Prezentare Calculator Nutriţional Slăbuţe - Partea 1Cursuri pictura, desen, modelaj, istoria artei
Sunt Resposnabil Calculator nutriţional Susţin Slăbuţe - Widgets si insigne! Slabute Concurs - Sanatate, premii si distractie! Slăbuţe TV - Televiziunea slăbuţelor

Jurnal Itssy

Gaseste prietenii din orasul tau! Alba Arad Arges Bacau Bihor Bistrita-Nasaud Botosani Braila Brasov Buzau Calarasi Caras-Severin
Cluj Constanta Dambovita Dolj Galati Giurgiu Gorj Hunedoara Ialomita Iasi Bucuresti Maramures Mehedinti Mures Neamt Olt
Prahova Salaj Satu-Mare Sibiu Suceava Teleorman Timis Tulcea Vaslui Valcea Vrancea
Prima Petitie Nationala pentru Dreptul la o Viata Sanatoasa deja a fost semnata de catre 66338 oameni.
In total sunt necesare peste 100.000 de semnaturi. Fii voluntar si participa in campania de strangere de semnaturi, clic aici.
Bine ai venit pe Slăbuţe, comunitatea care în 2008 a pus bazele mişcării pentru stilul de viaţă sănătos din România! Am creat pentru tine o comunitate unică şi specială. Într-o atmosferă civilizată, alături doar de oameni de calitate si cu o vastă experientă în domeniul stilului de viaţă sănătos, corect şi imparţial vei putea învăţa şi împărtăşi experienţele tale despre sănătate, alimentaţie, sport, stil de viaţă, slăbit sănătos şi alte întâmplări interesante din viaţa ta. Daca îţi pasă de viitorul ţării noastre şi a celor din jur, poţi contribui alături de noi într-un mod responsabil la promovarea stilului de viaţă sănătos, fie prin recomandarea comunităţii, fie prin relatarea celor învăţate pe Slăbuţe. Dacă ne vizitezi pentru prima dată, îţi recomandăm să citeşti ghidul începătorilor.
Pentru ca să te înregistrezi, clic aici. Succes!
 
 
Opţiuni subiect
  #21 (permalink)  
Vechi 28 sep 2010, 17:28:50
Bibbi's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 06 iul 2009
Locaţie: -, Romania
Vârsta: 30
Date: 173cm, 60kg
Mesaje: 390
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal Itssy

Citat:
Anterior postat de Itssy Vezi mesajul
Pff , te cred , stiu cum este , eu de obicei cand sunt in starea asta , desi vreau sa slabesc , mananc tot ce pot , pana simt ca plesnesc(la propriu ) , ceea ce nu'ti recomand sa faci , pt ca a doua zi ma simt vinovata de parca as fi comis cine stie ce fapta malefica . Acum cateva zile mi'ai spus ca 5 min de vbt cu slabutele iti ridica moralul asa ca hai pe forum! :*
Cred ca astazi am nevoie de o terapie mai lunga de 5 minute dupa ce termin temele o sa ma uit dupa o dieta sa ceva..am nevoie de un impuls..macar cu un kilogram sau doua mai putin sa arate cantarul ca am mai pus un kg de la ultima cantarire
Bibbi, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1647 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1130 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 873 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #22 (permalink)  
Vechi 28 sep 2010, 17:39:34
Itssy's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 01 nov 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Dieta: Weight Watchers
Date: 163cm, 57.9kg
Mesaje: 1.067
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal Itssy

