Prezentare Calculator Nutriţional Slăbuţe - Partea 1Cursuri pictura, desen, modelaj, istoria artei
Sunt Resposnabil Calculator nutriţional Susţin Slăbuţe - Widgets si insigne! Slabute Concurs - Sanatate, premii si distractie! Slăbuţe TV - Televiziunea slăbuţelor

rodica2010

Gaseste prietenii din orasul tau! Alba Arad Arges Bacau Bihor Bistrita-Nasaud Botosani Braila Brasov Buzau Calarasi Caras-Severin
Cluj Constanta Dambovita Dolj Galati Giurgiu Gorj Hunedoara Ialomita Iasi Bucuresti Maramures Mehedinti Mures Neamt Olt
Prahova Salaj Satu-Mare Sibiu Suceava Teleorman Timis Tulcea Vaslui Valcea Vrancea
Prima Petitie Nationala pentru Dreptul la o Viata Sanatoasa deja a fost semnata de catre 66338 oameni.
In total sunt necesare peste 100.000 de semnaturi. Fii voluntar si participa in campania de strangere de semnaturi, clic aici.
Bine ai venit pe Slăbuţe, comunitatea care în 2008 a pus bazele mişcării pentru stilul de viaţă sănătos din România! Am creat pentru tine o comunitate unică şi specială. Într-o atmosferă civilizată, alături doar de oameni de calitate si cu o vastă experientă în domeniul stilului de viaţă sănătos, corect şi imparţial vei putea învăţa şi împărtăşi experienţele tale despre sănătate, alimentaţie, sport, stil de viaţă, slăbit sănătos şi alte întâmplări interesante din viaţa ta. Daca îţi pasă de viitorul ţării noastre şi a celor din jur, poţi contribui alături de noi într-un mod responsabil la promovarea stilului de viaţă sănătos, fie prin recomandarea comunităţii, fie prin relatarea celor învăţate pe Slăbuţe. Dacă ne vizitezi pentru prima dată, îţi recomandăm să citeşti ghidul începătorilor.
Pentru ca să te înregistrezi, clic aici. Succes!

rodica2010 rodica2010 este deconectat

Slăbuţa cu vechime

Slăbuţa cu vechime

Mesaje Cartea de Oaspeţi

Afişare mesaje din Cartea de Oaspeti 461 la 470 din 533
  1. bathsheba20
    04 aug 2010 10:10:47 - permalink
    bathsheba20
    Multumesc Rodica!nu ma voi lasa...trebuie sa reusesc sa slabesc...am incercat si am esuat de atatea ori..as vrea de data asta sa fie diferit..si cu o sustinere ca a voastra sunt convinsa ca voi reusi
  2. grasuta1961
    04 aug 2010 07:43:17 - permalink
    grasuta1961
    Multumesc Rodica !!! pentru raspuns la intrebari.
    Sper ca nu te-ai suparat ca te-am bombardat cu ele.Sa stii ca nici eu nu simt ca am 49 de ani( in decembrie) si mai ales ca schimb prefixul la anul cu 5.In suflet am ramas la fel,probabil pentru ca am fetita mai mica si trebuie sa ma adaptez sa nu existe acel conflict intre generatii.
  3. grasuta1961
    03 aug 2010 17:37:39 - permalink
    grasuta1961
    Rodica ,tu cati ani ai???
  4. grasuta1961
    03 aug 2010 17:36:34 - permalink
    grasuta1961
    Rodica scrie-mi meniul tau pe o zi ca sa ma pot inspira si eu
    Multumesc!!!
  5. grasuta1961
    03 aug 2010 17:33:32 - permalink
    grasuta1961
    Insa sunt totusi supraponderala ,Rodica.Trebuie sa dau jos cateva kg bune
  6. lilymarlen
    03 aug 2010 15:15:47 - permalink
    lilymarlen
    Am mai dat aproape 1 kg până azi,cred că e apa eliminată din ţesuturi de ceaiul de soc pe care mă cam chinui să-l beau.Oricum încep să capăt curaj! Mulţumesc pt. încurajări văd că e bine cu cineva alături!Răbdare şi ţie în continuare!Până la uemă totul ţine de voinţă,nu?
  7. grasuta1961
    03 aug 2010 08:20:45 - permalink
    grasuta1961
    Multumesc !!! insa imi trebuie ambitie.Sunt supraponderala am 75-76 depinde de zi si ar trebui sa am 67kg cel mult ca sa ma incradez la un indice de normal.Insa eu sincer doresc 60 kg.Insa greu sa mai ating greutatea asta.Insa multumesc pentru incurajari.Ti-am trimis si invitatie de prietenie ,n-ai primit???
  8. lilymarlen
    03 aug 2010 02:23:30 - permalink
    lilymarlen
    Să ştii că încet-încet am dat jos cam 1,5 kg dar nu cu o dietă anume ci doar mâncând moderat. Oricum ştiu că e doar începutul dar am mai prins curaj şi o să încerc să fac totul în timpaşa cum am pus.Sper să reuşesc şi să mă ţin de un pic de sport aşa cum mi-am propus când am văzut că încep să scad iar în greutate.Mulţumesc pentru încurajări şi văd că tu te descurci chiar bine,nu ai deloc ezitări.Esti o luptătoare! Te pup dulce şi,cum ai zis tu "la mai puţine kg!"
  9. grasuta1961
    02 aug 2010 20:22:14 - permalink
    grasuta1961
    rodica2010 ne cunoastem???
  10. lilymarlen
    31 iul 2010 23:54:13 - permalink
    lilymarlen
    nu putem vb direct? Eu nu stiu cum se face!

