Prezentare Calculator Nutriţional Slăbuţe - Partea 1Cursuri pictura, desen, modelaj, istoria artei
Sunt Resposnabil Calculator nutriţional Susţin Slăbuţe - Widgets si insigne! Slabute Concurs - Sanatate, premii si distractie! Slăbuţe TV - Televiziunea slăbuţelor

rodica2010

Gaseste prietenii din orasul tau! Alba Arad Arges Bacau Bihor Bistrita-Nasaud Botosani Braila Brasov Buzau Calarasi Caras-Severin
Cluj Constanta Dambovita Dolj Galati Giurgiu Gorj Hunedoara Ialomita Iasi Bucuresti Maramures Mehedinti Mures Neamt Olt
Prahova Salaj Satu-Mare Sibiu Suceava Teleorman Timis Tulcea Vaslui Valcea Vrancea
Prima Petitie Nationala pentru Dreptul la o Viata Sanatoasa deja a fost semnata de catre 66338 oameni.
In total sunt necesare peste 100.000 de semnaturi. Fii voluntar si participa in campania de strangere de semnaturi, clic aici.
Bine ai venit pe Slăbuţe, comunitatea care în 2008 a pus bazele mişcării pentru stilul de viaţă sănătos din România! Am creat pentru tine o comunitate unică şi specială. Într-o atmosferă civilizată, alături doar de oameni de calitate si cu o vastă experientă în domeniul stilului de viaţă sănătos, corect şi imparţial vei putea învăţa şi împărtăşi experienţele tale despre sănătate, alimentaţie, sport, stil de viaţă, slăbit sănătos şi alte întâmplări interesante din viaţa ta. Daca îţi pasă de viitorul ţării noastre şi a celor din jur, poţi contribui alături de noi într-un mod responsabil la promovarea stilului de viaţă sănătos, fie prin recomandarea comunităţii, fie prin relatarea celor învăţate pe Slăbuţe. Dacă ne vizitezi pentru prima dată, îţi recomandăm să citeşti ghidul începătorilor.
Pentru ca să te înregistrezi, clic aici. Succes!

rodica2010 rodica2010 este deconectat

Slăbuţa cu vechime

Slăbuţa cu vechime

Mesaje Cartea de Oaspeţi

Afişare mesaje din Cartea de Oaspeti 511 la 520 din 533
  1. DianaRS
    13 iul 2010 12:35:23 - permalink
    DianaRS
    Multumesc pentru sfaturi! Eu am sanii mai micuti dar tot asa, oricat de plinuta am fost am avut mereu talie si m-a avantajat mereu lucrul acesta. Am incredere in mine, sunt foarte ambitioasa si am reusit aproape tot ce mi-am propus pana acum. Sunt de parere ca atitudinea este cel mai important lucru la o persoana, degeaba cineva arata bine daca nu stie sa se poarte sau sa se faca placuta si invers; incerc sa fiu cat mai feminina, cat mai intelegatoare si cat mai placuta astfel incat oamenii din jurul meu sa se simta bine in compania mea. Dvs. stiti multe lucruri deja, eu abia acum le invat pas cu pas
  2. pety
    13 iul 2010 11:29:27 - permalink
    pety
    si tu vad ca ai slabit foarte mult!!!!bravo,bravo!!!Cu ce dieta??Dar pozici nu pui cu tine??
  3. DianaRS
    13 iul 2010 09:33:56 - permalink
    DianaRS
    Inseamna ca aratati super de ati primit atatea complimente! Eu se pare ca ma mentin momentan (tot la 60kg) probabil mai scadeam putin daca nu beam sucuri weekendul asta dar nu m-am putut abtine. Oricum m-am simtit prost si sper sa rezolv ceva cu asta data viitoare cand imi mai e pofta. Se pare ca nu se stie sigur daca plecam weekendul acesta la mare poate urmatorul In orice caz abia astept sa scap de caldura si poluarea Bucurestiului...
  4. pety
    13 iul 2010 07:51:51 - permalink
    pety
    sunt ok...multumesc ...am mai last si eu in urma 1,5 kg...acuma am 91...tu nu ai un jurnal??
  5. aleka008
    12 iul 2010 11:37:52 - permalink
    aleka008
    Buna,

    Sunt si eu noua pe forum. Nu am slabit mai mult ca tine, am dat jos numai 14Kg dar asta in 3-4 luni. Eu am ales metoda Montignac, mi se potriveste foarte bine. Nu sunt innebunita dupa dulciuri si pot sa traiesc si fara paine iar asta m-a ajutat sa-l aleg pe Montignac. Citeste un pic din ce inseamna aceasta dieta si daca ai nevoie de un sfat, poti sa-l ceri cu incredere.

