Prezentare Calculator Nutriţional Slăbuţe - Partea 1Cursuri pictura, desen, modelaj, istoria artei
Sunt Resposnabil Calculator nutriţional Susţin Slăbuţe - Widgets si insigne! Slabute Concurs - Sanatate, premii si distractie! Slăbuţe TV - Televiziunea slăbuţelor

Jurnal Andrada

Gaseste prietenii din orasul tau! Alba Arad Arges Bacau Bihor Bistrita-Nasaud Botosani Braila Brasov Buzau Calarasi Caras-Severin
Cluj Constanta Dambovita Dolj Galati Giurgiu Gorj Hunedoara Ialomita Iasi Bucuresti Maramures Mehedinti Mures Neamt Olt
Prahova Salaj Satu-Mare Sibiu Suceava Teleorman Timis Tulcea Vaslui Valcea Vrancea
Prima Petitie Nationala pentru Dreptul la o Viata Sanatoasa deja a fost semnata de catre 66338 oameni.
In total sunt necesare peste 100.000 de semnaturi. Fii voluntar si participa in campania de strangere de semnaturi, clic aici.
Bine ai venit pe Slăbuţe, comunitatea care în 2008 a pus bazele mişcării pentru stilul de viaţă sănătos din România! Am creat pentru tine o comunitate unică şi specială. Într-o atmosferă civilizată, alături doar de oameni de calitate si cu o vastă experientă în domeniul stilului de viaţă sănătos, corect şi imparţial vei putea învăţa şi împărtăşi experienţele tale despre sănătate, alimentaţie, sport, stil de viaţă, slăbit sănătos şi alte întâmplări interesante din viaţa ta. Daca îţi pasă de viitorul ţării noastre şi a celor din jur, poţi contribui alături de noi într-un mod responsabil la promovarea stilului de viaţă sănătos, fie prin recomandarea comunităţii, fie prin relatarea celor învăţate pe Slăbuţe. Dacă ne vizitezi pentru prima dată, îţi recomandăm să citeşti ghidul începătorilor.
Pentru ca să te înregistrezi, clic aici. Succes!
 
 
Opţiuni subiect
  #951 (permalink)  
Vechi 29 iul 2011, 18:17:34
StefaniaXtr's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 22 iul 2011
Locaţie: Drobeta Turnu Severin, Romania
Vârsta: 40
Dieta: Am decis sa incerc Dieta Dukan + sport, dupa ce termin cu alaptatul
Date: 170cm, 63kg
Mesaje: 403
Aprecieri acordate: 2
Am fost apreciat(a) de 5 ori in 4 mesaje
Implicit Re: Jurnal Andrada

Salut si bine ai venit pe aici!
Dukan e o dieta buna si eficienta daca esti o carnivora de fel,dar mare grija ca este pe termen lung si ai nevoie de ceva ambitie ca sa o ti pana la termen.
Tarate eu am luat de la Plafaru de langa Judetean(pe CRisan cred)sau de la ala de lg Stomatologie.Incearca poate gasesti si tu!Nu comanda ca dai banii aiurea pe transport.
Sa pui si tu poze in album privat sa le vad si eu.Sa vad eu cat de grava e situatia.
Sport ai de gand sa faci?
Scrie si tu cand poti si cand ai nevoie de sfaturi.
TE PUP!

Salut!
Mersi de pont, ca nu aveam idee unde as fi putut gasi taratele de ovaz. Maine merg sa le si iau (sambata)
Sport = mers pe jos - recomandat in dieta + aerobic + dansuri latino (am facut dansuri in facultate si m-au ajutat foarte mult) .
O carnivora inraita nu sunt, dar un piept de pasare, un pic de peste si ceva branzeturi sunt acceptabile .
Stiu ca e o dieta pe termen lung, dar am ambitia sa o tin pana la capat daca se poate.
Voi incerca sa pun cateva poze in album (sper sa reusesc) .
Pup si promit sa revin cu intrebari!
O seara placuta!
Stefania
  #952 (permalink)  
Vechi 29 iul 2011, 21:25:43
AnDrAdAxl's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
Locul 3 la concurs  
Data înregistrării: 04 aug 2010
Locaţie: Ludwigsburg, Germania
Vârsta: 37
Dieta: High Carb Low Fat
Date: 172cm, 98kg
Mesaje: 2.442
Aprecieri acordate: 576
Am fost apreciat(a) de 610 ori in 401 mesaje
Implicit Re: Jurnal Andrada

