Prezentare Calculator Nutriţional Slăbuţe - Partea 1Cursuri pictura, desen, modelaj, istoria artei
Sunt Resposnabil Calculator nutriţional Susţin Slăbuţe - Widgets si insigne! Slabute Concurs - Sanatate, premii si distractie! Slăbuţe TV - Televiziunea slăbuţelor

Jurnalul lui Roxii

Gaseste prietenii din orasul tau! Alba Arad Arges Bacau Bihor Bistrita-Nasaud Botosani Braila Brasov Buzau Calarasi Caras-Severin
Cluj Constanta Dambovita Dolj Galati Giurgiu Gorj Hunedoara Ialomita Iasi Bucuresti Maramures Mehedinti Mures Neamt Olt
Prahova Salaj Satu-Mare Sibiu Suceava Teleorman Timis Tulcea Vaslui Valcea Vrancea
Prima Petitie Nationala pentru Dreptul la o Viata Sanatoasa deja a fost semnata de catre 66338 oameni.
In total sunt necesare peste 100.000 de semnaturi. Fii voluntar si participa in campania de strangere de semnaturi, clic aici.
Bine ai venit pe Slăbuţe, comunitatea care în 2008 a pus bazele mişcării pentru stilul de viaţă sănătos din România! Am creat pentru tine o comunitate unică şi specială. Într-o atmosferă civilizată, alături doar de oameni de calitate si cu o vastă experientă în domeniul stilului de viaţă sănătos, corect şi imparţial vei putea învăţa şi împărtăşi experienţele tale despre sănătate, alimentaţie, sport, stil de viaţă, slăbit sănătos şi alte întâmplări interesante din viaţa ta. Daca îţi pasă de viitorul ţării noastre şi a celor din jur, poţi contribui alături de noi într-un mod responsabil la promovarea stilului de viaţă sănătos, fie prin recomandarea comunităţii, fie prin relatarea celor învăţate pe Slăbuţe. Dacă ne vizitezi pentru prima dată, îţi recomandăm să citeşti ghidul începătorilor.
Pentru ca să te înregistrezi, clic aici. Succes!
 
 
Opţiuni subiect
  #571 (permalink)  
Vechi 01 aug 2010, 23:47:48
alinush's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 05 nov 2009
Locaţie: -, Romania
Vârsta: 31
Dieta: personlizata
Date: 153cm, 61kg
Mesaje: 1.691
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnalul lui Roxii

Citat:
Anterior postat de Roxii Vezi mesajul
Resurse naturale si protectia mediului

Eu mananc branza numai dintr`un singur loc de unde ia mama.Deci aia e suuuuuper bunaMananc si goala si cu salata si cu orice

La mine nu vrea nici una sa meargaToate se plang ca vor sa slabeasca da nu vor sa mearga la alergat
fain profilu
iti place,sau ai mers doar asa..
eu intr-a 9-a imi blestemam zilele ca m-am dus la mate info..insa acum imi pare bine..
chiar daca e super greu,si o sa am un bac de toata frumusetea..
iti dai seama..dau la bio ca am de ales intre fizica chimie info si bio..si singura la care as putea face ceva e bio,ca la restu is varza

eu am slabute in clasa toate prietenele mele bune is slabute(am doar 3 prietene bune,cu care ies mereu.....si asa ma simt de prost cateodata pe langa ele
tu ai vreo prietena adevarata?careia ii spui orice?
__________________
jurnal alinush
alinush, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1941 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1424 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1167 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #572 (permalink)  
Vechi 02 aug 2010, 00:45:01
Roxii's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 30 apr 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 31
Dieta: Mentinere
Date: 163cm, 48kg
Mesaje: 3.308
Aprecieri acordate: 4
Am fost apreciat(a) de 2 ori in 2 mesaje
Implicit Re: Jurnalul lui Roxii

Citat:
Anterior postat de alinush Vezi mesajul
fain profilu
iti place,sau ai mers doar asa..
eu intr-a 9-a imi blestemam zilele ca m-am dus la mate info..insa acum imi pare bine..
chiar daca e super greu,si o sa am un bac de toata frumusetea..
iti dai seama..dau la bio ca am de ales intre fizica chimie info si bio..si singura la care as putea face ceva e bio,ca la restu is varza

eu am slabute in clasa toate prietenele mele bune is slabute(am doar 3 prietene bune,cu care ies mereu.....si asa ma simt de prost cateodata pe langa ele
tu ai vreo prietena adevarata?careia ii spui orice?
Eh,am ales asa la nimereala ca acolo mi`a recomandat fosta diriga a lu sormea ca sa am ore cu ea

