Prezentare Calculator Nutriţional Slăbuţe - Partea 1Cursuri pictura, desen, modelaj, istoria artei
Sunt Resposnabil Calculator nutriţional Susţin Slăbuţe - Widgets si insigne! Slabute Concurs - Sanatate, premii si distractie! Slăbuţe TV - Televiziunea slăbuţelor

Gasca fetelor care tin Montignac partea X

Gaseste prietenii din orasul tau! Alba Arad Arges Bacau Bihor Bistrita-Nasaud Botosani Braila Brasov Buzau Calarasi Caras-Severin
Cluj Constanta Dambovita Dolj Galati Giurgiu Gorj Hunedoara Ialomita Iasi Bucuresti Maramures Mehedinti Mures Neamt Olt
Prahova Salaj Satu-Mare Sibiu Suceava Teleorman Timis Tulcea Vaslui Valcea Vrancea
Prima Petitie Nationala pentru Dreptul la o Viata Sanatoasa deja a fost semnata de catre 66338 oameni.
In total sunt necesare peste 100.000 de semnaturi. Fii voluntar si participa in campania de strangere de semnaturi, clic aici.
Bine ai venit pe Slăbuţe, comunitatea care în 2008 a pus bazele mişcării pentru stilul de viaţă sănătos din România! Am creat pentru tine o comunitate unică şi specială. Într-o atmosferă civilizată, alături doar de oameni de calitate si cu o vastă experientă în domeniul stilului de viaţă sănătos, corect şi imparţial vei putea învăţa şi împărtăşi experienţele tale despre sănătate, alimentaţie, sport, stil de viaţă, slăbit sănătos şi alte întâmplări interesante din viaţa ta. Daca îţi pasă de viitorul ţării noastre şi a celor din jur, poţi contribui alături de noi într-un mod responsabil la promovarea stilului de viaţă sănătos, fie prin recomandarea comunităţii, fie prin relatarea celor învăţate pe Slăbuţe. Dacă ne vizitezi pentru prima dată, îţi recomandăm să citeşti ghidul începătorilor.
Pentru ca să te înregistrezi, clic aici. Succes!
Răspunde
 
Opţiuni subiect
  #6601 (permalink)  
Vechi 17 mar 2013, 13:36:06
VentoFreddo's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 11 ian 2010
Locaţie: Braila, Romania
Vârsta: 47
Dieta: sanatoasa personalizata
Date: 174cm, 65.6kg
Mesaje: 17.573
Aprecieri acordate: 7.170
Am fost apreciat(a) de 8.280 ori in 2.421 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea X

