Prezentare Calculator Nutriţional Slăbuţe - Partea 1Cursuri pictura, desen, modelaj, istoria artei
Sunt Resposnabil Calculator nutriţional Susţin Slăbuţe - Widgets si insigne! Slabute Concurs - Sanatate, premii si distractie! Slăbuţe TV - Televiziunea slăbuţelor

Jurnal GCM - Fapte nu cuvinte!!!

Gaseste prietenii din orasul tau! Alba Arad Arges Bacau Bihor Bistrita-Nasaud Botosani Braila Brasov Buzau Calarasi Caras-Severin
Cluj Constanta Dambovita Dolj Galati Giurgiu Gorj Hunedoara Ialomita Iasi Bucuresti Maramures Mehedinti Mures Neamt Olt
Prahova Salaj Satu-Mare Sibiu Suceava Teleorman Timis Tulcea Vaslui Valcea Vrancea
Prima Petitie Nationala pentru Dreptul la o Viata Sanatoasa deja a fost semnata de catre 66338 oameni.
In total sunt necesare peste 100.000 de semnaturi. Fii voluntar si participa in campania de strangere de semnaturi, clic aici.
Bine ai venit pe Slăbuţe, comunitatea care în 2008 a pus bazele mişcării pentru stilul de viaţă sănătos din România! Am creat pentru tine o comunitate unică şi specială. Într-o atmosferă civilizată, alături doar de oameni de calitate si cu o vastă experientă în domeniul stilului de viaţă sănătos, corect şi imparţial vei putea învăţa şi împărtăşi experienţele tale despre sănătate, alimentaţie, sport, stil de viaţă, slăbit sănătos şi alte întâmplări interesante din viaţa ta. Daca îţi pasă de viitorul ţării noastre şi a celor din jur, poţi contribui alături de noi într-un mod responsabil la promovarea stilului de viaţă sănătos, fie prin recomandarea comunităţii, fie prin relatarea celor învăţate pe Slăbuţe. Dacă ne vizitezi pentru prima dată, îţi recomandăm să citeşti ghidul începătorilor.
Pentru ca să te înregistrezi, clic aici. Succes!
 
 
Opţiuni subiect
  #1411 (permalink)  
Vechi 12 iun 2012, 16:42:21
Prapadeala's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 20 sep 2011
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 40
Date: 162cm, 57kg
Mesaje: 6.246
Aprecieri acordate: 724
Am fost apreciat(a) de 2.463 ori in 1.495 mesaje
Implicit Re: Jurnal GCM - Fapte nu cuvinte!!!

Citat:
Anterior postat de GCM Vezi mesajul
Hello girls,,,,
am o stare tare aiurea. Nu stiu ce e cu mine!Sunt un pic sad si din cauza ca simt ca mama bubului meu ne cam trage pe sfoara si de frica sa nu ii plece odorul, ne pune bete in roata sa nu ne putem muta(a se intelege ca in ultima vreme primesc doar scuze legate de jobul la care sper, in conditiile in care persoana resp e buna prietena si ruda cu ea). Imi iese par alb, mai ales ca bub recunoaste ca ea e putin ”speriata” de ideea de a-si pierde odorul, dar nu vrea sa recunoasca ca ar fi in stare de asa ceva.
And of course la toate astea se mi adauga si mici nimicuri care imi mentin psihicul pe dos. Imi vine sa fug sa ma ascund in padure
Nu am chef de absolut nimic!!!!
Offf Codris.... si tu ai probleme cu socrela? Ce puii mei au mamele astea de baieti? Mamele de fete ii apropie si pe baieti pentru ca realizeaza ca asa isi pastreaza si ele fiicele, pe cand mamele de baieti fac numai tampenii.

eu cand am stari ca ale tale, imi vine sa ma bag cu capul sub plapuma...mi se pare ca acolo e bine
Prapadeala, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1898 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1381 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #1412 (permalink)  
Vechi 12 iun 2012, 17:48:31
rommyna's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 25 ian 2012
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 36
Dieta: kind of stil de viata sanatos
Date: 150cm, 68kg
Mesaje: 5.544
Aprecieri acordate: 4.292
Am fost apreciat(a) de 3.392 ori in 1.761 mesaje
Implicit Re: Jurnal GCM - Fapte nu cuvinte!!!