Pai si eu am de ales dintre chimie si bioDeci tot aia e si la mn

Si la mn majoritatea sunt slabute...dar nu au corp frumos,sunt asa deformate...Dekt o fata din clasa arata super,deci chiar imi place cum arataSi cu ea ma inteleg cel mai bn din clasa

Nu am nici o prietena careia sa`i spun orice...Pt ca nu se merita...Am avut una in cls a 9 si in cls a 10 a s`a inhaitat cu alta care fuma,bea,se droga si pe mn ma lasa ca proasta,abea ma baga in seama.Si de atunci nu mai am nici o prietena bunaAm mai multe carora le spun cate ceva despre mine ca nah,mai trebuie sa te mai si descarci dar nu chiar oriceCu fata aia de arata bn vb mai multe,ne spunem aproape orice,dar stam impreuna dekt la scoala pt ca atunci cand e acasa nu iese pe afara desi sta aproape de mn ca n`o lasa prietenul ei
__________________
Jurnal Roxii

Cursul dragostei adevarate nu a fost niciodata neted. – William Shakespeare
Roxii, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2044 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1527 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #573 (permalink)  
Vechi 02 aug 2010, 00:56:22
alinush's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 05 nov 2009
Locaţie: -, Romania
Vârsta: 31
Dieta: personlizata
Date: 153cm, 61kg
Mesaje: 1.691
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnalul lui Roxii

Citat:
Anterior postat de Roxii Vezi mesajul
Eh,am ales asa la nimereala ca acolo mi`a recomandat fosta diriga a lu sormea ca sa am ore cu ea

Pai si eu am de ales dintre chimie si bioDeci tot aia e si la mn

Si la mn majoritatea sunt slabute...dar nu au corp frumos,sunt asa deformate...Dekt o fata din clasa arata super,deci chiar imi place cum arataSi cu ea ma inteleg cel mai bn din clasa

Nu am nici o prietena careia sa`i spun orice...Pt ca nu se merita...Am avut una in cls a 9 si in cls a 10 a s`a inhaitat cu alta care fuma,bea,se droga si pe mn ma lasa ca proasta,abea ma baga in seama.Si de atunci nu mai am nici o prietena bunaAm mai multe carora le spun cate ceva despre mine ca nah,mai trebuie sa te mai si descarci dar nu chiar oriceCu fata aia de arata bn vb mai multe,ne spunem aproape orice,dar stam impreuna dekt la scoala pt ca atunci cand e acasa nu iese pe afara desi sta aproape de mn ca n`o lasa prietenul ei
deci tot la bio dai?avem de tocit,nu gluma..cel putin eu..si inca nush ce materie sa aleg,ce-a de-a 9-a si a 10-a,sau cea de-a 11-a si a 12-a..vad ce ne zice profa..care o fi mai usor de copiat..ca de invatat nush daca o sa pot

eu am slabute dar care nush sa-si puna corpul in evidenta...
si am si care arata super,care se imbraca intr-un stil..da alea au fite

am avut si eu o astfel de prietena intr-a 9-a...vaii,ce bine ca m-am departat de ea..
tot asa s-o apucat si ea de drogat,fumat,si multe altele...si mie nu-mi plac chestiile astea deloc..plus ca s-o inhaitat cu niste nenorocite pe care eu nu le suportam

nici pe prietena mea cea mai buna nu prea o lasa prietenul..de fapt ala e gelos pe mine..si cam ii interzice multe..dar in fine,cine il baga in seama
vorbesc orice cu ea..dorm la ea,doarme la mine..cu ea vb cele mai multe chestii..
asa mi-i un dor de ea acum
stiu ac nu o sa tina prietenia asta mereu..ca asa se int mereu,nu gasesti un prieten adevarat..insa deocamdata traim clipaavem amandoua incredere una in alta..
si trebuie sa ai mereu pe cineva cui sa te descarci..
__________________
jurnal alinush
alinush, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1941 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1424 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1167 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #574 (permalink)  
Vechi 02 aug 2010, 01:09:35
Roxii's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 30 apr 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 31
Dieta: Mentinere
Date: 163cm, 48kg
Mesaje: 3.308
Aprecieri acordate: 4
Am fost apreciat(a) de 2 ori in 2 mesaje
Implicit Re: Jurnalul lui Roxii