Despre mine

  • Despre rodica2010
    Sexul
    Feminin
    Ţara
    Romania
    Localitate
    bucuresti
    Nivel de activitate fizica
    Usor activ
  • Dimensiuni
    Dimensiunile actuale.
    Înălţime (cm)
    156
    Grăsime corporală (estimată)
    Circumferinta talie este incorecta.
  • Calculator slabit
    Calculator nutritional pentru slabit.
    Necesarul caloric zilnic
    1649
    Nr. calorii/zi recomandat pentru a slabi 0.5kg/saptamana
    1132
  • Greutate
    Greutatea iniţială, actuală şi dorită.
    Greutate iniţială (kg)
    96.7
    Greutate (kg)
    66.6
    Greutate dorită (kg)
    65
  • Ticker
    Personalizeaza-ti ticker-ul tau de slabuta!
    Afisare ticker?
    Da
    Imagine cursor ticker
    Iepuras
    Imagine fundal ticker
    Peisaj - Casute si flori pe deal
    Valoarea folosita pentru cursor ticker
    Greutate (kg)
    Valoarea de start
    96.7
    Valoarea finala
    65
    Valoarea curenta cursor
    66.6
    Denumire ticker
    00
  • Ticker nou
    Personalizeaza-ti al doilea ticker!
    Afisare ticker nou?
    Nu
    Imagine cursor ticker
    Iepuras
    Imagine fundal ticker
    Peisaj - Casute si flori pe deal
    Valoarea folosita pentru cursor ticker
    Greutate (kg)
    Valoarea de start
    96.7
    Valoarea finala
    65
    Valoarea curenta cursor
    66.6

Statistici

Total mesaje
Mesaje Cartea de Oaspeţi
Total Thanks
Informaţii generale
  • Ultima activitate: 14 nov 2015 23:34:28
  • Data înregistrării: 12 iun 2010

Prieteni

Afişare prieteni 1 la 10 din 44
Mesaje noi in forum de slabit Slabute.ro
 Mesajele slăbuţelor
Se încarcă mesajele...
Calculator calorii (clic aici)
Poziţionare:
Calculator nutriţionalFan Slăbuţe!Susţine Slăbuţe!Top SlăbuţeSlabute TV
Subiecte noi
Subiecte interesante
Ultimele articole