    Te pup.
  6. DianaRS
    12 iul 2010 09:07:35 - permalink
    DianaRS
    Felicitari pentru reusita! Eu nu ma pot lauda cu nimic, din contra, am exagerat putin cu inghetata, snitel etc.. dar de astazi totul revine la normal. Asa este, nu pot scoate de la el nimic, daca il intreb cum sunt? El spune ca sunt tocmai bine, cu toate ca am avut si cu 7 kg mai mult de atat.. Referitor la ACEA zi.. aseara am avut cosmar ca nu se simt bine invitatii, ca a intaziat fotograful, ca aveam rochia vernil in loc de alba dimineata m-am amuzat foarte mult pe tema asta. Week-end-ul care a trecut a fost foarte obositor dar acesta care vine as vrea sa-l petrec la mare, macar o noapte ar fi suficient(2 zile). Sper ca ati avut un weekend relaxant si placut! Mai vorbim
  7. Andreeaa
    12 iul 2010 01:12:54 - permalink
    Andreeaa
    Multumesc mult pentru compliment!>:d<
  8. ely101
    11 iul 2010 22:17:49 - permalink
    ely101
    Va multumesc mult pentru complimente! Din pacate inca nu pot fi impacata cu conformatia mea cu "forme" si mi se par niste dezavantaje nu niste atuuri...
  9. LoLy
    10 iul 2010 22:36:21 - permalink
    LoLy
    Ciao Rodica! Da si eu sunt un taur...f.taur...
    Eu tin Montignac,care de fapt nu este o dieta adev,ci mai mult un stil de viata sanatos de 3 luni,pt ca am tinut o luna hipo,dar ma stresa numaratul caloriilor.In aceste 4 luni am pierdut 7,8 kg,dar eu nu ma grabesc:mai bine incet si sigur
    Felicitari pt kg pierdute si w/e placut!!!
  10. yulyka
    10 iul 2010 21:09:15 - permalink
    yulyka
    felicitari rodica..da si eu am slabit

Despre mine

  • Despre rodica2010
    Sexul
    Feminin
    Ţara
    Romania
    Localitate
    bucuresti
    Nivel de activitate fizica
    Usor activ
  • Dimensiuni
    Dimensiunile actuale.
    Înălţime (cm)
    156
    Grăsime corporală (estimată)
    Circumferinta talie este incorecta.
  • Calculator slabit
    Calculator nutritional pentru slabit.
    Necesarul caloric zilnic
    1656
    Nr. calorii/zi recomandat pentru a slabi 0.5kg/saptamana
    1139
  • Greutate
    Greutatea iniţială, actuală şi dorită.
    Greutate iniţială (kg)
    96.7
    Greutate (kg)
    66.6
    Greutate dorită (kg)
    65
  • Ticker
    Personalizeaza-ti ticker-ul tau de slabuta!
    Afisare ticker?
    Da
    Imagine cursor ticker
    Iepuras
    Imagine fundal ticker
    Peisaj - Casute si flori pe deal
    Valoarea folosita pentru cursor ticker
    Greutate (kg)
    Valoarea de start
    96.7
    Valoarea finala
    65
    Valoarea curenta cursor
    66.6
    Denumire ticker
    00
  • Ticker nou
    Personalizeaza-ti al doilea ticker!
    Afisare ticker nou?
    Nu
    Imagine cursor ticker
    Iepuras
    Imagine fundal ticker
    Peisaj - Casute si flori pe deal
    Valoarea folosita pentru cursor ticker
    Greutate (kg)
    Valoarea de start
    96.7
    Valoarea finala
    65
    Valoarea curenta cursor
    66.6

Statistici

Total mesaje
Mesaje Cartea de Oaspeţi
Total Thanks
Informaţii generale
  • Ultima activitate: 14 nov 2015 23:34:28
  • Data înregistrării: 12 iun 2010

Prieteni

Afişare prieteni 1 la 10 din 44
Mesaje noi in forum de slabit Slabute.ro
 Mesajele slăbuţelor
Se încarcă mesajele...
Calculator calorii (clic aici)
Poziţionare:
Calculator nutriţionalFan Slăbuţe!Susţine Slăbuţe!Top SlăbuţeSlabute TV
Subiecte noi
Subiecte interesante
Ultimele articole