Prezentare Calculator Nutriţional Slăbuţe - Partea 1Cursuri pictura, desen, modelaj, istoria artei
Sunt Resposnabil Calculator nutriţional Susţin Slăbuţe - Widgets si insigne! Slabute Concurs - Sanatate, premii si distractie! Slăbuţe TV - Televiziunea slăbuţelor

In cautarea corpului visat - Jurnal bathsheba

Gaseste prietenii din orasul tau! Alba Arad Arges Bacau Bihor Bistrita-Nasaud Botosani Braila Brasov Buzau Calarasi Caras-Severin
Cluj Constanta Dambovita Dolj Galati Giurgiu Gorj Hunedoara Ialomita Iasi Bucuresti Maramures Mehedinti Mures Neamt Olt
Prahova Salaj Satu-Mare Sibiu Suceava Teleorman Timis Tulcea Vaslui Valcea Vrancea
Prima Petitie Nationala pentru Dreptul la o Viata Sanatoasa deja a fost semnata de catre 66338 oameni.
In total sunt necesare peste 100.000 de semnaturi. Fii voluntar si participa in campania de strangere de semnaturi, clic aici.
Bine ai venit pe Slăbuţe, comunitatea care în 2008 a pus bazele mişcării pentru stilul de viaţă sănătos din România! Am creat pentru tine o comunitate unică şi specială. Într-o atmosferă civilizată, alături doar de oameni de calitate si cu o vastă experientă în domeniul stilului de viaţă sănătos, corect şi imparţial vei putea învăţa şi împărtăşi experienţele tale despre sănătate, alimentaţie, sport, stil de viaţă, slăbit sănătos şi alte întâmplări interesante din viaţa ta. Daca îţi pasă de viitorul ţării noastre şi a celor din jur, poţi contribui alături de noi într-un mod responsabil la promovarea stilului de viaţă sănătos, fie prin recomandarea comunităţii, fie prin relatarea celor învăţate pe Slăbuţe. Dacă ne vizitezi pentru prima dată, îţi recomandăm să citeşti ghidul începătorilor.
Pentru ca să te înregistrezi, clic aici. Succes!
 
 
Opţiuni subiect
  #741 (permalink)  
Vechi 01 aug 2011, 13:20:35
happygirldiana's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cu ExperienţăSlăbuţă cu Experienţă
Merite:
SUNT RESPONSABIL Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 22 iul 2010
Locaţie: Calafat, Romania
Vârsta: 34
Dieta: Sfanta Hipocalorica
Date: 173cm, 87.5kg
Mesaje: 18.525
Aprecieri acordate: 2.865
Am fost apreciat(a) de 3.764 ori in 1.993 mesaje
Implicit Re: In cautarea corpului visat - Jurnal bathsheba

Citat:
Anterior postat de bathsheba20 Vezi mesajul
Heeeeei sweety
Da...eu cu dieta am dus-o foooarte prost o buna perioada de timp..dar de 3 sapt sunt copil cuminte(mai greu in weekend cand sunt plecata )Sper sa reluam amandoua dieta,hatnicute si puse pe treaba cum eram anul trecut pe vremea asta.
Si da sweety,eu stau in Bucurestideci e foooarte posibil sa ma fi vazut pe mine in metrou
Pupici si sper sa ne citim si noi mai des
Dienush,ia zi-mi....cum te descurci in Bucuresti?Locuiesti la gazda/chirie?Daca da,cam la ce pret ajung chiriile?Am vrea si noi(eu si iubi) sa venim,ne tot cautam de munca.Dar ne gandeam ca daca venim acolo si nu ne descurcam,ce facem?Ma refer la salarii si cheltuieli.Si in plus,ne e teama ca daca gasim de lucru,nu gasim o garsoniera mai repede si...unde stam pana atunci?NU stim ce sa facem si cum,de unde sa incepem si cu ce...Tu unde ziceai ca lucrezi?
happygirldiana, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2522 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 2005 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1489 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #742 (permalink)  
Vechi 01 aug 2011, 15:26:44
bathsheba20's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 29 iul 2010
Locaţie: Londra, Anglia
Vârsta: 36
Dieta: hipocalorica
Date: 172cm, 80kg
Mesaje: 972
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 22 ori in 11 mesaje
Implicit Re: In cautarea corpului visat - Jurnal bathsheba