buna,fetele,o zi frumoasa de duminica sa aveti,la Braila e o vreme minunata,pana acuma am gradinarit
Lidi,la lista ta poti sa adaugi si varza calita,varza cu zeama,e satioasa si are calorii negative
Vio,felicitari pt slabit!
Rozi,eu am salvat meniurile de cand am inceput iar dieta,si cantitatile le cantaresc,telemeaua e grea,atarnaMie nu mi se pare ca fac foamea..Nu stiu de ce iei iar in greutate tu,dupa ce ai scazut..mi se pare ciudat..eu stiu ca la inceput veneam de la hipocalorica si am crescut in prima saptamana,dar din a 2 am inceput sa scad constant..si asta fara sa renunt,cum zic fetele,la paine monty,dulciuri monty,ulei de maslineNici la branza,dar am incercat sa fie rar,2-3 ori pe saptamana.
Michella,nu renunta sub nicio forma la uleiul de masline,nici la migdale,nuci,nu ingrasa si te ajuta enorm la slabit,si la sanatate in general.
Daca tineti corect si fara abateri nu se poate sa nu slabiti,inseamna ca in dieta e ceva care nu ar trebui sa fie,parerea mea..Eu numa dupa vreo 2 luni de tinut extrem de corect am indraznit sa bag cate-o abatere..tip o lingurita d emiere la md,sau vin la fiecare pranz..daca am vazut ca-mi merge si asa am continuat..
Conteaza si orele la care mancati.Intre masa glucidica si masa pl sa treaca 5 ore,intre masa pl si alta masa pl sa treaca 3 ore..eu recunosc ca des nu respect,dar am avut rezultate si am continuat si asta..Maine vad si eu ce branza am facut dupa 5-6 zile de Monty conform
Va pup dragele mele,sa aveti spor la slabit!
a,si meniul de azi:
md-scovearga din faina integrala cu cartofi dulci fripti,salata verde cu otet de mere,ceai de armurariu
gustare-un mar
pranz-pui fript(pulpa fara piele si os),mix de legume italian(mazare,broccoli,ceapa,ardei capia,2 felii de prosciutto crud-toate trase in tigaie fara ulei,uleiul il pun in farfurie crud)+un pahar de vin rosu+ciocolata neagra
gustare-migdale si goji
cina-inca nu stiu..poate telemea fripta
revin deseara cu meniul final si poze
VentoFreddo, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1858 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1341 kcal/zi. Pentru a slăbi 3.5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 954 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
Urmatorii 3 membri au apreciat mesajul lui VentoFreddo:
lidiuta (17 mar 2013), rozica1965 (17 mar 2013), VAmedeea (24 mar 2013)
  #6602 (permalink)  
Vechi 17 mar 2013, 14:01:12
michellabfirst's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 14 dec 2011
Locaţie: galati, Belgia
Vârsta: 48
Dieta: ma ghidez dupa principiile MM
Date: 158cm, 66.4kg
Mesaje: 659
Aprecieri acordate: 607
Am fost apreciat(a) de 810 ori in 442 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea X

Citat:
Anterior postat de VentoFreddo Vezi mesajul

Michella,nu renunta sub nicio forma la uleiul de masline,nici la migdale,nuci,nu ingrasa si te ajuta enorm la slabit,si la sanatate in general.

Nu stiu de ce am eu pe bibilica uleiul de masline cu toate ca stiu ca e f buna pt sanatate.Migdale, nuci, seminte, mai mananc dar rar.
Acum nu vreau sa-mi iau nici ciocolata 70%cacao, ma gandesc ca nu ma pot opri la 2-3 patratele asa ca mai bine renunt.Acelasi lucru si cu celelalte deserturi MM.
Oricum, eu ma ghidez dupa experienta voastra si dupa cum zici tu, fara abateri si cu perseverenta, voi reusi.
M-am apucat de citit jurnalul tau si am vazut walking ala ce-l practicai tu.Cred ca am sa ma apuc de el.Sper.Ca sunt cam puturoasa din fire




Răspuns cu citat
Acest membru apreciaza mesajul lui michellabfirst:
VentoFreddo (17 mar 2013)
  #6603 (permalink)  
Vechi 17 mar 2013, 14:04:57
VentoFreddo's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 11 ian 2010
Locaţie: Braila, Romania
Vârsta: 47
Dieta: sanatoasa personalizata
Date: 174cm, 65.6kg
Mesaje: 17.573
Aprecieri acordate: 7.170
Am fost apreciat(a) de 8.280 ori in 2.421 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea X

Citat:
Anterior postat de michellabfirst Vezi mesajul

Nu stiu de ce am eu pe bibilica uleiul de masline cu toate ca stiu ca e f buna pt sanatate.Migdale, nuci, seminte, mai mananc dar rar.
Acum nu vreau sa-mi iau nici ciocolata 70%cacao, ma gandesc ca nu ma pot opri la 2-3 patratele asa ca mai bine renunt.Acelasi lucru si cu celelalte deserturi MM.
Oricum, eu ma ghidez dupa experienta voastra si dupa cum zici tu, fara abateri si cu perseverenta, voi reusi.
M-am apucat de citit jurnalul tau si am vazut walking ala ce-l practicai tu.Cred ca am sa ma apuc de el.Sper.Ca sunt cam puturoasa din fire




