Prezentare Calculator Nutriţional Slăbuţe - Partea 1Cursuri pictura, desen, modelaj, istoria artei
Sunt Resposnabil Calculator nutriţional Susţin Slăbuţe - Widgets si insigne! Slabute Concurs - Sanatate, premii si distractie! Slăbuţe TV - Televiziunea slăbuţelor

Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 11

Gaseste prietenii din orasul tau! Alba Arad Arges Bacau Bihor Bistrita-Nasaud Botosani Braila Brasov Buzau Calarasi Caras-Severin
Cluj Constanta Dambovita Dolj Galati Giurgiu Gorj Hunedoara Ialomita Iasi Bucuresti Maramures Mehedinti Mures Neamt Olt
Prahova Salaj Satu-Mare Sibiu Suceava Teleorman Timis Tulcea Vaslui Valcea Vrancea
Prima Petitie Nationala pentru Dreptul la o Viata Sanatoasa deja a fost semnata de catre 66338 oameni.
In total sunt necesare peste 100.000 de semnaturi. Fii voluntar si participa in campania de strangere de semnaturi, clic aici.
Bine ai venit pe Slăbuţe, comunitatea care în 2008 a pus bazele mişcării pentru stilul de viaţă sănătos din România! Am creat pentru tine o comunitate unică şi specială. Într-o atmosferă civilizată, alături doar de oameni de calitate si cu o vastă experientă în domeniul stilului de viaţă sănătos, corect şi imparţial vei putea învăţa şi împărtăşi experienţele tale despre sănătate, alimentaţie, sport, stil de viaţă, slăbit sănătos şi alte întâmplări interesante din viaţa ta. Daca îţi pasă de viitorul ţării noastre şi a celor din jur, poţi contribui alături de noi într-un mod responsabil la promovarea stilului de viaţă sănătos, fie prin recomandarea comunităţii, fie prin relatarea celor învăţate pe Slăbuţe. Dacă ne vizitezi pentru prima dată, îţi recomandăm să citeşti ghidul începătorilor.
Pentru ca să te înregistrezi, clic aici. Succes!
Răspunde
 
Opţiuni subiect
  #7541 (permalink)  
Vechi 20 ian 2013, 13:17:03
anaralu29's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 26 nov 2010
Locaţie: bucuresti, Romania
Vârsta: 43
Dieta: WW
Date: 158cm, 60kg
Mesaje: 2.016
Aprecieri acordate: 561
Am fost apreciat(a) de 868 ori in 461 mesaje
Smile Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 11

Fetele ..ma bag la somnic...
Am facut sport 20 de minute cu Billy.....
Kamy am fost asistenta si am facut si facultatea de manangement financiar contabil specializarea management iar da tata lucreaza acolo..
Pup!!!
__________________
TOTI SUNT PRIETENI CU CEI FERICITI...
anaralu29, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1883 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1366 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1367 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
Acest membru apreciaza mesajul lui anaralu29:
incognito (20 ian 2013)
  #7542 (permalink)  
Vechi 20 ian 2013, 13:25:40
claudia22's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 10 ian 2011
Locaţie: BRAILA/franta, Romania
Vârsta: 41
Dieta: personalizata
Date: 163cm, 124kg
Mesaje: 1.758
Aprecieri acordate: 5.080
Am fost apreciat(a) de 2.812 ori in 975 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 11

Citat:
Anterior postat de anaralu29 Vezi mesajul
Fetele ..ma bag la somnic...
Am facut sport 20 de minute cu Billy.....
Kamy am fost asistenta si am facut si facultatea de manangement financiar contabil specializarea management iar da tata lucreaza acolo..
Pup!!!
somn usor
eu astept sa vina fratele sotului sa mergam la tara la sora mea
__________________
barbatilor le plac forme oasele sunt pentru caini
claudia22, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2606 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 2089 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1832 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
Acest membru apreciaza mesajul lui claudia22:
anaralu29 (20 ian 2013)
  #7543 (permalink)  
Vechi 20 ian 2013, 13:25:52
Kamyy's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 14 ian 2011
Locaţie: Meiningen, Germania
Vârsta: 43
Dieta: Monti
Date: 172cm, 80kg
Mesaje: 3.552
Aprecieri acordate: 1.999
Am fost apreciat(a) de 2.109 ori in 677 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 11