Citat:
Anterior postat de happygirldiana Vezi mesajul

Dienush,ia zi-mi....cum te descurci in Bucuresti?Locuiesti la gazda/chirie?Daca da,cam la ce pret ajung chiriile?Am vrea si noi(eu si iubi) sa venim,ne tot cautam de munca.Dar ne gandeam ca daca venim acolo si nu ne descurcam,ce facem?Ma refer la salarii si cheltuieli.Si in plus,ne e teama ca daca gasim de lucru,nu gasim o garsoniera mai repede si...unde stam pana atunci?NU stim ce sa facem si cum,de unde sa incepem si cu ce...Tu unde ziceai ca lucrezi?
paaaai...ati putea incepe cu cautarea unei garsoniere.chiriile la garsoniere sunt cam 200 euro/luna pe aici,fara intretinere etc.Salariile..depinde./..avand in vedere ca nu ai experienta in munca mai deloc nu cred ca vei gasi imediat un post cu un salariu foarte mare,decat daca stii bine de tot o limba straina,ina afara de engleza..pt ca astfel te poti angaja pe tot felul de proiecte la call-centere.limbile straine sunt foarte cautate,iar salariile sunt pe masura.De asemenea,depinde in ce are experienta iubi al tau,ca daca stie software etc,se gasesc joburi foarte bune si bine platite aici.
mai puteti sa va incercati norocul si la vreun camin privat,dar nu vad o mare diferenta la preturi,pentru ca cele private sunt si foarte scumpe,deci nu e treaba.
Eu lucrez la o companie de telecomunicatii,sunt supervizorul mai multor proiecte.si ma ocupa de tot ce inseamna traininguri,monitorizare,supervizare,etc etc
Vezi si tu care varianta ti se pare mai ok,dar spun sa pui banuti deoparte,sa inchiriati o garsoniera si intre timp sa va cautati de munca,astfel incat sa le rezolvati pe amandoua cumvaHai ca unde-s doi,puterea creste
Pupici!
P.S.ma descurc destul de bine in Bucuresti,am si job si am si experienta pana acum care sa ma recomande pt joburi ok
stau in gazda acum,dar am in plan din oct cel tarziu sa ma mut cu chirie
__________________
Don't dig your grave with your own knife and fork
In cautarea corpului visat - Jurnal bathsheba
bathsheba20, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2381 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1864 kcal/zi. Pentru a slăbi 6 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 832 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #743 (permalink)  
Vechi 02 aug 2011, 13:57:06
bathsheba20's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 29 iul 2010
Locaţie: Londra, Anglia
Vârsta: 36
Dieta: hipocalorica
Date: 172cm, 80kg
Mesaje: 972
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 22 ori in 11 mesaje
Implicit Re: In cautarea corpului visat - Jurnal bathsheba

Mon Cheri,

Iata-ma din nou pe aici..putin spasita azi..ma simt vinovata...ieri m-am destrabalat cu bereforgive me,'cos i've sinned...asta e...ce e drept azi ma resimt..simt ca am ditai burta...sper sa nu se mai repete prea curand intamplarea..dar ieri m-am vazut cu niste fete pe care nu le mai vazusem de o luna,ceea ce pt noi inseamna f mult si a trebuit sa "sarbatorim' evenimentulanyway...mi-am cumparat iar iubitii mei fulgi de ovaz pe care am inceput sa ii pap de dimi cu iaurt..apoi la pranz am mancat rosii,castraveti,ardei gras o bucatica,branza si un snitel miiic de pui....diseara cred ca varza...sper sa fac si ceva sport..dar nu promit nimic pt ca aseara m-am culcat la 3 si la 6 am fost in picioare...iar acum sunt la munca si simt ca o sa mor de oboseala...abia astept sa-mi fac abonament la sala
Pupici!!
__________________
Don't dig your grave with your own knife and fork
In cautarea corpului visat - Jurnal bathsheba
bathsheba20, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2381 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1864 kcal/zi. Pentru a slăbi 6 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 832 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #744 (permalink)  
Vechi 03 aug 2011, 09:35:35
Alina82's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cunoscător, dedicatăSlăbuţă cunoscător, dedicată
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 17 mai 2010
Locaţie: București, Romania
Vârsta: 41
Dieta: o hipocalorik personalizata de mine
Date: 175cm, 80.5kg
Mesaje: 16.416
Aprecieri acordate: 7
Am fost apreciat(a) de 223 ori in 94 mesaje
Implicit Re: In cautarea corpului visat - Jurnal bathsheba