Citat:
Anterior postat de alinush Vezi mesajul
deci tot la bio dai?avem de tocit,nu gluma..cel putin eu..si inca nush ce materie sa aleg,ce-a de-a 9-a si a 10-a,sau cea de-a 11-a si a 12-a..vad ce ne zice profa..care o fi mai usor de copiat..ca de invatat nush daca o sa pot

eu am slabute dar care nush sa-si puna corpul in evidenta...
si am si care arata super,care se imbraca intr-un stil..da alea au fite

am avut si eu o astfel de prietena intr-a 9-a...vaii,ce bine ca m-am departat de ea..
tot asa s-o apucat si ea de drogat,fumat,si multe altele...si mie nu-mi plac chestiile astea deloc..plus ca s-o inhaitat cu niste nenorocite pe care eu nu le suportam

nici pe prietena mea cea mai buna nu prea o lasa prietenul..de fapt ala e gelos pe mine..si cam ii interzice multe..dar in fine,cine il baga in seama
vorbesc orice cu ea..dorm la ea,doarme la mine..cu ea vb cele mai multe chestii..
asa mi-i un dor de ea acum
stiu ac nu o sa tina prietenia asta mereu..ca asa se int mereu,nu gasesti un prieten adevarat..insa deocamdata traim clipaavem amandoua incredere una in alta..
si trebuie sa ai mereu pe cineva cui sa te descarci..
Eu in a 11 a si a 12 a nu fac bioSi nu avem chiar asa multe lectii

Eu am de tocit nu gluma...deci eu nu retin nimic daca doar citesc asa de cateva ori...eu invatz cuvant cu cuvant toate lectiile

Ce misto de voiAm citit la tn in jurnal de prietenul prietenei tale...Nasol asaDar e misto ca sunteti amandoua si dormiti una la cealalta si etc
__________________
Jurnal Roxii

Cursul dragostei adevarate nu a fost niciodata neted. – William Shakespeare
Roxii, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2044 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1527 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #575 (permalink)  
Vechi 02 aug 2010, 01:20:10
alinush's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 05 nov 2009
Locaţie: -, Romania
Vârsta: 31
Dieta: personlizata
Date: 153cm, 61kg
Mesaje: 1.691
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnalul lui Roxii

Citat:
Anterior postat de Roxii Vezi mesajul
Eu in a 11 a si a 12 a nu fac bioSi nu avem chiar asa multe lectii

Eu am de tocit nu gluma...deci eu nu retin nimic daca doar citesc asa de cateva ori...eu invatz cuvant cu cuvant toate lectiile

Ce misto de voiAm citit la tn in jurnal de prietenul prietenei tale...Nasol asaDar e misto ca sunteti amandoua si dormiti una la cealalta si etc
crezi ac eu retin ceva?eu daca nu invat cuvant cu cuvant,si cu voce tare,uit tot

e cam nasol,da na..daca il iubeste..ce pot sa fac..si mi-e mila de ea cand vad ac sufera atata...

da,macar cu o prietena buna sa ma multumesc...
ca daca altceva nu am....
__________________
jurnal alinush
alinush, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1941 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1424 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1167 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #576 (permalink)  
Vechi 02 aug 2010, 01:29:30
Roxii's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 30 apr 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 31
Dieta: Mentinere
Date: 163cm, 48kg
Mesaje: 3.308
Aprecieri acordate: 4
Am fost apreciat(a) de 2 ori in 2 mesaje
Implicit Re: Jurnalul lui Roxii

Citat:
Anterior postat de alinush Vezi mesajul
crezi ac eu retin ceva?eu daca nu invat cuvant cu cuvant,si cu voce tare,uit tot

e cam nasol,da na..daca il iubeste..ce pot sa fac..si mi-e mila de ea cand vad ac sufera atata...

da,macar cu o prietena buna sa ma multumesc...
ca daca altceva nu am....
Inseamna ca esti la fel ca mn

Da...e aiurea asa...stiu din proprie experientaDar oricat l`ar iubi...asta nu e viata...E puscarieMai ales ca e tanara,ar trebui sa o lase mai libera nah...sa se bucure de viata nu sa o tina legata in casaIubitu e mai mare ca mn si totusi nu e asa posesiv...Adica na...e si el gelos si devine suspicios daca umblu brambura toata ziua mai ales ca e acolo,dar ma lasa sa ma duc la majorate,sa ies pe afara,sa ma duc pe undeva cu ai mei,sa am ce prietene vreau desi intr`un timp umblam cu una care il insela pe pr ei in draci,mi`a zis doar sa am grija sa nu ma iau dupa ea...dar nu face urat
__________________
Jurnal Roxii

Cursul dragostei adevarate nu a fost niciodata neted. – William Shakespeare
Roxii, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2044 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1527 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #577 (permalink)  
Vechi 02 aug 2010, 01:35:12
alinush's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 05 nov 2009
Locaţie: -, Romania
Vârsta: 31
Dieta: personlizata
Date: 153cm, 61kg
Mesaje: 1.691
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnalul lui Roxii