Citat:
Anterior postat de anaralu29 Vezi mesajul
Fetele ..ma bag la somnic...
Am facut sport 20 de minute cu Billy.....
Kamy am fost asistenta si am facut si facultatea de manangement financiar contabil specializarea management iar da tata lucreaza acolo..
Pup!!!
Pai si atunci ce mai astepti?super!!!!!!
Kamyy, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2328 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1811 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1295 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
Urmatorii 2 membri au apreciat mesajul lui Kamyy:
anaralu29 (20 ian 2013), claudia22 (20 ian 2013)
  #7544 (permalink)  
Vechi 20 ian 2013, 14:32:03
coco23's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 25 apr 2011
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 36
Date: 155cm, 45kg
Mesaje: 2.262
Aprecieri acordate: 324
Am fost apreciat(a) de 441 ori in 276 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 11

Neata, fetelor, frumoaselor!
Azi noapte mi-a fost foarte rau, am facut o criza de fiere, am exagerat cu salata de vinete care avea muuult ulei si mi s-a aplecat
Cu chiu cu vai am trecut si de noaptea asta

Roxy, felicitari pt cantar, nu iti dai seama daca ai slabit, mai ales cand dai jos cate putin.
Citat:
Anterior postat de incognito Vezi mesajul
AM uitat sa zic, dimi la cantar arata 62.2..vedem maine daca se confirma
Tot nu imi dau seama cum am slabit...s-o fi defectat cantarul
Iar pizza, Emi? aoleu
Apropo, tu de unde iei ardei iute? il cumperi si il consumi crud sau e din ala pus la borcan?
Ce masina vrei sa iei?
Citat:
Anterior postat de VentoFreddo Vezi mesajul
Buna scumpele,gata,am venit d ela targul de masini,numa carcase,nimic interesant.pt mine e mai bine ca asa ne ramane varianta cumpararii unei masini noi
azi astept musafiri,sora ,cumnatul si nepoatele,o sa pun mintenas la dospit aluat de pizza,fetele adora pizza..


sa-ti fie de bine micul dejun,f frumos ai papat..felicitari pt frumoasa greutatesi noi te iubim,o duminica frumoasa!

BUna scumpa,te asteapta o saptamana incarcata,asa ca azi profita si relaxeaza-te..cu pranzul la ai tai si cu spectacolul pe zapada..ce frumos..eu nu stiu sa schiez dar la sarituri mi-ar place sa ma uit..
Daca vrei sa stii cum e viata de receptionera intreab-o pe Happygirldiana(apropo,de multisor nu a mai intrat pe la noi..),ea e receptionera..Din pacate stiu ca o sa lucrezi si sambata,duminica,de noapte..
sa ai spor la shopping!
te pupicesc,distractie faina azi si o saptamana usoara

F frumos..cartofii si cotletul te-au ajutat
Maine o sa ai si mai putin cred
Fulgule, lapte de susan, cred ca e bun, nu am gustat niciodata! maine fac lapte de seminte de floarea soarelui, mi-ai dat idei, susan nu am in casa

Citat:
Anterior postat de Fulguta Vezi mesajul
Buna scumpele mele o duminica placuta va doresc ! Eu inca lenevesc in patut ,am febra peste tot ,dar nu stiu de ce ,sunt un pic descurajata ca dupa atata sala parca nu se prea vede cum ma asteptam ,inainte se vedea mai repede ,nutritionista a zis ca inainte papam doar cruditati si slabeam mai repede ,acum daca alternez si cu mancare gatita merge mai greu si sa am rabdare ,parca am picioarele mai grase ingerasul zice nu vezi ca se pune muschi ,acusica ma dau si eu jos din patut sa imi fac baita la cap si pus masca in cap si pe fata ,epilat si pe urma o scot pe mamii in oras ,noi doua singurele ,matusa la tara ,al meu este la cafea cu baietii,soacra munceste ,asa ca ne facem de cap .Mai am de baut un pic de lapte de susan ,am iesit repede sa nu pierd mesajul ,stai sa vad daca merge Emy poza cu pisica si mie imi este dor de ea !
Pupicei, Mariana! Presteaza cu talent!
Citat:
Anterior postat de sherpika Vezi mesajul
Pup fetele dragi!

Revin si eu, incet, incet, cu moralul mai indoit, dar incapatanata ca intotdeauna sa nu ma las. Asa ca raportez cu incantare sport si ieri si azi (Shaun T ieri, asa, de incalzire, azi Billy ). Ma echipez si intru la bucatarie sa prestez pentru saptamana viitoare papa bun .