Citat:
Anterior postat de curly.light Vezi mesajul

Buna ,Ana
Ma bucur ca mi-ai spus numele tau ,e mai usor asa.
Numele meu e Roxana,am 16 ani si sunt tot in clasa a11-a
Momentan tin dieta Dr Man -e o varianta personalizata la Montignac. Am inceput dieta prin mai ,prima data.(dieta de slabire se tine 2 saptamani, apoi urmeaza 2 de diversificare).La inceput , obisnuiam dupa o dieta sa ma inec in dulciuri la propriu ,si sa ma ingras chiar mai mult decat inainte. Am mai slabit,m-am mai ingrasat.. Dar ,per total ,m-am obisnuit cu acest stil de viata,tin dieta in continuare si imi place foarte mult.In mai aveam 71 kg,acum am 65.4 (si de vreo 2 saptamani stagnez,am ajuns la faza de "platou").
Cam multe despre mine,sper ca nu te-am plictisit
Si eu am fost o mica dependenta de dulciuri . Acum vreo luna,am intrat chiar pe site si mi-am deschis un jurnal (il gasesti la mine in semnatura) , pentru a cere ajutor .Nu puteam sa scap de ele !
Acum am vreo 3 saptamani si ceva de cand nu am mancat nimic dulce,si ma simt foarte bine.
Tu ce mai faci ? Cum merge dieta?
Inseamna ca dieta Dr. Man chiar are rezultate , o sa ma interesez si eu de ea , cat despre inecatul in dulciuri , suntem2 , ceea ce e ciudat , ca doar slabesti , dc sa mananci desi stii ca ai slabit cu ceva efort? . In fine , sincer mie mi'e frica de faza de "platou" . Ma bucur ca suntem cam de aceeasi varsta .
Pai dieta merge deocamdata , dar totusi sunt in a 2a zi , mai am drum lung de parcurs . Acum face mami niste carnite de porc fripta si miroase senzational, nu stiu daca o sa ii rezist si acum imi dau seama ca e trecut de 18 si n'am mancat de seara , offf .. sa mananc sau sa nu mananc de seara ? Astazi m'am apucat de programele cu 200 abdomene si 200 genoflexiuni , vedem peste 6 saptamani daca am rezultate .
  #23 (permalink)  
Vechi 28 sep 2010, 17:47:12
Itssy's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 01 nov 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Dieta: Weight Watchers
Date: 163cm, 57.9kg
Mesaje: 1.067
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal Itssy

Citat:
Anterior postat de Bibbi Vezi mesajul
Cred ca astazi am nevoie de o terapie mai lunga de 5 minute dupa ce termin temele o sa ma uit dupa o dieta sa ceva..am nevoie de un impuls..macar cu un kilogram sau doua mai putin sa arate cantarul ca am mai pus un kg de la ultima cantarire
Pai vad ca ai slabit 5 kg daca nu ma insel , cum ai reusit? cu vreo dieta anume sau pur si simplu renuntat la paine , dulciuri etc si sport?
Eu , ca sa am motivatie , mi'am tapetat pur si simplu usile dulapului cu cele mai suple si dragute fete din reviste , imi si place fotografia insa motivul principal asta este . Nu stiu daca a functionat sau nu la mine dar poate la tine va functiona , decupeaza poze cu fete care iti plac cum arata si lipeste'le intr'un loc vizibil tie , pe usa , pe oglinda , si poate te vor motiva ; nu chiar sa arati ca ele pt ca este foarte greu , dar sa ajungi la niste masuri la care te simti bine si sa'ti placa ce vezi in oglinda .
  #24 (permalink)  
Vechi 28 sep 2010, 18:14:10
Bibbi's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 06 iul 2009
Locaţie: -, Romania
Vârsta: 30
Date: 173cm, 60kg
Mesaje: 390
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal Itssy

Citat:
Anterior postat de Itssy Vezi mesajul
Pai vad ca ai slabit 5 kg daca nu ma insel , cum ai reusit? cu vreo dieta anume sau pur si simplu renuntat la paine , dulciuri etc si sport?
Eu , ca sa am motivatie , mi'am tapetat pur si simplu usile dulapului cu cele mai suple si dragute fete din reviste , imi si place fotografia insa motivul principal asta este . Nu stiu daca a functionat sau nu la mine dar poate la tine va functiona , decupeaza poze cu fete care iti plac cum arata si lipeste'le intr'un loc vizibil tie , pe usa , pe oglinda , si poate te vor motiva ; nu chiar sa arati ca ele pt ca este foarte greu , dar sa ajungi la niste masuri la care te simti bine si sa'ti placa ce vezi in oglinda .
Uhu mi-am facut chiar "un fel de panou" care e plin cu poze cu fete slabute insa asta a functionat la inceput..acum nu ma mai motiveaza atat de tare..adica parca face parte din decor..am incercat sa schimb si pozele dar nu e diferenta prea mare
Cele 5 kg le-am slabit acum un an jumatate sau doi cand nu dadeam asa mare importanta dietelor.. imi aduc aminte ca am slabit mancand in general mere si covrigi si probabil nu am mai pus inapoi pentru ca a fost prima mea dieta.
Bibbi, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1647 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1130 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 873 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #25 (permalink)  
Vechi 28 sep 2010, 18:25:59
curly.light's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 26 nov 2009
Locaţie: Iasi, Romania
Vârsta: 29
Dieta: Stil de viață sănătos!
Date: 172cm, 61.9kg
Mesaje: 2.439
Aprecieri acordate: 1.834
Am fost apreciat(a) de 1.160 ori in 596 mesaje
Implicit Re: Jurnal Itssy

