Prezentare Calculator Nutriţional Slăbuţe - Partea 1Cursuri pictura, desen, modelaj, istoria artei
Sunt Resposnabil Calculator nutriţional Susţin Slăbuţe - Widgets si insigne! Slabute Concurs - Sanatate, premii si distractie! Slăbuţe TV - Televiziunea slăbuţelor

Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :)

Gaseste prietenii din orasul tau! Alba Arad Arges Bacau Bihor Bistrita-Nasaud Botosani Braila Brasov Buzau Calarasi Caras-Severin
Cluj Constanta Dambovita Dolj Galati Giurgiu Gorj Hunedoara Ialomita Iasi Bucuresti Maramures Mehedinti Mures Neamt Olt
Prahova Salaj Satu-Mare Sibiu Suceava Teleorman Timis Tulcea Vaslui Valcea Vrancea
Prima Petitie Nationala pentru Dreptul la o Viata Sanatoasa deja a fost semnata de catre 66338 oameni.
In total sunt necesare peste 100.000 de semnaturi. Fii voluntar si participa in campania de strangere de semnaturi, clic aici.
Bine ai venit pe Slăbuţe, comunitatea care în 2008 a pus bazele mişcării pentru stilul de viaţă sănătos din România! Am creat pentru tine o comunitate unică şi specială. Într-o atmosferă civilizată, alături doar de oameni de calitate si cu o vastă experientă în domeniul stilului de viaţă sănătos, corect şi imparţial vei putea învăţa şi împărtăşi experienţele tale despre sănătate, alimentaţie, sport, stil de viaţă, slăbit sănătos şi alte întâmplări interesante din viaţa ta. Daca îţi pasă de viitorul ţării noastre şi a celor din jur, poţi contribui alături de noi într-un mod responsabil la promovarea stilului de viaţă sănătos, fie prin recomandarea comunităţii, fie prin relatarea celor învăţate pe Slăbuţe. Dacă ne vizitezi pentru prima dată, îţi recomandăm să citeşti ghidul începătorilor.
Pentru ca să te înregistrezi, clic aici. Succes!
 
 
Opţiuni subiect
  #8891 (permalink)  
Vechi 06 iun 2010, 09:59:31
Fulguta's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 15 mar 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 46
Dieta: Mancat sanatos si sport
Date: 165cm, 56kg
Mesaje: 7.578
Aprecieri acordate: 851
Am fost apreciat(a) de 2.062 ori in 565 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :)

Buna fetele mele dragi ! Pana acum am stat in patut din cauza dureriloram facut aseara o criza si m-a tinut pana acum 15 minute ! Am luat la calmante cu pumnul si zici ca sunt beata ! Dar macar nu mai am asa dureri mari ! Va doresc o zi de duminica superba ! Si nu uitati sa zambiti in fiecare zi ,chiar daca viata nu este roz mereu ! Eu asa fac si cei ai casei radeau de mine,faceam pipi si nu puteam ajunge la toaleta de dureri si nu vream sa ma ajute nimeni si le-am spus daca eram singura acasa nu trebuia sa ajung singura la toaleta ? sau poate faceam in pat ! Deci am tinut-o numai in ras de azi dimineata 2 minute urlam de durere 5 radeam de mine ! Va pupacesc mult ! O sa fiu pe aici cu laptopul in brate in pat !
Citat:
Anterior postat de anes Vezi mesajul
buna dimineata
cafelute la slabute:
si ceaiurile:
si va doresc o zi superba!
Buna Anes ! Si tie iti doresc multa sanatate si o zi frumoasa cu mult soare ! Cum a fost ziua ta ieri ? Sper ca bine ! Ai mai fost la spectacol ?
Citat:
Anterior postat de Zoe Vezi mesajul
mda, adevarul e ca as sta cu un carnat intr-o mana si o inghetata in cealalta (bine ca am numai doua)
Buna Zoe ! Ce ai facut ieri ? Esti bine ? Te-ai plimbat ?
Eu as avea in toate numai inghetata !

multam frumos, anes, o zi faina!
Si tie o duminica placuta iti doresc !
__________________

