Prezentare Calculator Nutriţional Slăbuţe - Partea 1Cursuri pictura, desen, modelaj, istoria artei
Sunt Resposnabil Calculator nutriţional Susţin Slăbuţe - Widgets si insigne! Slabute Concurs - Sanatate, premii si distractie! Slăbuţe TV - Televiziunea slăbuţelor

rodica2010

Gaseste prietenii din orasul tau! Alba Arad Arges Bacau Bihor Bistrita-Nasaud Botosani Braila Brasov Buzau Calarasi Caras-Severin
Cluj Constanta Dambovita Dolj Galati Giurgiu Gorj Hunedoara Ialomita Iasi Bucuresti Maramures Mehedinti Mures Neamt Olt
Prahova Salaj Satu-Mare Sibiu Suceava Teleorman Timis Tulcea Vaslui Valcea Vrancea
Prima Petitie Nationala pentru Dreptul la o Viata Sanatoasa deja a fost semnata de catre 66338 oameni.
In total sunt necesare peste 100.000 de semnaturi. Fii voluntar si participa in campania de strangere de semnaturi, clic aici.
Bine ai venit pe Slăbuţe, comunitatea care în 2008 a pus bazele mişcării pentru stilul de viaţă sănătos din România! Am creat pentru tine o comunitate unică şi specială. Într-o atmosferă civilizată, alături doar de oameni de calitate si cu o vastă experientă în domeniul stilului de viaţă sănătos, corect şi imparţial vei putea învăţa şi împărtăşi experienţele tale despre sănătate, alimentaţie, sport, stil de viaţă, slăbit sănătos şi alte întâmplări interesante din viaţa ta. Daca îţi pasă de viitorul ţării noastre şi a celor din jur, poţi contribui alături de noi într-un mod responsabil la promovarea stilului de viaţă sănătos, fie prin recomandarea comunităţii, fie prin relatarea celor învăţate pe Slăbuţe. Dacă ne vizitezi pentru prima dată, îţi recomandăm să citeşti ghidul începătorilor.
Pentru ca să te înregistrezi, clic aici. Succes!

rodica2010 rodica2010 este deconectat

Slăbuţa cu vechime

Slăbuţa cu vechime

Mesaje Cartea de Oaspeţi

Afişare mesaje din Cartea de Oaspeti 451 la 460 din 533
  1. DianaRS
    09 aug 2010 16:10:59 - permalink
    DianaRS
    Si mie mi-ati lipsit! A fost foaarte frumos, am vizitat mult ( a plouat doar in prima zi pe seara) in rest am prins numai vreme buna. Intr-o zi am stat si la soare la Baile Felix insa m-am dat cu foarte multa crema de protectie si nu m-am bronzat mai deloc.. asta e, mi-e frica de ce-am auzit cu cancerul de piele, Doamne fereste! Sunt voioasa dar obosita si cu pofta de mancare dar stiti vorba aceea imi pun pofta in cui Ma bucur ca plecati in concediu, banuiesc ca mergeti si pe la fata dvs, ea ce mai face, e bine? Ca ziceati de prietenie.. intre mine si sucuri s-a legat o prietenie inca de mica, foarte greu imi este sa ma abtin si bineinteles ca mai "scap" un pahar doua astazi de exemplu am baut un nestea la 0.5 dar asta pentru ca nu am mancat bine de dimineata(cateva visine din compot) si simteam nevoie de mai mult Diseara cred ca ma voi duce la alergat (sper sa nu ploua cum a fost aseara) O seara grozava!
  2. DianaRS
    09 aug 2010 08:33:17 - permalink
    DianaRS
    Bine v-am regasit! M-am intors mai obosita decat am plecat ) am vizitat foarte mult si am mers mult cu masina, este incredibil de obositor insa a meritat sa vad tara. Unele orase sunt atat de frumoase (Tg Mures, Cluj, Timisoara) am ramas impresionata de ele si de cat de curate erau. Kilogramele sunt cam la fel de cum am plecat, e normal pt ca am mancat si prostii din cand in cand ca asa-i in concediu Multumesc pentru sfaturi. nu am stiut ca merele si portocalele sunt proteine.. O sa incerc sa tin cont de ce ati spus referitor la combinatiile intre ele. Ce ati mai facut? Cum a fost saptamana trecuta? O zi cat mai frumoasa .
  3. lilymarlen
    08 aug 2010 23:05:26 - permalink
    lilymarlen
    Voinţă de fier la început,suntem foc de paie:cu capul mereu în faţă! nu mai am chefDar pe termen lung nu mai e chiar aşa! Ascendent am în rac dar ştiu că nu-mi domină prea tare caracteristicile zodiacale racul,am citit undeva că anumiti ascendenti sunt puternici dar...Am fost la stadion pt început dar nu ştiu cât o să mă ţină...mai ales când va incepe şcoala pt că eu sunt profesoară ..nu mai am chef când ajung...
  4. andr33aa
    08 aug 2010 13:42:47 - permalink
    andr33aa
    multumesc mult!!!!!!