Citat:
Anterior postat de Itssy Vezi mesajul
Inseamna ca dieta Dr. Man chiar are rezultate , o sa ma interesez si eu de ea , cat despre inecatul in dulciuri , suntem2 , ceea ce e ciudat , ca doar slabesti , dc sa mananci desi stii ca ai slabit cu ceva efort? . In fine , sincer mie mi'e frica de faza de "platou" . Ma bucur ca suntem cam de aceeasi varsta .
Pai dieta merge deocamdata , dar totusi sunt in a 2a zi , mai am drum lung de parcurs . Acum face mami niste carnite de porc fripta si miroase senzational, nu stiu daca o sa ii rezist si acum imi dau seama ca e trecut de 18 si n'am mancat de seara , offf .. sa mananc sau sa nu mananc de seara ? Astazi m'am apucat de programele cu 200 abdomene si 200 genoflexiuni , vedem peste 6 saptamani daca am rezultate .
Gasesti la mine in semnatura un link catre un topic despre dieta Dr Man

Un stil de viata sanatos cere neaparat 3 mese pe zi ,si 2- 3 gustari. Cred ca de asta imi si place atat de mult dieta Dr Man ,nu imi e niciodata foame,si asta face totul mult mai usor
Mananca seara Ceva usor: o salata de legume cu putina carnita fiarta,fructe . .
Pentru slabit lent si de durata iti recomand Montignac (chiar si varianta Dr Man,sau monti original) ,e un stil de viata sanatos, cu rezultate sigure.
Depinde de tine sa alegi o dieta, in functie de ce iti place si ce nu.
Spre exemplu, monti presupune sa mananci cat vrei de mult,atata timp cat combini alimentele cum trebuie,in functie de indicii glicemici.
In South Beach,poti consuma chiar dulciuri dietetice ,cu fructoza (in caz ca ti-e greu sa renunti la ele) ,dar am impresia ca trebuie sa renunti la fructe.
Daca nu mananci carne ..incearca Rina!
Si weight watchers e buna, daca iti place dar mi se pare foarte grea. Depinde de tine! Cauta pe forum informatii despre diferite diete,si alege ce ti se potriveste.
Bafta
__________________
For me, it's not about a crunch or a push up. It's about taking your power back.


Jurnalul unui nou început! De data asta, până la capăt!
curly.light, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2155 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1638 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 864 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #26 (permalink)  
Vechi 28 sep 2010, 18:26:11
Itssy's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 01 nov 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Dieta: Weight Watchers
Date: 163cm, 57.9kg
Mesaje: 1.067
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal Itssy