Citat:
Anterior postat de StefaniaXtr Vezi mesajul

Salut!
Mersi de pont, ca nu aveam idee unde as fi putut gasi taratele de ovaz. Maine merg sa le si iau (sambata)
Sport = mers pe jos - recomandat in dieta + aerobic + dansuri latino (am facut dansuri in facultate si m-au ajutat foarte mult) .
O carnivora inraita nu sunt, dar un piept de pasare, un pic de peste si ceva branzeturi sunt acceptabile .
Stiu ca e o dieta pe termen lung, dar am ambitia sa o tin pana la capat daca se poate.
Voi incerca sa pun cateva poze in album (sper sa reusesc) .
Pup si promit sa revin cu intrebari!
O seara placuta!
Stefania
Buna!Sper sa gasesti acolo...de obicei cele ovaz se gasesc usor;mai greu este cu cele de psyllium.
O sa incerc si eu da maine sa tin prima faza a dietei South Beach(din nou)pentru ca am avut ieri si azi niste pofte tampite si incontrolabile de imi vine sa imi dau palme singura...
M-as baga si eu la Dukan dar eu nu pot manca atata timp numai proteine si apoi iar proteine cu ceva legume...Am tinut acum 1 an si prima faza si nu am slabit mare lucru...deci depinde mult de organism...Mai conteaza si ce carne bagi in gura..ca in comert e mai mult sintetic decat ceva nutritiv...Asa ca mare grija si la asta...

Ieri si azi am avut cele mai proaste zile de dieta si am mancat numai tampenii...De maine intru la South Beach...sau macar incerc...Am citit undeva despre dietele recomandate in timpul regenerarii ficatului si nu se recomanda proteine in exces ci cat de cat echilibrat si din toate proteicele aleg asta...Nu stiu mai fetelor...am nevoie de analize..ca deja incep sa ma sperii..mi=e sa nu fie mai grav...sau poate fi fierea....ufff...primul lucru care il fac cand primesc banii ma duc si imi fac analize!
Va pup pe toate!
__________________
Jurnalul meu Nr 5
  #953 (permalink)  
Vechi 29 iul 2011, 22:53:22
alinamar's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
SUNT RESPONSABIL Locul 1 la concurs  
Data înregistrării: 03 feb 2011
Locaţie: iasi, Romania
Dieta: Personalizata
Date: 172cm, 67.5kg
Mesaje: 1.160
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 8 ori in 7 mesaje
Implicit Re: Jurnal Andrada

Citat:
Anterior postat de AnDrAdAxl Vezi mesajul

Buna!Sper sa gasesti acolo...de obicei cele ovaz se gasesc usor;mai greu este cu cele de psyllium.
O sa incerc si eu da maine sa tin prima faza a dietei South Beach(din nou)pentru ca am avut ieri si azi niste pofte tampite si incontrolabile de imi vine sa imi dau palme singura...
M-as baga si eu la Dukan dar eu nu pot manca atata timp numai proteine si apoi iar proteine cu ceva legume...Am tinut acum 1 an si prima faza si nu am slabit mare lucru...deci depinde mult de organism...Mai conteaza si ce carne bagi in gura..ca in comert e mai mult sintetic decat ceva nutritiv...Asa ca mare grija si la asta...