Citat:
Anterior postat de nikole89 Vezi mesajul
salut tiam pus pozica o zi frumoasa sa ai!
Esti foarte frumoasa si dragalasa! Chiar nu inteleg atitudinea asta, sincer! Daca tu nu ai incredere in tine acum, nici cand vei fi slabuta nu vei fi sigura pe tine....
Frumusetea nu are treaba doar cu kg sau cu altceva...Ci cu tine ca om-un intreg: minte, suflet si fizic...Si fizic esti o dragalasa! Si sa nu dai nimanui voie sa creada altceva...cu atat mai putin sa postezi in gura mare pe forum: Sunt uratica!
Si mai este ceva...pentru barbatul fiecareia dintre noi: suntem cele mai frumoase, dive, destepte si zeitele universului
Asa...sa te inveti minte!
__________________
Jurnal Romina
“People are just as happy as they make up their minds to be.” ― Abraham Lincoln


  #1413 (permalink)  
Vechi 12 iun 2012, 17:52:13
rommyna's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 25 ian 2012
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 36
Dieta: kind of stil de viata sanatos
Date: 150cm, 68kg
Mesaje: 5.544
Aprecieri acordate: 4.292
Am fost apreciat(a) de 3.392 ori in 1.761 mesaje
Implicit Re: Jurnal GCM - Fapte nu cuvinte!!!

Citat:
Anterior postat de GCM Vezi mesajul
Hello girls,,,,
am o stare tare aiurea. Nu stiu ce e cu mine!Sunt un pic sad si din cauza ca simt ca mama bubului meu ne cam trage pe sfoara si de frica sa nu ii plece odorul, ne pune bete in roata sa nu ne putem muta(a se intelege ca in ultima vreme primesc doar scuze legate de jobul la care sper, in conditiile in care persoana resp e buna prietena si ruda cu ea). Imi iese par alb, mai ales ca bub recunoaste ca ea e putin ”speriata” de ideea de a-si pierde odorul, dar nu vrea sa recunoasca ca ar fi in stare de asa ceva.
And of course la toate astea se mi adauga si mici nimicuri care imi mentin psihicul pe dos. Imi vine sa fug sa ma ascund in padure
Nu am chef de absolut nimic!!!!
Offff...mai Codris mai...cate nedreptati pe lumea asta...o sa povestesc si eu cu alta ocazie despre "mamele" mele soacre, dar acum te rog sa nu te mai necajesti...pretty pls! Macar de dragul zambetului meu
Viata merge inainte si peste cateva luni ai sa vezi ca te-ai necajit degeaba. Cineva spunea ca o problema nu este cu adevarat o problema daca peste un an sau doi iti vei aduce aminte razand despre situatia grea prin care treci acum....
Cateodata problemele nu sunt doar din vina "socrelelor", dar mai ales fiindca baietii lor nu iau niste decizii pentru ei si nu-si iau viata in propriile maini...Iar "indecizia" si sa n-o supar pe mama provoaca o suferinta inzecita...
Hai....inveselirea!!!...eu inca te astept sa ma alergi pe aici! Poate-mi creste tonusul fizic si prsihic...
__________________
Jurnal Romina
“People are just as happy as they make up their minds to be.” ― Abraham Lincoln


  #1414 (permalink)  
Vechi 12 iun 2012, 17:56:31
Prapadeala's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 20 sep 2011
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 40
Date: 162cm, 57kg
Mesaje: 6.246
Aprecieri acordate: 724
Am fost apreciat(a) de 2.463 ori in 1.495 mesaje
Implicit Re: Jurnal GCM - Fapte nu cuvinte!!!