Fulguta, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2076 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1559 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1560 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #8892 (permalink)  
Vechi 06 iun 2010, 10:02:34
Fulguta's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 15 mar 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 46
Dieta: Mancat sanatos si sport
Date: 165cm, 56kg
Mesaje: 7.578
Aprecieri acordate: 851
Am fost apreciat(a) de 2.062 ori in 565 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :)

Un individ avea nevoie de un instalator, aşa că îl roagă pe un prieten să-i comande unul. Zis şi făcut. Pune mâna pe telefon şi-l sună pe instalator:
- Bună ziua...
- Sunt fierbinte, ce doriţi?
- Ce număr de telefon mi-a dat ăsta?, se întreabă omul, care închide telefonul şi formează numărul din nou.
- Alo?... aş dori...
- Alo... sunt fierbinte...
- Auzi, cucoană... eu nu-mi văd capul de treabă şi matale îţi arde de alte alea.
Trânteşte telefonul şi-l sună pe prieten:
- Bă, ce număr de telefon mi-ai dat? Că-mi răspunde una şi-mi spune că-i... fierbinte...
- Păi Fierbinte Ion îl cheamă pe instalator. Cred că ţi-a răspuns nevastă-sa.
__________________

Fulguta, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2076 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1559 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1560 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #8893 (permalink)  
Vechi 06 iun 2010, 10:06:03
Fulguta's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 15 mar 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 46
Dieta: Mancat sanatos si sport
Date: 165cm, 56kg
Mesaje: 7.578
Aprecieri acordate: 851
Am fost apreciat(a) de 2.062 ori in 565 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :)

Vine soţul acasă şi-şi întreabă nevasta:
- Ce ai face dacă aş câştiga la Loto?
- Aş lua jumătate şi te-aş părăsi, răspunde soţia.
- Perfect, spune soţul. Am câştigat 12 dolari. Ia 6 şi dispari!

Într-o zi, o soţie se plînge soţului:
- Dragă, sînt nemulţumită că am sînii mici.
Soţul îi răspunde:
- Ia o bucată de hîrtie igienică, freac-o între sîni şi în cîţiva ani ai să vezi că o să-ţi crească.
- De unde ştii? întreabă mirată soţia.
- Cu fundul a funcţionat, nu-i aşa?
__________________

Fulguta, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2076 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1559 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1560 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #8894 (permalink)  
Vechi 06 iun 2010, 10:14:43
Fulguta's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 15 mar 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 46
Dieta: Mancat sanatos si sport
Date: 165cm, 56kg
Mesaje: 7.578
Aprecieri acordate: 851
Am fost apreciat(a) de 2.062 ori in 565 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :)

Va simt lipsa fetele mele dragi ! Promit de ca sambata care vine fac tot posibilul sa nu mai fiu aici pe site si sa incerc sa ies afara ! Chiar daca am dureri mari !
__________________

Fulguta, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2076 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1559 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1560 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #8895 (permalink)  
Vechi 06 iun 2010, 12:06:57
nanei's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 02 feb 2010
Locaţie: bacau, Romania
Vârsta: 46
Dieta: 1200-1250cal pe zi
Date: 170cm, 72.3kg
Mesaje: 606
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 159 ori in 46 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :)

Fulguta iar dureri?Nu imi place ce aud.M abucur ca poti rae iti face bine sa stii.Ai grija de tine ,nu prea sunt bune atatea calmante.Abia astept sa te duci in germania.te pupic dulceeeeeeeeeeeeeeesi ai grija de tineFetele si pe voi va pup si va urez o duminica placuta!!!!!!!!!!!
nanei, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1677 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1160 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 903 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #8896 (permalink)  
Vechi 06 iun 2010, 13:08:31
incognito's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 13 mar 2010
Locaţie: Brasov, Romania
Vârsta: 44
Date: 168cm, 61.5kg
Mesaje: 3.426
Aprecieri acordate: 2.110
Am fost apreciat(a) de 692 ori in 236 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :)

Citat:
Anterior postat de nanei Vezi mesajul
Buna fetele!1hai sa va povestesc de ce nu am mai intrat pana acum.miercuri totusi nu imi trebuie mancare ,iar de suparat cat sa va zic ca sunt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!nu am mai povestit nimanui si nu aveti habar cat ma bucur ca existati si m apot descarca si eu.va multumesc ca sunteti aici ca pot plange pe atatea umere o data!!!!!
Mai da in zilele noastre chiar nu mai poti avea incredere in nimeni??
Imi pare tare rau Oana...mai dai si din salariu.. Dar bine ca Andrei e mai bine. SI tu o sa treci si peste asta.