Ieri si azi am avut cele mai proaste zile de dieta si am mancat numai tampenii...De maine intru la South Beach...sau macar incerc...Am citit undeva despre dietele recomandate in timpul regenerarii ficatului si nu se recomanda proteine in exces ci cat de cat echilibrat si din toate proteicele aleg asta...Nu stiu mai fetelor...am nevoie de analize..ca deja incep sa ma sperii..mi=e sa nu fie mai grav...sau poate fi fierea....ufff...primul lucru care il fac cand primesc banii ma duc si imi fac analize!
Va pup pe toate!
Buna iubita,
Ce mai faci? Am vazut ca te-ai mutat in Timisoara. Cum de te-ai gandit la mutare? habar n-am avut...acum am vazut..Ce mai face Bri? Eu m-am apucat de doua zile de o disociata pe zile si mi-e foarte bine pana in prezent. Mi-a fost mai greu prima zi....la cate prostii am mancat in ultima perioada ..e un pic cam restrictiva si cam dura pt gusturile mele, dar macar nu simt foamea deloc. Despre SB ce sa-ti spun...stii bine ca la mine nu a dat deloc rezultate...mai rau a fost ca mi-a creat niste problemute cu glicemia, dar dupa mi-am revenit...La mine vad ca functioneaza disociata asta pana in prezent. Oricum nu am de gand sa o tin mai mult de o saptamana..telul principal e infranarea poftelor si micsorarea stomacului si apoi trec pe hipocalorica mea invechita.
Cu Miha nu am mai vb de mult.... Nu mai stiu nimic de voi Mi-e dor de voi!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  #954 (permalink)  
Vechi 29 iul 2011, 23:03:49
AnDrAdAxl's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
Locul 3 la concurs  
Data înregistrării: 04 aug 2010
Locaţie: Ludwigsburg, Germania
Vârsta: 37
Dieta: High Carb Low Fat
Date: 172cm, 98kg
Mesaje: 2.442
Aprecieri acordate: 576
Am fost apreciat(a) de 610 ori in 401 mesaje
Implicit Re: Jurnal Andrada

Citat:
Anterior postat de alinamar Vezi mesajul
Buna iubita,
Ce mai faci? Am vazut ca te-ai mutat in Timisoara. Cum de te-ai gandit la mutare? habar n-am avut...acum am vazut..Ce mai face Bri? Eu m-am apucat de doua zile de o disociata pe zile si mi-e foarte bine pana in prezent. Mi-a fost mai greu prima zi....la cate prostii am mancat in ultima perioada ..e un pic cam restrictiva si cam dura pt gusturile mele, dar macar nu simt foamea deloc. Despre SB ce sa-ti spun...stii bine ca la mine nu a dat deloc rezultate...mai rau a fost ca mi-a creat niste problemute cu glicemia, dar dupa mi-am revenit...La mine vad ca functioneaza disociata asta pana in prezent. Oricum nu am de gand sa o tin mai mult de o saptamana..telul principal e infranarea poftelor si micsorarea stomacului si apoi trec pe hipocalorica mea invechita.
Cu Miha nu am mai vb de mult.... Nu mai stiu nimic de voi Mi-e dor de voi!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Salut Alina!
Miha cred ca e in concediu ca nici pe mess nu e.Pe mine ma gasesti mai mereu pe mess si daca imi scri in jurnal apare imediat.
M-am mutat din cauze unor neintelegeri cu mama si pentru ca aici sunt mai multe crese/gradi si locuri de munca.Ma simt super aici!
Eu am zis ca tin South Beach,dar asta nu inseamna ca nu ma razgandesc pana maine seara.
Sti ca eu ma sucesc repede.Am vazut pozele de la mare:arati foarte bine.Eu in locul tau nu as mai slabi ci as lucra foarte mult la definire,dar fiecare cu gusturile lui.
Te pup si multa bafta cu disociatul!
__________________
Jurnalul meu Nr 5
  #955 (permalink)  
Vechi 30 iul 2011, 10:49:52
alinamar's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
SUNT RESPONSABIL Locul 1 la concurs  
Data înregistrării: 03 feb 2011
Locaţie: iasi, Romania
Dieta: Personalizata
Date: 172cm, 67.5kg
Mesaje: 1.160
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 8 ori in 7 mesaje
Implicit Re: Jurnal Andrada