Va imbratisez cu drag si sa aveti o zi minunata!
Somn usor, sa fii relaxata si plina de pace! Profita ce sansa, daca poti!
Citat:
Anterior postat de anaralu29 Vezi mesajul
Fetele ..ma bag la somnic...
Am facut sport 20 de minute cu Billy.....
Kamy am fost asistenta si am facut si facultatea de manangement financiar contabil specializarea management iar da tata lucreaza acolo..
Pup!!!
coco23, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1297 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 780 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
Urmatorii 5 membri au apreciat mesajul lui coco23:
anaralu29 (20 ian 2013), incognito (20 ian 2013), losefat (20 ian 2013), manumanuela (21 ian 2013), sherpika (20 ian 2013)
  #7545 (permalink)  
Vechi 20 ian 2013, 14:47:30
losefat's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 10 aug 2012
Locaţie: Timisoara, Romania
Dieta: Personalizata
Date: 160cm, 58kg
Mesaje: 1.836
Aprecieri acordate: 1.598
Am fost apreciat(a) de 1.768 ori in 656 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 11

Buna dragele mele,
azi il sarbatorim pe sotul meu......sa nu ma certati dar eu am avut masina la spalat...of...dar cum ieri am lucrat si seara am fost la party...nu am facut nimic...
Am fost cuminte azi...nu am mancat nimic neconform...insa diseara ne scoate sotul la pizza......e musai sa pap sa ii fac bucuria!
Eu sunt k, as mai fi dormit de dimi...insa am dormit cu Maya si ea cand s-a trezit a inceput foiala ...pana mi-a sarit somnul...uf
Fulg scump...multa sanatate...stai cuminte in pat si pune sotul sa iti faca o frectie sa iasa febra
Irina scumpa, imi pare rau ca ti-a fost rau...ai des probleme cu fierea?
Ralu...bravo ptr. sport!
Roxy-foxy...ma bucur ca se vad rezultate!
Clau ce program frumos ai...distractie!
Emy...cred ca faci o pizza buna altfel nu te-ar solicita sotul sa ii faci asa de des!
Kamy...ma bucur ca Sorana e mai bine!
Sherpi...felicitari ptr. sport!
Manu...sunt convinsa ca e cuminte...ea e cea mai disciplinata!
Pup...pe toate!
O duminica frumoasa tuturor!
__________________

Ultima dată editat de losefat; 20 ian 2013 at 14:53:12.
Răspuns cu citat
Urmatorii 5 membri au apreciat mesajul lui losefat:
anaralu29 (20 ian 2013), incognito (20 ian 2013), Kamyy (20 ian 2013), manumanuela (21 ian 2013), sherpika (20 ian 2013)
  #7546 (permalink)  
Vechi 20 ian 2013, 15:50:03
anaralu29's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 26 nov 2010
Locaţie: bucuresti, Romania
Vârsta: 43
Dieta: WW
Date: 158cm, 60kg
Mesaje: 2.016
Aprecieri acordate: 561
Am fost apreciat(a) de 868 ori in 461 mesaje
Smile Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 11

Multumesc fetele de incurajari!!!
__________________
TOTI SUNT PRIETENI CU CEI FERICITI...
anaralu29, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1883 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1366 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1367 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
Urmatorii 2 membri au apreciat mesajul lui anaralu29:
incognito (20 ian 2013), manumanuela (21 ian 2013)
  #7547 (permalink)  
Vechi 20 ian 2013, 17:34:15
claudia22's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 10 ian 2011
Locaţie: BRAILA/franta, Romania
Vârsta: 41
Dieta: personalizata
Date: 163cm, 124kg
Mesaje: 1.758
Aprecieri acordate: 5.080
Am fost apreciat(a) de 2.812 ori in 975 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 11