Citat:
Anterior postat de nanei Vezi mesajul
Am reusit sa pap un pi c de peste la gratar si cateva paste cu ton!! acum am duc sa fac baie si sa m aurc in pat sunt franta !!!!!!!!!!!!!Va pup sincer din tot sufletul meu ,si ne veedem maine la cafea vesele si cu chef de viata .ca nu ne lasam asa nu?
Asa, f bine ca ai mancat. O duminica frumoasa, pe cat posibil.


Citat:
Anterior postat de angela av Vezi mesajul
Buna slabutelor.....

Roxy pe maine am comandat un soare special pt.tine.....

Acum o sa ies va spun tuturor noapte buna si vise placute...
Multumesc ANgela AM primit vremea faina la Busteni Duminica frumoasa.
Citat:
Anterior postat de anes Vezi mesajul
buna dimineata
cafelute la slabute:
si ceaiurile:
si va doresc o zi superba!
Neata Anes. Merci de cafea si ceai. Duminica frumoasa si tie si copiilor!
Citat:
Anterior postat de Zoe Vezi mesajul
mda, adevarul e ca as sta cu un carnat intr-o mana si o inghetata in cealalta (bine ca am numai doua)
multam frumos, anes, o zi faina!
Servus Zoe...Papa o inghe, daca poftesti...una mica mica..

Citat:
Anterior postat de Fulguta Vezi mesajul
Buna fetele mele dragi ! Pana acum am stat in patut din cauza dureriloram facut aseara o criza si m-a tinut pana acum 15 minute ! Am luat la calmante cu pumnul si zici ca sunt beata ! Dar macar nu mai am asa dureri mari ! Va doresc o zi de duminica superba ! Si nu uitati sa zambiti in fiecare zi ,chiar daca viata nu este roz mereu ! Eu asa fac si cei ai casei radeau de mine,faceam pipi si nu puteam ajunge la toaleta de dureri si nu vream sa ma ajute nimeni si le-am spus daca eram singura acasa nu trebuia sa ajung singura la toaleta ? sau poate faceam in pat ! Deci am tinut-o numai in ras de azi dimineata 2 minute urlam de durere 5 radeam de mine ! Va pupacesc mult ! O sa fiu pe aici cu laptopul in brate in pat !
Asa rau imi pare ca ai avut dureri si criza aia... Doamne ajuta-ti sa poti face injectia aia in curand , sa te simti mai bine. SI lasa-i sa te ajute...la cate faci pt ei..(vezi ele)...
AM ras de numa Faine bancurile .
Citat:
Anterior postat de Fulguta Vezi mesajul
Va simt lipsa fetele mele dragi ! Promit de ca sambata care vine fac tot posibilul sa nu mai fiu aici pe site si sa incerc sa ies afara ! Chiar daca am dureri mari !
Si u mi-ai lipsit Fulgu,
Ar trebui sa iesi putin, doar sa si poti. Eu m-am invartit pe aici, am mai spalat ceva , am mai omorat muste , am stat vreo 15 min afara cu al meu..acum tot in casa, pregatesc carnea de gratar , salata...
O sa plecam la bv azi si maine si marti avem zile pline la birou..si calcat , spalat , mancare, ca al meu se intoarce aici marti... Asa ca nu stiu cat voi fi pe aici.
Sunt curioasa la cantar maine dimineata...sper sa nu fi urcat mult...
In rest sunt bine..si te pup Fulgu.
incognito, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1995 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1478 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1479 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #8897 (permalink)  
Vechi 06 iun 2010, 13:16:17
angela av's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 15 apr 2010
Locaţie: hateg, Romania
Vârsta: 57
Dieta: fara dulciuri,multa miscare,fara mese dupa ora 18,multa apaplata,fara sucuri..etc...................
Date: 164cm, 59kg
Mesaje: 6.274
Aprecieri acordate: 11.284
Am fost apreciat(a) de 5.424 ori in 1.538 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :)