Multumesc pt apreciere, dar trebuie sa slabesc!!! M-am intalnit ieri cu niste prietene cu bebei mici, mai mici decat Darius si toate erau slabe si foarte slabe! Plus ca pe 5 aug vine o verisoara din Italia acasa si nu vreau sa arat ca un balon..mai ales pt ca ea e slaba si are 2 copiii...dap...toata lumea din jurul meu tine dieta si slabeste....ma demoralizeaza chestia asta, dar ma si motiveaza in acelasi timp!
Pe mess nu am timp sa intru pt ca Darius al meu a inceput sa mearga in picioruse si ma termina..toata ziua stau dupa el iar cand doarme strang jucariile, lingurile, oalele si toate alea de prin casa pitite..si daca e treaz si deschid calculatorul vrea si el sa butoneze sau incepe sa danseze..ca sa-i pun eu muzica
Ma bucur ca te simti bine la TM! Sigur e mai frumos pt ca si orasul e mai mare!
Te pup si ne mai intrecem pe aici!
Eu miercuri am zi de cantar!
  #956 (permalink)  
Vechi 30 iul 2011, 12:39:01
StefaniaXtr's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 22 iul 2011
Locaţie: Drobeta Turnu Severin, Romania
Vârsta: 40
Dieta: Am decis sa incerc Dieta Dukan + sport, dupa ce termin cu alaptatul
Date: 170cm, 63kg
Mesaje: 403
Aprecieri acordate: 2
Am fost apreciat(a) de 5 ori in 4 mesaje
Implicit Re: Jurnal Andrada

Citat:
Anterior postat de AnDrAdAxl Vezi mesajul

Buna!Sper sa gasesti acolo...de obicei cele ovaz se gasesc usor;mai greu este cu cele de psyllium.
O sa incerc si eu da maine sa tin prima faza a dietei South Beach(din nou)pentru ca am avut ieri si azi niste pofte tampite si incontrolabile de imi vine sa imi dau palme singura...
M-as baga si eu la Dukan dar eu nu pot manca atata timp numai proteine si apoi iar proteine cu ceva legume...Am tinut acum 1 an si prima faza si nu am slabit mare lucru...deci depinde mult de organism...Mai conteaza si ce carne bagi in gura..ca in comert e mai mult sintetic decat ceva nutritiv...Asa ca mare grija si la asta...

Ieri si azi am avut cele mai proaste zile de dieta si am mancat numai tampenii...De maine intru la South Beach...sau macar incerc...Am citit undeva despre dietele recomandate in timpul regenerarii ficatului si nu se recomanda proteine in exces ci cat de cat echilibrat si din toate proteicele aleg asta...Nu stiu mai fetelor...am nevoie de analize..ca deja incep sa ma sperii..mi=e sa nu fie mai grav...sau poate fi fierea....ufff...primul lucru care il fac cand primesc banii ma duc si imi fac analize!
Va pup pe toate!
Salut Andarda!
Mi-am gasit taratele necesare, la un plafar langa Piata Sarbilor.
Am reusit sa pun oze, dar cred k am setat albumul pe privat asa ca va trebui sa gasesc o metoda sa te introduc in lista de prieteni ca sa ma poti vedea .
Parerea mea este urmatoarea: daca simti ca te deranjeaza foarte tare organele interne mai intai mergi la un conmtrol, afli ce s-a intamplat si apoi te poti apuca de orice dieta iti este buna, dar asta e doar parerea mea .
Cat priveste partea de proteine din Dukan, eu carnea o procur de la soacra mea din curte (pasari + vita), doar pestele si lactatele provin din comert.
De asemenea, cand nu are mama soacra, cer la tata, pentur ca si el are gradina cu legume si pasari in curte (peste 200 de pasari), deci nu-mi fac griji ca nu as manca o carne sanatoasa.
In rest, voi incerca sa te tin la curent cu tot ceea ce se intampla in ceea ce priveste dieta mea.
Ai grija de tine si de fetita ta.
Cu drag,
Stefania
Cu drag, Stefania
  #957 (permalink)  
Vechi 30 iul 2011, 14:39:21
AnDrAdAxl's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
Locul 3 la concurs  
Data înregistrării: 04 aug 2010
Locaţie: Ludwigsburg, Germania
Vârsta: 37
Dieta: High Carb Low Fat
Date: 172cm, 98kg
Mesaje: 2.442
Aprecieri acordate: 576
Am fost apreciat(a) de 610 ori in 401 mesaje
Implicit Re: Jurnal Andrada