Citat:
Anterior postat de rommyna Vezi mesajul
Offff...mai Codris mai...cate nedreptati pe lumea asta...o sa povestesc si eu cu alta ocazie despre "mamele" mele soacre, dar acum te rog sa nu te mai necajesti...pretty pls! Macar de dragul zambetului meu
Viata merge inainte si peste cateva luni ai sa vezi ca te-ai necajit degeaba. Cineva spunea ca o problema nu este cu adevarat o problema daca peste un an sau doi iti vei aduce aminte razand despre situatia grea prin care treci acum....
Cateodata problemele nu sunt doar din vina "socrelelor", dar mai ales fiindca baietii lor nu iau niste decizii pentru ei si nu-si iau viata in propriile maini...Iar "indecizia" si sa n-o supar pe mama provoaca o suferinta inzecita...
Hai....inveselirea!!!...eu inca te astept sa ma alergi pe aici! Poate-mi creste tonusul fizic si prsihic...
Si tu ai mai multe? eu am doua - socrela 1 si socrela 2 ...diferenta mare intre ele
Prapadeala, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1898 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1381 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #1415 (permalink)  
Vechi 12 iun 2012, 18:16:46
rommyna's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 25 ian 2012
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 36
Dieta: kind of stil de viata sanatos
Date: 150cm, 68kg
Mesaje: 5.544
Aprecieri acordate: 4.292
Am fost apreciat(a) de 3.392 ori in 1.761 mesaje
Implicit Re: Jurnal GCM - Fapte nu cuvinte!!!

Citat:
Anterior postat de Prapadeala Vezi mesajul


Si tu ai mai multe? eu am doua - socrela 1 si socrela 2 ...diferenta mare intre ele
Parintii sotului meu sunt despartiti si recasatoriti fiecare. Deci am doua perechi de socrii, dar nu ma deranjeaza deloc. Cu niciuna dintre soacrele mele nu am niciun fel de conflict deschis sau oficial. Mama vitrega a sotului s-a dovedit mai de treaba la unele lucruri decat mama lui buna. Si cu mama lui ma inteleg bine, dar mai arunca cate o vorba sau niste insinuari ce nu-mi pica bine nici mie si nici lui. Dar nu o bagam in seama.
Ea nu a fost la inceput de acord cu prieten noastra si nici nu isi imagina ca o sa ne casatorim. Dupa ce ne-am imprietenit i-a spus ca ei sunt ca situatie sociala sub noi si ca eu nu sunt de nasul lui. Dar dragostea este mai puternica si noi suntem niste tineri ce ne facem singuri viata.
__________________
Jurnal Romina
“People are just as happy as they make up their minds to be.” ― Abraham Lincoln


  #1416 (permalink)  
Vechi 12 iun 2012, 18:23:33
GCM's Avatar
GCM GCM este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 06 iun 2011
Locaţie: Undeva departe..., Romania
Dieta: Si eu cum pot!
Date: 162cm, 68kg
Mesaje: 7.723
Aprecieri acordate: 1.517
Am fost apreciat(a) de 4.936 ori in 2.670 mesaje
Implicit Re: Jurnal GCM - Fapte nu cuvinte!!!