Citat:
Anterior postat de Bibbi Vezi mesajul
Uhu mi-am facut chiar "un fel de panou" care e plin cu poze cu fete slabute insa asta a functionat la inceput..acum nu ma mai motiveaza atat de tare..adica parca face parte din decor..am incercat sa schimb si pozele dar nu e diferenta prea mare
Cele 5 kg le-am slabit acum un an jumatate sau doi cand nu dadeam asa mare importanta dietelor.. imi aduc aminte ca am slabit mancand in general mere si covrigi si probabil nu am mai pus inapoi pentru ca a fost prima mea dieta.
Ok , hai sa gandim pozitiv , din 14 kg mai ai doar 9 si dat fiind ca avem cam aceeasi greutate , hai sa slabim impreuna . Ti'as recomanda Weight Watchers , pt ca mi se pare accesibila , poti manca aprox. orice , in cantitati controlate dar nu stiu cum te descurci tu in monitorizatul cantitatilor si numaratul punctelor , eu mi'am printat principalele alimente cu puncte cu tot si le'am lipit pe frigider , ca sa fie la indemana si ai mei de fiecare data cand mananc ceva ma intreaba cate puncte are , aproape ca le'au invatat si ei deci nu uit sa fiu atenta la puncte. Uita'te peste toate dietele dp site si ramai la una (sunt sigura ca le'ai studiat de multe ori), am inteles ca si South Beach este buna. Incearca sa faci umpic de sport , cam 3 zile pe saptamana zic eu , daca nu'ti place sportul ( mie nu'mi place ) i'ati mp3-ul sau da drumul la calculator si danseaza , cat poti tu de mult ( preferabil pe melodii cat mai ritmate ), este distractiv si eficient . Pupici:*
  #27 (permalink)  
Vechi 28 sep 2010, 18:30:39
curly.light's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 26 nov 2009
Locaţie: Iasi, Romania
Vârsta: 29
Dieta: Stil de viață sănătos!
Date: 172cm, 61.9kg
Mesaje: 2.439
Aprecieri acordate: 1.834
Am fost apreciat(a) de 1.160 ori in 596 mesaje
Implicit Re: Jurnal Itssy

Citat:
Anterior postat de Bibbi Vezi mesajul
Uhu mi-am facut chiar "un fel de panou" care e plin cu poze cu fete slabute insa asta a functionat la inceput..acum nu ma mai motiveaza atat de tare..adica parca face parte din decor..am incercat sa schimb si pozele dar nu e diferenta prea mare
Cele 5 kg le-am slabit acum un an jumatate sau doi cand nu dadeam asa mare importanta dietelor.. imi aduc aminte ca am slabit mancand in general mere si covrigi si probabil nu am mai pus inapoi pentru ca a fost prima mea dieta.
Bibbi ,
Mi se pare ca nu te vezi clar. La o inaltime ca a ta, 59 de kg nu e prea mult. Ok ,poate mai ai mici imperfectiuni (de exemplu burtica,celulita) ,dar nu e foarte greu.Nu trebuie sa ajungi la o anumita greutate ca sa te simti bine.
Eu iti sugerez sa practici un sport,si sa mananci sanatos.Astfel vei obtine rezultatele dorite.
Sau alege-ti o dieta ,si incearc-o!
Dar te vreau mai ambitioasa, da ? Daca vrei ,poti face orice,nu uita asta
__________________
For me, it's not about a crunch or a push up. It's about taking your power back.


Jurnalul unui nou început! De data asta, până la capăt!
curly.light, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2155 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1638 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 864 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #28 (permalink)  
Vechi 28 sep 2010, 18:36:24
Bibbi's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 06 iul 2009
Locaţie: -, Romania
Vârsta: 30
Date: 173cm, 60kg
Mesaje: 390
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal Itssy

Citat:
Anterior postat de Itssy Vezi mesajul
Ok , hai sa gandim pozitiv , din 14 kg mai ai doar 9 si dat fiind ca avem cam aceeasi greutate , hai sa slabim impreuna . Ti'as recomanda Weight Watchers , pt ca mi se pare accesibila , poti manca aprox. orice , in cantitati controlate dar nu stiu cum te descurci tu in monitorizatul cantitatilor si numaratul punctelor , eu mi'am printat principalele alimente cu puncte cu tot si le'am lipit pe frigider , ca sa fie la indemana si ai mei de fiecare data cand mananc ceva ma intreaba cate puncte are , aproape ca le'au invatat si ei deci nu uit sa fiu atenta la puncte. Uita'te peste toate dietele dp site si ramai la una (sunt sigura ca le'ai studiat de multe ori), am inteles ca si South Beach este buna. Incearca sa f.aci umpic de sport , cam 3 zile pe saptamana zic eu , daca nu'ti place sportul ( mie nu'mi place ) i'ati mp3-ul sau da drumul la calculator si danseaza , cat poti tu de mult ( preferabil pe melodii cat mai ritmate ), este distractiv si eficient . Pupici:*
As vrea o saptamana sa tin ceva mai strict.. sa'i dau un impuls oranismului (si moralului ) mai ales ca peste 2 saptamani e ziua mea..dupa as incepe si eu WW..am mai tinut odata si a fost ok insa nu imi mai amintesc rezultatele..sport merg de 4 ori pe saptamana la sala..acasa imi mai fac masaj cu Relax&Tone..insa dulciurile ma omoara
Bibbi, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1647 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1130 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 873 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #29 (permalink)  
Vechi 28 sep 2010, 18:43:07
Bibbi's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 06 iul 2009
Locaţie: -, Romania
Vârsta: 30
Date: 173cm, 60kg
Mesaje: 390
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal Itssy