Citat:
Anterior postat de alinamar Vezi mesajul
Multumesc pt apreciere, dar trebuie sa slabesc!!! M-am intalnit ieri cu niste prietene cu bebei mici, mai mici decat Darius si toate erau slabe si foarte slabe! Plus ca pe 5 aug vine o verisoara din Italia acasa si nu vreau sa arat ca un balon..mai ales pt ca ea e slaba si are 2 copiii...dap...toata lumea din jurul meu tine dieta si slabeste....ma demoralizeaza chestia asta, dar ma si motiveaza in acelasi timp!
Pe mess nu am timp sa intru pt ca Darius al meu a inceput sa mearga in picioruse si ma termina..toata ziua stau dupa el iar cand doarme strang jucariile, lingurile, oalele si toate alea de prin casa pitite..si daca e treaz si deschid calculatorul vrea si el sa butoneze sau incepe sa danseze..ca sa-i pun eu muzica
Ma bucur ca te simti bine la TM! Sigur e mai frumos pt ca si orasul e mai mare!
Te pup si ne mai intrecem pe aici!
Eu miercuri am zi de cantar!
Foarte rau ca te compari cu altele...Foarte bine ca asta te ambitioneaza!Bafta sa ajungi asa cum vrei:*!
Daaa...e extraordinar de frumos Tm!e plin de parcuri pt BRI!

Citat:
Anterior postat de StefaniaXtr Vezi mesajul
Salut Andarda!
Mi-am gasit taratele necesare, la un plafar langa Piata Sarbilor.
Am reusit sa pun oze, dar cred k am setat albumul pe privat asa ca va trebui sa gasesc o metoda sa te introduc in lista de prieteni ca sa ma poti vedea .
Parerea mea este urmatoarea: daca simti ca te deranjeaza foarte tare organele interne mai intai mergi la un conmtrol, afli ce s-a intamplat si apoi te poti apuca de orice dieta iti este buna, dar asta e doar parerea mea .
Cat priveste partea de proteine din Dukan, eu carnea o procur de la soacra mea din curte (pasari + vita), doar pestele si lactatele provin din comert.
De asemenea, cand nu are mama soacra, cer la tata, pentur ca si el are gradina cu legume si pasari in curte (peste 200 de pasari), deci nu-mi fac griji ca nu as manca o carne sanatoasa.
In rest, voi incerca sa te tin la curent cu tot ceea ce se intampla in ceea ce priveste dieta mea.
Ai grija de tine si de fetita ta.
Cu drag,
Stefania
Cu drag, Stefania
Ce norocoasa esti ca ai de unde procura carne"bio"!Cred ca o sa fie super eficienta dieta atunci!Sa ai spor la treaba si sa te opresti doar cand vei fi multumita de tine.
Am citit ca incerci sa devii mamica...ai fost la DR?ce probleme sunt?
Iti doresc numai bine!
Ti-am dat eu cerere de prietenie.Da accept si vezi si tu albumele mele!
Pup!
__________________
Jurnalul meu Nr 5

Ultima dată editat de AnDrAdAxl; 30 iul 2011 at 14:44:20.
  #958 (permalink)  
Vechi 30 iul 2011, 14:59:47
AnDrAdAxl's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
Locul 3 la concurs  
Data înregistrării: 04 aug 2010
Locaţie: Ludwigsburg, Germania
Vârsta: 37
Dieta: High Carb Low Fat
Date: 172cm, 98kg
Mesaje: 2.442
Aprecieri acordate: 576
Am fost apreciat(a) de 610 ori in 401 mesaje
Implicit Re: Jurnal Andrada

Pana acum totul merge bine!Asta inseamna conform dietei South Beach.
Pana acum am papat asa:
MD:2 oua fierte+1 rosie+1 castravete+feta
G1:2 nuci+1/2 crenvursti
P:Supa din cub de pui cu mult patrunjel(eu si poftele mele ciudate si pline de chestii cancerigene+ca s-ar putea sa fie putin zahar prin cub=o mica mica mica abatere)
Urmeaza un iaurt la G2 si ceva salata de vinete cu feta,rosii si castraveti la cina.
Sper ca e ok din punct de vedere al dietei(ca stiu ca nu e sanatos sa mananci mezeluri si cuburi)!
__________________
Jurnalul meu Nr 5
  #959 (permalink)  
Vechi 30 iul 2011, 16:54:34
alinamar's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
SUNT RESPONSABIL Locul 1 la concurs  
Data înregistrării: 03 feb 2011
Locaţie: iasi, Romania
Dieta: Personalizata
Date: 172cm, 67.5kg
Mesaje: 1.160
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 8 ori in 7 mesaje
Implicit Re: Jurnal Andrada