Citat:
Anterior postat de losefat Vezi mesajul
Buna dragele mele,
azi il sarbatorim pe sotul meu......sa nu ma certati dar eu am avut masina la spalat...of...dar cum ieri am lucrat si seara am fost la party...nu am facut nimic...
Am fost cuminte azi...nu am mancat nimic neconform...insa diseara ne scoate sotul la pizza......e musai sa pap sa ii fac bucuria!
Eu sunt k, as mai fi dormit de dimi...insa am dormit cu Maya si ea cand s-a trezit a inceput foiala ...pana mi-a sarit somnul...uf
Fulg scump...multa sanatate...stai cuminte in pat si pune sotul sa iti faca o frectie sa iasa febra
Irina scumpa, imi pare rau ca ti-a fost rau...ai des probleme cu fierea?
Ralu...bravo ptr. sport!
Roxy-foxy...ma bucur ca se vad rezultate!
Clau ce program frumos ai...distractie!
Emy...cred ca faci o pizza buna altfel nu te-ar solicita sotul sa ii faci asa de des!
Kamy...ma bucur ca Sorana e mai bine!
Sherpi...felicitari ptr. sport!
Manu...sunt convinsa ca e cuminte...ea e cea mai disciplinata!
Pup...pe toate!
O duminica frumoasa tuturor!
la multi ani sotului pizzareala placuta
__________________
barbatilor le plac forme oasele sunt pentru caini
claudia22, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2606 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 2089 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1832 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
Acest membru apreciaza mesajul lui claudia22:
losefat (20 ian 2013)
  #7548 (permalink)  
Vechi 20 ian 2013, 17:50:49
Kamyy's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 14 ian 2011
Locaţie: Meiningen, Germania
Vârsta: 43
Dieta: Monti
Date: 172cm, 80kg
Mesaje: 3.552
Aprecieri acordate: 1.999
Am fost apreciat(a) de 2.109 ori in 677 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 11

Citat:
Anterior postat de losefat Vezi mesajul
Buna dragele mele,
azi il sarbatorim pe sotul meu......sa nu ma certati dar eu am avut masina la spalat...of...dar cum ieri am lucrat si seara am fost la party...nu am facut nimic...
Am fost cuminte azi...nu am mancat nimic neconform...insa diseara ne scoate sotul la pizza......e musai sa pap sa ii fac bucuria!
Eu sunt k, as mai fi dormit de dimi...insa am dormit cu Maya si ea cand s-a trezit a inceput foiala ...pana mi-a sarit somnul...uf
Fulg scump...multa sanatate...stai cuminte in pat si pune sotul sa iti faca o frectie sa iasa febra
Irina scumpa, imi pare rau ca ti-a fost rau...ai des probleme cu fierea?
Ralu...bravo ptr. sport!
Roxy-foxy...ma bucur ca se vad rezultate!
Clau ce program frumos ai...distractie!
Emy...cred ca faci o pizza buna altfel nu te-ar solicita sotul sa ii faci asa de des!
Kamy...ma bucur ca Sorana e mai bine!
Sherpi...felicitari ptr. sport!
Manu...sunt convinsa ca e cuminte...ea e cea mai disciplinata!
Pup...pe toate!
O duminica frumoasa tuturor!
La multi ani sotului...distractie placuta!
Kamyy, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2328 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1811 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1295 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
Acest membru apreciaza mesajul lui Kamyy:
losefat (20 ian 2013)
  #7549 (permalink)  
Vechi 20 ian 2013, 19:52:20
incognito's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 13 mar 2010
Locaţie: Brasov, Romania
Vârsta: 44
Date: 168cm, 61.5kg
Mesaje: 3.426
Aprecieri acordate: 2.110
Am fost apreciat(a) de 692 ori in 236 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 11

Citat:
Anterior postat de VentoFreddo Vezi mesajul
Buna scumpele,gata,am venit d ela targul de masini,numa carcase,nimic interesant.pt mine e mai bine ca asa ne ramane varianta cumpararii unei masini noi
azi astept musafiri,sora ,cumnatul si nepoatele,o sa pun mintenas la dospit aluat de pizza,fetele adora pizza..

BUna scumpa,te asteapta o saptamana incarcata,asa ca azi profita si relaxeaza-te..cu pranzul la ai tai si cu spectacolul pe zapada..ce frumos..eu nu stiu sa schiez dar la sarituri mi-ar place sa ma uit..
Daca vrei sa stii cum e viata de receptionera intreab-o pe Happygirldiana(apropo,de multisor nu a mai intrat pe la noi..),ea e receptionera..Din pacate stiu ca o sa lucrezi si sambata,duminica,de noapte..
sa ai spor la shopping!
te pupicesc,distractie faina azi si o saptamana usoara

