, mai si plang, mai si cad, dar mi-au explicat ca asa invata sa se descurce singuri, daca tot umbli dupa ei (cum fac eu de exemplu) nu invata veci sa nu se suie pe X piatra pentru ca se poate lovi si trebuie sa treaca singuri prin anumite experiente ca sa inteleaga ce si cum

io, va spun iar, am fost socata, cum sa imi las eu odorul sa umble in patru labe prin lada cu nisip si sa mai si bage in gura lopaticile acuma m-am obisnuit cu ideea si il las si eu sa faca cam ce ii trece prin cap cand il scot afara, atata timp cat nu e periculos pentru el
Buna.....dak tot a venit vorba de gradinita si de copii hai sa va zic eu cum procedeaza aici in Austria la gradinita.......... baietelumeumerge de 1 an la gradinita, ii trateaza f bine..... ies o data pe saptamana afara indiferent de anotimp.........chiar dak ploua sau ninge.Copii sunt echipati cu cizme de ploaie,costum de ploaie,fac plimbari,merg in padure si se joaca,aduna lemne,sar in apa....deci dak ati vedea cum vine fiu-miu de la gradinita ati rade de numa numa.Iarna cand e zapada ies afara se joaca in zapada,chiar le curg mucii in gura la unii, au in spatele gradinitii un deal si dak ati vedea cum se pun copii de sus de pe deal sis dau drumu de-a rostogolu ca sarmalele....se distreaza la maxim,dak copilu e imbracat si incaltat bine cu cizme care nu trec apa nu pateste nimica....a meu o stat si 3 ore in zapada si nu a fost deloc ud,plus ca iei spun sa nu fie imbracat gros copilu numa geaca si o bluzita subtire si sa stiti ca meu nu a fost racit.M-am mirat ca in urma cu o luna cand o fost rece afara educatoarea leo dat inghetata la copii si tot nu o racit
Răspuns cu citat
Urmatorii 3 membri au apreciat mesajul lui puiu:
dorutza (20 nov 2012), meapasarica (21 nov 2012), nicoleta100 (22 nov 2012)
  #9068 (permalink)  
Vechi 20 nov 2012, 22:36:57
jessik's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 27 dec 2010
Locaţie: vancouver, Canada
Vârsta: 37
Date: 163cm, 68.8kg
Mesaje: 4.453
Aprecieri acordate: 133
Am fost apreciat(a) de 539 ori in 352 mesaje
Implicit Re: Jurnalul mamicilor 2011

am pus poze noi haha
__________________
inceputul e greu
Răspuns cu citat
  #9069 (permalink)  
Vechi 20 nov 2012, 22:43:24
ras_cristalin's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 09 aug 2009
Locaţie: Suceava, Romania
Vârsta: 36
Dieta: Mancare sanatoasa
Date: 171cm, 84.3kg
Mesaje: 6.253
Aprecieri acordate: 7
Am fost apreciat(a) de 163 ori in 79 mesaje
Implicit Re: Jurnalul mamicilor 2011

Citat:
Anterior postat de meapasarica Vezi mesajul


cu drag...sa vezi cand va intoarceti de afara cu ce pofta se joaca Raisa ca i-a fost dor de toate jucariile, cel putin asa face Viktor, nu stie pe ce sa puna mana prima data cand inta in casa

nici Viktor nu sta in carucior decat cu chiu cu vai, am noroc ca atunci cand mergem dimineata pana la gradi (avem cam 1.5 km) e adormit, ca e pe la 7 fara ceva si nu are curaj sa faca figuri, si cand il aducem inapoi iar e cam morcovit , altfel numa legat cu centurile alea mai sta si cu niste urlaturi de zile mari