mie imi place la nebunie de cand am citit despre proprietatile lui..bineinteles,evit sa-l gatesc,numai crud in farfurie..Poate daca intri si citesti pe net despre beneficiile lui,iti schimbi parerea..
vaii,eu nici nu mai stiu pe unde e jurnalul meuDa,walkingul m-a slabit si el frumos,dupa 2 luni se vedea f bine diferenta la cm,si era singurul sport care nu-mi facea rau nici la coloana nici la genunchi..inca mai am filmuletele,tot cu el o sa incep..sper in curand,ca si eu sunt megaputuroasa,dar stii ce..?imi aduc aminte ca inceputul a fost greu,tip 3-4 zile,dupa aia venea de la sine sa fac..
VentoFreddo, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1858 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1341 kcal/zi. Pentru a slăbi 3.5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 954 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
Acest membru apreciaza mesajul lui VentoFreddo:
Q88 (17 mar 2013)
  #6604 (permalink)  
Vechi 17 mar 2013, 14:06:07
VentoFreddo's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 11 ian 2010
Locaţie: Braila, Romania
Vârsta: 47
Dieta: sanatoasa personalizata
Date: 174cm, 65.6kg
Mesaje: 17.573
Aprecieri acordate: 7.170
Am fost apreciat(a) de 8.280 ori in 2.421 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea X

ah,da..si cioco ia sa iei deaia cu 80-90% cacao,iti garantez ca te opresti la o patratica acu fara gluma..cacaoa e fenomenala pt sanatate,ca si uleiul de masline
VentoFreddo, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1858 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1341 kcal/zi. Pentru a slăbi 3.5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 954 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
Acest membru apreciaza mesajul lui VentoFreddo:
Fulguta (17 mar 2013)
  #6605 (permalink)  
Vechi 17 mar 2013, 14:16:26
rozica1965's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa expert
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 30 aug 2010
Locaţie: Craiova, Romania
Vârsta: 58
Dieta: gastric sleeve
Date: 154cm, 77kg
Mesaje: 68.156
Aprecieri acordate: 47.414
Am fost apreciat(a) de 45.907 ori in 24.999 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea X

Citat:
Anterior postat de lidiuta Vezi mesajul
Rozica, din cate stiu eu, tu ai venit spre monti de la dukan, ai avut un regim mai dur de alimentatie si metabolismul tau este altul. Trebuie sa ai rabdare, sa fii atenta si la cantitati (salate uriase cred ca poti manca fara problema, dar nu manca cantitati mari de branza sau carne alaturi); si eu, ca si Buburuzze, am renuntat total la paine, fie ea si monti. Eu mananc duminica si putina mamaliga, deocamdata nu mi-a afectat slabitul. De asemenea, cu dulciurile...mai rarut, fie ele conforme. Fructele le-am limitat la 2-3 bucati pe zi.
Nu mai are rost sa-ti zic de sport sau macar mers pe jos, daca vrei sa ai rezultate.
Pe pielea mea am testat in timp ca nu exista dieta care sa-ti permita sa mananci anumite alimente in cantitati uriase, dupa cum orice dieta sanatoasa trebuie sa aiba toti nutrientii necesari organismului uman: proteine de buna calitate, lipide la fel, carbo din cereale integrale, fructe şi legume, plus apa/alte lichide noncalorice.
Asadar, rabdare, Rozica! Nu cred ca vei gasi o alta dieta care sa te multumeasca, eventual te va multumi pe termen scurt, apoi kilogramele revin. Iti doresc putere de a te mobiliza in continuare la slabit, ai rezultate frumoase pana acum si toate te admiram.Pentru nimeni nu e usoara lupta cu noi insine...
Lidiuta......eu scot in totalitate painea,cartofii,orezul ,pastele,dulciurile de orice fel(nici macar monty sau dukan) in momentul in care sunt la o dieta! Doar dimineata mananc fulgi de ovaz sau cereale integrale. In rest proteine,legume si fructe(1-2 mere) .De asta sunt furioasa pe monty.....sa astept 3 luni? Nu sunt eu atat de rabdatoare! Chiar daca nu fac sport,consider ca atat cat muncesc la servici si statul numai in picioare,tot inseamna ceva miscare! Acum eu par indaratnica,nimic nu imi convine........dar eu fac orice sacrificiu numai sa vad rezultate! Daca nu le vad.........atunci e bai mare!!!!!
__________________
Răspuns cu citat
Acest membru apreciaza mesajul lui rozica1965:
lidiuta (17 mar 2013)
  #6606 (permalink)  
Vechi 17 mar 2013, 14:21:02
rozica1965's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa expert
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 30 aug 2010
Locaţie: Craiova, Romania
Vârsta: 58
Dieta: gastric sleeve
Date: 154cm, 77kg
Mesaje: 68.156
Aprecieri acordate: 47.414
Am fost apreciat(a) de 45.907 ori in 24.999 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea X