Ce e drept, am fost sceptica sa vad ca a acceptat cu atata usurinta cand am discutat ideea cu mutatul acu jumatate de an. Mereu a fost genul ala lipicios, care se baga pe sub piele. Cand am cunoscut-o era intr-o stare usor depresiva, si chiar m-am bucurat ca puteam vb cu ea deschis, era destul de open mind, apoi treptat i-au disparut starile depresive, au aparut alte prob de sanatate si ca orice om, naiv, am cautat sa fiu alaturi cu un sfat, o vb buna...orice care sa ii ridice moralul. In schimb fara sa bata la ochi, si ce e drept obosita fiind(nu am bagat de seama) isi facea simtita mereu prezenta in ”viata noastra de weekend”, daca vroiam sa mergem nu stiu unde ca merge si ea cu sotu, daca facem nu stiu ce hop si ea, daca nu aveam vreun plan faceau ei doi ....si uite asa legandu-le pe toate cap la cap, mi s-a aprins beculetul. Mi-a mai zis o cunostinta ca a intrebat-o ce parere are despre mine si i-a zis ca e rezervata, iar cand i-am zis bubului a zis ca e ala nebun si ca ai lui ma adora.
Plus la ziua bubului a venit si cel care a zis ca ne ajuta, si intrebandu-ne ce avem de gand i-a zis la al meu sa nu se grabeasca ca e tanar(de parca il luam de barbat si ii tranteam 2 copii). Iar cand vb deschis cu bubu despre asta imi zice ca nu comenteaza, ca se astepta sa gandesc astfel dar tace ca nu vrea sa dea curs la discutii contradictorii Cum puii mei sa nu o iau razna?!
Altii sunt dispusi sa ia viata in piept in doi de la 0, el mereul pune raul inainte. Ma simt sleita de puteri, fara nici un chef de a mai lupta singura pt nimic...
__________________
http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...nte-10637.html

Greutatea ideală pentru înălţimea 162 cm este 56 kg. Pentru a ajunge la greutatea ideală, trebuie sa mai scazi 12 kg. Greutatea normală pentru înălţimea 162 cm trebuie să se află în intervalul 49-66 kg. Indicele de masă corporală are valoarea 25.9 şi este considerat supraponderal
GCM, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2336 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1819 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1562 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #1417 (permalink)  
Vechi 12 iun 2012, 18:52:24
rommyna's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 25 ian 2012
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 36
Dieta: kind of stil de viata sanatos
Date: 150cm, 68kg
Mesaje: 5.544
Aprecieri acordate: 4.292
Am fost apreciat(a) de 3.392 ori in 1.761 mesaje
Implicit Re: Jurnal GCM - Fapte nu cuvinte!!!

