Prezentare Calculator Nutriţional Slăbuţe - Partea 1Cursuri pictura, desen, modelaj, istoria artei
Sunt Resposnabil Calculator nutriţional Susţin Slăbuţe - Widgets si insigne! Slabute Concurs - Sanatate, premii si distractie! Slăbuţe TV - Televiziunea slăbuţelor

rodica2010

Gaseste prietenii din orasul tau! Alba Arad Arges Bacau Bihor Bistrita-Nasaud Botosani Braila Brasov Buzau Calarasi Caras-Severin
Cluj Constanta Dambovita Dolj Galati Giurgiu Gorj Hunedoara Ialomita Iasi Bucuresti Maramures Mehedinti Mures Neamt Olt
Prahova Salaj Satu-Mare Sibiu Suceava Teleorman Timis Tulcea Vaslui Valcea Vrancea
Prima Petitie Nationala pentru Dreptul la o Viata Sanatoasa deja a fost semnata de catre 66338 oameni.
In total sunt necesare peste 100.000 de semnaturi. Fii voluntar si participa in campania de strangere de semnaturi, clic aici.
Bine ai venit pe Slăbuţe, comunitatea care în 2008 a pus bazele mişcării pentru stilul de viaţă sănătos din România! Am creat pentru tine o comunitate unică şi specială. Într-o atmosferă civilizată, alături doar de oameni de calitate si cu o vastă experientă în domeniul stilului de viaţă sănătos, corect şi imparţial vei putea învăţa şi împărtăşi experienţele tale despre sănătate, alimentaţie, sport, stil de viaţă, slăbit sănătos şi alte întâmplări interesante din viaţa ta. Daca îţi pasă de viitorul ţării noastre şi a celor din jur, poţi contribui alături de noi într-un mod responsabil la promovarea stilului de viaţă sănătos, fie prin recomandarea comunităţii, fie prin relatarea celor învăţate pe Slăbuţe. Dacă ne vizitezi pentru prima dată, îţi recomandăm să citeşti ghidul începătorilor.
Pentru ca să te înregistrezi, clic aici. Succes!

rodica2010 rodica2010 este deconectat

Slăbuţa cu vechime

Slăbuţa cu vechime

Mesaje Cartea de Oaspeţi

Afişare mesaje din Cartea de Oaspeti 501 la 510 din 533
  1. Degetica
    16 iul 2010 12:50:31 - permalink
    Degetica
    Cam asa pap,doar ca de dimi pana akm am papat iaurt+50 g branzik+o felie de paine.+un mar k 30 de kin inainte
    pana aqm papam fulgi de porumb cu laptic dimineata,al pranza carnita de pui k salata si seara la fel k la pranz sau la fel sau un iaurt
    deci,o sa slabessc
    abai astept sa incap in minunatiile mele de haine care plesnesc acum pe minee
    ms muult
    pupici colorati!
  2. Degetica
    16 iul 2010 11:00:08 - permalink
    Degetica
    pai cam asa pap si eu..mai putin,sper sa slabesc,cam cat ai slabit intr-o luna>
    ??
    eu vreau sa slabesc si sa nu mai pun la loc !
    Succes in continuare,acum studiez si cartea Mihaelei Bilic,mi se pare fff interesanta si un bun ghid pt sanatate !
    baftaa
  3. Degetica
    15 iul 2010 22:14:47 - permalink
    Degetica
    As vrea sa tin Monti,acum citesc cartea ,sincer,mi se pare prea complicat sa zic asa,prea complex,mai ales pt.mn la varsta asta...chiar nu stiu ce sa fac.. acum incerc sa pap sanatos ,si nu prea stiu ce sa fac cu monti.... . u ce papi la regimul tau ? De fapt eu nu vreau un regim,vreau sa`mi obisnuiesc organismul cu alimente sanatoasee
  4. ghiocel57
    15 iul 2010 19:53:51 - permalink
    ghiocel57
    Am incercat sa-ti trimit dieta, dar nu a mers, depaseste nr. de caractere. Am uitat Regulamentul si ti-am trimis adresa mea de E-mail, de aceea a sters si m-a si atentionat. Asta e, scuze!
  5. DianaRS
    15 iul 2010 14:23:25 - permalink
    DianaRS
    E normal sa fiti mandra de ea asa cum este orice mama cu copilul ei! Oricum fata dvs imi pare foarte descurcareata de a inceput o afacere, despre ce este vorba? Sper sa ii iasa treburile si sa ii ofere numai satisfactii. Eu muncesc la o firma privata insa mi-ar placea foarte mult sa am afacerea mea pe viitor. Legat de pictura, nu mai pictasem de ani intregi insa m-am apucat anul acesta din nou..momentan lucrez la un tablou in stil african (cu un cuplu de masai), sper sa iasa frumos. Dupa aceea fac si un peisaj marin (si tatal meu are o pasiune pentru peisaje maritime, barci, pescari etc) el a fost pictor in tinerete cu expozitii si toate cele. Felicitari inca o data pentru kilogramele pierdute, la tot mai mare! Am scris si eu tot roman ) O zi cat mai frumoasa va doresc ! Sunteti un exemplu de urmat in lupta cu kilogramele !
  6. DianaRS
    15 iul 2010 09:08:57 - permalink
    DianaRS
    Da, si pe mine m-a dat peste cap vestea ca a murit.. nu se stie daca s-a sinucis sau nu presa face multe speculatii, in orice caz sa se odihneasca in pace! Felicitari pentru kilograme!! Dvs sunteti mai perseverenta ca mine.. eu am dat inca 0.5 jos cam asa deci am 59.5 tot e un progres oricat de mic ar fi, ideea e ca ma incap cateva perechi de blugi pe care nu-i mai purtasem de 3-4 ani, astfel mi-am marit garderoba sunt vesela azi.. la servici totul e ok , imi beau cafeluta si astept sa vina seara sa apuc sa-mi termin o pictura. Ziua dvs cum este? Sper ca la fel de frumoasa ca a mea
  7. Degetica
    14 iul 2010 19:57:58 - permalink
    Degetica
    ms ,ms :*:*:*:*
    si bafta la slabit,nu?
    :*
  8. DianaRS
    14 iul 2010 14:56:51 - permalink
    DianaRS
    Multumesc si mie imi face placere sa vorbesc cu dvs sunteti o persoana deosebita, la fel parca as vorbi cu mama mea.. Fata dvs sa nu-si faca implant ca o sa ii para rau, tot ce e strain in corp la un moment dat o sa fie respins si apar complicatii, sunt convinsa ca arata foarte bine asa cum este! Si eu am primit o palmuta peste bot ca m-am trezit ca implinesc 24 ani si nu stiu cand au trecut.. Ma rog la Dumnezeu doar sa nu mai treaca timpul CHIAR atat de repede, parca traim in epoca vitezei, nimeni nu se mai poate bucura de un lucru deoarece trece de nici nu realizezi..Si trebuie sa ne bucuram de oamenii din jurul nostru si sa ii pretuim Nu-i nimic cu marea, intr-o zi tot trebuie sa ajung ca doar nu fuge de acolo. Sunteti foarte placuta , ma bucur ca vorbesc cu dvs
  9. pety
    14 iul 2010 13:49:39 - permalink
    pety
    sa fii ambitioasa si sa ajungi la kg pe care le doresti...asta iti doresc!Meritam sa fim slabute,nu?pupici!
  10. ghiocel57
    13 iul 2010 20:32:45 - permalink
    ghiocel57
    Te salut Rodica2010,
    Da, am inceput cu dieta lui C. Crisan in 2.03.ac si dupa Pasti am continuat cu disociat ( 3 zile legume si fructe, 3 zile proteine- carne, oua, lactate, peste) in acelas timp am mancat in dieta subcalorica. Am slabit 18 kg si f. multi cm de la 126 cm la 103 cm la abdomen. Ma simt excelent si merg zilnic 5 km pe jos. Am sa-ti trimit dieta lui Crisan.
    Pe curand.