Citat:
Anterior postat de michellabfirst Vezi mesajul
Eu am inc ercat tot felul de dieta dar fara rezultate satisfacatoare.M-am reintors la MM si cred ca e ceea ce-mi prieste.
Ca si la mine, probabil ca organismul tau s-a hotarat sa opuna putina rezistenta pt a-ti pune ambitia la incercare, daca pot sa zic asa.
Eu tin MM dar am eliminat uleiul, fie el si de masline, si incerc sa mananc cat mai multe salate, legume si tot ce inseamna mancare gatita fie ea si monti.Carnea cat mai slaba.Fara preparate si fara carne de porc.
Si cred ca macar mers pe jos daca ai practica, te va ajuta f mult.
Asta e doar ce functioneaza la mine.Probabil sunt multe fete care pot dovedi ca MM merge chiar si cu mancaruri gatite si toate celelalte alimente pe care eu le-am exclus.
Trebuie sa-ti urmaresti reactiile organismului si sa nu te dai batuta.
Curaj si multa ambitie
Si la mine baza e mancarea gatita ,gratarele si salate sau alte legume. Nu mananc paine,mamaliga,cartofi,orez..........chiar daca monty le permite neasociate cu proteine.
Stiu si eu fete care au slabit super cu monty,numai ca la mine parca nu merge!
__________________
Răspuns cu citat
  #6607 (permalink)  
Vechi 17 mar 2013, 14:24:02
rozica1965's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa expert
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 30 aug 2010
Locaţie: Craiova, Romania
Vârsta: 58
Dieta: gastric sleeve
Date: 154cm, 77kg
Mesaje: 68.156
Aprecieri acordate: 47.414
Am fost apreciat(a) de 45.907 ori in 24.999 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea X