Citat:
Anterior postat de Roxii Vezi mesajul
Inseamna ca esti la fel ca mn

Da...e aiurea asa...stiu din proprie experientaDar oricat l`ar iubi...asta nu e viata...E puscarieMai ales ca e tanara,ar trebui sa o lase mai libera nah...sa se bucure de viata nu sa o tina legata in casaIubitu e mai mare ca mn si totusi nu e asa posesiv...Adica na...e si el gelos si devine suspicios daca umblu brambura toata ziua mai ales ca e acolo,dar ma lasa sa ma duc la majorate,sa ies pe afara,sa ma duc pe undeva cu ai mei,sa am ce prietene vreau desi intr`un timp umblam cu una care il insela pe pr ei in draci,mi`a zis doar sa am grija sa nu ma iau dupa ea...dar nu face urat
da,suntem la fel
eu rad..da asa am un morcov in mine,cand ma gandesc la bac...
dar gata,nu ma mai gandesce vacanta,ce naiba


inseamna ca e intelegator iubi tau..
pff,asta si cand iasa cu parintii devine suspicios..
fereasca dumnezeu cat de gelos e...
eu ma rog sa nu gasesc vreodata unu din asta...chiar nu...
__________________
jurnal alinush
alinush, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1941 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1424 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1167 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #578 (permalink)  
Vechi 02 aug 2010, 01:44:24
Roxii's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 30 apr 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 31
Dieta: Mentinere
Date: 163cm, 48kg
Mesaje: 3.308
Aprecieri acordate: 4
Am fost apreciat(a) de 2 ori in 2 mesaje
Implicit Re: Jurnalul lui Roxii

Citat:
Anterior postat de alinush Vezi mesajul
da,suntem la fel
eu rad..da asa am un morcov in mine,cand ma gandesc la bac...
dar gata,nu ma mai gandesce vacanta,ce naiba


inseamna ca e intelegator iubi tau..
pff,asta si cand iasa cu parintii devine suspicios..
fereasca dumnezeu cat de gelos e...
eu ma rog sa nu gasesc vreodata unu din asta...chiar nu...
Si eu la fel,dar incerc sa nu ma gandesc la asta...Dar trece timpul asa de repede

Da,e intelegatorMai face el pe gelosul daca ies pe afara si nu`i raspund la tel cand ma suna,dar ii trece imediat.Sau daca ii zic ca`l sun cand ies de la sala de exemplu si stie ca la sala stau 2 ore si au trecut 2 ore si cv si tot nu`l sunEh,da putina gelozie nu stricaMie mi se pare dragutz cand e gelosDar e gelos cu masura,ca daca era disperat sigur m`ar fi enervat

Eh,n`oi fi chiar asa ghinionista sa dai peste unul asa gelosSi in plus daca poti sa`l suporti ok,dak nu papucii nene ca nu are rost sa stai sa suferi
__________________
Jurnal Roxii

Cursul dragostei adevarate nu a fost niciodata neted. – William Shakespeare
Roxii, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2044 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1527 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #579 (permalink)  
Vechi 02 aug 2010, 02:00:18
alinush's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 05 nov 2009
Locaţie: -, Romania
Vârsta: 31
Dieta: personlizata
Date: 153cm, 61kg
Mesaje: 1.691
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnalul lui Roxii

Citat:
Anterior postat de Roxii Vezi mesajul
Si eu la fel,dar incerc sa nu ma gandesc la asta...Dar trece timpul asa de repede

Da,e intelegatorMai face el pe gelosul daca ies pe afara si nu`i raspund la tel cand ma suna,dar ii trece imediat.Sau daca ii zic ca`l sun cand ies de la sala de exemplu si stie ca la sala stau 2 ore si au trecut 2 ore si cv si tot nu`l sunEh,da putina gelozie nu stricaMie mi se pare dragutz cand e gelosDar e gelos cu masura,ca daca era disperat sigur m`ar fi enervat

Eh,n`oi fi chiar asa ghinionista sa dai peste unul asa gelosSi in plus daca poti sa`l suporti ok,dak nu papucii nene ca nu are rost sa stai sa suferi
trece repede,uite deja e august

ei bine,el e un gelos simpatic..
asa trebuie sa fie toti ..insa nu exagerati..
si mie tot asa imi place putina gelozie,ca is si eu la fel..nu sa am un pampalau langa mine(cum am mai avut),care nu ma intreaba nimic..

exact..nu mai fac eu prostia asta,sa stau cu o persoana,doar asa de teama ca nu ma mai ia nimeni..