Citat:
Anterior postat de bathsheba20 Vezi mesajul
Mon Cheri,

Iata-ma din nou pe aici..putin spasita azi..ma simt vinovata...ieri m-am destrabalat cu bereforgive me,'cos i've sinned...asta e...ce e drept azi ma resimt..simt ca am ditai burta...sper sa nu se mai repete prea curand intamplarea..dar ieri m-am vazut cu niste fete pe care nu le mai vazusem de o luna,ceea ce pt noi inseamna f mult si a trebuit sa "sarbatorim' evenimentulanyway...mi-am cumparat iar iubitii mei fulgi de ovaz pe care am inceput sa ii pap de dimi cu iaurt..apoi la pranz am mancat rosii,castraveti,ardei gras o bucatica,branza si un snitel miiic de pui....diseara cred ca varza...sper sa fac si ceva sport..dar nu promit nimic pt ca aseara m-am culcat la 3 si la 6 am fost in picioare...iar acum sunt la munca si simt ca o sa mor de oboseala...abia astept sa-mi fac abonament la sala
Pupici!!
Salve DI!!!
Dak iti plac fulgii de ivaz incearca sa iti faci porridge(gasesti pe net reteta)e un desert delicios si dieteticSi eu mor de somn pt k azi noapte pe la 2 m-a trezit iubi din somn cu foitul lui si pana la 4:30 treaza am statdar las k imi revin eu dupa amiaza k ma duc la plajasi eu am de gand sa pacatuiesc cu bere dar cred k astept pana vineripup u si o zi minunata
__________________
Jurnal Alina82
...atunci cand vrei ceva.....imposibilul devine realitate......
  #745 (permalink)  
Vechi 03 aug 2011, 17:27:28
lovemyself's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 05 mar 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 37
Dieta: Personalizata
Date: 160cm, 58kg
Mesaje: 1.078
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: In cautarea corpului visat - Jurnal bathsheba

Citat:
Anterior postat de bathsheba20 Vezi mesajul
Heeeeei sweety
Da...eu cu dieta am dus-o foooarte prost o buna perioada de timp..dar de 3 sapt sunt copil cuminte(mai greu in weekend cand sunt plecata )Sper sa reluam amandoua dieta,hatnicute si puse pe treaba cum eram anul trecut pe vremea asta.
Si da sweety,eu stau in Bucurestideci e foooarte posibil sa ma fi vazut pe mine in metrou
Pupici si sper sa ne citim si noi mai des

Hello my darling
Pai cred ca tu erai..ai coborat la mihai bravu...m-am uitat eu mai lung la tine ca nu stiam daca esti tu sau nu..cred ca ai zis atunci in gandu tau..ce e si cu ciudata asta
Pai si eu cu dieta am dus-o rau o buna buna perioada de timp..eu nu ma pot lauda cu o perioada asa de lunga ca tine...de 3 sapt de papat oki..eu am decat vreo cateva zile de cand am luat o de la capat cu papa sanatos...incerc sa nu imi mai pun aceleasi restrictii ca data trecuta..vreau sa pap variat dar cumpatat..

Spor acasa sau la sala nu fac...in primul rand nu am chef sa merg singura si apoi am zile bune cand merg destul de mult pe jos cu serviciul meu..deci se compenseaza cumva..
In viitor totusi imi doresc sa ajung si pe la sala...

Ce ma bucur ca esti in Buc...poate reusim sa ne si cunoastem live..mi-ar face mare placere

Pupici si sa ne citim cu bine
__________________
Nemancat noaptea II -Alexandra-
lovemyself, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1917 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1400 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #746 (permalink)  
Vechi 04 aug 2011, 08:22:54
bathsheba20's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 29 iul 2010
Locaţie: Londra, Anglia
Vârsta: 36
Dieta: hipocalorica
Date: 172cm, 80kg
Mesaje: 972
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 22 ori in 11 mesaje
Implicit Re: In cautarea corpului visat - Jurnal bathsheba

Citat:
Anterior postat de lovemyself Vezi mesajul
Hello my darling
Pai cred ca tu erai..ai coborat la mihai bravu...m-am uitat eu mai lung la tine ca nu stiam daca esti tu sau nu..cred ca ai zis atunci in gandu tau..ce e si cu ciudata asta
Pai si eu cu dieta am dus-o rau o buna buna perioada de timp..eu nu ma pot lauda cu o perioada asa de lunga ca tine...de 3 sapt de papat oki..eu am decat vreo cateva zile de cand am luat o de la capat cu papa sanatos...incerc sa nu imi mai pun aceleasi restrictii ca data trecuta..vreau sa pap variat dar cumpatat..