cand ne-am dus prima data la gradi, asa in recunoastere ne-a pus in vedere: costum de ploaie, cizmulite, pulovaras din ala moale din fleece, manusi impermeabile, caciulita rezistenta la vant, nu de-aia prin care trece tot, costum intreg de iarna, papuci de iarna impermeabili ...am ramas masca nici nu stiam de unde sa incep, i-am zis educatoarei, te rog arata-mi cum arata hainele astea ca io habar nu am, si mi-a aratat la ceilalti copii, acum e echpait al meu de zici ca e cosmonaut cand iese afara, dar macar stiu ca e protejat: nu intra apa si vant...cand am fost cu el atunci in prima saptamana si am vazut cum ii lasa afara si ce ii lasa sa faca, am fost socata...se murdaresc de nu ii mai recunosti, mai si plang, mai si cad, dar mi-au explicat ca asa invata sa se descurce singuri, daca tot umbli dupa ei (cum fac eu de exemplu) nu invata veci sa nu se suie pe X piatra pentru ca se poate lovi si trebuie sa treaca singuri prin anumite experiente ca sa inteleaga ce si cum

io, va spun iar, am fost socata, cum sa imi las eu odorul sa umble in patru labe prin lada cu nisip si sa mai si bage in gura lopaticile acuma m-am obisnuit cu ideea si il las si eu sa faca cam ce ii trece prin cap cand il scot afara, atata timp cat nu e periculos pentru el
Mie imi place abordarea lor, e sanatoasa
Pupici, frumoaso si pentru Viktor
__________________
Răspuns cu citat
  #9070 (permalink)  
Vechi 21 nov 2012, 10:11:29
MIRUTZA's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
Locul 1 la concurs  
Data înregistrării: 26 mai 2010
Locaţie: Sfantu Gheorghe, Romania
Vârsta: 39
Dieta: Dukan, consolidare
Date: 159cm, 56.9kg
Mesaje: 3.047
Aprecieri acordate: 707
Am fost apreciat(a) de 890 ori in 422 mesaje
Implicit Re: Jurnalul mamicilor 2011

Neata. Eu ieri am fost sa imi scot maseaua de minte si mi-au facut o operatie de 1 ora jumatate(maseaua nu era iesita,dar strica dintii rau de tot).Si de aseara de la 5 juma stau internata in spital..si sper ca azi sa imi dea drumul acasa.

Si eu sunt de acord cu scoaterea copilasilor cat mai mult timp afara.
MIRUTZA, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
MIRUTZA, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1875 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1358 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 842 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
Acest membru apreciaza mesajul lui MIRUTZA:
nicoleta100 (22 nov 2012)
Răspunde

Informatii despre slabit
2011, calorii, dieta, jurnalul, mamicilor, sanatos, sarcina, slabit


Reguli de postare
BB code este Pornit
emoticoanele sunt Pornit
Codul [IMG] este Pornit
Codul HTML este Oprit
Trackbacks are Oprit
Pingbacks are Oprit
Refbacks are Oprit
Nu poţi deschide subiecte noi
Nu poţi să răspunzi la mesaje
Poţi să publici ataşamente
Nu poţi să-ţi editezi mesajele

Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimul mesaj
Mihaela1006 - Slabuta 2011 Slabuta Slabute 2011 5 03 sep 2011 00:15:22
Oferte litoral 2011 lacra81 Turism 13 07 aug 2011 12:15:38
Jurnal Berllina 2011 Berlllina Arhiva jurnale slabit 8 13 iun 2011 06:25:17
Mirese 2011 Daniela Anghel Jurnale slabit mirese 18 26 feb 2011 22:14:13
Slabute 2011 Slabuta Slabute 2011 18 11 feb 2011 16:13:16

Mesaje noi in forum de slabit Slabute.ro
 Mesajele slăbuţelor
Se încarcă mesajele...
Calculator calorii (clic aici)
Poziţionare:
Calculator nutriţionalFan Slăbuţe!Susţine Slăbuţe!Top SlăbuţeSlabute TV
Subiecte noi
Subiecte interesante
Ultimele articole