Despre mine

  • Despre rodica2010
    Sexul
    Feminin
    Ţara
    Romania
    Localitate
    bucuresti
    Nivel de activitate fizica
    Usor activ
  • Dimensiuni
    Dimensiunile actuale.
    Înălţime (cm)
    156
    Grăsime corporală (estimată)
    Circumferinta talie este incorecta.
  • Calculator slabit
    Calculator nutritional pentru slabit.
    Necesarul caloric zilnic
    1656
    Nr. calorii/zi recomandat pentru a slabi 0.5kg/saptamana
    1139
  • Greutate
    Greutatea iniţială, actuală şi dorită.
    Greutate iniţială (kg)
    96.7
    Greutate (kg)
    66.6
    Greutate dorită (kg)
    65
  • Ticker
    Personalizeaza-ti ticker-ul tau de slabuta!
    Afisare ticker?
    Da
    Imagine cursor ticker
    Iepuras
    Imagine fundal ticker
    Peisaj - Casute si flori pe deal
    Valoarea folosita pentru cursor ticker
    Greutate (kg)
    Valoarea de start
    96.7
    Valoarea finala
    65
    Valoarea curenta cursor
    66.6
    Denumire ticker
    00
  • Ticker nou
    Personalizeaza-ti al doilea ticker!
    Afisare ticker nou?
    Nu
    Imagine cursor ticker
    Iepuras
    Imagine fundal ticker
    Peisaj - Casute si flori pe deal
    Valoarea folosita pentru cursor ticker
    Greutate (kg)
    Valoarea de start
    96.7
    Valoarea finala
    65
    Valoarea curenta cursor
    66.6

Statistici

Total mesaje
Mesaje Cartea de Oaspeţi
Total Thanks
Informaţii generale
  • Ultima activitate: 14 nov 2015 23:34:28
  • Data înregistrării: 12 iun 2010

Prieteni

Afişare prieteni 1 la 10 din 44
Mesaje noi in forum de slabit Slabute.ro
 Mesajele slăbuţelor
Se încarcă mesajele...
Calculator calorii (clic aici)
Poziţionare:
Calculator nutriţionalFan Slăbuţe!Susţine Slăbuţe!Top SlăbuţeSlabute TV
Subiecte noi
Subiecte interesante
Ultimele articole