    cred k este mult mai sanatos stilul tau de viata decat o dieta...m`am plictisit sa tin diete drastice si sa ma ingras apoi...cred k ma voi inspira de la tine...te pup si multumesc ink o data!
  5. bathsheba20
    06 aug 2010 23:29:43 - permalink
    bathsheba20
    multumesc rodica din nou!si da..sunt destul de inalta si se repartizeaza MAI altfel..dar iti dai seama ca tot acolo sunt kilogramele in plusoricum sunt f fericita!am dat 2 kilograme deja jos.yupiiipupici si...spor la treaba in continuare!
  6. andr33aa
    06 aug 2010 17:56:56 - permalink
    andr33aa
    Buna!

    Woow, ai slabit ceva kg...cum ai reusit?? da-mi si mie cateva detalii..ce dieta ai tinut, in cat timp ai slabit etc. te pup:*
  7. Carmenuta
    06 aug 2010 16:33:57 - permalink
    Carmenuta
    Deja am schimbat cate ceva si mie groaza... nu-mi place... vreau sa fiu macar fara s aatarne burta si suncile... macar atat, nu am pretentia sa fiu ca la 20 de ani departe de mine, nicinu mai am cum de la nastere mi s-au deplasat oasele de la bazin asa ca adios suplete
  8. lilymarlen
    05 aug 2010 22:01:22 - permalink
    lilymarlen
    Bună! Deja stagnez,cred că a fost apă din ţesuturi şi gata.Dar voi mânca moderat în continuare şi sper să nu-mi pierd curajul.Ceaiul de păpădie e cam amar şi nu-l suport iarr cel verde are un gust metalic....eu beau variat ceaiurile de câte ceva în fiecare zi,le mai alternez ca să nu renunţ din cauza gustului.Totuşi,am dat cam 1,5 kg in prima săptămână,de acum măcar 500g pe săptămână şi e bine.Eu mă şi măsor cu centimetrul de croitorie şi mai mă încurajez puţin dar stau prost la capitolul persverenţă,sunt zodia berbec-foc de paie.
  9. Carmenuta
    05 aug 2010 21:35:50 - permalink
    Carmenuta
    nu ma mai incap hainele de asta... am fuste care nu le mai pot purta, macar soldurile cat de cat si putin burtica vreau.
    Puup
  10. Carmenuta
    05 aug 2010 16:11:06 - permalink
    Carmenuta
    bine te-am gasit... tauras
    eu sunt noua pe forum dar imi prind rau urechile pe aici

Despre mine

  • Despre rodica2010
    Sexul
    Feminin
    Ţara
    Romania
    Localitate
    bucuresti
    Nivel de activitate fizica
    Usor activ
  • Dimensiuni
    Dimensiunile actuale.
    Înălţime (cm)
    156
    Grăsime corporală (estimată)
    Circumferinta talie este incorecta.
  • Calculator slabit
    Calculator nutritional pentru slabit.
    Necesarul caloric zilnic
    1649
    Nr. calorii/zi recomandat pentru a slabi 0.5kg/saptamana
    1132
  • Greutate
    Greutatea iniţială, actuală şi dorită.
    Greutate iniţială (kg)
    96.7
    Greutate (kg)
    66.6
    Greutate dorită (kg)
    65
  • Ticker
    Personalizeaza-ti ticker-ul tau de slabuta!
    Afisare ticker?
    Da
    Imagine cursor ticker
    Iepuras
    Imagine fundal ticker
    Peisaj - Casute si flori pe deal
    Valoarea folosita pentru cursor ticker
    Greutate (kg)
    Valoarea de start
    96.7
    Valoarea finala
    65
    Valoarea curenta cursor
    66.6
    Denumire ticker
    00
  • Ticker nou
    Personalizeaza-ti al doilea ticker!
    Afisare ticker nou?
    Nu
    Imagine cursor ticker
    Iepuras
    Imagine fundal ticker
    Peisaj - Casute si flori pe deal
    Valoarea folosita pentru cursor ticker
    Greutate (kg)
    Valoarea de start
    96.7
    Valoarea finala
    65
    Valoarea curenta cursor
    66.6

Statistici

Total mesaje
Mesaje Cartea de Oaspeţi
Total Thanks
Informaţii generale
  • Ultima activitate: 14 nov 2015 23:34:28
  • Data înregistrării: 12 iun 2010

Prieteni

Afişare prieteni 1 la 10 din 44
Mesaje noi in forum de slabit Slabute.ro
 Mesajele slăbuţelor
Se încarcă mesajele...
Calculator calorii (clic aici)
Poziţionare:
Calculator nutriţionalFan Slăbuţe!Susţine Slăbuţe!Top SlăbuţeSlabute TV
Subiecte noi
Subiecte interesante
Ultimele articole