F frumos..cartofii si cotletul te-au ajutat
Maine o sa ai si mai putin cred
Deci n-ati gasit masina second.. poate mai cautati.
Nici eu nu stiu sa schiez..dar a fost interesant. Multa multa lume, dar nu e facuta inca tribuna state alumea pe un deal sa se uite..nu tu cos de gunaoi, n-am vazut nici tolet eco..in fine stii ca va fi concursul ala FOTE 17-22 feb in zona, dar nu sunt inca gata cu toate cele..
Pai cam stiu povesti cum e cu viata de receptionera..
De asta am si zis ca fac cursul dar nu stiu daca o sa si profesez, doar daca ma bag undeva cu vreo pila sa fie mai ok, daca nu , e bine facut si om vedea.NU ma dau banii afara din casa , dar nci nu duc lipsa de nimic, asa ca nu ma grabesc cu nici o decizie.Stiu ca in receptie salariile sunt extrem de mici 800-1000 ron si munca de noapte, dar un curs nu strica...vad eu.
Mda ....sa vedem maine ce zice nea cantarul..
Oricum fara sport,chiar dacaam slabit un kg si ceva, nu simt mare lucru la haine, asa ca preferam sa fie invers..sa scad la masuratori si nu la kg..
Diastractie faina cu familia..iar pizza?Rezisti?
Citat:
Anterior postat de Fulguta Vezi mesajul
Buna scumpele mele o duminica placuta va doresc ! Eu inca lenevesc in patut ,am febra peste tot ,dar nu stiu de ce ,sunt un pic descurajata ca dupa atata sala parca nu se prea vede cum ma asteptam ,inainte se vedea mai repede ,nutritionista a zis ca inainte papam doar cruditati si slabeam mai repede ,acum daca alternez si cu mancare gatita merge mai greu si sa am rabdare ,parca am picioarele mai grase ingerasul zice nu vezi ca se pune muschi ,acusica ma dau si eu jos din patut sa imi fac baita la cap si pus masca in cap si pe fata ,epilat si pe urma o scot pe mamii in oras ,noi doua singurele ,matusa la tara ,al meu este la cafea cu baietii,soacra munceste ,asa ca ne facem de cap .Mai am de baut un pic de lapte de susan ,am iesit repede sa nu pierd mesajul ,stai sa vad daca merge Emy poza cu pisica si mie imi este dor de ea !
E clar ca pui muschi pe tine de la aparate, poate trebuie sa faci alte exercitii pt slabire, nu stiu.
Distractie faina cu mami(deja probabil v-ati intors acasa). Cum e laptele de soia?Pupci.
Citat:
Anterior postat de Kamyy Vezi mesajul
Neata fetele....noi am dormit f bine toti...sorana de la 22-9..... Fara febra,dureri.....f bine.Roxy o duminica frumoasa si tie,iar de maine spor in toate...scoala,practica,casa....
O zii minunata va doresc tuturor...va pup pe toate.
Baietii mei sunt la fotbal amandoi de la 10.... Are tati antrenament si l- a luat si pe Darius...se antreneaza amandoi...doar ca Darius are si marti antrenamentul lui....
Deci vesti bune, mai putin la cantar, poate sapt urmatoare vor veni si rezultatele
Seara placuta Kam.
Citat:
Anterior postat de sherpika Vezi mesajul
Pup fetele dragi!

Revin si eu, incet, incet, cu moralul mai indoit, dar incapatanata ca intotdeauna sa nu ma las. Asa ca raportez cu incantare sport si ieri si azi (Shaun T ieri, asa, de incalzire, azi Billy ). Ma echipez si intru la bucatarie sa prestez pentru saptamana viitoare papa bun .

Va imbratisez cu drag si sa aveti o zi minunata!
Ei uite, ma bucur ca ai facut sport, poate daca vad la mai multe fete, mi se imprima si mie pe creier si imi misc si eu fundul sa fac zumbaO saptamana usoara.

Citat:
Anterior postat de claudia22 Vezi mesajul

o duminica placuta si tie
ii place mult la teatru a venit si sora mea cu nepotelu
Deci v-ati distrat.O saptamana usoara si tie.
Citat:
Anterior postat de anaralu29 Vezi mesajul
Fetele ..ma bag la somnic...
Am facut sport 20 de minute cu Billy.....
Kamy am fost asistenta si am facut si facultatea de manangement financiar contabil specializarea management iar da tata lucreaza acolo..
Pup!!!
Ia uite , inca o sportiva ...bravo Ralu.
Daca iti place , poti merge sa vezi cum e , daca vrei sa faci asta pe viitor ..
Citat:
Anterior postat de coco23 Vezi mesajul
Neata, fetelor, frumoaselor!
Azi noapte mi-a fost foarte rau, am facut o criza de fiere, am exagerat cu salata de vinete care avea muuult ulei si mi s-a aplecat
Cu chiu cu vai am trecut si de noaptea asta

Roxy, felicitari pt cantar, nu iti dai seama daca ai slabit, mai ales cand dai jos cate putin.