Citat:
Anterior postat de VentoFreddo Vezi mesajul
buna,fetele,o zi frumoasa de duminica sa aveti,la Braila e o vreme minunata,pana acuma am gradinarit
Lidi,la lista ta poti sa adaugi si varza calita,varza cu zeama,e satioasa si are calorii negative
Vio,felicitari pt slabit!
Rozi,eu am salvat meniurile de cand am inceput iar dieta,si cantitatile le cantaresc,telemeaua e grea,atarnaMie nu mi se pare ca fac foamea..Nu stiu de ce iei iar in greutate tu,dupa ce ai scazut..mi se pare ciudat..eu stiu ca la inceput veneam de la hipocalorica si am crescut in prima saptamana,dar din a 2 am inceput sa scad constant..si asta fara sa renunt,cum zic fetele,la paine monty,dulciuri monty,ulei de maslineNici la branza,dar am incercat sa fie rar,2-3 ori pe saptamana.
Michella,nu renunta sub nicio forma la uleiul de masline,nici la migdale,nuci,nu ingrasa si te ajuta enorm la slabit,si la sanatate in general.
Daca tineti corect si fara abateri nu se poate sa nu slabiti,inseamna ca in dieta e ceva care nu ar trebui sa fie,parerea mea..Eu numa dupa vreo 2 luni de tinut extrem de corect am indraznit sa bag cate-o abatere..tip o lingurita d emiere la md,sau vin la fiecare pranz..daca am vazut ca-mi merge si asa am continuat..
Conteaza si orele la care mancati.Intre masa glucidica si masa pl sa treaca 5 ore,intre masa pl si alta masa pl sa treaca 3 ore..eu recunosc ca des nu respect,dar am avut rezultate si am continuat si asta..Maine vad si eu ce branza am facut dupa 5-6 zile de Monty conform
Va pup dragele mele,sa aveti spor la slabit!
a,si meniul de azi:
md-scovearga din faina integrala cu cartofi dulci fripti,salata verde cu otet de mere,ceai de armurariu
gustare-un mar
pranz-pui fript(pulpa fara piele si os),mix de legume italian(mazare,broccoli,ceapa,ardei capia,2 felii de prosciutto crud-toate trase in tigaie fara ulei,uleiul il pun in farfurie crud)+un pahar de vin rosu+ciocolata neagra
gustare-migdale si goji
cina-inca nu stiu..poate telemea fripta
revin deseara cu meniul final si poze
Nu stiu Emy ce sa mai cred.......
__________________
Răspuns cu citat
Acest membru apreciaza mesajul lui rozica1965:
VentoFreddo (17 mar 2013)
  #6608 (permalink)  
Vechi 17 mar 2013, 14:31:08
VentoFreddo's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 11 ian 2010
Locaţie: Braila, Romania
Vârsta: 47
Dieta: sanatoasa personalizata
Date: 174cm, 65.6kg
Mesaje: 17.573
Aprecieri acordate: 7.170
Am fost apreciat(a) de 8.280 ori in 2.421 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea X

Rozi singurul lucru la care ma duce gandul citind ce ai scris tu mai sus,e ca din gratare si salata nu ai 1000 de calorii pe zi,si corpul se comporta ca la orice hipocalorica,adica cum depasesti un pic,face provizii..Monty zice clar sa mancam pe saturate,si daca a bagat si paine integrala dimineata,si ulei,si cioco,etc..e tocmai ca sa avem de toate in organism,de ex tu carbo de unde ti-i iei..plus ca normal ca te frustrezi..
mananci pe saturate?de ex eu am avut ieri ciorba de curcan,am mancat nu unul,ci 2 castroane,pana m-am simtit satula..ca practic erau legume cu ig mic si o bucatica de curcan pierduta pe acolo..nu avea rost sa mananc juma de castron..asa si cu varza calita,mananc pana ma umflu,in maxim 2 ore e stomacul gol..atunci hop!cu o gustare consistenta(6 migdale si un pumn de goji pare putin,da e satios pt ca e caloric)..Si tot asa..am zile cand am cca 1700 calorii,cand am si 1400-1300..azi cred ca depasesc 1800..
VentoFreddo, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1858 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1341 kcal/zi. Pentru a slăbi 3.5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 954 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
Urmatorii 3 membri au apreciat mesajul lui VentoFreddo:
lidiuta (17 mar 2013), michellabfirst (17 mar 2013), rozica1965 (17 mar 2013)
  #6609 (permalink)  
Vechi 17 mar 2013, 14:56:36
michellabfirst's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 14 dec 2011
Locaţie: galati, Belgia
Vârsta: 48
Dieta: ma ghidez dupa principiile MM
Date: 158cm, 66.4kg
Mesaje: 659
Aprecieri acordate: 607
Am fost apreciat(a) de 810 ori in 442 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea X