Buna slabutelor....am intrat sa vad ce faceti nu pot sa stau mult...va pup pe toate si va doresc o zi cu mult soare.....
Fulgule imi pare rau ca aud ca nu te simti bine...de ce nu pleci in Germania sa+ti faci injectia sa nu te mai chinui atat....multa sanatate Fulgule....
De Emy stiti ceva a dat vreun srmn de viata ?
Anes multumesc de ceai..
Roxy stiam eu ca ajunge soarele de la mine....
  #8898 (permalink)  
Vechi 06 iun 2010, 13:35:26
Fulguta's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 15 mar 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 46
Dieta: Mancat sanatos si sport
Date: 165cm, 56kg
Mesaje: 7.578
Aprecieri acordate: 851
Am fost apreciat(a) de 2.062 ori in 565 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :)

Citat:
Anterior postat de incognito Vezi mesajul
Asa rau imi pare ca ai avut dureri si criza aia... Doamne ajuta-ti sa poti face injectia aia in curand , sa te simti mai bine. SI lasa-i sa te ajute...la cate faci pt ei..(vezi ele)...
Stai linistita Roxy in privinta mea cu durerile,dar m-am enervat ca vroiam sa dau si eu o tura de parc pe jos azi si ca deobicei durerile imi strica planurile !
AM ras de numa Faine bancurile .
Si eu !
Si u mi-ai lipsit Fulgu,
Ar trebui sa iesi putin, doar sa si poti. Eu m-am invartit pe aici, am mai spalat ceva , am mai omorat muste , am stat vreo 15 min afara cu al meu..acum tot in casa, pregatesc carnea de gratar , salata...
O sa plecam la bv azi si maine si marti avem zile pline la birou..si calcat , spalat , mancare, ca al meu se intoarce aici marti... Asa ca nu stiu cat voi fi pe aici.
Sunt curioasa la cantar maine dimineata...sper sa nu fi urcat mult...
In rest sunt bine..si te pup Fulgu.
Esti vrednicuta rau ! Ma bucur ca esti bine ,nu conteaza cat o sa fii pe aici stim ca te gandesti la noi si asta este cel mai important !
Cantarul nu cred ca o sa se schimbe ca ai papat gratar...o sa fie bine !
Pofta buna sau sa-ti fie de bine daca ati terminat !
Citat:
Anterior postat de angela av Vezi mesajul
Buna slabutelor....am intrat sa vad ce faceti nu pot sa stau mult...va pup pe toate si va doresc o zi cu mult soare.....
Fulgule imi pare rau ca aud ca nu te simti bine...de ce nu pleci in Germania sa+ti faci injectia sa nu te mai chinui atat....multa sanatate Fulgule....
Buna Angela ! Nu pot merge la injectie pana nu am 48 kg ! Asa ca o sa ma mai chinui un timp ! Mai ales ca vad ca prietena mea nu prea se simte bine cu sarcina si ea trebuie sa mearga cu mine peste tot ! Eu inteleg germana cat de cat ,dar nu pot vorbii cu doctorii si ea este langa mine mereu,acum mai depind si de ea !
__________________

Fulguta, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2076 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1559 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1560 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #8899 (permalink)  
Vechi 06 iun 2010, 13:41:51
Fulguta's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 15 mar 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 46
Dieta: Mancat sanatos si sport
Date: 165cm, 56kg
Mesaje: 7.578
Aprecieri acordate: 851
Am fost apreciat(a) de 2.062 ori in 565 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :)