Spor acasa sau la sala nu fac...in primul rand nu am chef sa merg singura si apoi am zile bune cand merg destul de mult pe jos cu serviciul meu..deci se compenseaza cumva..
In viitor totusi imi doresc sa ajung si pe la sala...

Ce ma bucur ca esti in Buc...poate reusim sa ne si cunoastem live..mi-ar face mare placere

Pupici si sa ne citim cu bine
Daaaa,as vrea si eu sa ne vedem/vorbim/cunoastem live...fetele s-au intalnit acum cateva luni prin Bucuresti...imi dadusera si mie mesaj dar cum eu eram in perioada mea de pauza,facusem pauza si de la slabute..si am citit 2 luni mai tarziu mesajul.
Daca spui ca am coborat la Mihai Bravu nu exista niciun dubiu ca eram eu Nu pot sa cred ca m-ai recunoscut din poze tare
eu cu serviciul nu merg deloc,ba chiar ma indeamna la sedentarism ...si trebuie sa fac si ceva sport...si eu mi-as dori sa ajung la sala,pt ca in casa vad ca nu ma prea ambitionez sa fac...desi,dupa cum am mai spus..nu prea am loc in camera sa fac sport...tot la sala sau la alergat in parc
si de ce sa nu mergi singura la sala?eu ma duceam e ok...prima zi ti se pare mai ciudat..dar apoi constati ca nimanui nu-i pasa daca esti singura sau cu o gasca dupa tine mie imi place mai mult singura,nu sunt nevoita sa fac conversatie pana si cand fac sportsunt si eu lasata in pace

Pupici sweety!
__________________
Don't dig your grave with your own knife and fork
In cautarea corpului visat - Jurnal bathsheba
bathsheba20, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2381 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1864 kcal/zi. Pentru a slăbi 6 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 832 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #747 (permalink)  
Vechi 04 aug 2011, 20:00:25
lovemyself's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 05 mar 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 37
Dieta: Personalizata
Date: 160cm, 58kg
Mesaje: 1.078
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: In cautarea corpului visat - Jurnal bathsheba

Citat:
Anterior postat de bathsheba20 Vezi mesajul
Daaaa,as vrea si eu sa ne vedem/vorbim/cunoastem live...fetele s-au intalnit acum cateva luni prin Bucuresti...imi dadusera si mie mesaj dar cum eu eram in perioada mea de pauza,facusem pauza si de la slabute..si am citit 2 luni mai tarziu mesajul.
Daca spui ca am coborat la Mihai Bravu nu exista niciun dubiu ca eram eu Nu pot sa cred ca m-ai recunoscut din poze tare
eu cu serviciul nu merg deloc,ba chiar ma indeamna la sedentarism ...si trebuie sa fac si ceva sport...si eu mi-as dori sa ajung la sala,pt ca in casa vad ca nu ma prea ambitionez sa fac...desi,dupa cum am mai spus..nu prea am loc in camera sa fac sport...tot la sala sau la alergat in parc
si de ce sa nu mergi singura la sala?eu ma duceam e ok...prima zi ti se pare mai ciudat..dar apoi constati ca nimanui nu-i pasa daca esti singura sau cu o gasca dupa tine mie imi place mai mult singura,nu sunt nevoita sa fac conversatie pana si cand fac sportsunt si eu lasata in pace

Pupici sweety!

Stiam eu ca tu esti:d
Pai super..abia astept sa te cunosc..esti o scumpete de fata
__________________
Nemancat noaptea II -Alexandra-
lovemyself, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1917 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1400 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #748 (permalink)  
Vechi 07 aug 2011, 21:26:51
bathsheba20's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 29 iul 2010
Locaţie: Londra, Anglia
Vârsta: 36
Dieta: hipocalorica
Date: 172cm, 80kg
Mesaje: 972
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 22 ori in 11 mesaje
Implicit Re: In cautarea corpului visat - Jurnal bathsheba