Citat:
Anterior postat de curly.light Vezi mesajul

Bibbi ,
Mi se pare ca nu te vezi clar. La o inaltime ca a ta, 59 de kg nu e prea mult. Ok ,poate mai ai mici imperfectiuni (de exemplu burtica,celulita) ,dar nu e foarte greu.Nu trebuie sa ajungi la o anumita greutate ca sa te simti bine.
Eu iti sugerez sa practici un sport,si sa mananci sanatos.Astfel vei obtine rezultatele dorite.
Sau alege-ti o dieta ,si incearc-o!
Dar te vreau mai ambitioasa, da ? Daca vrei ,poti face orice,nu uita asta
Stiu ca nu e ft mult la inaltimea mea..sunt constienta ca nu sunt foarte grasa dar nu ma simt deloc bine in corpul meu si parca sunt tot timpul plictisita..nu prea am chef de nimic..si cum ma plictisesc aterizez direct in fata frigiderului
Bibbi, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1647 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1130 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 873 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #30 (permalink)  
Vechi 28 sep 2010, 18:47:10
Itssy's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 01 nov 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Dieta: Weight Watchers
Date: 163cm, 57.9kg
Mesaje: 1.067
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal Itssy

Citat:
Anterior postat de Bibbi Vezi mesajul
As vrea o saptamana sa tin ceva mai strict.. sa'i dau un impuls oranismului (si moralului ) mai ales ca peste 2 saptamani e ziua mea..dupa as incepe si eu WW..am mai tinut odata si a fost ok insa nu imi mai amintesc rezultatele..sport merg de 4 ori pe saptamana la sala..acasa imi mai fac masaj cu Relax&Tone..insa dulciurile ma omoara
Roxi are dreptate , acum am vazut ca ai 1.70 ceea ce inseamna ca esti ok cat de cat dar e drept ca pana nu'ti place tie , degeaba le place celorlalti .
Cat despre sport , pff , faci sport la greu ceea ce te ajuta mult daca tii umpic in frau dulciurile si restul alimentelor pacatoase . Incearca o saptamana WW , nu te costa nimic si .. poti manca si umpic de dulce dar nu mai mult de 2 ori pe saptamana si cumpatat in cantitati . Eu acum 1 luna cand am tinut , nu am facut atata sport ca tine si am mancat si ciocolata :X ( ca o dependenta ce sunt cred ca am mancat cam 4 cuburi in saptamana aia , in zile diferite si amaruie ciocolata ) si am slabit 2 kg .Ai mei zic ca asa se slabeste la inceput , socul pt organism etc mie'mi place sa cred ca este rezultatul muncii mele si ca asa se slabeste pe tot parcursul dietei . Cred ca este mult pt o saptamana .
In fine , esentialul este ca trb sa'ti acorzi o sansa , poate asta este stilul de viata pe care'l vei accepta cu usurinta si care te va ajuta sa'ti indeplinesti scopul.
 

Informatii despre slabit
adolescente, dieta weight watchers, greutate, jurnal, kilograme, motivatie, sanatate, slabire


Reguli de postare
BB code este Pornit
emoticoanele sunt Pornit
Codul [IMG] este Pornit
Codul HTML este Oprit
Trackbacks are Oprit
Pingbacks are Oprit
Refbacks are Oprit
Nu poţi deschide subiecte noi
Nu poţi să răspunzi la mesaje
Poţi să publici ataşamente
Nu poţi să-ţi editezi mesajele

Mesaje noi in forum de slabit Slabute.ro
 Mesajele slăbuţelor
Se încarcă mesajele...
Calculator calorii (clic aici)
Poziţionare:
Calculator nutriţionalFan Slăbuţe!Susţine Slăbuţe!Top SlăbuţeSlabute TV
Subiecte noi
Subiecte interesante
Ultimele articole