Citat:
Anterior postat de GCM Vezi mesajul
Ce e drept, am fost sceptica sa vad ca a acceptat cu atata usurinta cand am discutat ideea cu mutatul acu jumatate de an. Mereu a fost genul ala lipicios, care se baga pe sub piele. Cand am cunoscut-o era intr-o stare usor depresiva, si chiar m-am bucurat ca puteam vb cu ea deschis, era destul de open mind, apoi treptat i-au disparut starile depresive, au aparut alte prob de sanatate si ca orice om, naiv, am cautat sa fiu alaturi cu un sfat, o vb buna...orice care sa ii ridice moralul. In schimb fara sa bata la ochi, si ce e drept obosita fiind(nu am bagat de seama) isi facea simtita mereu prezenta in ”viata noastra de weekend”, daca vroiam sa mergem nu stiu unde ca merge si ea cu sotu, daca facem nu stiu ce hop si ea, daca nu aveam vreun plan faceau ei doi ....si uite asa legandu-le pe toate cap la cap, mi s-a aprins beculetul. Mi-a mai zis o cunostinta ca a intrebat-o ce parere are despre mine si i-a zis ca e rezervata, iar cand i-am zis bubului a zis ca e ala nebun si ca ai lui ma adora.
Plus la ziua bubului a venit si cel care a zis ca ne ajuta, si intrebandu-ne ce avem de gand i-a zis la al meu sa nu se grabeasca ca e tanar(de parca il luam de barbat si ii tranteam 2 copii). Iar cand vb deschis cu bubu despre asta imi zice ca nu comenteaza, ca se astepta sa gandesc astfel dar tace ca nu vrea sa dea curs la discutii contradictorii Cum puii mei sa nu o iau razna?!
Altii sunt dispusi sa ia viata in piept in doi de la 0, el mereul pune raul inainte. Ma simt sleita de puteri, fara nici un chef de a mai lupta singura pt nimic...
O sa se gaseasca un timing bun si pentru voi. Si sotul meu incepe sa puna raul inainte, dar cand ne-am casatorit nu aveam nimic. Nu stiu cat pot intelege si accepta ca am avut atat curaj. Voi aveti mult mai multe. Parintii sunt buni si trebuie sa-i intelegem si sa-i acceptam...Si ai mei sunt un pic posesivi cateodata, si ai lui la fel...asa sunt parintii.
Trebuie sa intelegem ca 20 si ceva de ani menirea, scopul suprem al parintilor in viata este sa creasca copilul si apoi sensul existentei lor dispare. Si decat sa caute sensuri si obiective noi si pentru timpul lor liber, parintii cauta si se agata de viata "tanarului"/tinerei cat de mult pot! Si asta este valabil indiferent de om.
Si mama mea s-a opus vehement maritatului meu cu Radu la 20 de ani ai mei si ar fi vrut "o partida buna" si pentru mine. Eu am vazut in Radu omul pe care ea l-a descoperit abia dupa ani. Si acum mi-a promis personal o batuta daca il supar cu ceva "pe baiatul ei". Poate parintii lui nu te-au descoperit inca. Ai rabdare! sunt sigura ca viata se va asterne asa cum trebuie.
El trebuie sa fie sigur pentru deciziile pe care le ia. Indiferent de cata presiune vine de la tine sau mama lui. Daca el nu este inca pregatit, are indoieli sau este influentat nu are sens sa te pripesti fiindca nu castigi nimic. Cateodata si noi trebuie sa avem rabdare cu ei. Sunt la fel de sensibili si nesiguri ca noi, in anuminte momente.
Dar discuta sincer ce simti, fara ameninteri si dublu sens al uite ce al auzit si uite ce zice mama ta Sincer, bai bubule, ce vrei tu de la noi. Eu vreau si cred ca este momentul pentru asta...se poate sau sa-mi iau gandul? Cateodata trebuie sa actionezi in sensul dorintelor. Stii vorba...boala lunga......
__________________
Jurnal Romina
“People are just as happy as they make up their minds to be.” ― Abraham Lincoln



Ultima dată editat de rommyna; 12 iun 2012 at 18:58:09.
  #1418 (permalink)  
Vechi 12 iun 2012, 19:00:20
GCM's Avatar
GCM GCM este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 06 iun 2011
Locaţie: Undeva departe..., Romania
Dieta: Si eu cum pot!
Date: 162cm, 68kg
Mesaje: 7.723
Aprecieri acordate: 1.517
Am fost apreciat(a) de 4.936 ori in 2.670 mesaje
Implicit Re: Jurnal GCM - Fapte nu cuvinte!!!

Crede-ma ca am discutat de foarte multe ori, si mereu zice ca tot ce isi doreste e sa putem fi impreuna. dar nu vrea sa priceapa ca eu nu pot sa imi caut de munca de la 60km distanta, si sa gasesc pe net, nu as avea cum merge la interviuri pt ca nu imi permite jobul care il am momentan. In fine, poate cer eu prea multe de la viata.
Poate sunt prea visatoare, naiva....asta e..imi merit soarta!
__________________
http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...nte-10637.html

Greutatea ideală pentru înălţimea 162 cm este 56 kg. Pentru a ajunge la greutatea ideală, trebuie sa mai scazi 12 kg. Greutatea normală pentru înălţimea 162 cm trebuie să se află în intervalul 49-66 kg. Indicele de masă corporală are valoarea 25.9 şi este considerat supraponderal
GCM, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2336 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1819 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1562 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #1419 (permalink)  
Vechi 12 iun 2012, 19:03:10
rommyna's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 25 ian 2012
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 36
Dieta: kind of stil de viata sanatos
Date: 150cm, 68kg
Mesaje: 5.544
Aprecieri acordate: 4.292
Am fost apreciat(a) de 3.392 ori in 1.761 mesaje
Implicit Re: Jurnal GCM - Fapte nu cuvinte!!!