__________________
jurnal alinush
alinush, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1941 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1424 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1167 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #580 (permalink)  
Vechi 02 aug 2010, 02:21:46
Roxii's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 30 apr 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 31
Dieta: Mentinere
Date: 163cm, 48kg
Mesaje: 3.308
Aprecieri acordate: 4
Am fost apreciat(a) de 2 ori in 2 mesaje
Implicit Re: Jurnalul lui Roxii

Citat:
Anterior postat de alinush Vezi mesajul
trece repede,uite deja e august

ei bine,el e un gelos simpatic..
asa trebuie sa fie toti ..insa nu exagerati..
si mie tot asa imi place putina gelozie,ca is si eu la fel..nu sa am un pampalau langa mine(cum am mai avut),care nu ma intreaba nimic..

exact..nu mai fac eu prostia asta,sa stau cu o persoana,doar asa de teama ca nu ma mai ia nimeni..

Da...Asa era si el la inceput...Nu era deloc gelosDe fapt era dar se ascundea pt ca ii povestisem cum era fostu si ii zisesem ca nu sufar baietii gelosiDar n`a putut sa se ascunda mult ca a izbucnitAcum imi zice cand nu`i convine cvOdata cand am fost pe la el,m`a luat pe la un prieten de`al lui,ne stransesem mai multi,dar eram doar eu si inca o fata,aia a plekt pana la urma si ramasesem doar eu singura fata...si na,ei se jucau acolo si eu ma plictiseam si am inceput sa vb cu un prieten de`al lui,turc(el stie ca`mi plac turcii)si atunci chiar a fost gelos degeaba.L`am vazut dintr`o data ca se ridica de pe canapea si se duce in dormitorMa duc dupa el si zic ce ai si cica ce te uitai asa la turcuSi zic ce ai domne ca nu ma uitam,vorbeam cu el ca ma plictiseam.Si el cica pai si ce nu puteai sa imi zici mie ca nu mai ma jucam ca oricum jucam doar un joc sau ti`am zis sa joci si tu cu mine,dar tu nu,vorbesti cu turcu,si crezi ca n`am vazut cum te uiti la elE si m`am suparat si eu,am plekt inapoi in sufragerie,i`am cerut tel lu ala si am pus o mel mai nervoasa asa si a venit la mn,m`a pus sa ma ridic de pe fotoliu si sa stau la el in brate si a stat numai asa pana am plekt,ma tinea ca in menghinaSau cand am fost la nunta,se enervase ca se dadeau unii la mn si imi cereau nr desi eram cu el,vroia sa ii bata pe aia,abea l`am oprit ca i`am zis ca ii strica nunta lu unchisu,dar nu m`a mai lasat sa dansez ca sa nu mai vina aia la mn

Mie nu`mi place asa...sa nu ma intrebe nimic...daca nu esti gelos makr putin inseamna ca nu iubesti
__________________
Jurnal Roxii

Cursul dragostei adevarate nu a fost niciodata neted. – William Shakespeare
Roxii, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2044 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1527 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
 

Informatii despre slabit
dieta, jurnal slabit, slabit adolescente, sport


Reguli de postare
BB code este Pornit
emoticoanele sunt Pornit
Codul [IMG] este Pornit
Codul HTML este Oprit
Trackbacks are Oprit
Pingbacks are Oprit
Refbacks are Oprit
Nu poţi deschide subiecte noi
Nu poţi să răspunzi la mesaje
Poţi să publici ataşamente
Nu poţi să-ţi editezi mesajele

Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimul mesaj
Jurnalul Roz al lui Suzume Suzume Arhiva jurnale slabit 936 25 dec 2010 17:32:32
Jurnalul lui Rosse Rosse Arhiva jurnale slabit 55 22 iul 2010 16:21:12
Jurnalul lui Bia :) Bia:) Arhiva jurnale slabit 68 15 mai 2010 09:14:01
:) jurnalul lui wadaa wadaa21 Arhiva jurnale slabit 31 21 apr 2010 11:36:58
Jurnalul lui feliutza FELIUTZA Arhiva jurnale slabit 15 06 nov 2009 14:53:55

Mesaje noi in forum de slabit Slabute.ro
 Mesajele slăbuţelor
Se încarcă mesajele...
Calculator calorii (clic aici)
Poziţionare:
Calculator nutriţionalFan Slăbuţe!Susţine Slăbuţe!Top SlăbuţeSlabute TV
Subiecte noi
Subiecte interesante
Ultimele articole