Citat:
Anterior postat de VentoFreddo Vezi mesajul
ah,da..si cioco ia sa iei deaia cu 80-90% cacao,iti garantez ca te opresti la o patratica acu fara gluma..cacaoa e fenomenala pt sanatate,ca si uleiul de masline
Am sa urmez sfatul tau si am sa iau de aia cu 80-90% cacao.In caz de... ma doboara prea tare pofta de dulce.In general ma multumesc cu un mar.
Răspuns cu citat
  #6610 (permalink)  
Vechi 17 mar 2013, 14:59:37
michellabfirst's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 14 dec 2011
Locaţie: galati, Belgia
Vârsta: 48
Dieta: ma ghidez dupa principiile MM
Date: 158cm, 66.4kg
Mesaje: 659
Aprecieri acordate: 607
Am fost apreciat(a) de 810 ori in 442 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea X

Citat:
Anterior postat de VentoFreddo Vezi mesajul
Rozi singurul lucru la care ma duce gandul citind ce ai scris tu mai sus,e ca din gratare si salata nu ai 1000 de calorii pe zi,si corpul se comporta ca la orice hipocalorica,adica cum depasesti un pic,face provizii..Monty zice clar sa mancam pe saturate,si daca a bagat si paine integrala dimineata,si ulei,si cioco,etc..e tocmai ca sa avem de toate in organism,de ex tu carbo de unde ti-i iei..plus ca normal ca te frustrezi..
mananci pe saturate?de ex eu am avut ieri ciorba de curcan,am mancat nu unul,ci 2 castroane,pana m-am simtit satula..ca practic erau legume cu ig mic si o bucatica de curcan pierduta pe acolo..nu avea rost sa mananc juma de castron..asa si cu varza calita,mananc pana ma umflu,in maxim 2 ore e stomacul gol..atunci hop!cu o gustare consistenta(6 migdale si un pumn de goji pare putin,da e satios pt ca e caloric)..Si tot asa..am zile cand am cca 1700 calorii,cand am si 1400-1300..azi cred ca depasesc 1800..
Si faptul ca sunt putine calorii poate fi o cauza.O stiu din proprie experienta.Si nu am vrut sa ascult sfatul fetelor pana cand n-am simtit pe propria piele.Nu slabeam si pace si atunci normal ca cedam repede.
Asta mi-a fost invatatura de minte, asa ca acum incerc sa aplic cat mai mult din experienta voastra si sa vad ce mi se potriveste.
Răspuns cu citat
Acest membru apreciaza mesajul lui michellabfirst:
VAmedeea (24 mar 2013)
Răspunde

Informatii despre slabit
calorii, dieta, fetelor, gasca, michel, montignac, partea, sanatos, slabit, tin


Reguli de postare
BB code este Pornit
emoticoanele sunt Pornit
Codul [IMG] este Pornit
Codul HTML este Oprit
Trackbacks are Oprit
Pingbacks are Oprit
Refbacks are Oprit
Nu poţi deschide subiecte noi
Nu poţi să răspunzi la mesaje
Poţi să publici ataşamente
Nu poţi să-ţi editezi mesajele

Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimul mesaj
Gasca fetelor care tin Montignac partea IX VAmedeea Dieta Michel Montignac 4971 02 ian 2012 04:11:16
Gasca fetelor care tin Montignac partea VIII Slabuta Arhiva - Dieta Michel Montignac 4048 19 iun 2011 10:02:48
Gasca fetelor care tin Montignac partea V Slabuta Arhiva - Dieta Michel Montignac 4071 19 oct 2010 22:05:39
Gasca fetelor care tin Montignac partea II Slabuta Arhiva - Dieta Michel Montignac 4413 09 iul 2010 10:01:33
Gasca fetelor care tin Montignac partea I adynna Arhiva - Dieta Michel Montignac 3430 07 apr 2010 22:49:32

Mesaje noi in forum de slabit Slabute.ro
 Mesajele slăbuţelor
Se încarcă mesajele...
Calculator calorii (clic aici)
Poziţionare:
Calculator nutriţionalFan Slăbuţe!Susţine Slăbuţe!Top SlăbuţeSlabute TV
Subiecte noi
Subiecte interesante
Ultimele articole