Citat:
Anterior postat de GCM Vezi mesajul
Crede-ma ca am discutat de foarte multe ori, si mereu zice ca tot ce isi doreste e sa putem fi impreuna. dar nu vrea sa priceapa ca eu nu pot sa imi caut de munca de la 60km distanta, si sa gasesc pe net, nu as avea cum merge la interviuri pt ca nu imi permite jobul care il am momentan. In fine, poate cer eu prea multe de la viata.
Poate sunt prea visatoare, naiva....asta e..imi merit soarta!
Eeeee, iti meriti soarta! Meriti un pumn in bot ca gandesti asa! Ai rabdare cu tine, cu el...sigur lucrurile se rezolva! Eu cred cu tarie in asta...
__________________
Jurnal Romina
“People are just as happy as they make up their minds to be.” ― Abraham Lincoln


  #1420 (permalink)  
Vechi 12 iun 2012, 19:06:37
GCM's Avatar
GCM GCM este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 06 iun 2011
Locaţie: Undeva departe..., Romania
Dieta: Si eu cum pot!
Date: 162cm, 68kg
Mesaje: 7.723
Aprecieri acordate: 1.517
Am fost apreciat(a) de 4.936 ori in 2.670 mesaje
Implicit Re: Jurnal GCM - Fapte nu cuvinte!!!

Citat:
Anterior postat de rommyna Vezi mesajul

Eeeee, iti meriti soarta! Meriti un pumn in bot ca gandesti asa! Ai rabdare cu tine, cu el...sigur lucrurile se rezolva! Eu cred cu tarie in asta...
Crede-ma ca as primi si doi, doar sa stiu ca ar rezolva totul.
__________________
http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...nte-10637.html

Greutatea ideală pentru înălţimea 162 cm este 56 kg. Pentru a ajunge la greutatea ideală, trebuie sa mai scazi 12 kg. Greutatea normală pentru înălţimea 162 cm trebuie să se află în intervalul 49-66 kg. Indicele de masă corporală are valoarea 25.9 şi este considerat supraponderal
GCM, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2336 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1819 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1562 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
 

Informatii despre slabit
calorii, cuvinte, dieta, fapte, gcm, jurnal, jurnale, ro, sanatos, slabit, slabute


Reguli de postare
BB code este Pornit
emoticoanele sunt Pornit
Codul [IMG] este Pornit
Codul HTML este Oprit
Trackbacks are Oprit
Pingbacks are Oprit
Refbacks are Oprit
Nu poţi deschide subiecte noi
Nu poţi să răspunzi la mesaje
Poţi să publici ataşamente
Nu poţi să-ţi editezi mesajele

Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimul mesaj
Jurnal Pinksiren-Nu conteaza cat de greu inaintez.atat timp cat nu ma opresc!!! pinksirena Arhiva jurnale slabit 278 16 ian 2012 17:27:55
Jurnal Kyou - Nu mai renunt la nimic!!! Kyou Arhiva jurnale slabit 44 25 oct 2011 23:47:15
Floarea infloreste nu se ofileste! Jurnal Sayuri Sayuri Arhiva jurnale slabit 63 05 nov 2010 16:04:37
Jurnal madalyna...NU MA LAS BATUTA!!! madalyna Arhiva jurnale slabit 100 24 mar 2010 16:29:22

Mesaje noi in forum de slabit Slabute.ro
 Mesajele slăbuţelor
Se încarcă mesajele...
Calculator calorii (clic aici)
Poziţionare:
Calculator nutriţionalFan Slăbuţe!Susţine Slăbuţe!Top SlăbuţeSlabute TV
Subiecte noi
Subiecte interesante
Ultimele articole