Nasol cu criza de fiereSper sa te simti bine..multa sanatate. Cred ca asa e..nici nu mi-am notat meniul in fiecare zi..dar nici n-am sarit calul ..asa ca probabil ca am slabit ceva.
Citat:
Anterior postat de losefat Vezi mesajul
Buna dragele mele,
azi il sarbatorim pe sotul meu......sa nu ma certati dar eu am avut masina la spalat...of...dar cum ieri am lucrat si seara am fost la party...nu am facut nimic...
Am fost cuminte azi...nu am mancat nimic neconform...insa diseara ne scoate sotul la pizza......e musai sa pap sa ii fac bucuria!
Eu sunt k, as mai fi dormit de dimi...insa am dormit cu Maya si ea cand s-a trezit a inceput foiala ...pana mi-a sarit somnul...uf

Roxy-foxy...ma bucur ca se vad rezultate!

Pup...pe toate!
O duminica frumoasa tuturor!
Ema , La multi ani sotului si multa sanatate si fericire!
Azi pizza, dar de maine..
Pai am cam tot scaldat-o de la 1 noe incoace , pana prin 15 mar .musai sa fiu sub 60..ca daca nu..
O saptamana usoara
Va pup fetele..o saptamana usoara tuturor.
incognito, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1995 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1478 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1479 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
Urmatorii 7 membri au apreciat mesajul lui incognito:
anaralu29 (21 ian 2013), coco23 (21 ian 2013), floricica0vesela (23 ian 2013), Kamyy (20 ian 2013), losefat (20 ian 2013), manumanuela (21 ian 2013), sherpika (20 ian 2013)
  #7550 (permalink)  
Vechi 20 ian 2013, 23:08:26
Kamyy's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 14 ian 2011
Locaţie: Meiningen, Germania
Vârsta: 43
Dieta: Monti
Date: 172cm, 80kg
Mesaje: 3.552
Aprecieri acordate: 1.999
Am fost apreciat(a) de 2.109 ori in 677 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 11

Roxy incercarea moarte n- are...fa cursul si mai vz...eu m- am uitst pe net dupa un curs de manichiura,adica unghii cu gel...1000€ costa si departe de mine...mi- ar place sa fac si apoi sa- mi deschid ceva al meu....aparaturile si toate cele necesare nu ar fii exagert de mult vreo 2-300€.... Eu dau pe unghii odata pe luna 40€ si prima data 60.... Mult....sa vad sa mai caut,...dar e o idee buna si o meserie frumoasa...
Kamyy, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2328 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1811 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1295 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
Urmatorii 4 membri au apreciat mesajul lui Kamyy:
claudia22 (21 ian 2013), floricica0vesela (23 ian 2013), rainbow (21 ian 2013), VentoFreddo (21 ian 2013)
Răspunde

Informatii despre slabit
11, 30, 40, ani, calorii, cunoastem, dieta, jurnale, ne, peste, sanatos, slabit, vino


Reguli de postare
BB code este Pornit
emoticoanele sunt Pornit
Codul [IMG] este Pornit
Codul HTML este Oprit
Trackbacks are Oprit
Pingbacks are Oprit
Refbacks are Oprit
Nu poţi deschide subiecte noi
Nu poţi să răspunzi la mesaje
Poţi să publici ataşamente
Nu poţi să-ţi editezi mesajele

Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimul mesaj
Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 10 Slabuta Jurnale slabit 30-40 ani 5917 23 aug 2012 23:24:13
Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 08 Slabuta Jurnale slabit 30-40 ani 7297 11 iun 2011 04:28:22
Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 06 Slabuta Arhiva jurnale slabit 5073 19 dec 2010 17:01:58
Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 05 Slabuta Arhiva jurnale slabit 5157 10 nov 2010 23:27:22
Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) Slabuta Arhiva jurnale slabit 9058 08 iun 2010 16:51:30

Mesaje noi in forum de slabit Slabute.ro
 Mesajele slăbuţelor
Se încarcă mesajele...
Calculator calorii (clic aici)
Poziţionare:
Calculator nutriţionalFan Slăbuţe!Susţine Slăbuţe!Top SlăbuţeSlabute TV
Subiecte noi
Subiecte interesante
Ultimele articole