Citat:
Anterior postat de nanei Vezi mesajul
Fulguta iar dureri?Nu imi place ce aud.M abucur ca poti rae iti face bine sa stii.Ai grija de tine ,nu prea sunt bune atatea calmante.Abia astept sa te duci in germania.te pupic dulceeeeeeeeeeeeeeesi ai grija de tineFetele si pe voi va pup si va urez o duminica placuta!!!!!!!!!!!
Am in fiecare zi dar suportabile ! Dar unde am fost cu beleau saptamana asta s-a accentuat asa patesc in fiecare luna ! Dar a trecut gata ! Stiu ca nu sunt bune atatea, am reusit sa ma las de ele un timp,dar acum mai iau doar cand am crize mari ,ca imi zapacise stomacul ! Acum sunt bine si cu stomacul ! .
__________________

Fulguta, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2076 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1559 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1560 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #8900 (permalink)  
Vechi 06 iun 2010, 14:18:28
incognito's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 13 mar 2010
Locaţie: Brasov, Romania
Vârsta: 44
Date: 168cm, 61.5kg
Mesaje: 3.426
Aprecieri acordate: 2.110
Am fost apreciat(a) de 692 ori in 236 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :)

Citat:
Anterior postat de angela av Vezi mesajul
Buna slabutelor....am intrat sa vad ce faceti nu pot sa stau mult...va pup pe toate si va doresc o zi cu mult soare.....
Roxy stiam eu ca ajunge soarele de la mine....
A ajuns..pacat ca eu am cam stat prin casa ..
Citat:
Anterior postat de Fulguta Vezi mesajul
Esti vrednicuta rau ! Ma bucur ca esti bine ,nu conteaza cat o sa fii pe aici stim ca te gandesti la noi si asta este cel mai important !
Cantarul nu cred ca o sa se schimbe ca ai papat gratar...o sa fie bine !
Pofta buna sau sa-ti fie de bine daca ati terminat !
Ei nici n-am facut mare lucru..ca nu m-am simtiti bine nici vineri, nici ieri nici azi.
Gratar da, dar cu bere azi si vin ieri.
Inca n-am mancat ..urmeaza. SI apoi sa strang pe aici...sa ajungem si acasa.
Pup.
Citat:
Anterior postat de Fulguta Vezi mesajul
Am in fiecare zi dar suportabile ! Dar unde am fost cu beleau saptamana asta s-a accentuat asa patesc in fiecare luna ! Dar a trecut gata ! Stiu ca nu sunt bune atatea, am reusit sa ma las de ele un timp,dar acum mai iau doar cand am crize mari ,ca imi zapacise stomacul ! Acum sunt bine si cu stomacul ! .
E bine daca te-ai mai linistit cu durerile si burticaTe pup.Poate mi intru diseara.
incognito, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1995 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1478 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1479 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
 

Informatii despre slabit
calorii, dieta, forum, jurnal, jurnale, masca ten mixt, slabire, slabire 30 ani, slabit, slabit 30 ani, slabute, slabute 40 ani, slabute 50 ani, tratamente riduri, ulei de masline, ulei de ricin


Reguli de postare
BB code este Pornit
emoticoanele sunt Pornit
Codul [IMG] este Pornit
Codul HTML este Oprit
Trackbacks are Oprit
Pingbacks are Oprit
Refbacks are Oprit
Nu poţi deschide subiecte noi
Nu poţi să răspunzi la mesaje
Poţi să publici ataşamente
Nu poţi să-ţi editezi mesajele

Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimul mesaj
Ce inaltime ai vrea sa ai? Slabuta Despre noi, ... femeile 42 08 iun 2013 09:46:18
Hai sa ne cunoastem mai bine :) Luna Jocuri pe forum 283 04 iul 2012 21:49:59
Vreau sa slabesc 30 kg anonima Arhiva subiecte - Grupul de slabit: minus 30 - 40 (kg) 68 01 iun 2011 17:12:57
Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 03 Slabuta Arhiva jurnale slabit 4618 13 aug 2010 21:11:04
Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 02 Slabuta Arhiva jurnale slabit 5172 13 iul 2010 22:33:21

Mesaje noi in forum de slabit Slabute.ro
 Mesajele slăbuţelor
Se încarcă mesajele...
Calculator calorii (clic aici)
Poziţionare:
Calculator nutriţionalFan Slăbuţe!Susţine Slăbuţe!Top SlăbuţeSlabute TV
Subiecte noi
Subiecte interesante
Ultimele articole