Citat:
Anterior postat de AnDrAdAxl Vezi mesajul
Pana acum totul merge bine!Asta inseamna conform dietei South Beach.
Pana acum am papat asa:
MD:2 oua fierte+1 rosie+1 castravete+feta
G1:2 nuci+1/2 crenvursti
P:Supa din cub de pui cu mult patrunjel(eu si poftele mele ciudate si pline de chestii cancerigene+ca s-ar putea sa fie putin zahar prin cub=o mica mica mica abatere)
Urmeaza un iaurt la G2 si ceva salata de vinete cu feta,rosii si castraveti la cina.
Sper ca e ok din punct de vedere al dietei(ca stiu ca nu e sanatos sa mananci mezeluri si cuburi)!
Suna bine meniul tau, exceptand ce-ai punctat tu deja. Dar feta e acceptata in SB I? ACum depinde cate grasimi are feta ta
Eu am mancat azi doar grefe..cred ca vreo 2 kile..acum am mancat un mar si o feliuta de pepene galben ca mi s-a acrit de la atatea grefii.
puup
  #960 (permalink)  
Vechi 30 iul 2011, 19:34:06
StefaniaXtr's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 22 iul 2011
Locaţie: Drobeta Turnu Severin, Romania
Vârsta: 40
Dieta: Am decis sa incerc Dieta Dukan + sport, dupa ce termin cu alaptatul
Date: 170cm, 63kg
Mesaje: 403
Aprecieri acordate: 2
Am fost apreciat(a) de 5 ori in 4 mesaje
Implicit Re: Jurnal Andrada

Citat:
Anterior postat de AnDrAdAxl Vezi mesajul

Ce norocoasa esti ca ai de unde procura carne"bio"!Cred ca o sa fie super eficienta dieta atunci!Sa ai spor la treaba si sa te opresti doar cand vei fi multumita de tine.
Am citit ca incerci sa devii mamica...ai fost la DR?ce probleme sunt?
Iti doresc numai bine!
Ti-am dat eu cerere de prietenie.Da accept si vezi si tu albumele mele!
Pup!
Da, asa e am un mare noroc din mai multe puncte de vedere (printre care si cel financiar, dar nu e unicul).
Asa e incerc de ceva timp sa devin mamica, dar s-au adunat mai multe pe care a trebuit sa le tratez.
Initial au descoperit doar o ciperca mai cudata in intestine si in zona de proceere, pentru care am urma 3 luni de tratament medicamentos.
Dupa care au descoperit ca ar mai fi o micutza bacterie in zona, care omoara "soldatzei" si creaza un mediu total nepotrivit pt aparitia unui bebe , deci alt tratament.
Acum 2 luni am fost la doaman doctor Mitoaica, de aici din Drobeta si ea a gasit chisturi multe pe ambele ovare si prin uter, deci iarasi tratament , numai ca de data asta am decis ca pe langa tratamentul dat de medic sa urmez si unul recomandat de naturist care consta in baut BRANCA URSULUI, MLADITA DE ZMEUR SI EXTRACT DE COACAZ NEGRU si poate.... poate de data asta vine si bebe .
A trecut deja prima luna, in care am luat tratamentul, acum astept sa vad daca si-a facut si efectul.
Am sa anunt, daca s-a intamplat sau nu minunea.
Iti multumesc ca imi esti alaturi. Si eu te sustin in "batalia" ta contra kg in plus.
Ti-am acceptat prietenia.
Te pup!
 

Informatii despre slabit
copil, dieta south beach, jurnal, kilograme, mame, mamici, sanatos, slabire


Reguli de postare
BB code este Pornit
emoticoanele sunt Pornit
Codul [IMG] este Pornit
Codul HTML este Oprit
Trackbacks are Oprit
Pingbacks are Oprit
Refbacks are Oprit
Nu poţi deschide subiecte noi
Nu poţi să răspunzi la mesaje
Poţi să publici ataşamente
Nu poţi să-ţi editezi mesajele

Mesaje noi in forum de slabit Slabute.ro
 Mesajele slăbuţelor
Se încarcă mesajele...
Calculator calorii (clic aici)
Poziţionare:
Calculator nutriţionalFan Slăbuţe!Susţine Slăbuţe!Top SlăbuţeSlabute TV
Subiecte noi
Subiecte interesante
Ultimele articole