Citat:
Anterior postat de lovemyself Vezi mesajul
Stiam eu ca tu esti:d
Pai super..abia astept sa te cunosc..esti o scumpete de fata
pai atunci putem sa facem schimb de date de contact si cand vom avea amnadoua timp,poate ne vedem la o cafea pe lipscani daca iti place pe lipscani
Pupici!!
__________________
Don't dig your grave with your own knife and fork
In cautarea corpului visat - Jurnal bathsheba
bathsheba20, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2381 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1864 kcal/zi. Pentru a slăbi 6 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 832 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #749 (permalink)  
Vechi 07 aug 2011, 21:31:23
bathsheba20's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 29 iul 2010
Locaţie: Londra, Anglia
Vârsta: 36
Dieta: hipocalorica
Date: 172cm, 80kg
Mesaje: 972
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 22 ori in 11 mesaje
Implicit Re: In cautarea corpului visat - Jurnal bathsheba

Mon cheri,

Un weekend suuuper...m-am distrat tare bine..vineri seara am iesit in club,pt ca nu mai iesisem de tare mult timp...am ajuns la 3 dupa amiaza inapoi acasaa fost super fun,sambata(pt ca m-am culcat la 4) am dormit pana la 9 jumate searaapoi am iesit usor la o plimbare prin acrtier..azi am fost la starnd..frumos tare a fost...cu dieta sunt binesi sport.....doar daca se pune inotatul de azi de la strand dar tre sa iau in curand salariul si am descoperit o sala de fitness la o statie de tramvai langa mine si am hotarat sa imi fac abonament de sapt asta...si i-am promis si colegei de apartament ca ne vom reapuca sa alergam..deci ar fi super bineacum sa vedem cate imi ies din ce mi-am propus
In rest sunt bine,sanatoasa..pusa pe treaba

Pupici!
__________________
Don't dig your grave with your own knife and fork
In cautarea corpului visat - Jurnal bathsheba
bathsheba20, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2381 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1864 kcal/zi. Pentru a slăbi 6 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 832 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #750 (permalink)  
Vechi 08 aug 2011, 08:31:08
bathsheba20's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 29 iul 2010
Locaţie: Londra, Anglia
Vârsta: 36
Dieta: hipocalorica
Date: 172cm, 80kg
Mesaje: 972
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 22 ori in 11 mesaje
Implicit Re: In cautarea corpului visat - Jurnal bathsheba

Neata cheri,

Un inceput de saptamana frumos(sper)..pana acum e ok..sunt la munca,dar ma simt bineimi place ceea ce fac..am zis sa-mi fac timp acum repede de dimineata sa mai scriu cateva cuvintele...azi se preconizeaza sa fie o fi buna si pt ca (sper) sa fie zi de salariu,ceea ce inseamna shopiiiing...
sunt asa curioasa daca pana acum am dat ceva jos...nu m-am cantarit cand am inceput din nou dieta..si nici pe parcurs..poate ma cantaresc atunci cand voi ajunge acasa sa am si eu unpunct de reper cat de cat de acum incolourati-mi bafta sa fie putin

Pupici!
__________________
Don't dig your grave with your own knife and fork
In cautarea corpului visat - Jurnal bathsheba
bathsheba20, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2381 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1864 kcal/zi. Pentru a slăbi 6 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 832 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
 

Informatii despre slabit
corp, dieta, frumoasa, jurnal, kilograme, sala, sanatos, slabit


Reguli de postare
BB code este Pornit
emoticoanele sunt Pornit
Codul [IMG] este Pornit
Codul HTML este Oprit
Trackbacks are Oprit
Pingbacks are Oprit
Refbacks are Oprit
Nu poţi deschide subiecte noi
Nu poţi să răspunzi la mesaje
Poţi să publici ataşamente
Nu poţi să-ţi editezi mesajele

Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimul mesaj
Hidratarea corpului -necesarul de apa Adella Alimentatia 20 10 nov 2011 23:37:41
Jurnal Gea - o mamica in devenire Gea Sunt insarcinata 192 24 iul 2011 16:34:38
Jurnal Nyx - Miresica in 2011 Nyx Jurnale slabit mirese 26 05 ian 2011 00:18:45
Jurnal Baston - In cautarea fericirii... baston Arhiva jurnale slabit 10 28 mai 2010 21:00:22
In cautarea EU-lui pierdut (Moniela) moniela Arhiva jurnale slabit 23 21 apr 2010 13:56:37

Mesaje noi in forum de slabit Slabute.ro
 Mesajele slăbuţelor
Se încarcă mesajele...
Calculator calorii (clic aici)
Poziţionare:
Calculator nutriţionalFan Slăbuţe!Susţine Slăbuţe!Top SlăbuţeSlabute TV
Subiecte noi
Subiecte interesante
Ultimele articole